Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-06, 12:59   #1
tancereczka1
Raczkowanie

GG do tancereczka1

Czy to prawda że po szamponie kooryzującym nie można farbować włosów?

Słyszałam coś takiego, że nie można farbowac włosów po szamponie koloryzująym dopóki on się ni zmyje, czy to prawda ? Mam jescze jedno pytanie, czy są zmywacze do włosów farbowanych i czy to jest skuteczne? proszę o opdpowiedż
tancereczka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 20:58   #2
asica
Raczkowanie

Dot.: Czy to prawda że po szamponie kooryzującym nie można farbować włosów?

Pierwsze slysze chyba... wczoraj farbowalam wlosy pofarbowane wczesniej szamponem i nie widze skutkow ubocznych, z tym, ze farbowalam na podobny kolor jaki mialam po tym szamponie. Z tego co wiem, farba dziala tak, ze rozpuszcza pigment wlosa i daje swoj, wiec chyba ten szampon tez da rade rozpuscic? W sumie ma to sens co piszesz, moze utrudnic farbowanie ten szampon, ale pewnosci nie mam. Wydaje mi sie, ze farby maja w skladzie utleniacze itp ktore dadza sobie rade z szamponem.
Jesli chodzi o "zmywacze" do wlosow farbowanych, to tu juz moge cos powiedziec. Sa dekoloryzatory, ktore obiecuja sciaganie farby. Jesli masz wlosy w slabej kondycji to odradzam, bo ten zabieg wysusza wlosy.
asica jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości