oczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-15, 10:18   #1
Aparatka
Przyczajenie

oczka

hej!mam 16latzastanwawiam się jaki kosmetyk byłby najlepszy do demakijażu oczu w moim przypadku?Do tej pory używałam do tego celu kremu dla dzieci.Mam jeszcze jedno pytanie czy makijaż nie zaszkodzi młodej cerze i oczą?
Aparatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-15, 11:53   #2
palomino
Zakorzenienie

Re: oczka

justynka napisał(a):
> hej!mam 16lat

czesc
to i tak nie jestes tu najmłodsza jest kilka aktywnych Wizazanek ktore w metryce mają jeszcze mniej

> zastanwawiam się jaki kosmetyk byłby najlepszy do demakijażu oczu w moim przypadku?Do tej pory używałam do tego celu kremu dla dzieci.

heh - to faktycznie oryginalny pomysł Nalepiej moim zdaniem po prostu używać jakiegos delikatnego mleczka bądź plynu (moze byc nawet specjalnie przeznaczony do demakijażu oczu) Ważne jest przede wszystkim zeby przy demakijażu nie trzec oczu=nie rozciągac skóry pod oczami bo to właśnie sprzyja powstawaniu zmarszczek

tutaj link do produktow do demakijazu w KW
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=16
są tam tez oceny dziewczyn - może cos dla siebie wybierzesz
> Mam jeszcze jedno pytanie czy makijaż nie zaszkodzi młodej cerze i oczą?

Duzo bylo dyskusji na ten temat na wizazu - jak kiedys bedzie Ci sie chcialo przekopac forum to sie przekonasz W kazdym razie ogolna i skrótowa konkluzja jest taka ze obecnie kosmetyki kolorowe nie tylko nie szkodzą ale nawet chronią skórę.
Co oczywiście nie stoi w sprzecznosci ze starą prawdą "im mniej tym lepiej" oraz ze mloda skora jest ozdobą samą w sobie (chyba ze ktos ma z nia problemy i musi cos ukryc ale to inna para kaloszy)

No a tak poza tym to witaj wśród Wizazanek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości