Pytanie do blondynek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-01, 10:49   #1
lilly1984
Raczkowanie

Pytanie do blondynek

Hej!proszę nie krzyczcie że wyszukiwarka nie gryzie,ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie:

-Czy są osoby,które po prostu nie mogą stać się blondynkami?

Miałam na głowie ciemny brąz.Nie czułam się komfortowo w tym zbyt ciemnym kolorze.Mam bardzo gęste,ale dość cienkie włosy-były zadbane i błyszczące. Moim naturalnym kolorem jest bardzi ciemny zimny blond,ale jak byłam dzieckiem miałm dość ciemne włoski.
Trzy dni temu fryzjerka zdekoloryzowała mi pasamkami część włosów rozjaśniaczem chyba welli-i mimo nawilżania i regeneracji mam suche i matowe włosy.
Chciałabym zostać jasną blondynką,coś jak Cameron Diaz na Holiday-ale boje się że na skutek kolejnego rozjaśniania będę miała jeszcze bardziej zniszczone włosy.
Jak to robicie że macie rozjaśniane i zdrowe włosy?Czy po pewnym czasie przyzwyczajają się do dekoloryzacji?
Czy jest wśrod was taka która też nie może zostać blondynką?
A może dać sobie spokój z marzeniami o blondzie?

Prosze pomóżcie,to mój pierwszy romans z rozjaśniaczem
lilly1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 11:02   #2
Soft
Wtajemniczenie

Dot.: Pytanie do blondynek

Cytat:
Napisane przez lilly1984 Pokaż wiadomość
Hej!proszę nie krzyczcie że wyszukiwarka nie gryzie,ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie:

-Czy są osoby,które po prostu nie mogą stać się blondynkami?

Miałam na głowie ciemny brąz.Nie czułam się komfortowo w tym zbyt ciemnym kolorze.Mam bardzo gęste,ale dość cienkie włosy-były zadbane i błyszczące. Moim naturalnym kolorem jest bardzi ciemny zimny blond,ale jak byłam dzieckiem miałm dość ciemne włoski.
Trzy dni temu fryzjerka zdekoloryzowała mi pasamkami część włosów rozjaśniaczem chyba welli-i mimo nawilżania i regeneracji mam suche i matowe włosy.
Chciałabym zostać jasną blondynką,coś jak Cameron Diaz na Holiday-ale boje się że na skutek kolejnego rozjaśniania będę miała jeszcze bardziej zniszczone włosy.
Jak to robicie że macie rozjaśniane i zdrowe włosy?Czy po pewnym czasie przyzwyczajają się do dekoloryzacji?
Czy jest wśrod was taka która też nie może zostać blondynką?
A może dać sobie spokój z marzeniami o blondzie?

Prosze pomóżcie,to mój pierwszy romans z rozjaśniaczem
No niestety nie jest łatwo uzyskac ładny kolorek blondu a jeszcze trudniej uzyskać go dziewczynom z dosc ciemnymi włosami. A to dlatego, ze ciemnych włosów raczej farby blond nie chwytają a rozjasniaczem cięzko jest uzyskac satysfakcjonujący blond.Włosy po rozjaśniaczu wiadomo jakie są - nie sugeruj sie gwiazdami ktore z natury maja np ciemne wlosy a na glowie maja cudne odcienie blondów i do tego lśniące zdrowo wyglądające wlosy. Gdyby nad Toba pracował taki sztab stylistów i mialabys w zanadrzu najlepsze kosmetyki i farby napewno tez Twoje włosy byłyby tak piekne. Mnie osobiście bardzo nie podobają sie tlenione włosy ( z ciemnych na jasne ). Ja wrecz marze o brązowych włosach , ale wlasnie...moge sobie tylko o nich pomarzyc bo jestem z natury blondynką i tylko w tym kolorze jest mi dobrze. Firmy kosmetyczne oferują teraz tak duża game odcieni brązów ze gdybym była na Twoim miejscu nawet nie zaczynalabym "romansu z rozjasniaczem". Jeśli jednak wolisz rozjasniać to musisz liczyć się z tym, ze wydasz majątek na odzywki, maski itp aby Twoje włoski nie wyglądały jak sianko powie Ci to kazda dziewczyna , ktora ma taki problem jak Ty.

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 11:20   #3
lilly1984
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
No niestety nie jest łatwo uzyskac ładny kolorek blondu a jeszcze trudniej uzyskać go dziewczynom z dosc ciemnymi włosami. A to dlatego, ze ciemnych włosów raczej farby blond nie chwytają a rozjasniaczem cięzko jest uzyskac satysfakcjonujący blond.Włosy po rozjaśniaczu wiadomo jakie są - nie sugeruj sie gwiazdami ktore z natury maja np ciemne wlosy a na glowie maja cudne odcienie blondów i do tego lśniące zdrowo wyglądające wlosy. Gdyby nad Toba pracował taki sztab stylistów i mialabys w zanadrzu najlepsze kosmetyki i farby napewno tez Twoje włosy byłyby tak piekne. Mnie osobiście bardzo nie podobają sie tlenione włosy ( z ciemnych na jasne ). Ja wrecz marze o brązowych włosach , ale wlasnie...moge sobie tylko o nich pomarzyc bo jestem z natury blondynką i tylko w tym kolorze jest mi dobrze. Firmy kosmetyczne oferują teraz tak duża game odcieni brązów ze gdybym była na Twoim miejscu nawet nie zaczynalabym "romansu z rozjasniaczem". Jeśli jednak wolisz rozjasniać to musisz liczyć się z tym, ze wydasz majątek na odzywki, maski itp aby Twoje włoski nie wyglądały jak sianko powie Ci to kazda dziewczyna , ktora ma taki problem jak Ty.

Soft obawiam się że masz rację.Ja już wydaję majątak na włosy.Koleżanka mnie kiedyś w PS zrobiła na blondynkę i się zachwyciłam.
Dodam jeszcze że jak już mam te włosy rozjaśnione,to kolorek się z nich w ekspresowym tempie zmywa i powoli mi zostaje sam rozjaśnicz+ten niezdekoloryzowany brąz.A ałej głowy przecież nie zdekoloryzuje .
Chyba nic na siłę.

Czekam na dalsze opinie
Stary 2007-07-01, 12:17   #4
Soft
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lilly1984 Pokaż wiadomość
Soft obawiam się że masz rację.Ja już wydaję majątak na włosy.Koleżanka mnie kiedyś w PS zrobiła na blondynkę i się zachwyciłam.
Dodam jeszcze że jak już mam te włosy rozjaśnione,to kolorek się z nich w ekspresowym tempie zmywa i powoli mi zostaje sam rozjaśnicz+ten niezdekoloryzowany brąz.A ałej głowy przecież nie zdekoloryzuje .
Chyba nic na siłę.

Czekam na dalsze opinie
no to musi to wyglądać nie zbyt ciekawie. Ja wychodze z załozenia ze we wloskach najpierw liczy sie ich struktura, połysk, to czy wyglądają zdrowo, fajne cięcie ktore je podkreśli a potem dopiero kolor. Nie raz idąc ulicą zachywacam sie włosami niekotrych dziewczyn mimo, ze np mają zwyczajny brąz lub nawet zwykły sredni blond. Mozna miec najpiekniejszy odcień na głowie ale jesli wlosy sa sianowate bez połysku, porowate to i tak wygladają tragicznie.

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 12:22   #5
lilly1984
Raczkowanie

Soft,chyba pójde za Twoją radą brzmisz jak głos rozsądku
Poza tym chyba ważniejsze czy odcień jest ciepły czy zimny,a nie jaki to kolor jest

P.S.To co jest na mojej glowie nie wygląda ciekawie-wygląda TRAGICZNIE
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości