Jakie pasemka na czarne w這sy? :/ Pom騜cie ;) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-07-06, 19:21   #1
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

Jakie pasemka na czarne w這sy? :/ Pom騜cie ;)

Niedawno przefarbowa豉m w這sy na czarno. Teraz chcia豉bym zrobi sobie par pasemek na czubku g這wy. Niestety nie wiem na jaki kolor. My郵a豉m nad blondem, ale ten znowu wszyscy mi odradzaj. Podoba mi si te niebieski, ale znowu ka盥y uwa瘸, 瞠 to jest za bardzo "niecodzienny" kolor...
Anethka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-06, 20:17   #2
waq
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856
Dot.: Jakie pasemka na czarne w這sy? :/ Pom騜cie ;)

Hmm czarne w這sy + blond pasemka kojarz mi si z wiejskimi dzio販hami z festynu . Bezpieczne rozwi您anie to chyba pasemka z tej samej gamy kolor闚 co Twoje w這sy. Moja kole瘸nka, kt鏎a ma naturalne czarne w這sy, zaszala豉 i zrobi豉 sobie czerwone pasemka i efekt by bardzo fajny Ale to oczywi軼ie zale篡, co i komu pasuje. Fajnie gdyby za陰czy豉 zdj璚ia - mia造by鄉y wieksze pole do manewru
waq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-17, 12:15   #3
czarna_niun
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 392

Ja na czarnych mia豉m pasemka r騜nych kolor闚 Ale wszystko zale篡 jaki efekt chcesz uzyska, bo blond (taki lekko 鄴速y), czy pomara鎍zowo-rudy daj taki szalony wygl康, wi璚 zale篡 jak si ubierasz etc .
Czerwone wygl康aj fajnie, ale swojego czasu, to by standart, ale teraz ju rzadko si widiz kogo w takich w這sach
Stary 2007-07-17, 14:38   #4
czarna_niun
Raczkowanie

Mo瞠sz te zrobi tak, jak ja mam w planach. Rozja郾i pasemka i na to da br您ow farb, tak, 瞠by to wygl康a這 na naturalne refleksy. Z tym, ze w tej chwilii mam ciemny br您, nie wiem jak to wyjdzie z czarnym.
Stary 2007-07-17, 14:41   #5
ewelina121
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 223

ja Ci proponuje zrobienie sobie pomara鎍zowych lub czerwonych pasemek farb joanny avangarda. kosztuje ok 10 z a efekt..... mmmm wg mnie 鈍ietny... testowa豉m go na sobie i szczerze POLECAM !!!
Stary 2007-07-17, 15:07   #6
czarna_niun
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewelina121 Poka wiadomo嗆
ja Ci proponuje zrobienie sobie pomara鎍zowych lub czerwonych pasemek farb joanny avangarda. kosztuje ok 10 z a efekt..... mmmm wg mnie 鈍ietny... testowa豉m go na sobie i szczerze POLECAM !!!
Dok豉dnie to samo robi豉m 2 lata temu. na czarne w這sy strzeli豉m sobie ceglasty. Dodatkowo mia陰m blondo-鄴速e pasemka robione u fryzjerki. Efekt by bardzo fajny
Ale ja m闚i, to jak chce si szale
Stary 2007-07-17, 21:54   #7
Zeta Zeta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Cytat:
Napisane przez waq Poka wiadomo嗆
Hmm czarne w這sy + blond pasemka kojarz mi si z wiejskimi dzio販hami z festynu . Bezpieczne rozwi您anie to chyba pasemka z tej samej gamy kolor闚 co Twoje w這sy. Moja kole瘸nka, kt鏎a ma naturalne czarne w這sy, zaszala豉 i zrobi豉 sobie czerwone pasemka i efekt by bardzo fajny Ale to oczywi軼ie zale篡, co i komu pasuje. Fajnie gdyby za陰czy豉 zdj璚ia - mia造by鄉y wieksze pole do manewru
Zgadzam si

Co prawda jestem blondynk, ale moja siostra ma ciemne w這sy.. naturalnie w kolorze czekolady, ale od czasu do czasu szaleje z r騜nymi odcieniami czerni i pasemkami. Najbardziej podoba造 mi si u niej, kiedy mia豉 ciep造 kolor w這s闚 (w豉sne) pasemka w kolorze jasnego br您u wpadajacego w mied, a kiedy si przefarbowa豉 na czarny, zimny kolor pasemka w kolorze fioletu... fryzjer na這篡 farb bez uprzedniej dekoloryzacji, tak wi璚 by造 to raczej fioletowe refleksy. Wygl康a這 to prze郵icznie, "篡wo", szczeg鏊nie, 瞠 sis w這ski si na ko鎍ach zawijaj w 鈍iderki...

pozdro

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-07-18 o 00:38
Zeta Zeta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-24, 15:30   #8
czarna_niun
Raczkowanie

Co do tych dzio販h... To my郵, 瞠 zale篡 ile tych pasemek, czy z g鏎y, czy od spodu i jak si komponuj z ca這軼i... Same pasemka odpowiednio zrobione nie dadz bazarkowego efektu
Tak s康ze
Stary 2007-07-24, 15:42   #9
alorah
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 923

Cytat:
Napisane przez waq Poka wiadomo嗆
Mi tez. nawet jak niewiadomo ladnie bylyby zrobione to sie kojarza

Wg mnie, na czarnym fajnie wygladaja fioletowe albo czerwone. Niebieski tez swietnie kontrastuje. Generalnie lepiej wygladaja niecodzienne polaczenia z czarnym.

Prosz odpisuj u mnie.
alorah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-01, 21:01   #10
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

Jeszcze od鈍ie輳 temacik
No w豉郾ie napisa豉m o tych "bia造ch" pasemkach, ale nie napisa豉m, 瞠 chodzi這 mi tylko o par takich "promyczk闚" u g鏎y.
No i dalej si zastanawiam nad tymi pasemkami... Niby da豉m sobie spok鎩 na jaki czas z robieniem pasemek, ale mam wesele pod koniec miesi帷a i chcia豉bym co zmieni a nie chc po raz kolejny farbowa w這s闚 (bo pewnie i tak ju 瘸den kolor mi nie z豉pie).
Anethka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-02, 16:00   #11
domininia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 868

moze cos takiego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 79.jpg (38,6 KB, 1108 za豉dowa)
domininia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-11, 16:44   #12
czarna_niun
Raczkowanie

Moim zdaniem takie przeja郾ienia przy kolorze czarnym s obowi您kowo, inaczej kolor wygl康a strasznie "p豉sko" i brzydko (takie jest moje zdanie), ja tutaj 瘸dnych typowych pasemek nie widz, raczej refleksy oraz takie farbowanie nazywane czasem "tr鎩wymiarowym" w celu nadaniu kolorowi 篡cia
Stary 2008-03-18, 22:43   #13
strippi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 460
GG do strippi

Cytat:
Napisane przez czarna_niun Poka wiadomo嗆
Co do tych dzio販h... To my郵, 瞠 zale篡 ile tych pasemek, czy z g鏎y, czy od spodu i jak si komponuj z ca這軼i... Same pasemka odpowiednio zrobione nie dadz bazarkowego efektu
Tak s康ze
oj wcale nie teraz jest to bardzo modne
ja w piatek doczepiam sobie 10 pasemek blond dlugosc do pasa...moje czarne wlosy tez mam do pasa pasemka bede miala z jednej strony stopniowo beda szly ku spodowi

Cytat:
Napisane przez Anethka Poka wiadomo嗆
Jeszcze od鈍ie輳 temacik
No w豉郾ie napisa豉m o tych "bia造ch" pasemkach, ale nie napisa豉m, 瞠 chodzi這 mi tylko o par takich "promyczk闚" u g鏎y.
No i dalej si zastanawiam nad tymi pasemkami... Niby da豉m sobie spok鎩 na jaki czas z robieniem pasemek, ale mam wesele pod koniec miesi帷a i chcia豉bym co zmieni a nie chc po raz kolejny farbowa w這s闚 (bo pewnie i tak ju 瘸den kolor mi nie z豉pie).
pewnie ze bedzie to fajnie wygladac polecam doczepienie pasemek
ja place 6,90 z za jedno pasemko blond dlugosc do pasa
Stary 2008-03-18, 22:53   #14
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

jak dla mnie to najlepiej... 瘸dne

pasemka og鏊nie wychodz ju z mody
czarny z blondem dorobi si ju dawno czu貫go okre郵enia "skunks" i kojarzy si mocno odpustowo
czerwony zazwyczaj sp逝kuje si do rudego i tragedia
czarny plus niebieski/granat/fiolet jeszcze ujd, ale powy瞠j pewnego wieku mo瞠 to ju wygl康a niefajnie

瞠 ju nie wspomn o tym ile potem trzeba si nam璚zy, 瞠by przykry czym nier闚nomiernie pokolorowane w這sy
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-20, 00:11   #15
NikaKarolinka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
ja w piatek doczepiam sobie 10 pasemek blond dlugosc do pasa...moje czarne wlosy tez mam do pasa pasemka bede miala z jednej strony stopniowo beda szly ku spodowi

pewnie ze bedzie to fajnie wygladac polecam doczepienie pasemek
ja place 6,90 z za jedno pasemko blond dlugosc do pasa

ja tez chce takie pasemka...gdzie mozna takie kupi?i w jaki spos鏏 sie one trzymaj ??
NikaKarolinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-20, 11:47   #16
alorah
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 923

Cytat:
Napisane przez strippi Poka wiadomo嗆
Taak, ciekawe gdzie...

Prosz odpisuj u mnie.
alorah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-22, 07:39   #17
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Napisane przez NikaKarolinka Poka wiadomo嗆
ja tez chce takie pasemka...gdzie mozna takie kupi?i w jaki spos鏏 sie one trzymaj ??
u fryzjera mozna doczepic lub kupic na allegro
Cytat:
Napisane przez alorah Poka wiadomo嗆
Taak, ciekawe gdzie...
np najmodniejsze fryzury emo...
Stary 2008-03-22, 15:03   #18
wampirek6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361

Ale Emo to jest taki styl, a nie jaka moda wydaje mi si ,瞠 blond pasemka na czarnych w這sach , to odpust po maksie , ale ofkors o gustach si nie dyskutuje
By the Way to najmodniejsze teraz b璠 jednokolorowe fryzurki , z tego co wiem.

wampirek6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-22, 15:21   #19
mogru
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Te mialam taki problem przypadkiem mialam czarne wlosy do mojej karnacji to absolutnie nie pasowa這 posz豉m do fryzjera i poradzi mi refleksy- cieniutki pasemka o pare ton闚 ja郾iejsze teraz mam je takie ciemno z這te (mam je tylko na koronie- g鏎na cz窷 w這s闚 nie na ca造ch). Jestem bardzo zadowolona
Stary 2008-03-22, 16:06   #20
olenka999
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 181

Ja mam czarne wlosy -kiedys chcialam troche je odmienic i fryzjerka zrobila mi takie bordowe pasemka- bardzo ladnie to wyglado,wszyscy chwalili.
olenka999 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-22, 20:36   #21
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Napisane przez mogru Poka wiadomo嗆
Te mialam taki problem przypadkiem mialam czarne wlosy do mojej karnacji to absolutnie nie pasowa這 posz豉m do fryzjera i poradzi mi refleksy- cieniutki pasemka o pare ton闚 ja郾iejsze teraz mam je takie ciemno z這te (mam je tylko na koronie- g鏎na cz窷 w這s闚 nie na ca造ch). Jestem bardzo zadowolona
tez mam tak zafarbowalam sie na granatowa czern no i cos mi brakowalo...zrobilam brwi ciemne ale dalej cos brakowalo...opalona jestem wiec to nie karnacja.. zrobilam pasemka i fryzurka wyglada teraz idealnie
identycznie jak ta 1 fryzurka ( narazie)

jednym sie to podoba innym nie proste mi tez wiele fryzurek sie nie podoba zwlaszcza kr鏒kie wlosy
kazdy czlowiek jest inny i lubi co innego a inni powinni to uszanowac
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 563194625_l.jpg (55,5 KB, 521 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3387640.jpg (61,0 KB, 390 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6397914.jpg (41,4 KB, 378 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7754776.jpg (28,2 KB, 312 za豉dowa)
Stary 2008-03-26, 11:29   #22
moren
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 297
GG do moren

No i zwatpilam Ostatnio cos mnie wzielo na jasne pasemka.Wlosy mam ciemny braz,chcialam dodac im odrobiny zycia przez wlasnie takie blond pasemka.Tylko zastanawialam sie,czy to jeszcze jest modne,ale nie moglam znalezc watku,w ktorym byloby napisane,co jest modne w tym sezonie.Choc wlasnie kojarze,ze od pewnego czasu odchodzi sie juz od pasemek na rzecz rownomiernego koloru.I juz sama nie wiem Tez sie boje,ze bedzie to wygladalo,jak "typowa panna ze wsi",wiec chyba nie zaryzykuje
moren jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-26, 13:23   #23
brattby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145

Kiedy mia豉m czarne w這sy (po nieudanym farbowaniu ciemnym blondem :/ ) i ratunek znalaz豉m w jld - maj tam tak us逝g refleks albo kontrast, ju nie pami皻am, w ka盥ym razie zrobiono mi du穎 cieniutkich ciemnoz這tych pasemek i bardzo o篡wi這 to fryzur. Koszt wtedy oko這 100 z ze zni磬 studenck. No ale wtedy w這sy ju na dobr spraw nie s czarne, bo tych pasemek jest bardzo du穎, nie wiem jaki efekt chcesz osi庵n望.
brattby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-26, 20:14   #24
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Napisane przez brattby Poka wiadomo嗆
Kiedy mia豉m czarne w這sy (po nieudanym farbowaniu ciemnym blondem :/ ) i ratunek znalaz豉m w jld - maj tam tak us逝g refleks albo kontrast, ju nie pami皻am, w ka盥ym razie zrobiono mi du穎 cieniutkich ciemnoz這tych pasemek i bardzo o篡wi這 to fryzur. Koszt wtedy oko這 100 z ze zni磬 studenck. No ale wtedy w這sy ju na dobr spraw nie s czarne, bo tych pasemek jest bardzo du穎, nie wiem jaki efekt chcesz osi庵n望.
Kurcze,zamiast blondu czarne??
Ja chyba jednak sie nie zdecyduje Wlosy mi szybko rosna,musialabym czesto chodzic do fryzjera (na co nie mam czasu i czego,swoja droga,bardzo nie lubie).Pozatym,jakby mi sie takie wloski znudzily,to zostaloby mi tylko farbowanie Bo obciecie odpada-zapuszczam wlosy.Wiec taka fryzura predzej stanie sie dla mnie uciazeniem.Ale dzieki za odpowiedz
Stary 2008-03-26, 21:52   #25
brattby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145

Cytat:
Napisane przez moren Poka wiadomo嗆
Ja chyba jednak sie nie zdecyduje Wlosy mi szybko rosna,musialabym czesto chodzic do fryzjera (na co nie mam czasu i czego,swoja droga,bardzo nie lubie).Pozatym,jakby mi sie takie wloski znudzily,to zostaloby mi tylko farbowanie Bo obciecie odpada-zapuszczam wlosy.Wiec taka fryzura predzej stanie sie dla mnie uciazeniem.Ale dzieki za odpowiedz

Naprawd tak by這 :/ dlatego wszystkim odradzam palette :/
Masz racj z tym fryzjerem, mnie te w這sy bardzo szybko rosn i znam ten b鏊. Max dwa miesi帷e, ale to po prostu max, tyle wytrzymywa豉m, a niejednokrotnie co miesi帷 chodzi豉m na odrosty. Ale ka盥e jedne pasemka b璠zie trzeba poprawia. Ja pami皻am jak kiedy
"poprawi豉m" sobie sama przy sk鏎ze wysz造 鄴速e, a reszta pomara鎍zowa Na szcz窷cie to ju przesz這嗆 hehe
brattby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-26, 22:16   #26
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
tez z blondu zrobilam sobie czarne

u nas teraz sa modne wloski z pasemkami np blond lub rozowymi
link do fajnych fryzurek
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/

http://e-nastolatki.pl/fryzury_emo.html
Stary 2008-03-27, 15:57   #27
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Mnie kiedys kusil zestaw do pasmek Joanny.Ale jesli pasemka maja wygladac dobrze (a wg mnie na ciemnych wlosach jest to trudniejsze do uzyskania,bo zazwyczaj najpierw trzeba je rozjasnic),to lepiej udac sie do dobrego fryzjera,a nie bawic sie samemu w domu Zostane przy doprowadzeniu mojej fryzury do ladu i skladu,bo ostatni raz bylam u fryzjera w sierpniu (wykrecam sie tlumaczas sobie,ze zapuszczam wlosy,a fryzjerka zawsze ciachnie tak z 5 cm)
Stary 2008-03-28, 06:36   #28
strippi
Zakorzenienie

GG do strippi

Cytat:
Mnie kiedys kusil zestaw do pasmek Joanny.Ale jesli pasemka maja wygladac dobrze (a wg mnie na ciemnych wlosach jest to trudniejsze do uzyskania,bo zazwyczaj najpierw trzeba je rozjasnic),to lepiej udac sie do dobrego fryzjera,a nie bawic sie samemu w domu Zostane przy doprowadzeniu mojej fryzury do ladu i skladu,bo ostatni raz bylam u fryzjera w sierpniu (wykrecam sie tlumaczas sobie,ze zapuszczam wlosy,a fryzjerka zawsze ciachnie tak z 5 cm)
zawsze tez mozna sobie przedluzyc
Stary 2008-03-28, 20:11   #29
siusan89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
GG do siusan89

ja mam czarne wlosy farbowane. i najlepiej sie w nich czuje. mam mocno wycieniowane i z jednej strony mam czerwien ale nie z wierzchu tylko pod spodem...... super, mialam rozowe teraz czerwone i bede robic chyba fiolet ;p na czarnych wlosach super to wszystko wyglada ;p
siusan89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-30, 22:17   #30
anikle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56

Ja tak瞠 mam pytanie dotycz帷e pasemek na ciemnych w這sach.. Od jakiegos roku regularnie maluje 鈔ednim br您em, jak mozna sie domyslec wychodza praktycznie czarne , ale nie o to chodzi chcialabym juz co zmienic ;/ bo juz mi sie to wszystko przejadlo.. ale nie interesuja mnie czerwone czy tez rozowe pasemka.. chcialaym cos delikatniejszego, jakies jasne brazy,ciemne blondy.. w gre wchodzi nie tylko jeden kolor.. tylko teraz jak to zrobic? rozjasnic i potem rzucic na to kolorek? i czy wogole zdecydowac sie na cos takiego ? czy to nie bedzie smiesznie wygladac? moze posiadacie jakies zdj璚ia z takimi pasemkami.. bardzo licze na Wasza pomoc naprawde chce cos zmienic...
anikle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.