Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze! - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-10-30, 13:56   #3841
kasza80
Rozeznanie

Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
bo kwasy złuszczają i wygładzają pomagają innym substancjom aktywnym wnikać w głąb skory lepiej działać
dlatego sa kluczowe w odmładzaniu
LRP efaclar dla mnie fajny ale delikatny
skinceuticals to chyba najlepsze kosmetyki z dermokosmetykow stosuj bo warto, dla mnie ceny zaporowe ok 400 zł ;(
co polecasz ze skinceuticals tak mega?
LRP redermic c chyba nie warto lekkie stężenie wit c lepiej serum z BU a już na pewno lepiej skinceuticals
jakiego pudru w kompakcie używasz? szukam czegoś fajnego
Kosmetyków ze Skinceuticals nie stosowałam jeszcze nigdy. Dla mnie cena była nie do zaakceptowania. Chciałam kupić sobie teraz retises z sesdermy 0,5%, ale ostatnio zaczęłam kupować na ebay i z ciekawości kliknęlam na skinceuticals. Okazało się, że jeden użytkowanik sprzedawał komplet 6 szt próbek retinolu 0,5% w oryginalnym kartoniku, razem z przesyłką wyszłoby mnie tyle co sesderma, czyli ok 110 zł, no i kupiłam. A z racji tego, że miał jeszcze w ofercie serum z witaminą C 15% + kwasy glikolowy i mlekowy to kupiłam również to (wyszło mnie to 80 zł za 30 ml), czyli razem zapłaciłam ok 200 zł i miałam nadzieję, że nie przyjdą podróbki
Przyszlo, wszystko świeże i to serum zaczęłam stosować. Po tygodniu używania widać dużą różnicę - skóra rozjaśniona i widocznie wyrównany koloryt. Mówię o tym http://www.skinceuticals.com/c-plus-...osophy-prevent w Polsce tego nie da się kupić....
Dokładnie rok temu miałam te mocne zabiegi glikolem o których pisałam i kosmetyczka radziła, żeby przy tak mocnej ingerencji w skórę, aplikować witaminę C. Nie stac mnie było na skonceuticals bo ok 500 zł. więc kupiłam serum z wit C 25% z firmy DCL za 300 zł. 50 ml. Strasznie bolał mnie portfel, no ale kupiłam. Powiem szczerze nie warto. Produkt skinceuticals o wiele lepszy.

Mój puder do twarzy to MAC Studio fix. Jest go 15g, używam 1,5 roku (nie codziennie, ale czesto) i ubytek naprawdę niewielki. Nakładam pędzlem, dużym. Dość dobrze kryje jak na puder w kompakcie, ale wiadomo, że nie jak fluid. Mnie się to bardzo podoba, skóra wygląda bardzo naturalnie, świeżo. Można dobrać idealny dla siebie kolor, bo MAC ma masę odcieni. Ja tak sobie dobrałam, że nie maluję szyi. Kolor taki jak moja skóra NC30 - NC to odcienie wpadające w żółty.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...oundation.html

Uwaga na allegrowe PODRÓBKI - ja kupiłam najpierw na allegro....

Teraz poluję na krem ze ślimaka, tak na rano na serum z witaminą C
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,58...one-cream.html

oczywiście zakup przez ebay, tam jest za ok 60 zł. z przesyłką gratis.
Kiedyś stosowałam elicine i była super, ale teraz jest dla mnie za droga, już wyczerpałam budżet na kosmetyki )

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-10-30 o 13:58
kasza80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:45   #3842
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasza80 Pokaż wiadomość
Kosmetyków ze Skinceuticals nie stosowałam jeszcze nigdy. Dla mnie cena była nie do zaakceptowania. Chciałam kupić sobie teraz retises z sesdermy 0,5%, ale ostatnio zaczęłam kupować na ebay i z ciekawości kliknęlam na skinceuticals. Okazało się, że jeden użytkowanik sprzedawał komplet 6 szt próbek retinolu 0,5% w oryginalnym kartoniku, razem z przesyłką wyszłoby mnie tyle co sesderma, czyli ok 110 zł, no i kupiłam. A z racji tego, że miał jeszcze w ofercie serum z witaminą C 15% + kwasy glikolowy i mlekowy to kupiłam również to (wyszło mnie to 80 zł za 30 ml), czyli razem zapłaciłam ok 200 zł i miałam nadzieję, że nie przyjdą podróbki
Przyszlo, wszystko świeże i to serum zaczęłam stosować. Po tygodniu używania widać dużą różnicę - skóra rozjaśniona i widocznie wyrównany koloryt. Mówię o tym http://www.skinceuticals.com/c-plus-...osophy-prevent w Polsce tego nie da się kupić....
Dokładnie rok temu miałam te mocne zabiegi glikolem o których pisałam i kosmetyczka radziła, żeby przy tak mocnej ingerencji w skórę, aplikować witaminę C. Nie stac mnie było na skonceuticals bo ok 500 zł. więc kupiłam serum z wit C 25% z firmy DCL za 300 zł. 50 ml. Strasznie bolał mnie portfel, no ale kupiłam. Powiem szczerze nie warto. Produkt skinceuticals o wiele lepszy.

Mój puder do twarzy to MAC Studio fix. Jest go 15g, używam 1,5 roku (nie codziennie, ale czesto) i ubytek naprawdę niewielki. Nakładam pędzlem, dużym. Dość dobrze kryje jak na puder w kompakcie, ale wiadomo, że nie jak fluid. Mnie się to bardzo podoba, skóra wygląda bardzo naturalnie, świeżo. Można dobrać idealny dla siebie kolor, bo MAC ma masę odcieni. Ja tak sobie dobrałam, że nie maluję szyi. Kolor taki jak moja skóra NC30 - NC to odcienie wpadające w żółty.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...oundation.html

Uwaga na allegrowe PODRÓBKI - ja kupiłam najpierw na allegro....

Teraz poluję na krem ze ślimaka, tak na rano na serum z witaminą C
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,58...one-cream.html

oczywiście zakup przez ebay, tam jest za ok 60 zł. z przesyłką gratis.
Kiedyś stosowałam elicine i była super, ale teraz jest dla mnie za droga, już wyczerpałam budżet na kosmetyki )
no niestety skinceuticals ma ceny zaporowe dla mnie również
co do Maca to muszę go w końcu kupić bo wiele dobrego o nim słyszałam dziękuję
kremu ze śluzem ślimaka nie używałam choć kiedyś mnie kusił. Warto brać elicine ? jakie miałaś efekty?
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 15:46   #3843
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
no niestety skinceuticals ma ceny zaporowe dla mnie również
co do Maca to muszę go w końcu kupić bo wiele dobrego o nim słyszałam dziękuję
kremu ze śluzem ślimaka nie używałam choć kiedyś mnie kusił. Warto brać elicine ? jakie miałaś efekty?
jak masz w pobliżu salon Maca, to najpierw poproś, żeby Cię Pani pomalowała i pójdź sobie do domu. Zobaczysz jak wyglądasz w swietle dziennym i jak się sprawuje produkt po kilku godzinach. Ja tak zrobiłam i na dodatek pół twarzy miałam pomalowane pudrem o ton jaśniejszym, bo nie wiedziałam na jaki kolor mam się zdecydować Ale polecam malowanie pędzlem, nie załączoną gąbeczką.

Co do elicine, to stosowałam ją bardzo dawno, ściągałam z Chile. Efekt był po 3 tygodniach stosowania i z tego co pamiętam, to był to jedyny (wówczas stosowany przeze mnie produkt), po którym przestawały wyskakiwać mi pryszcze, skóra z zaognionej zrobiła się uspokojona, koloryt wyraźnie się równał. Nie pamiętam tylko jak go stosowałam, czy tylko na noc, czy rano i wieczorem, stąd moja chęć kupienia MIZONA, bo ja potrzebuję krem bardzo lekki na dzień - nie pamiętam jaka była elicina
Stary 2014-11-02, 16:25   #3844
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
jak masz w pobliżu salon Maca, to najpierw poproś, żeby Cię Pani pomalowała i pójdź sobie do domu. Zobaczysz jak wyglądasz w swietle dziennym i jak się sprawuje produkt po kilku godzinach. Ja tak zrobiłam i na dodatek pół twarzy miałam pomalowane pudrem o ton jaśniejszym, bo nie wiedziałam na jaki kolor mam się zdecydować Ale polecam malowanie pędzlem, nie załączoną gąbeczką.

Co do elicine, to stosowałam ją bardzo dawno, ściągałam z Chile. Efekt był po 3 tygodniach stosowania i z tego co pamiętam, to był to jedyny (wówczas stosowany przeze mnie produkt), po którym przestawały wyskakiwać mi pryszcze, skóra z zaognionej zrobiła się uspokojona, koloryt wyraźnie się równał. Nie pamiętam tylko jak go stosowałam, czy tylko na noc, czy rano i wieczorem, stąd moja chęć kupienia MIZONA, bo ja potrzebuję krem bardzo lekki na dzień - nie pamiętam jaka była elicina
na razie zostaję przy swoim arsenale
myślałam że masz puder taki zwykły, a to puder i podkład w jednym ten z Maca
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-03, 09:42   #3845
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
na razie zostaję przy swoim arsenale
myślałam że masz puder taki zwykły, a to puder i podkład w jednym ten z Maca
podkładem bym tego pudru absolutnie nie nazwała. Zachowuje się jak normalny puder jeśli jest nakładany pedzlem.
Jeśli będziesz obok MACA to mimo wszystko zachęcam, żeby Cie nim pomalowali
Stary 2014-11-03, 12:07   #3846
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
podkładem bym tego pudru absolutnie nie nazwała. Zachowuje się jak normalny puder jeśli jest nakładany pedzlem.
Jeśli będziesz obok MACA to mimo wszystko zachęcam, żeby Cie nim pomalowali
przejdę się do Maca i chociaż zobaczę dzięki
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-03, 13:41   #3847
kasza80
Rozeznanie

a ja się biorę za zamawianie kremu ślimaczego z mizona, ciekawe kiedy mi się przyślimaczy ... z korei ....
Stary 2014-11-03, 13:42   #3848
nava
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Ja czekam na zamówiona sesderme....
Stary 2014-11-03, 13:58   #3849
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
a ja się biorę za zamawianie kremu ślimaczego z mizona, ciekawe kiedy mi się przyślimaczy ... z korei ....
uu pewnie trochę cierpliwości będzie trzeba
jaki konkretnie zamawiasz ?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez nava Pokaż wiadomość
Ja czekam na zamówiona sesderme....
jakie stężenie wzięłaś?
ja się już tak dluugo czaję na 0,5
ale kusi mnie jeszcze serum z retinolem 1% z BU
poza tym musze wykończyć mojego LRP redermica r i avene triacneal
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-03, 14:05   #3850
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
uu pewnie trochę cierpliwości będzie trzeba
jaki konkretnie zamawiasz ?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------
ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,58...one-cream.html

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
jakie stężenie wzięłaś?
A czy serum z BU z retinolem to napewno jest z "tym" retinolem? Czytałam gdzieś, że z retinolem to ma tylko wspólną nazwę.
Z drugiej strony w Polsce bez recepty można sprzedawać produkty do 0,5% retinolu, więc skąd by wzieli pozwolenie?
To jest jakaś ściema...
Stary 2014-11-03, 14:24   #3851
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,58...one-cream.html

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

A czy serum z BU z retinolem to napewno jest z "tym" retinolem? Czytałam gdzieś, że z retinolem to ma tylko wspólną nazwę.
Z drugiej strony w Polsce bez recepty można sprzedawać produkty do 0,5% retinolu, więc skąd by wzieli pozwolenie?
To jest jakaś ściema...
nie sądzę
Sesderma też ma retinol 1% bez recepty http://krem4you.pl/SESDERMA__Retises...esjonalny-320i
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-renew.html
(A. Mickiewicz)

Edytowane przez Gwiazda Wieczorna
Czas edycji: 2014-11-03 o 14:31
Stary 2014-11-03, 15:23   #3852
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Naprawdę w Polsce nie można bez recepty nabyć więcej niż 0,5%, nawet Panie w aptece Ci powiedzą. Nie kupisz w aptece tego produktu a tutaj też zauważ, że "cena na telefon". Nie może oficjalnie sprzedawać tego produktu zwykłym konsumentom, tylko np. kosmetyczce z papierami, czy lekarzowi. Kiedys chciałam kupić profesjonalne, kwasowe, zabiegowe kosmetyki marki natinuel i oficjalnie też się nie dało. Nawet na allegro otrzymywałam odpowiedzi, że tylko poza allegro, bo oficjalnie nie można. Znalazłaś ten retises w jakiejś aptece internetowej? Ja absolutnie się nie przekomarzam, po prostu jestem ciekawa, może jestem do tyłu z informacjami i coś się zmieniło

A odnośnie serum, to mimo wszystko jest mi to podejrzane. Jak retinol w stężeniu 1% może nie wywołać podrażnień... nie to się nie dzieje a tak jest w opisie.

Mimo wszystko nie kwestionuję, że produkt może być dobry kibicuję Ci i jak się na niego skusisz to daj znać o efektach. Laski piszą, że po jednym dniu widać efekty .... hmm ciekawe

Ale
Stary 2014-11-03, 15:31   #3853
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Naprawdę w Polsce nie można bez recepty nabyć więcej niż 0,5%, nawet Panie w aptece Ci powiedzą. Nie kupisz w aptece tego produktu a tutaj też zauważ, że "cena na telefon". Nie może oficjalnie sprzedawać tego produktu zwykłym konsumentom, tylko np. kosmetyczce z papierami, czy lekarzowi. Kiedys chciałam kupić profesjonalne, kwasowe, zabiegowe kosmetyki marki natinuel i oficjalnie też się nie dało. Nawet na allegro otrzymywałam odpowiedzi, że tylko poza allegro, bo oficjalnie nie można. Znalazłaś ten retises w jakiejś aptece internetowej? Ja absolutnie się nie przekomarzam, po prostu jestem ciekawa, może jestem do tyłu z informacjami i coś się zmieniło

A odnośnie serum, to mimo wszystko jest mi to podejrzane. Jak retinol w stężeniu 1% może nie wywołać podrażnień... nie to się nie dzieje a tak jest w opisie.

Mimo wszystko nie kwestionuję, że produkt może być dobry kibicuję Ci i jak się na niego skusisz to daj znać o efektach. Laski piszą, że po jednym dniu widać efekty .... hmm ciekawe

Ale
osobiście nie zamawiałam jeszcze tak dużych stężeń retinolu
ale wiem że dziewczyny z wizażu kupują retises 1% online
http://sklep.neolady.pl/retises_krem tu jeszcze znalazłam

a o serum z BU słyszałam same dobre opinie choć tez go jeszcze nie miałam
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-03, 15:40   #3854
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
osobiście nie zamawiałam jeszcze tak dużych stężeń retinolu
ale wiem że dziewczyny z wizażu kupują retises 1% online
http://sklep.neolady.pl/retises_krem tu jeszcze znalazłam

a o serum z BU słyszałam same dobre opinie choć tez go jeszcze nie miałam
faktycznie
Ja Ci kibicuję z tym BU, kup i zdaj relację Może po skinceuticalsie 0,5% skuszę się również na BU
Stary 2014-11-03, 15:43   #3855
nava
Zakorzenienie

Cytat:
jakie stężenie wzięłaś?
na poczatek 2x 0.25% I 1x 0.5%
przypomnialo mi sie ze mam w domu 5% retinol w kremie ktory jakis czas temu zamowilam na grouponie, ale tego to sie boje na twarz nalozyc
moze sprobuje na odwlok moze pomoze na rozstepy...?
Stary 2014-11-03, 16:06   #3856
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
faktycznie
Ja Ci kibicuję z tym BU, kup i zdaj relację Może po skinceuticalsie 0,5% skuszę się również na BU
skinceuticals to mercedes
za jakiś czas chyba zamówię sesderme retises 0,5% i serum z BU

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
na poczatek 2x 0.25% I 1x 0.5%
przypomnialo mi sie ze mam w domu 5% retinol w kremie ktory jakis czas temu zamowilam na grouponie, ale tego to sie boje na twarz nalozyc
moze sprobuje na odwlok moze pomoze na rozstepy...?
a jaki masz z grupona?
czemu się boisz ? ze względu na stężenie czy termin minął?
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-03, 16:15   #3857
nava
Zakorzenienie

Cytat:
a jaki masz z grupona?
czemu się boisz ? ze względu na stężenie czy termin minął?
nie pamietam nazwy sprawdze w domu
boje sie stezenia.... nie mialam wczesniej doczynienia z retinolem I nie chce zrobic sobie kuku, bo nie wiem jak moja skora zareaguje
Stary 2014-11-03, 16:23   #3858
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
nie pamietam nazwy sprawdze w domu
boje sie stezenia.... nie mialam wczesniej doczynienia z retinolem I nie chce zrobic sobie kuku, bo nie wiem jak moja skora zareaguje
a no to raczej spróbuj od niższego
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-03, 16:39   #3859
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
skinceuticals to mercedes
za jakiś czas chyba zamówię sesderme retises 0,5% i serum z BU

To dlaczego nie chcesz tego mercedesa??? Mogę Ci na pw wysłać login tego użytkownika na ebay od którego kupiłam serum c+aha i retinol. Są napewno oryginalne, bo serum działa, to widać już po tygodniu. Produkty świeże, kartoniki niewymiętolone
Teraz sprawdziłam cenę, to sprzedaje retinol 0,5% w granicach 110 zł. Produkt 64 zł. przesyłka 48 zł. Za 1,5 tygodnia po płatności miałam przesyłkę w domu
Stary 2014-11-03, 18:43   #3860
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
To dlaczego nie chcesz tego mercedesa??? Mogę Ci na pw wysłać login tego użytkownika na ebay od którego kupiłam serum c+aha i retinol. Są napewno oryginalne, bo serum działa, to widać już po tygodniu. Produkty świeże, kartoniki niewymiętolone
Teraz sprawdziłam cenę, to sprzedaje retinol 0,5% w granicach 110 zł. Produkt 64 zł. przesyłka 48 zł. Za 1,5 tygodnia po płatności miałam przesyłkę w domu
bo nie znalazłam nigdzie tak tanio skinceuticals
jak masz sprawdzone to daj linka do aukcji na priv
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-05, 12:39   #3861
nava
Zakorzenienie

Wreszcie moje sesdermy dotarly
dzis wieczorem pierwsza proba
Stary 2014-11-05, 12:48   #3862
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Wreszcie moje sesdermy dotarly
dzis wieczorem pierwsza proba

czekam z niecierpliwością na wrażenia
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-05, 21:00   #3863
Blondcukiereczek
Raczkowanie

Zaprzestałam uzywania Locacidu (po prawie roku uzywania) przez prawie 2 tygodnie i cera mi się bardzo zanieczyściła, jest taka zmęczona, w dużo gorszym stanie niż podczas stosowania retinoidów. Dziwne, myslalam, że skóra odpocznie od retinków, przestanie sie łuszczyc i bedzie piękna a tu efekt odwrotny. Dodam, że nie mam trądziku, retinki stosuję jedynie przeciwzm. Boję, się, że skóra mi sie tak do nich przyzwyczaila, że teraz bez nich nie bedzie wygladala ladnie :/

Edytowane przez Blondcukiereczek
Czas edycji: 2014-11-05 o 21:02
Blondcukiereczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 21:22   #3864
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Zaprzestałam uzywania Locacidu (po prawie roku uzywania) przez prawie 2 tygodnie i cera mi się bardzo zanieczyściła, jest taka zmęczona, w dużo gorszym stanie niż podczas stosowania retinoidów. Dziwne, myslalam, że skóra odpocznie od retinków, przestanie sie łuszczyc i bedzie piękna a tu efekt odwrotny. Dodam, że nie mam trądziku, retinki stosuję jedynie przeciwzm. Boję, się, że skóra mi sie tak do nich przyzwyczaila, że teraz bez nich nie bedzie wygladala ladnie :/
teraz używaj dużo witaminy C i peelingi, ja polecam korundowe, po nich regeneracja czyli cicalfate.
Stary 2014-11-05, 21:26   #3865
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
teraz używaj dużo witaminy C i peelingi, ja polecam korundowe, po nich regeneracja czyli cicalfate.
dobra rada
uwielbiam korund
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-06, 09:03   #3866
mar_jolka
Rozeznanie

Send a message via Skype™ to mar_jolka

Cytat:
dobra rada
uwielbiam korund
Gdzie mozna dowiedziec sie wiecej o Korundzie? Bo pierwszy raz spotykam sie z taka nazwa peelingu.
Czy ja tez moge prosic o kontakt do sprzedawcy na Ebay?
mar_jolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 09:22   #3867
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Gdzie mozna dowiedziec sie wiecej o Korundzie? Bo pierwszy raz spotykam sie z taka nazwa peelingu.
Czy ja tez moge prosic o kontakt do sprzedawcy na Ebay?
korund to bardzo silny peeling, mocny zdzierak, trzeba bardzo delikatnie pocierać bo można sobie nieźle zedrzeć naskórek
tu masz http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Kor...dermabrazja/60
http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Korun...rmabrazja-/447
ja mam ten obecnie http://biocosmetics-polska.pl/linia-...brazja/p,28338
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-06, 09:40   #3868
mar_jolka
Rozeznanie

Send a message via Skype™ to mar_jolka

dzieki za szybka odpowiedz. A mozecie polecic jakis delikatny enzymatyczny peeling? i pytanie troche off- co to tym sadzicie?
http://www.ebay.pl/itm/OST-C20-Origi...item2593135f49

ten sam sprzedawca ma tez krem ze slimaka.. mam ochote na niego....
Czy ktoras z Was stosuje locacid w celach przeciwzmarszczkowych? Jakie efekty?
mar_jolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 10:34   #3869
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
dzieki za szybka odpowiedz. A mozecie polecic jakis delikatny enzymatyczny peeling? i pytanie troche off- co to tym sadzicie?
http://www.ebay.pl/itm/OST-C20-Origi...item2593135f49

ten sam sprzedawca ma tez krem ze slimaka.. mam ochote na niego....
Czy ktoras z Was stosuje locacid w celach przeciwzmarszczkowych? Jakie efekty?
ten jest super enzymatyczny
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...ymaticEKO.html
tego serum z wit C nie znam
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-07, 20:53   #3870
nava
Zakorzenienie

Zastanawiam się czy nakładać sesderme tez na szyję..? Normalnie krem który nakładam na twarz ląduje tez na szyi. ...hmm...

Tagi
kwasy, kwasy aha, retinoidy

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości