Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-06, 14:57   #1
agatha
Rozeznanie

jak uzyskać taki efekt?

zacznę od tego iż nie bardzo znam się na układaniu włosów i kosmetykach do nich dlatego też zwracam się do Was z prośbą o pomoc.
jakieś 4 lata nie ścinałam włosów- chodziłam głownie w kitce, bądź prostowałam je (przestałam jakiś rok temu).
wczoraj poszłam do fryzjerki i obcięła mi włosy przed ramiona, całe wycieniowała na różne długości na całości.
moje włosy mają tendencje do puszenia się i falują nieregularnie- nie podobają misię te fale. wczoraj na dworze kropił deszcz, ogólnie powietrze było bardzo wilgotne i wtedy moje włosy skręciły się delikatnie przy końcach- bardzo się sobie spodobałam w takim ułożeniu włosów. dodam że takiego efektu naturalnego skręcenia nie udało mi się uzyskać wałkami. i tu Was proszę o poradę czy są może jakieś kosmetyki które pomogą uzyskać taki efekt? może jakaś pianka do włosów? sama nie wiem...
ps. próbowałam znaleźć podobny wątek ale mi sie nie udało(może wpisywałam złe słowo kluczowe)

agatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 17:24   #2
ailie_primrose
Przyczajenie

Dot.: jak uzyskać taki efekt?

to bardzo dziwne ze włosy pokrecone pod wplywem wilgoci Ci sie spodobały bo wiekszość z nas tylko narzeka na to co sie dzieje z ich wlosami pod wplywem nawet malej mzawki po prostu zazdroszcze a skoro ułozyly sie tak podczas deszczu to moze sproboj moczyc same koncówki zeby sie tak ukladaly
ailie_primrose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 20:06   #3
ARLET
Raczkowanie

Prawdemówiąc też jestem zdziwona heh... ja wczoraj wyprostowałam włosy i jak pochodziłam po dworku to troszke się przeraziłam... A taki efkt własnie predzej uzyskasz za pomocą panki niż jakiś wałków ;p

ARLET jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 21:23   #4
rozmarynek
Zadomowienie

pianka

Albert Einstein

rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości