Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-21, 11:33   #4261
Margharett_Agness
Raczkowanie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ja też proszę o pomoc

- Skóra: często zaróżowiona, jasna, czasem wręcz blada, widoczne naczynka, żyły na rękach prześwitują i na niebiesko/fioletowo, i na zielono.

- Opalanie: różnie, czasem łatwiej, czasem trudniej, zwykle najpierw na różowo, a potem dość szybko wychodzi ładny brzoskwiniowy kolor. W dzieciństwie opalałam się bardzo szybko, praktycznie od razu na brzoskwinkę.

- Znamiona: są brązowe, jest ich sporo na rękach

- Włosy: ciemny blond, w lecie przechodzi w średni, ciepły blond, w zimie robi się ciemny i raczej chłodny

- Oczy: w dowodzie szare, w rzeczywistości wszystko zależy od dnia i od tego, co na siebie założę. Są mieszanką szarych, niebieskich i zielonych, bardzo łatwo podkreślić jeden z tych kolorów ubiorem i wtedy wydają się prawie czysto zielone/niebieskie/szare. Czasami pojawia się delikatna żółta obwódka wokół źrenicy. Brwi i rzęsy ciemnobrązowe, czasami wydają się prawie czarne.

- Usta: różowe, mocno odznaczają się od cery.

- Dobrze czuję się w kolorach: Do twarzy mi w różowym, jasnym szarym, niebieskim, zielonym. Noszę praktycznie wszystkie kolory, z białym i czarnym włącznie, rzadko noszę jedynie jasny brąz.

Edytowane przez Margharett_Agness
Czas edycji: 2011-08-21 o 11:36
Margharett_Agness jest offline  
Stary 2011-08-21, 12:25   #4262
honey pie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Chmm...mogę jeszcze raz prosić o pomoc?

Cały czas targają mną wątpliwości - czy jestem latem, czy może wiosną.
Czy moja uroda należy do ciepłego, czy raczej do zimnego typu.

Jestem totalnym laikiem w kwestii makijażu, doboru ubrań. Nie wiem też jaki kolor włosów do mnie pasuje. Wydaje mi się, że robię sobie krzywdę i dobieram barwy nieodpowiednie do mojego typu urody (np. pofarbowałam się na rudo i mam wrażenie, że ten kolor podkreśla/wydobywa czerwony ton na mojej twarzy, choć nigdy nie miałam rumieńców czy cery naczynkowej).

Stronę wcześniej zamieściłam post z opisem moich cech. Wstawiłam też zdjęcia z dzieciństwa (bo na nich widać mój naturalny kolor włosów).

Teraz wklejam aktualne zdjęcie. Włoski są rzecz jasna farbowane.
Twarz mam jakby lekko zarumienioną, ale to kwestia zdjęcia - na co dzień nie mam w ogóle skłonności do rumieńców - jestem po prostu blada.

Wydaje mi się, że jestem raczej latem. Jak myślicie?

Przepraszam za ten spam, ale zależy mi na pomocy. Obiecują, że już nie będę się więcej rozpisywać.

Pozdrawiam.
A mi się wydaje że jesteś ciepłym typem
Nawet przypominasz mi Megan Follows..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg megan_follows05.jpg (60,5 KB, 9 załadowań)

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline  
Stary 2011-08-21, 15:02   #4263
Ellsay
Raczkowanie

Bardzo prosiłabym o pomoc w określeniu.

1. Jak się opalasz - Mniej niż godzina na słońcu = poparzenia, a potem opalenizna do oglądania przez łupę.

2. Kolor oczu - Ciemnobrązowe z czarną otoczką dookoła. Brwi i rzęsy również.

3. Piegi - Piegów nie mam, ale za to pełno pieprzyków są brązowe o złotym odcieniu.

4. Cera - Jasna, zimna, czasami nawet szarawa.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, w słońcu powstaja rudawe refleksy.

6. Kolor ust - Bardzo jasno różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - To chciałabym ustalić ;p Wydaje mi się, że pasują mi róże, fiolety, niebieski.

Edytowane przez Ellsay
Czas edycji: 2011-11-06 o 16:19
Ellsay jest offline  
Stary 2011-08-22, 11:01   #4264
Magda_84
Rozeznanie

Hej
postanowiłam coś zmienić w swoim sposobie ubierania i makijażu (właściwie nie maluję się prawie, ale chciałabym zacząć), dlatego chciałabym poznać swój typ urody. Z tego co przeczytałam chyba jestem wiosną, ale wolę sie poradzić bo nie mam doświadczenia w tej kwestii. Mam nadzieje że pomożecie

1. Jak się opalasz - raczej wolno, najpierw na różowo, później brązowieje, wydaje mi sie że odcień opalenizny jest szaro-beżowy

2. Kolor oczu - niebieskoszare, koło źrenicy takie plamki żółtawe, brwi jasne

3. Piegi - w lecie sie pojawiają i mają ciepły odcień

4. Cera - jasna (w zimie bardzo blado wyglądam, cera jakby szara, bez blasku), czasem lekko zaróżowiona

5. Naturalny kolor włosów - jasny blond, w lecie złotawy, w zimie bardziej przygaszony

6. Kolor ust - jasny, różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
zwykle nosze ubrania w kolorach: czarnym, granatowym, brązowym, szarym lub białym
nie lubie intensywnych kolorów (wydaje mi sie że wyróżniam sie z daleka), wydaje mi sie że też w beżach, kremach blado wyglądam
Magda_84 jest offline  
Stary 2011-08-22, 11:09   #4265
Galadriela87
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
A mi się wydaje że jesteś ciepłym typem
Nawet przypominasz mi Megan Follows..
Może na tym zdjęciu faktycznie, ale niestety nie mam tak zgrabnego noska.

Zrobiłam jeszcze kilka testów i jednak w przeważającej części wychodzi mi lato. Teraz jestem opalona i mam farbowane włosy, więc to może wprowadzać w błąd. Stronę wcześniej wkleiłam zdjęcia z dzieciństwa, gdzie dokładnie widać mój naturalny kolor skóry i włosów.

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline  
Stary 2011-08-22, 12:06   #4266
Margharett_Agness
Raczkowanie

Galadriela, a ja obstawiam wiosnę. Na zdjęciach z dzieciństwa to ładnie widać Teraz faktycznie myli kolor włosów i opalenizna.
Margharett_Agness jest offline  
Stary 2011-08-22, 12:17   #4267
Galadriela87
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
Galadriela, a ja obstawiam wiosnę. Na zdjęciach z dzieciństwa to ładnie widać Teraz faktycznie myli kolor włosów i opalenizna.
No to jestem w kropce.
Wiosna, lato...a może jestem mieszanką? Pewnie częściej spotykane są właśnie mieszane typy urody niż 100% książkowe przykłady konkretnych typów.

Z cech lata zgadza się kolor włosów (mysi blond), oczu (szaroniebieskie), ust (blade), a z cech wiosny skóra (bywa brzoskwiniowa, ale z reguły jestem po prostu biała).

~Xbox & rock fan
Stary 2011-08-22, 16:32   #4268
honey pie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
No to jestem w kropce.
Wiosna, lato...a może jestem mieszanką? Pewnie częściej spotykane są właśnie mieszane typy urody niż 100% książkowe przykłady konkretnych typów.

Z cech lata zgadza się kolor włosów (mysi blond), oczu (szaroniebieskie), ust (blade), a z cech wiosny skóra (bywa brzoskwiniowa, ale z reguły jestem po prostu biała).

tak to już bywa z tymi typami - u chłodnych jakieś rudawe refleksy się czasem pojawiają, u ciepłych trochę mysiego. Chodzi o istotę a nie skupianie sie na szczegółach. Znam osoby, które 100% określam jako ciepłe, a mają naturalnie trochę mysie włosy, za to bardzo ładnie im jak sobie je pomalują na jakiś bardziej ciepły kolor. Trzeba wydobyć z siebie siebie to COŚ No a robiłaś test ze złotem i srebrem ?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline  
Stary 2011-08-22, 16:40   #4269
Galadriela87
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
No a robiłaś test ze złotem i srebrem ?
Nie robiłam, ale pasuje do mnie wyłącznie srebro. W złocie fatalnie się czuję (chyba, że jestem mocno opalona). Robiłam za to test z kolorem żył na nadgarstku i przeważają niebieskie (co sugerowałoby zimny typ).

Edit:
Znalazłam taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=Vg-8X...eature=related

Z wiosny zgadza się tylko żółtawa obwódka wokół źrenicy (a co ciekawe tęczówkę mam szaro-niebieską, ewidentnie zimną). Wszystko inne pasuje do lata, więc chyba jednak pozostanę przy tej opcji.

~Xbox & rock fan

Edytowane przez Galadriela87
Czas edycji: 2011-08-22 o 17:15
Stary 2011-08-23, 16:01   #4270
Decybel
Raczkowanie

GG do Decybel

Zapytam jeszcze raz, bo nie dostałam odpowiedzi. Nigdzie nie umiem znaleźć odpowiedzi na to, jaki mam typ urody
Moje włosy mają kolor jasny/średni brąz, oczy jasnopiwne, cerę mam b. bladą, niektórzy gadają mi, że wyglądam jak wampir -.-' jednak jak się leciutko opalę widać, że ma ciepły odcień. Opalam się bardzo, bardzo wolno, jednak gdy siedzę przez naprawdę wiele dni, po parę godzin, dodatkowo "wspomogę się" solarium, jestem ślicznie opalona, na jasnobrązowo. Wyglądam wtedy b. naturalnie. A poza tym - zastanawiam się nad zmianą koloru na któryś z odcieni blondu, jednak nie jestem pewna, jaki najbardziej by mi pasował..
Pozdrawiam
Decybel jest offline  
Stary 2011-08-28, 21:27   #4271
tajik girl
Raczkowanie

Ja również poproszę o pomoc w określeniu typu urody

1. Jak się opalasz - Szybko na złotawo-brązowo.

2. Kolor oczu - Jasne zielono-szare z ciemniejszą obwódką tęczówki oraz brązowo-złotawą obwódką źrenicy. Ciemne i 'solidne' brwi i rzęsy.

3. Piegi - Kilka szaro-brązowych.

4. Cera - Bardzo jasna, ciało porcelanowe, twarz różowa (ale to pewnie wina naczynek). Rumienię się na czerwono - znowu te naczynka. Całe ciało z siatką niebieskich żyłek.

5. Naturalny kolor włosów - Jasny brąz ze złotawo-brązowymi przebłyskami.

6. Kolor ust - Jasny chłodny róż.

Dobrze: granat, fiolet, szarość, róż, niebieski, ew. zimy brąz i zieleń.
Źle: zółty, pomarańczowy, czerwony, kość słoniowa.
tajik girl jest offline  
Stary 2011-08-29, 07:00   #4272
PedroCOELHO
Przyczajenie

Dot.: Mój typ kolorystyczny i kształt twarzy

Uroda jest podarunkiem na kilka lat, zawsze mnie pociągała uroda, nie samo istnienie świata. Nic tak nie przeraża mężczyzny jak kobieta, której uroda przenika go na wskroś, tak iż wie, że zrobiłby wszystko [...] byle tylko być z tą najistotniejszą twarzą.
Polecam również ten temat: http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂.com/site/2492news/
PedroCOELHO jest offline  
Stary 2011-08-29, 07:05   #4273
PedroCOELHO
Przyczajenie

Nic tak nie przeraża mężczyzny jak kobieta, której uroda przenika go na wskroś, tak iż wie, że zrobiłby wszystko [...] byle tylko być z tą najistotniejszą twarzą. Uroda cieszy tylko oczy, dobroć jest wartością trwałą. Zdrowie jest najpierwszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim.
http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂.com/site/2492news/
PedroCOELHO jest offline  
Stary 2011-08-29, 19:26   #4274
Czekoladka585
Raczkowanie

Może pomożecie i mi określić typ urody?
- opalam się dość szybko, w dzieciństwie b.powoli z lekkim rumienieniem, teraz się to zmieniło, rzadko też ulegam poparzeniom. Opalenizna ma kolor złocisty, nigdy nie jest to brudnawy brąz. Niestety nie jest zbyt długotrwała,
- oczy mam siwo-niebieskie, w zależności jak pada światło, czasem jakby nawet lekko turkusowo-siwe. Tęczówka nie jest jasna, nie jest też wyrazista, lubię podbijać ten mój kolorek oczu makijażem... Źrenice natomiast są duże i czarne, po kawie wręcz ogromne
- kolor włosów to raczej brąz z kasztanową poświatą, jest to jasny/średni brąz .Przetestowałam siebie w blondzie... Tragicznie Natomiast pięknie wyglądam w bardzo ciemnym brązie z palety neutralnej z odrobinką farby ciepłej. Dobrze mi w kontrastach.
- skóra- jasna, na ciele z pigmentem leciutko żółtawym/beżowym, na buzi zdecydowanie jeszcze jaśniejsza i lekko różowa... twarz wcale mi się nie opala, nie ma opcji. Teraz nawet już nie próbuję, szkoda zdrowia
- piegów nie posiadam w ogóle, nigdy ich nie miałam
- odcień ust jest dość jasny, delikatny, chłodny. Najlepiej czuję się też w jasnych różach na ustach (nie mega jasnych), ewentualnie dość jasnych beżach.
- najlepiej czuję się w żywych, zdecydowanych barwach, mam wrażenie, że twarz wtedy wydaje się świeższa. Lubię róż, żółty, turkus... Dobrze mi w bieli, zieleni (ale absolutnie nie jasnej, ani też nie "zgniłej", nie khaki). Nie widzę się w rudościach. W sumie stawiam raczej na chłodniejsze odcienie przełamane lekko złotem wtedy, gdy mam ciemny, zdecydowany kolor włosów. O dziwo pasuje przy tym dość jasny a nawet lekko kremowo-różowy odcień podkładu. Gdy farba się zmyje i robi się brąz rudawy, zdecydowanie ciemniejszy podkład z żółtym pigmentem. Dziwna sprawa Dużo lepiej prezentuję się w pierwszej opcji.

Edytowane przez Czekoladka585
Czas edycji: 2011-08-29 o 19:28
Czekoladka585 jest offline  
Stary 2011-08-30, 12:23   #4275
probowa
Raczkowanie

Pomożecie mi określić mój typ urody? Mam swojego faworyta, ale nie chciałabym sugerować

1. Jak się opalasz - od razu na brązowo

2. Kolor oczu - niebieskie, z ciemną obwódką i złotymi kropeczkami

3. Piegi - brak, kiedyś pojawiały się szaro-brązowe w okresie lata

4. Cera - dosyć ciemna, odcień oliwkowo-szary

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz z rudymi i złotymi refleksami.

6. Kolor ust - róż indyjski

Dobrze: granatowy, czarny, biały, czerwony, koral
Źle: brązowy, zielony, niektóre odcienie beżu.
probowa jest offline  
Stary 2011-08-30, 22:05   #4276
Betii12
Raczkowanie

Czy ja również moge prosić o określenie typu urody?
1. Jak się opalasz?Opalam się od razu na brązowo, odcień jest chyba taki pośredni między ciepłem brązem, a takim lekko przykurzonym.

2. Kolor oczu - Powiedzmy, że szaro-zielone, z ciemniejszą obwódka dookoła. Brwi mam dość wyraziste, ciemne, mam wrażenie, że rzęsy są mniej wyraziste, ale to może ze względu na długość.

3. Piegi - nie mam, nawet w lecie.

4. Cera - Mam wrażenie, że mam troszke chłodniejszą cerę, rumienię się na czerwony. wrrr;/

5. Włosy- ciemniejszy brąz

6. Kolor ust- troszkę ciemniejszy, ale jednak nienasycony róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Właściwie lubię wszystkie kolory, ale ciężko jest mi określić, w jakich mi dobrze.
Betii12 jest offline  
Stary 2011-08-31, 10:01   #4277
probowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Betii12 Pokaż wiadomość
Czy ja również moge prosić o określenie typu urody?
1. Jak się opalasz?Opalam się od razu na brązowo, odcień jest chyba taki pośredni między ciepłem brązem, a takim lekko przykurzonym.

2. Kolor oczu - Powiedzmy, że szaro-zielone, z ciemniejszą obwódka dookoła. Brwi mam dość wyraziste, ciemne, mam wrażenie, że rzęsy są mniej wyraziste, ale to może ze względu na długość.

3. Piegi - nie mam, nawet w lecie.

4. Cera - Mam wrażenie, że mam troszke chłodniejszą cerę, rumienię się na czerwony. wrrr;/

5. Włosy- ciemniejszy brąz

6. Kolor ust- troszkę ciemniejszy, ale jednak nienasycony róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Właściwie lubię wszystkie kolory, ale ciężko jest mi określić, w jakich mi dobrze.
wydaje mi się, że Twój typ kolorystyczny to zima, ale pewna nie jestem
probowa jest offline  
Stary 2011-08-31, 11:45   #4278
rox_
Przyczajenie

1) opalam się szybko praktycznie od razu na brązowo, odcień złocisty
2) oczy zielono - brązowe, oprawa oczu bardzo ciemna
3) ani jednego piega
4) cerę mam jasną, oliwkową, rumienię się na różowo (bardzo nieznacznie)
5) włosy ciemny brąz, latem bardzo się rozjaśniają (niektóre pasemka robią się blond), mają złoty połysk
6) usta jasne różowe
7) dobrze czuję się w czerni, szarościach, odcieniach niebieskiego, fioletu, natomiast źle w zieleni, czerwieni, pomarańczu.

co sądzicie o moim typie? dzięki za wszystkie odpowiedzi!
rox_ jest offline  
Stary 2011-08-31, 14:33   #4279
Lukrecja286
Raczkowanie

1. Jak się opalasz?
Na początku na czerwono, ale szybko robię się brązowa.
2. Kolor oczu.
Niebieskie z ciemną obwódką. Wokół źrenicy są żółtawe plamki, przez co moje oczy mogą się wydawać zielone.
3. Piegi.
Brak.
4. Cera.
Dosyć jasna. Skłonność do naczynek. Często się rumienie, raczej na czerwono.
5. Kolor włosów.
Ciemno brązowe. Oprawa oczu też, rzęsy prawie czarne.
6. Kolor ust.
Różowe dosyć blade taki jakby "brudny" kolor.
dobrze: czarny, brązowy, fiolet, granat
źle:różowy

Edytowane przez Lukrecja286
Czas edycji: 2011-08-31 o 14:34
Lukrecja286 jest offline  
Stary 2011-09-01, 17:58   #4280
lolkafasolka
Raczkowanie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

a wie ktoś może mój typ??
Opalanie: opalam sie wolno i na jasny braz
Oczy: zielone,czasem wydają się szare; brwi dosyć ciemne
Piegi: czasem mam, ale malo widoczne
Cera: bardzo jasna karnacja
Wlosy: jasne, złotawe brązowe,zimą znacznie ciemnieją
Usta: koralowe
Kolorki:bialy, granatowy, różowy pastelowy, ciemny brąz

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

przepraszam,usta miało być jasne różowe
lolkafasolka jest offline  
Stary 2011-09-01, 18:24   #4281
xwhisper
Raczkowanie

1. Jak się opalasz - ciężko .
Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy ale nie ciemny.

2. Kolor oczu - ciemne, piwne
Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna

3. Piegi - brak

4. Cera - jasny różowawy, lekko brzoskwiniowy
Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor- różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond

6. Kolor ust - różowy
dobrze - szary, biały, grafit, czerń , błękit,
źle- różowy, żółty, pomarańcz
xwhisper jest offline  
Stary 2011-09-02, 11:06   #4282
Tinka919
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Decybel Pokaż wiadomość
Zapytam jeszcze raz, bo nie dostałam odpowiedzi. Nigdzie nie umiem znaleźć odpowiedzi na to, jaki mam typ urody
Moje włosy mają kolor jasny/średni brąz, oczy jasnopiwne, cerę mam b. bladą, niektórzy gadają mi, że wyglądam jak wampir -.-' jednak jak się leciutko opalę widać, że ma ciepły odcień. Opalam się bardzo, bardzo wolno, jednak gdy siedzę przez naprawdę wiele dni, po parę godzin, dodatkowo "wspomogę się" solarium, jestem ślicznie opalona, na jasnobrązowo. Wyglądam wtedy b. naturalnie. A poza tym - zastanawiam się nad zmianą koloru na któryś z odcieni blondu, jednak nie jestem pewna, jaki najbardziej by mi pasował..
Pozdrawiam
według tego czego mnie uczyli to bym powiedziala że lato lub wiosna ale bardziej stawiam na lato

Edytowane przez Tinka919
Czas edycji: 2011-09-02 o 11:09
Tinka919 jest offline  
Stary 2011-09-03, 11:44   #4283
boangelina
Rozeznanie

1. Jak się opalasz - wolno, na czerwono/ brzoskwiniowo
2. Kolor oczu - brązowe, piwne. Oprawa oczu ciemna

3. Piegi - brak

4. Cera - jasny, lekko brzoskwiniowy. Nie rumienię się.

5. Naturalny kolor włosów - średni brąz, ciepły

6. Kolor ust - różowy
dobrze - pastele, brązy, biel i czerń
źle- czerwień, ostre kolory, róż
boangelina jest offline  
Stary 2011-09-03, 17:49   #4284
mikasa5
Zadomowienie

Prosiłabym o analizę mojej siostry

1. Jak się opalasz ? - wolno, złotawo-brązowy
2. Kolor oczu zielone, oprawa oczu jasna
3. Piegi brak
4. Cera raczej jasna, żółtawa, w cieplejszych odcieniach, rumienię się na czerwono
5. Naturalny kolor włosów ciemny blond ze złocistymi refleksami
6. Kolor ust koralowe, raczej nie rzucają się w oczy
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze- pudrowy róż, szary, butelkowa zieleń, malinowy, żółty brązy
źle- czerwienie, ogólnie jaskrawe kolory, fioletowy

I jeszcze ja
1. Jak się opalasz ? wolno, na jasny brąz
2. Kolor oczu niebieskie, ciemniejsza oprawa oczu
3. Piegi pojawią się szczególnie w okresie letnim, pod oczami, nie są mocno widoczne
4. Cera jasna, raczej różowa, na pewno nie porcelanowa, ale wszystkie drogeryjne podkłady są za ciemne, rumienię się na różowo/ czerwono
5. Naturalny kolor włosów średni blond, złote i czerwone refleksy, miedziane
6. Kolor ust jasny róż
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze- srebro, złoto, czerń, biel, czerwień, malina, pudrowy róż, granat, kobalt
źle- zielony, żółty, niebieski, fioletowy, pomarańczowy
Stary 2011-09-04, 10:49   #4285
elik133
Raczkowanie

a ja się chciałam tylko zapytać, czy jeśli ktoś ma ciemny brąz włosy to automatycznie jest zimą? Czy możliwe są też inne typy?

mikasa - Twoja siostra raczej jest latem, a Ty albo jesienią albo wiosną - nie potrafię ocenić. Ale tak naprawę to pewna nie jestem, może się jeszcze wypowie ktoś, kto się na tym lepiej zna.

elik133 jest offline  
Stary 2011-09-05, 17:59   #4286
xwhisper
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xwhisper Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - ciężko .
Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy ale nie ciemny.

2. Kolor oczu - ciemne, piwne
Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna

3. Piegi - brak

4. Cera - jasny różowawy, lekko brzoskwiniowy
Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor- różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond

6. Kolor ust - różowy
dobrze - szary, biały, grafit, czerń , błękit,
źle- różowy, żółty, pomarańcz

nadal czekam na odpowiedź ..
napisałam znacznie wcześniej od dziewczyny która dostała już odpowiedź..
xwhisper jest offline  
Stary 2011-09-06, 08:46   #4287
MsPepper
Przyczajenie

Hej Ja również mam problem z określeniem swojego typu Od lat waham się pomiędzy latem i jesienią

1. Opalam się baaardzo wolno, a jak już to na czerwono
2. Oczy mam jasne, szaro-zielonkawe z żółtymi kropeczkami
3. Latem mam dużo piegów, nie są one bardzo widoczne, jednak mam nimi "usianą" całą twarz Zimą zostaje jedynie kilka na nosie
4. Cerą mam jasną
5. Włosy latem ciemny blond z rudawymi refleksami, zimą jasny brąz w ciepłym odcieniu
6. Usta bladoróżowe
7. Najlepiej czuję się w turkusie, różu- zwłaszcza ciemnym wpadającym w fuksję, butelkowej zieleni, jasny fiolet...

Będę wdzięczna za pomoc pozdrawiam
Stary 2011-09-06, 11:02   #4288
agnieszkatestowe
Przyczajenie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

coś
Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Kaaaasik, nie ma sprawy.

Moim zdaniem to mieszanka Lata i Zimy.
agnieszkatestowe jest offline  
Stary 2011-09-07, 19:56   #4289
Koalusiak
Przyczajenie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Różnie, z reguły najpierw na czerwono ale to też zależy od miejsca.. odcień opalenizny jest taki przykurzony trochę i taki szaro-brązowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy niebieskie z ciemno niebieskimi obwódkami, oprawa oczu dość ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Mało i złotawe, ciepłe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Cerę mam bladą w lato złotawą lecz w zimę taką prawie porcelanową.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Moim naturalnym kolorem jest brąz z przebłyskami ciemnego blondu od słońca. Włosy błyszczą się na złoto.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usta mam dość ciemne, malinowe lub koralowe

Dobrze czuję się w niebieskim i białym.
Koalusiak jest offline  
Stary 2011-09-08, 10:22   #4290
Bayoo
Raczkowanie

1. Jak się opalasz - opalam się dość szybko - dużo ruchu na dworze - moja opalenizna ma kolor złotawo-brązowy.

2. Kolor oczu - błękitno-szare, tęczówka ma ciemną obwódkę, bez plamek. Oprawa oczu zdecydowana - ciemna, wręcz czarna.

3. Piegi - brak.

4. Cera - raczej złotawy, rumienie się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemne. Brązowe, mają przebłyski jasnobrązowe oraz rude

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny, różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Nie przywiązuję do tego wagi, bo ubieram te kolory, które mi się podobają Jednak podobno w czerwieni jest mi dość dobrze, poza tym mam wrażenie, że również w brązie, ale także błekity lubię, bo podkreślają fajnie kolor oczu No i wszelkie czernie
Jednak jedno wiem na pewno - wyjątkowo źle wyglądam i źle się czuję w bieli, ten kolor mi za bardzo nie pasuje.

Edytowane przez Bayoo
Czas edycji: 2011-09-08 o 21:24
Bayoo jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości