Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-26, 08:32   #4471
czarnajulia
Przyczajenie

Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
a może salicylowy na spirytusie? albo może nie nawilżasz skóry? bo ja po salicylowym miałam tylko trochę przeszuną skóre, ale po dwóch dniach zaczęłam smarowac w końcu kremem Bambino i ładnie mi się skóra łuszczy : )
Nawilżałam i nadal nawilżam a jednak nadal nic. To może spróbuje zrobić ten salicylowy.
czarnajulia jest offline  
Stary 2010-02-26, 11:37   #4472
Dronf
Rozeznanie

Ja właśnie czytam temat zyskowy (sklepu zrób sobie krem) i tam mają ładny wybór substancji na przebarwienia - kwas kojowy, arbutynę i kwasy lha i pha. Temat ma niestety z 60 stron a ja jestem na 20 ale warto go przejrzeć wpisując w "przeszukaj ten wątek" słowa kluczowe. Może znajdziesz coś dla siebie.
Dronf jest offline  
Stary 2010-02-26, 23:14   #4473
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Panoszę się tu od jakiegoś czasu i zbiera mi się na kwaszenie (wiem, że trochę późno bo już prawie marzec ) .

Przeczytałam już ten wątek i korzystając z wyszukiwarki ten o salicylu ale nadal nie mogłam znaleźć wszystkich informacji o peelingu LHA, więc będę niezmiernie wdzięczna jeśli ktoś poświęciłby swój czas i rozwiał moje wątpliwości

To tak aby uzyskać stężenie 5% (bo tak zgodnie z waszą opinią nalepiej zacząć)
należy "rozpuścić 0,5 g kwasu w 9,5 g spirytu, czyli 0,54 ml kwasu i 9,46 ml spirytusu " (cytat Ani) - nie posiadam wagi wiec z tego co zrozumiałam najlepiej posłużyć się strzykawką, tak ? Jeśli zaś chodzi o spiryt to taki ze sklepu czy salicylowy (domyślam się, że to może być głupie pytanie, ale posługujecie się skrótami i nie jest to takie oczywiste ) Czy to są wszystkie składniki tylko te dwa ? I czy je sie po prostu dodaje jeden do drugiego i wtedy się rozpuszcza czy należy je podgrzac ?

Czy kwasu można używać od razu po tym jak się go zrobi czy musi trochę poczekać ?
następnie taką miksture nakładamy wacikiem, tak ? (rozumiem, że możemy przetrzeć kilka razy a ilość czasu jaki to trzymamy zależy od naszej wytrzymałości )

Czym zmywamy ten kwas z twarzy ? Czy chodzi o zwykłe mydło o zasadowym odczynie ? Czy to jakieś specjalne mydło ?

Rozumiem, że potem najlepiej nawilżyć lanoliną i czekac na wylinke i stosować filtry( to akurat mam w nawyku bo się retinoiduje )
Mam nadzieje, że nikt z tutaj obecnych się nie zirytuje tymi pytaniami - jesli tak to z góry przepraszam, ale ciężko jest wysupłać te informacje na podstawie tego co piszecie o LHA.
foxxxy jest offline  
Stary 2010-02-27, 12:44   #4474
Josephin_
Przyczajenie

Chciałabym zrobić peeling migdałowy w przyszłym tygodniu i mam kilka pytań. Tonik wczoraj skoczyłam( trochę mi się wylało więc nie wystarczył na całe dwa tygodnie), dziś nawet łuszczyłam się trochę na brodzie, ale nie wiem czy to przez tonik.
Rozumiem że na początek powinnam zacząć od 10%?
Mam dwa pryszcze czy mogę na nie zastosować peeling czy powinnam ominąć te okolice?
Jeżeli chcę żeby łuszczenie wypadło na piątek lub sobotę to w który dzień powinnam zrobić peeling?no i jak długo trwa owo łuszczenie?
Będę wdzięczna za odpowiedz
Josephin_ jest offline  
Stary 2010-02-27, 16:01   #4475
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

hej, zaczęłam sobie nową serię migdała. omijam okolice oczu, więc nie łącze tego z kwasem, ale dziś zobaczyłam łuszczącą się skórę przy rzęsach.. tego jeszcze nie miałam jak żyję.. czym to smarować? używam kremu dermiki meritum.. może zwykły świetlik będzie lepszy?

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2010-02-28, 14:14   #4476
korni89
Przyczajenie

czesc chcialm sprobowac tego pilingu migdalowego o stezeniu 30% tylko potrzebuje juz gotowego no i oczywiscie sprawdzonego przez was gdzie i jaki moge kupic( zaznaczam ze mialm juz robiony peeling u dermatolog chemiczny)
korni89 jest offline  
Stary 2010-02-28, 16:21   #4477
fifiorek
Wtajemniczenie

my tu w większości same robimy peeling o takim stężeniu jakie chcemy

ja przedwczoraj nałożyłam na mordeczke 40%
30% nawet już nie szczypało, żadnego łuszczenia po nim nie było - przy 40% poszczypało chwilę i tylu
nie nałożyłam go na całą buzię bo jednak bałam się o jakieś negatywne skutki - tylko na okolice brody i pod brodą gdzie wyskoczyło mi kilka paskudztw
następnym razem będzie już na całą twarz
fifiorek jest offline  
Stary 2010-02-28, 20:25   #4478
Annifrid
Przyczajenie

Miałam w piątek peeling kwasem pirogronowym. Zabieg wykonywała pani dermatolog. Wciąż mam czerwone plamy na twarzy, głównie w górnej części policzków, również kilka strupków (wygląda to jak poparzenie). Byłam wczoraj na kontroli, ale dermatolog powiedziała, że jest ok, trzeba natłuszczać, bo skóra nawet jeszcze nie zaczęła się łuszczyć.
Mimo wszystko zaczynam się obawiać, że zostaną mi jakieś przebarwienia czy blizny.
Czy ktoś z Was zareagował tak jak ja na peeling pirogronowy? Jeśli tak to jak przebiegał proces regeneracji? Czy wystąpiły poważniejsze powikłania typu blizny? Bardzo dużo czytałam już na temat tego kwasu; większość źródeł mówi o krótko utrzymującym się rumieniu, a nie o takich przypadłościach jak moje.
Bardzo proszę o odpowiedź.
Annifrid jest offline  
Stary 2010-02-28, 21:46   #4479
korni89
Przyczajenie

Post Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dziewczyny jak wy odmierzcie ten kwas bo na mazidlach mozna kupic w gramach i nie mam pojecia czyd odpmierzac i wogole ....a moze ktos mi zrobi?? hehe oczywiscie nie za darmo no chyba ze sprzedajecie na allegro
korni89 jest offline  
Stary 2010-03-01, 19:21   #4480
Qunnie
Przyczajenie

Dzisiaj doszła do mnie paczka z mazideł, Zrobiłam mój pierwszy peeling robiony w domu więc żeby nie przedobrzyć z powierzchnią ciała zrobiłam sobie peeling okolic bikini (już długo depiluje te okolicę i mam sporo przebarwień po wrośniętych włoskach). Wcześniej przygotowywałam skórę skinorenem na przemian z tonikiem.
Poszłam na całość i zaczęłam od 30% spodziewałam się strasznego pieczenia i zaczerwienienia (jak u dermatologa) a czułam tylko lekkie mrowienie. Po 7 min zneutralizowałam mydłem. Zobaczymy jaki będzie efekt... mam nadzieje, że się wszystko ładnie złuszczy

Annifrid wydaje mi się, że zaczerwienienie jest całkowicie normalne, miałam już kilka peelingów u dermatologa przy pierwszych zabiegach jeszcze 2 dni po byłam czerwona jak burak (puźniej się skóra przyzwyczaja). A co do przebarwień to Twoja skóra przed łuszczeniem może przybrać jeszcze kilka odcieni (czerwony, różowy, brązowy, a w miejscu strupków ciemno brązowy), nic się nie denerwój i spokojnie czekaj na łuszczenia
Losing faith makes a crime.
Qunnie jest offline  
Stary 2010-03-01, 19:43   #4481
korni89
Przyczajenie

mam kwas migdalowy 40% jak zrobic 20? i 30% powiedzmy lyzeczka kwasu i ile wody by powstal 20 i 30 %
korni89 jest offline  
Stary 2010-03-02, 20:00   #4482
Annifrid
Przyczajenie

Dziękuję Qunnie za odpowiedź.
Dzisiaj twarz już nie jest czerwona, bardzo się łuszczy. Zostało też kilka strupków. Te, które już odeszły, zostawiły po sobie ślady. Obawiam się, że po tym mogą jeszcze zostać jakieś blizenki czy przebarwienia...? Mam nadzieję, że tylko przesadzam.
Annifrid jest offline  
Stary 2010-03-03, 18:11   #4483
lala1986
Przyczajenie

Hej ja choc jestem laikiem w tych sprawach, wkoncu kupilam i dzis dostalam paczke z mazidel, przeczytalam wczesniech chyba wszystkie posty, zeby wiedziec co kupic ale dla nowych tu osob podaje moje zamowienie:

Ilość Nazwa Symbol Cena Suma
> 1 HYDROMANIL (Waga netto:_60_g) HYDROMANIL PLN 12,60 PLN 12,60
> 1 KWAS GLIKOLOWY 30% 30 g KWAS GLIKOLOWY 30% 30 g PLN 13,13 PLN 13,13
> 1 KWAS MIGDAŁOWY 10 g KWAS MIGDAŁOWY 10 g PLN 8,47 PLN 8,47
> 1 BUTELKA SZKLANA poj. 20 ml BUTELKA SZKLANA poj. 20 ml PLN 0,70
> PLN 0,70
> 1 NAKRĘTKA na18 PLN 0,36 PLN 0,36
> 2 BAGIETKA BOROKRZEMOWA BAGIETKA BOROKRZEMOWA PLN 1,50 PLN 3,00
> 1 ZLEWKA WYSOKA, poj. 25 ml zl25 PLN 5,37 PLN 5,37
> 1 KOMPLET ŁYŻEK MIAROWYCH poj.: 0,5 ml; 1,0 ml; 2,5 ml; 5 ml, 10 m
> komły PLN 12,50 PLN 12,50
>
> Podsuma : PLN 56,13
> Wysyłka : PLN 11,00
> Podatek : PLN 10,12
> *Suma PLN 67,13

I dzis rowniez zrobilam tonik 5% migdałowy z przepisu z mazidel zobaczymy jak to bedzie przez 2 tyg bede nakladac tonik na twarz, ramiona i plecy przed peelingiem

Edytowane przez lala1986
Czas edycji: 2010-03-03 o 18:13
lala1986 jest offline  
Stary 2010-03-03, 19:48   #4484
Qunnie
Przyczajenie

Annifrid wydaje mi się że na myślenie o przebarwieniach czy bliznach to jest jeszcze za wcześnie. Jeżeli nie będziesz tych strupków zdrapywać to nie powstaną żadne blizny. Ja bardzo uważałam żeby nie zedrzeć przez przypadek strupka a później nie uszkodzić świeżej skóry, wszystko się powolutku złuszczyło i odsłoniła się świeża skórka. Cierpliwości
Losing faith makes a crime.
Qunnie jest offline  
Stary 2010-03-04, 12:40   #4485
Annifrid
Przyczajenie

Dziękuję Qunnie jeszcze raz
W zasadzie już wszystko wraca do normy. Strupki odleciały, skóra jeszcze troszkę się łuszczy, więc ciągle używam kremu Biodermy Cicabio- polecam tak na marginesie
Teraz zastanawiam się czy kontynuować zabiegi peelingami. Cera rzeczywiście wygląda lepiej, tylko czas regeneracji w moim przypadku trwał/trwa dość długo, a przez pierwsze kilka dni wyglądałam wręcz koszmarnie.
Rok temu miałam już serię zabiegów peelingiem migdałowym/pirogronowym. Wtedy skóra tak mocno nie zareagowała, a zabiegi również wykonywałam w gabinecie medycyny estetycznej (ale innym niż teraz). Zapewne diabeł tkwi w stężeniach, ale nigdy o to nie dopytywałam. No i wtedy zabiegi wykonywała mi pani kosmetolog, a teraz dermatolog (jeśli może to mieć jakieś znaczenie).
A może mogłybyście doradzić jak utrzymać efekt 'popeelingowy'?
Rok temu po serii zabiegów lekarz zaleciał mi stosowanie kremu Diacneal Avene. Na początku skóra wygładzała się, ale wraz z upływem czasu chyba przyzwyczaiła się i efektów w zasadzie nie widziałam. Wiecie może przez jaki czas w ogóle można stosować ten krem, tzn. jak długo?
Pozdrawiam
P.S. Do tej pory tylko czytałam Wasze posty, powikłania po peelingu w końcu zmusiły mnie do czynnego korzystania z forum, a zabierałam się za to już od dawna :p
Annifrid jest offline  
Stary 2010-03-04, 15:25   #4486
nanaaaaa87
Zadomowienie

Chcialabym sobie zrobic serie peelingow kwasem migdalowym z Clereny, tylko przegladajac watek przeczytalam ze nie mozna po stosowaniu retinoidow... Czy dotyczy to tych doustnych czy tez w masciach, bo stosuje wlasnie Locacid-krem z retinoidami. Orientujecie sie moze czy musze go jakos odsatwic przed peelingiem, np tydzien przed? i po jakims czasie moge do niego wrocic. Bede wdzieczna za odpowiedz
nanaaaaa87 jest offline  
Stary 2010-03-05, 10:23   #4487
Ag4
AGA :)

Dziewczęta, mam pytanko. Pomóżcie

Używam toniku AHA/BHA 10% z BU,
chciałabym sobie zafundować pelling migdałowy,
tylko zupełnie nie wiem czy podczas użuywania tego toniku mogę? czy dopiero jak go odstawię?
Dopiero raczkuję w temacie biochemi

Aga
Ag4 jest offline  
Stary 2010-03-06, 02:18   #4488
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
hej, zaczęłam sobie nową serię migdała. omijam okolice oczu, więc nie łącze tego z kwasem, ale dziś zobaczyłam łuszczącą się skórę przy rzęsach.. tego jeszcze nie miałam jak żyję.. czym to smarować? używam kremu dermiki meritum.. może zwykły świetlik będzie lepszy?
Strzeliłabym czymś tłustszym - np. alantanem.

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
Chcialabym sobie zrobic serie peelingow kwasem migdalowym z Clereny, tylko przegladajac watek przeczytalam ze nie mozna po stosowaniu retinoidow... Czy dotyczy to tych doustnych czy tez w masciach, bo stosuje wlasnie Locacid-krem z retinoidami. Orientujecie sie moze czy musze go jakos odsatwic przed peelingiem, np tydzien przed? i po jakims czasie moge do niego wrocic. Bede wdzieczna za odpowiedz
Przy doustnych retinoidach zabranione kwasy.
Przy stosowaniu w maściach zależy od kondycji skóry. Nie kładłabym po raz pierwszy peelingu na bardzo podrażnioną skórę. Tak samo z powrotem - jak skóra dojdzie do siebie.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, mam pytanko. Pomóżcie

Używam toniku AHA/BHA 10% z BU,
chciałabym sobie zafundować pelling migdałowy,
tylko zupełnie nie wiem czy podczas użuywania tego toniku mogę? czy dopiero jak go odstawię?
Dopiero raczkuję w temacie biochemi
W zasadzie odpowiedź jak wyżej.
To Twój pierwszy peeling migdałowy? Lepiej nałóż go w takim razie na niepodrażnioną skórę , czyli jeżeli łuszczy Ci się znacznie po toniku lepiej jakbyś go odstawiła jakiś czas wcześniej.
alkaxy jest offline  
Stary 2010-03-06, 04:14   #4489
Szpilka82
Przyczajenie

Szanowne Wylinki
Mam na policzkach blizny - takie jak po ospie, rozszerzone pory i zaskórniki ( nos, broda). Myślicie, że migdałkowa kuracja tonik +peelingi coś z tym zrobią? Marzy mi się gładka buźka..

Może powinnam zastosować inny kwas?

Z góry dziękuję
Szpilka82 jest offline  
Stary 2010-03-06, 09:49   #4490
quleczka
Zakorzenienie

Peeling migdałowy może pomóc ale prawda jest taka, że takich dość głębokich wklęsłych blizn ciężko się całkiem pozbyć bez naprawdę mocnych zabiegów
quleczka jest offline  
Stary 2010-03-06, 10:24   #4491
judytkap
Przyczajenie

Witam,
Mam straszny problem, mam nadzieję że potraficie mi pomóc lub wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje. Otóż stosowałam Glyco-A ponad miesiąc. Nie miałam żadnych reakcji alergicznych, wszystko przebiegało "przepisowo", łuszczyłam się i czerwieniłam, ale to raczej normalne.Ponad dwa tygodnie temu postanowiłam zrobić sobie przerwę, dać skórze odpocząć i zregenerować się. Dwa dni temu zaczęłam ponowne stosowanie preparatu. I tu zaczęły się dziać straszne rzeczy: po drugiej nocy z Glyco-A rano obudziłam się z poparzoną skórą - pełno malutkich pęcherzyków wypełnionych płynem. Nie wiem co się stało, pierwszy raz na jakikolwiek kosmetyk moja skóra tak zareagowała. Zastanawiam się, czy nie ma to nic wspólnego z faktem, iż w czasie przerwy stosowania Glyco-A do mycia twarzy używałam preparatu z kwasem salicylowym (ale przestałam). Może on jeszcze ciągle "zalega "gdzieś w głębszych warstwach skóry i to powoduje taką reakcję, może kwas glikolowy +salicylowy po prostu ze sobą reagują?. Dodam że oczywiście stosuję bardzo wysokie filtry i nie narażam skóry na zbytnią ekspozycję na słońce.
Bardzo proszę o pomoc, podpowiedź co zrobić i czym takie poparzenia mogły zostać wywołane.
Z góry serdeczne dzięki
judytkap jest offline  
Stary 2010-03-06, 11:27   #4492
quleczka
Zakorzenienie

Ja tylko zapytam - czy oprocz tych pecherzykow wypelnionych plynem byly tez inne objawy poparzenia? Zaczerwienienie, pieczenie i tak dalej....
quleczka jest offline  
Stary 2010-03-06, 11:42   #4493
judytkap
Przyczajenie

Tak, zaczerwienienie i pieczenie też. Wiesz czym to może być spowodowane?
judytkap jest offline  
Stary 2010-03-08, 08:49   #4494
Ag4
AGA :)

Ali dziękuję serdecznie za odpowiedz

Aga
Ag4 jest offline  
Stary 2010-03-08, 14:51   #4495
nanaaaaa87
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość

Przy doustnych retinoidach zabranione kwasy.
Przy stosowaniu w maściach zależy od kondycji skóry. Nie kładłabym po raz pierwszy peelingu na bardzo podrażnioną skórę. Tak samo z powrotem - jak skóra dojdzie do siebie.
Dziękuje bardzo za odpowiedź. Stosuje w maściach, już dość długo i skóra chyba się do nich przyzwyczaiła bo nie mam już żadnego łuszczenia zaczerwienienia itp nawet jak nakładam grubszą warstwę. Czyli mogę zastosować np po 3 dniowym odstawieniu? Pamietam, że jak robiłam mikrodermabrazję u dermtologa to kazał odstawić wszelkie specyfiki złuszczające 3 doby przed zabiegiem, a wrócić do nich 3 doby po zakończeniu łuszczenia. Ale nie wiem czy w przypadku kwasów jest tak samo.
Bałam się, że kwas może wchodzić w jakieś interakcje z tymi maściami i dlatego jest to nie wskazane, ale jeśli chodzi tylko o stan skóry to u mnie raczej nie powinno być problemu.
nanaaaaa87 jest offline  
Stary 2010-03-08, 15:50   #4496
serducho777
Przyczajenie

Witam Wszystkich!
Wczoraj zrobiłam swój pierwszy kwas migdałowy 4ml wody / 1 ml kwasu, uprzedzony
2-wu tygodniowym stosowaniem toniku migd. No i oczywiście podzielę się swoimi wrażeniami.
Otóż po nałożeniu skóra zaczęła mnie szczypać, ale nie było to aż tak nieznośne, kwas trzymałam około 7 minut. Podczas "zabiegu" zaobserwowałam miejscowe zbielenie naskórka, ale nie przestraszyło mnie to, bo wiele z Was o tym pisało. Buźkę zmyłam nasmarowałam lanoliną i wyglądałam jak świecący się burak.
Zastanawiam sie jak pielęgnować skórę po takim zabiegu, czy wystarczy smarować ją lanoliną czy używać toniku?

Ciekawe czy zaczne się łuszczyć, /nie mogę się tego doczekac/
Dalsze relacje zdam jutro
serducho777 jest offline  
Stary 2010-03-11, 09:02   #4497
Xellesia
Przyczajenie

Witam
zrobilam zakupy w mazidla.com i wczoraj zrobilam sobie Tonik 5% kwas migdałowy + kwas hialuronowy oraz Hialuronowo-jedwabne ekspresowe serum do twarzy i powiem Wam, ze rewelacja.
Mam z natury bardzo sucha cere i zadne kremy nie potrafily mi jej nawilzyc, az do wczoraj. Juz po uzyciu toniku widzialam jak skora staje sie miekka, elastyczna i nawilozna. A nocne serum zdzialalo cuda. Polecam!!!

Dziewczyny a moze zalozymy taki watek z samymi przepisami na tego typu "domowe" mieszanki. Macie wiele sprawdzonych przepisow, mozna by je tak gdzies wszystkie skumulowac i miec szybki dostep.
Xellesia jest offline  
Stary 2010-03-11, 09:56   #4498
Dronf
Rozeznanie

Wszystkie przepisy są na stronie mazideł
Dronf jest offline  
Stary 2010-03-13, 18:38   #4499
gosiam28
Przyczajenie

Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Dziewczyny tylko nie szalejce ze stezeniami peelingu migdalowego, na poczatek slabe i dopiero po jakis 2-3 tygodniach, mozna przejsc do mocniejszego. A po peelingu koniecznie filtry, bo przebarwienia murowane. Tyczy sie to peelingow do twarzy jak i innych czesci ciala. [/QUOTE]

WITAM
MAM PROBLEM Z PRZEBARWIENIAMI NA TWARZY PO SŁONECZNYMI CZY TAKI PEELING Z KWASEM MIGDAŁOWYM BY MI POMÓGŁ, ZAZNACZĘ ZE RAZ ROBIŁAM W SALONIE KOSMETYCZNYM ALE EFEKTÓW NIE WIDZIAŁAM ZADNYCH
BARDZO PROSZE O JAKĄŚ ODPOWIEDZ!!!
Z GÓRY DZIEKUJE!

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Dziewczyny tylko nie szalejce ze stezeniami peelingu migdalowego, na poczatek slabe i dopiero po jakis 2-3 tygodniach, mozna przejsc do mocniejszego. A po peelingu koniecznie filtry, bo przebarwienia murowane. Tyczy sie to peelingow do twarzy jak i innych czesci ciala. [/QUOTE]

WITAM
MAM PROBLEM Z PRZEBARWIENIAMI NA TWARZY PO SŁONECZNYMI CZY TAKI PEELING Z KWASEM MIGDAŁOWYM BY MI POMÓGŁ???????
ZAZNACZĘ ZE RAZ ROBIŁAM W SALONIE KOSMETYCZNYM ALE EFEKTÓW NIE WIDZIAŁAM ZADNYCH
I CZY PUZNIEJ MOZNA KORZYSTAĆ ZE SŁOŃCA CZY NIE?!
Z GÓRY DZIEKUJE!

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

WITAM
MAM PROBLEM Z PRZEBARWIENIAMI NA TWARZY PO SŁONECZNYMI CZY TAKI PEELING Z KWASEM MIGDAŁOWYM BY MI POMÓGŁ???????
ZAZNACZĘ ZE RAZ ROBIŁAM W SALONIE KOSMETYCZNYM ALE EFEKTÓW NIE WIDZIAŁAM ZADNYCH
Z GÓRY DZIEKUJE!
gosiam28 jest offline  
Stary 2010-03-13, 23:25   #4500
alkaxy
biegam dla Zabawy

Dot.: Domowy peeling migdałowy - wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez gosiam28 Pokaż wiadomość
WITAM
Z GÓRY DZIEKUJE!
Mógłyby pomóc, ale nie jeden zabieg - raczej seria zabiegów.
Ze słońca można poźniej korzystać, dużoooo poźniej.
alkaxy jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kwasy, peeling

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości