Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-01, 22:20   #361
madzialena87
Raczkowanie

GG do madzialena87
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja także mam podejrzenia co do mojego typu ale chciałam się upewnić

1. Jak się opalasz - na początku opalam się na różowo lecz po jednym/dwóch dniach staję się brązowa, złocista.

2. Kolor oczu - ciemny brąz bez plamek, oprawa jasna (znaczy nie taka zdecydowana)

3. Piegi - raczej nie mam kilka na nosie w odcieniu złotym

4. Cera - jasna, tak jakby w żółtym odcieniu

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz ale ze złotymi refleksami

6. Kolor ust - różowe, jasne

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Uwielbiam brązy, "stare" róże, oliwkowy, khaki, lubie też ciemny fiolet a nie pasują mi granaty, pastele

Zdjęcie mogę przysłać ale dopiero jutro, może jednak uda Wam się mi powiedzieć

Z góry dziękuję
madzialena87 jest offline  
Stary 2007-09-01, 23:09   #362
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

zdjecie w tym przypadku niepotrzebne - jesień

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-02, 00:57   #363
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Wiec umieszczam fotke sprzed 2 dni.. Malo wyjściowo wyglądam ale kto wygląda extra po 12h jazdy pociągiem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05219.jpg (114,2 KB, 50 załadowań)
Stary 2007-09-02, 10:18   #364
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Wiec umieszczam fotke sprzed 2 dni.. Malo wyjściowo wyglądam ale kto wygląda extra po 12h jazdy pociągiem?
jak dla mnie wiosna ale oko podkreslone na czarno zupełnie mi do Ciebie nie pasuje.

Ah i jeszcze cuś(!) wcale Twoja skóra nie ma rózowego odcienia. Przy okreslaniu zwracamy uwage np. na dekolt a nie na twarz gdyz na jej koloryt wpływa wiele czynników zewnętrznych.

Edytowane przez Tapcia
Czas edycji: 2007-09-02 o 12:17
Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-02, 12:51   #365
madzialena87
Raczkowanie

GG do madzialena87

Dziękuję Ci Tapciu
Potwierdziłaś moje przypuszczenia pozdrawiam
madzialena87 jest offline  
Stary 2007-09-02, 14:11   #366
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni

Może też bym sie załapała? Zawsze sie nad tym zastanawiam, ale nie mam pojęcia... Pomóżcie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się dość szybko, pierwszy raz na czerwono, ale nastepnego dnia brazowieje, potem juz ciemny braz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy szare. W zaleznosci od ubioru staja sie zielone ( w otoczeniu fioletu ), chlodna tonacja. Rzęsy bezbarwne, szare, mysie. Brwi w tym samym odcieniu - tzn. mysim

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Raczej nie występują, po opalaniu na dekoldzie pojawily sie tego lata w kolorze chlodno-brunatnym

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
sredni kolor, nie za jasny i nie za ciemny, oliwkowy czyli zielonkawy. ( oliwkowy brzmi ladniej ).idealny kolor podkladu dla mnie to kolor brudnego piasku, raczej ciemniejsze odcienie niz te jasne. Nie rumienie sie. Jak juz sie zmacham przy sporcie to rúmience sa raczej czerwone niz rozowe

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Juz nie pamietam.... Ale szaro-mysi odcien ciemnego bladu, z chlodnymi, ciemno brazowymi pasemkami. Aktualnie mam pomalowane na ciemny braz/czarny i pasuje mi ten kolor. W przeciwienstwie do cieplych rudosci, kasztanow i zoltych bladow. Okropnosc

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

Rozowo czerwony

Dobrze wygladam w nasyconych, intensywnych kolorach, czerwieni, szmaragdowej zieleni, turkusie, czarnym i bialym. Pasuje mi tez kolor kosci sloniowej, nasycony braz i intensywny zolty, fiolet, ciemno szary, makijaz w chlodnej palecie brazow zlamanych szaroscia, fiolety, srebro. Za to w zlocie wygladam zle
Okropnie wygladam we wszystkich pastelowych kolorach, robie sie automatycznie blada i chora na twarzy.

Wynika, ze jestem jakims chlodnym typem. Do lata nie pasuje to, ze w odcieniach pastelowych wygladam jakbym umarla, a do zimy nie pasuje mi moja jasna oprawa oczu i mysie wlosy. A moze sie myle i jestem ciepla wiosna lub jesienia? bo w intensywnych odcieniach brazow ladnie wygladam?

Wdzieczna bylabym za podpowiedz.
evamoni jest offline  
Stary 2007-09-02, 22:40   #367
meredith85
Raczkowanie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam sie szybko na brazowo, ale taki brudny braz

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor jasny niebieski, z ciemna obwodka, a przy zrenicy sa bardzo jasne, prawie ze zolte, a moze to zlote plamki na jasnym niebieskim tle, trudno to okreslic, oprawa ciemna.

Raczej szaro-brazowe, na nosie.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Na pewno rumienie sie na czerwono, a cera jest jasna, chyba wpadajaca w roz.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond w mysim odcieniu chociaz zdarzaja sie cieple refleksy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny rozowy.

Dobrze czuje sie w czerwonym, czarnym (przede wszystkim), zlotym i niebieskim. Na pewno nie pasuje mi srebny i szary.
meredith85 jest offline  
Stary 2007-09-03, 09:53   #368
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

evamoni - z pewnoscią zima południowa
meredith85 - z opisu raczej lato ale dla pewnosci jak mozesz to wklej zdjecie

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-03, 13:35   #369
Anethka
Zakorzenienie

Jeśli chodzi o niektóre partie ciała to w ogóle nie można ich opalić a reszta opalam się dość szybko i na brązowo.

Mam ciemnozielone oczy (zależnie od pogody :P - kiedy przyświeci słoneczko są zielono-szare). Obwódka jest grafitowa. Nie ma żadnych żadnych plamek. Oprawa oczu zdecydowana - czarna :P

Jest ich tylko parę, ale są brązowe.

Hmmm... Chłodny wpadający w róż albo ciepły brzoskwiniowy. Rumienię się na różowo.

Jezuniu... Jeśli dobrze pamiętam to brąz - taka ciemna czekoladka .

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Hmmm... chyba różowy.

Niebieski, czerwony, czarny, biały. Nie lubię brązu, zieleni, różu

A oto fotka (troszkę stara, ale brwi i skóra ta sama - chociaż brwi troszeczkę ciemniejsze).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10-01-07_1302.jpg (58,9 KB, 47 załadowań)
Anethka jest offline  
Stary 2007-09-03, 14:24   #370
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

jeju(!) Ja tych zdjec nie wklejam do albumu...Potrzebuje bardziej wyrazistych.

Moze jak odpowiedz na pytania to bedzie mi łatwiej.
1. złoto czy srebro? (bizuteria, bluzka, makijaż)
2. czerwień: bordo czy z domieszka pomarańczu?
3. nie lubisz różu ze względu na to ze Twoja skóra bardziej nabiera różowego odcienia? (tzw. potocznie swinka)
4. czy Twoja skóra jest transparentna (widoczne żyłki np. na nogach)
5. czy opalenizna jest trwała? ( gdy sie opalisz jest brazowa ale na niektórych partiach ciała z czasem jest bledsza)
6. Refleksy we włosach? (złote, mysie, kasztanowe, rudawe)
7. Dot.5 pytania - dlaczego jak dobrze pamietasz? przefarbowałas ja na inny kolor? jaki?
8. Napewno (choc nie jestem tak dokonca przekonana ) nie opalałas sie nago wiec jezeli mozesz jakis skrawek swojego nieopalonego ciała pokazać komus z bliskich zeby mógł okreslic odcien.
9. Lubisz nosic zywe i intensywne barwy bo podkreślaja Twoja urode czy bardziej pastele, gdyż intensywnych barwach stajesz sie niewidoczna?

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-04, 13:35   #371
emememsss
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Ja tez poprosze o upewnienie mnie, czy sama dobrze ocenilam swoj typ:

- Opalam sie powoli, najpierw na rozowo, pozniej na cieply zoltawo-zloty kolor. Ciezko zdobyta, nawet lekka opalenizna utrzymuje sie u mnie bardzo dlugo.

- Brązowe, jednolitej barwy, z bardzo ciemną prawie czarną obwódką. Brwi i rzęsy czarne i gęste.

- Jeśli się opalam pojawiają się minimalne, niedostrzegalne bez przyjrzenia się w kolorze złotawym.

Jest bardzo jasna. I wlasnie tu mam problem, bo czasem wydaje mi sie, ze jest rozowawa, a czasem ze lekko zoltawa, sklanialabym sie jednak ku pierwszej opcji. Nie rumienie sie, a jesli jakims dziwnym trafem mi sie zdarzy - na różowo.

Urodziłam się z prawie czarnymi włosami. Później miałam jasno brązowe włosy. Z wiekiem ściemniały i nabrały koloru ciemnego brązu wpadającego w czerń.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Mam usta intensywnej, dość ciemnej barwy. Sa za różowe na koral i za bardzo przyblakłe jak na czerwień. Dziwny pośredni kolor.

Mój ulubiony kolor to czerń. Lubię też biały. Grafitowy. Dobrze wyglądam w intensywnych kolorach, trawiastej zieleni, cytrynowym żółtym, turkusowym. Nie cierpię czerwieni, złotego, koloru beżowego i wszelkich zgaszonych barw za wyjątkiem zgniłej zieleni.
emememsss jest offline  
Stary 2007-09-04, 14:17   #372
Deesey
Przyczajenie

Question Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja opalam sie szybko na czerwono, potem to przechodzi w brąz.

Oczy niebieskie, jasne w środku, z ciemnoniebieskimi obwódkami. Gdzieniegdzie ciemniejsze plamki. Rzęsy długie, gęste i czarne, tak samo jak brwi.

Nie mam piegów.

brzoskwiniowa, ale jasna

Jasny blond. przebłyski takie złotawo-popielate (zależy w którym miejscu)

Rózowe

Ja najlepiej czuję się w granatach, oraz nasyconych barwach. W sumie nie zauważyłam, żebym w jakimś kolorze wyglądała źle (skromność ;P)

Czy ktoś mógłby mi pomóc? Byłabym wdzięczna.

Linkin Park
Deesey jest offline  
Stary 2007-09-04, 17:16   #373
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni

Tapciu czy na pewno zima poludniowa? Wlosy mam siwawe - myszowate i jasna, bezplciowa oprawe oczu, bez makijazu wygladam jak chora. A moze ja ufoludkiem jestem?
evamoni jest offline  
Stary 2007-09-04, 17:34   #374
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Twój opis pasuje do lata ale kolory w których dobrze wyglądasz to juz zima.
Wytłuściłam to co nalezy do zimy a to co do lata podkreśliłam:
Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość

opalenizna - ...potem juz ciemny braz

Oczy szare. W zaleznosci od ubioru staja sie zielone ( w otoczeniu fioletu ), chlodna tonacja. [U]Rzęsy bezbarwne, szare, mysie. Brwi w tym samym odcieniu - tzn. mysim

3. Piegi - chlodno-brunatnym

4. Cera - sredni kolor, nie za jasny i nie za ciemny, oliwkowy...idealny kolor podkladu dla mnie to kolor brudnego piasku, raczej ciemniejsze odcienie niz te jasne. Nie rumienie sie. Jak juz sie zmacham przy sporcie to rúmience sa raczej czerwone niz rozowe

Kolor włosów - Ale szaro-mysi odcien ciemnego bladu, z chlodnymi, ciemno brazowymi pasemkami. Aktualnie mam pomalowane na ciemny braz/czarny i pasuje mi ten kolor. W przeciwienstwie do cieplych rudosci, kasztanow i zoltych bladow...

Usta - rozowo czerwony

Dobrze wygladam w nasyconych, intensywnych kolorach, czerwieni, szmaragdowej zieleni, turkusie, czarnym i bialym. Pasuje mi tez kolor kosci sloniowej, nasycony braz i intensywny zolty, fiolet, ciemno szary, makijaz w chlodnej palecie brazow zlamanych szaroscia, fiolety, srebro.
Za to w zlocie wygladam zle
Okropnie wygladam we wszystkich pastelowych kolorach, robie sie automatycznie blada i chora na twarzy.
emememsss & Deesey- wklejcie zdjecia jezeli macie

Edytowane przez Tapcia
Czas edycji: 2007-09-04 o 21:50
Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-05, 14:04   #375
Seszen
Przyczajenie

Witam,
Bardzo proszę o pomoc określenia - jakim jestem typem urody? Czy ja jestem jesień czy zima, a może lato lub wiosna? Moja mama twierdzi że zima, mój mąż że lato...? Już sama nie wiem?

Nie wiem też w jakim kolorze włosów mi najlepiej? Czy w popielatym ciemnym blondzie a jeśli w ciemnym to czy też popielatym czy jakimś złocistym (w rudym się nie czuję)?

Bardzo proszę o pomoc.
Załączam moje zdjęcia.

A i jeszcze mój opis:
włosy: w dzieciństwie byłam jasna blondynką o niebieskich oczach, potem oczy mi zzieleniały a włosy zrobiły się popielato brązowe (mysie)
oczy: zielone z ciemną szarą obwódką, a na tęczówce bursztynowe z cętkami
cera: jak na pierwszym zdjęciu
brwi: mysio-szare
piegi: nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (27,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (30,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (22,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (24,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.JPG (31,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (11,3 KB, 14 załadowań)
Seszen jest offline  
Stary 2007-09-05, 15:05   #376
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

masz chyba rózowy odcień skóry i wyglądasz mi na lato

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-06, 14:09   #377
karoola0
Rozeznanie

GG do karoola0

to może jeszcze ja

bardzo szybko, odrazu na ciemny brąz

oczy ciemno brązowe, kolor czysty, oprawa oczu ciemny blond

brak piegów, jeżeli już znamiona to pieprzyki ciemno brązowe

raczej oliwkowy, mam dość ciemną karnację ale z żółtym odcieniem
jak już się rumienię to na różowo

ciemny blond, od słońca są złote; jak byłam mała miałam bardzo jasny blond

różowe, napewno nie jest to ciepły kolor

dobrze czuję się w: czerni, granacie, szarym, fioletowym, białym, niebieskim, zielonym
źle w: khaki, brąz i beż
karoola0 jest offline  
Stary 2007-09-06, 16:59   #378
meredith85
Raczkowanie

ja oczywiscie to ta wieksza I co myslisz Tapcia ze jednak lato ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj kopia.jpg (90,1 KB, 37 załadowań)
meredith85 jest offline  
Stary 2007-09-06, 18:34   #379
Kubiaczek
Raczkowanie

karoola0 - wszystko wskazuje na zimę południową
Kubiaczek jest offline  
Stary 2007-09-06, 20:18   #380
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

meredith85 - zdecydowanie lato

Kubiaczek -

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-06, 20:46   #381
karoola0
Rozeznanie

GG do karoola0

Cytat:
Napisane przez Kubiaczek Pokaż wiadomość
karoola0 - wszystko wskazuje na zimę południową
południowa zima-blondynka?
karoola0 jest offline  
Stary 2007-09-06, 21:31   #382
Saszka
Przyczajenie

również poproszę o analizę!

opalam się ciężko- najpierw na "raka". potem opalenizna nabiera ciepłego, brzoskwiniowego koloru.

oczy stalowo-niebieskie, odcień raczej ciemny i zimny. tęczówka ma ciemniejszą obwódkę. oprawa oczu bardzo ciemna i wyraźna (gęste i długie brwi oraz rzęsy).

bardzo nieliczne piegi CZASEM pojawiają się jako reakcja na słońce

wydaje mi się, że chłodny wpadający w róż. rumienie się na czerwono

ciemny blond albo jasny szatyn. trudno mi określić, co z przebłyskami, bo nie pamiętam już naturalnego koloru ;-) (ale myślę, że raczej "mysie" ocieplające się znacznie pod wpływem słońca). obecnie moje włosy w wyniku rozjaśniania mają złotawe przebłyski

jasny róż, zdecydowane kolory szminek wychodzą na nich b. intensywnie.

czuję się ( i podobno też wyglądam) dobrze w: czerni, granacie (mój ukochany kolor!) fioletowym (rzekomo dobrze mi też w ciemnym różu) i ciemnym niebieskim. nie lubię barw bardzo intensywnych, jak żółty czy seledynowy oraz pastelowych, jasnych kolorów, gdyż jestem w nich "niewyraźna". bez opalenizny kiepsko wyglądam też w brązie.

z góry bardzo dziękuję.
If we sit on our faces at losses of places and play
'Till we're blown away!!!

Saszka jest offline  
Stary 2007-09-06, 22:25   #383
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez karoola0 Pokaż wiadomość
południowa zima-blondynka?
a mozesz wkleic zdjecie?

Saszka - zdjecie?

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-06, 23:30   #384
Saszka
Przyczajenie

Drugie zdjęcie jest aktualniejsze "fryzurowo" i bardziej oddaje kolory (na pierwszym jestem delikatnie opalona i zbyt ruda). Niestety nie posiadam lepszych fotek (z mądrzejsza miną)

Edytowane przez Saszka
Czas edycji: 2007-09-09 o 23:16 Powód: usuniecie zdjec
Saszka jest offline  
Stary 2007-09-07, 09:31   #385
IIserenityII
Raczkowanie

Dot.: Mój typ kolorystyczny i kształt twarzy

Witam, ja również bym prosiła o taką analizę, byłabym bardzo wdzięczna, oraz określenie kształtu oczu.

1. Jak się opalasz - z opalaniem ciężko, praktycznie nie wychodzę na słonce, zawsze na czerwono i mam skłonność do oparzeń, no i po słoneczku wychodzą piegi.

2. Kolor oczu - niebieskie

3. Piegi - w kolorze rudawym, jasnego brązu

4. Cera - jasna, dodam ze strasznie sie czerwienie.

5. Naturalny kolor włosów- dla mnie bliżej nieokreślony, ale po rozmowie z fryzjerka niby ciemny blond, w lecie są jaśniejsze od słońca, lekko wpadają w rudy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny róż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg bezNazwy3.jpeg (22,8 KB, 56 załadowań)
IIserenityII jest offline  
Stary 2007-09-07, 10:26   #386
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez IIserenityII Pokaż wiadomość
Witam, ja również bym prosiła o taką analizę, byłabym bardzo wdzięczna, oraz określenie kształtu oczu.

1. Jak się opalasz - z opalaniem ciężko, praktycznie nie wychodzę na słonce, zawsze na czerwono i mam skłonność do oparzeń, no i po słoneczku wychodzą piegi.

2. Kolor oczu - niebieskie

3. Piegi - w kolorze rudawym, jasnego brązu

4. Cera - jasna, dodam ze strasznie sie czerwienie.

5. Naturalny kolor włosów- dla mnie bliżej nieokreślony, ale po rozmowie z fryzjerka niby ciemny blond, w lecie są jaśniejsze od słońca, lekko wpadają w rudy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny róż.
tez raczej lato
Stary 2007-09-07, 11:53   #387
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez Saszka Pokaż wiadomość
Drugie zdjęcie jest aktualniejsze "fryzurowo" i bardziej oddaje kolory (na pierwszym jestem delikatnie opalona i zbyt ruda). Niestety nie posiadam lepszych fotek (z mądrzejsza miną)
wygladasz na wiosne A jakim cudem masz skóre w rózowym odcieniu? Patrzyłas na twarz przy jej określaniu?

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-07, 14:38   #388
mirrabelka
Przyczajenie

Witajcie!

Ja też bardzo bym prosiła o pomoc w identyfikacji mojego typu urody, bo mam z tym duże problemy sama. Nie wiem czy jestem delikatną Jesienią, mocną Wiosną czy typem mieszanym między tymi dwoma.

bardzo powoli, po 2 tygodniach częstego przebywania na słońcu, na bardzo delikatny złotawy kolor, jeśli nie zastosuje kremu, to szybciej ale najpierw na czerwono

szare, z ciemniejszą obwódką, lekki brąz wokól soczewki, jaśniejsze i ciemniejsze plamy szarości w tęczówce, brwi w kolorze włosów, rzęsy czarne

delikatne rudawe piegi po lecie

mam bardzo jasną skórę, rumienie się na różowo.

ciemny blond/brąz z rdzawymi przebłyskami gdzieniegdzie, mimo że się nigdy nie farbowałam, przy głowie jestem raczej ciemny blond ze złotymi przebłyskami, a im dalej od głowy zdarzają się te rude refleksy

ciemnoróżowy, trochę przytłumiony

dobrze czuję się w: brązie, ciepłym szarym, ciemny granat, oliwka, malinowy, ciemne wino
Lubię zielenie, ale nie wiem, czy dobrze w nich wyglądam. Podobnie z niebieskim kolorem i z różem.
źle w: biały, jaskrawe kolory (nie chodzi o żywe, tylko o żarówiaste)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg malinowa bluzka.jpg (16,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sobieszewo 22.07-14.08.2007 434.jpg (67,4 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez mirrabelka
Czas edycji: 2007-09-12 o 15:17
mirrabelka jest offline  
Stary 2007-09-07, 15:05   #389
Saszka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
wygladasz na wiosne A jakim cudem masz skóre w rózowym odcieniu? Patrzyłas na twarz przy jej określaniu?
zdjęcia troche przeklamuja, to raz. dwa- robione sa w tym okresie (letnim), wiec sila rzeczy moja skora dostala pewna dawke slonca. ale z natury jestem absolutnie rózowawym bledziokiem

Edytowane przez Saszka
Czas edycji: 2007-09-09 o 23:14
Saszka jest offline  
Stary 2007-09-08, 09:19   #390
IIserenityII
Raczkowanie

Jeszcze kształt twarzy i oczu bym prosiła
Zrobiłam test na typ urody i też wyszło,że Lato yeap
http://www.makijaz.net/tt.html

Edytowane przez IIserenityII
Czas edycji: 2007-09-08 o 09:52
IIserenityII jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości