Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-10, 18:06   #4351
mbbrzoska
Raczkowanie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz -raczej szybko, odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy
2. Kolor oczu -oczy niebieskie, brwi i rzęsy brązowe.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe i po opalaniu.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy,rumienie się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - szatynka

6. Kolor ust jest dość jasny, różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię brązy, beż, niebieski. Lecz ciężko mi określić w czym mi jest dobrze :/

POMÓŻCIE
mbbrzoska jest offline  
Stary 2011-10-10, 19:36   #4352
lusianna
Queen Of Darkness

mmbrzoska, a jaki są twoje włosy o ciepłym czy zimnym odcieniu, z przebłyskami jaśniejszymi, czy może popielate? Po cerze, oczach to można stwierdzić, że ciepły typ urody, i skłoniłabym się ku wiośnie, jednak jeśli szatynka to mieszane ale z czym tu będzie problem.

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline  
Stary 2011-10-10, 20:11   #4353
mbbrzoska
Raczkowanie

Witam, dziękuje za tak szybką odpowiedz
Obecnie ma farbowane włosy, ale patrząc na odrosty to raczej cieplejszym odcieniu. raczej nie popielate i nie jaśniejsze odrosty
Wiem cała jestem jakaś skomplikowana i nie określona, niezdecydowana
mbbrzoska jest offline  
Stary 2011-10-11, 13:36   #4354
probowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
hej kobietki!!!

czekam i czekam i nic....
normalnie czuje się zostawiona
żarcik, ale poważnie czekam i...Gucio.
mam prośbę, niech mi któraś znachoreczka odpisze

będę wdzieczna!

fotki:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1317911589

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1317911589

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1317911589

więc czekam

Po zdjęciach i opisie obstawiam, że jesteś zimą. Ciężko stwierdzić, czy typem śnieżki czy latynoski. Na podstawie fot stwierdziłabym, że śnieżki, ale piszesz, że dobrze i łatwo się opalasz. Więc może śnieżka, która lubi słońce

Oczy możesz bardzo podkreślać. Używaj ciemnych, zimnych cieni. Czerń, przydymiona szarość, ciemne srebro z bielą, granat, ciemna śliwka. Oczy mogą ładnie wyglądać po namalowaniu kreski eyelinerem lub kredką jeśli nie masz jeszcze wprawy. Pewnie najlepiej czarnej, chociaż kolory, które wyżej wymieniłam też będą współgrać.

Róż na policzki w kolorze jasnego różu. Kolor szminki musisz dobrać do intensywności źrenicy. Tu już musisz sama wybrać. Pomaluj usta kilka razy w drogerii różnymi kolorami i sama wybierz, z którym kolorem czujesz się najlepiej. Nie masz zbyt dużych ust, dlatego kolory nie mogą być zbyt jaskrawe.

Kolory ubrań. Dół czyli spodnie czy spódnice dobierasz jakie lubisz kolory. Ważne jest abyś na górze, czyli bluzkę, sukienkę, apaszkę, szalik, to co znajduje się najbliżej twarzy miała w kolorach: szary, biel, granat, grafit, czerwień (wino, bordo, purpura), róż jaskrawy, zieleń szmaragdowa, niebieski w tonie kobaltowym lub granatowym, każdy fiolet. Pastele też mogą być dla Ciebie ok.
To co powinnaś wyeliminować to odcienie brązu, beżu, kremowego. Będą się zlewać i nie wyeksponują Twojej urody. Zgniła zieleń, czyli odcień khaki też nie jest dla Ciebie. Takie kolory spowodować mogą, że będziesz wyglądała na niewyspaną, chorą, zmęczoną.

Edytowane przez probowa
Czas edycji: 2011-10-11 o 13:44
probowa jest offline  
Stary 2011-10-11, 15:07   #4355
mayletka
Rozeznanie

GG do mayletka

to i ja chciałabym się poradzić!

1. Jak się opalasz - ciężko, wolno mnie słońce bierze, raczej na czerwono, potem brązowieje.

2. Kolor oczu - niebiesko-szare.

3. Piegi - zdecydowanie brak.

4. Cera - jasna, różowa.

5. Naturalny kolor włosów- brąz, dość ciemny.

6. Kolor ust
- różowy, nie za jasny, nie za ciemny.

Przeszła kurs przygotowawczy do bycia piękną suką i
wyszła z niego z wyróżnieniem, dyplomem z różową bransoletką jako prezentem dla prymuski.

instagram||blog

Edytowane przez mayletka
Czas edycji: 2011-10-11 o 15:09
mayletka jest offline  
Stary 2011-10-11, 15:36   #4356
probowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mayletka Pokaż wiadomość
to i ja chciałabym się poradzić!

1. Jak się opalasz - ciężko, wolno mnie słońce bierze, raczej na czerwono, potem brązowieje.

2. Kolor oczu - niebiesko-szare.

3. Piegi - zdecydowanie brak.

4. Cera - jasna, różowa.

5. Naturalny kolor włosów- brąz, dość ciemny.

6. Kolor ust
- różowy, nie za jasny, nie za ciemny.

Zima
probowa jest offline  
Stary 2011-10-11, 16:09   #4357
sniezyna
Przyczajenie

witam ponownie
czy jest jakaś kolejność w której odpowiadacie????
Proszę jeszcze raz o określenie mojego typu urody, będę wdzęczna
sniezyna
sniezyna jest offline  
Stary 2011-10-11, 16:57   #4358
brownayes
Raczkowanie

Jaki kolor włosów pasuje do typu lata?
brownayes jest offline  
Stary 2011-10-11, 21:27   #4359
sniezyna
Przyczajenie

Może ja też doczekam się odpowiedzi. Czekam z niecierpliwością
sniezyna jest offline  
Stary 2011-10-12, 11:46   #4360
probowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko, na bązowo potem taki pomarańczowy

2. Kolor oczu - szaro niebieskie, okalające je rzęsy bardzo długie i czarne.

3. Piegi - mało i mało widoczne

4. Cera - chłodna, chociaż szybko się opala to jest taka ma w sobie coś z porcelany.

5. Naturalny kolor włosów- brązowe, naturalne,

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - intensywny róż

to jest opis mojej koleżanki ,która mnie poprosiła, żebym określiła jej typ urody ale właśnie nie mam pojęcia cóż to może być. ogólnie kojarzy mi się jej uroda z takim ziemistym odcieniem... z góry dziękuję za odpowiedzi.
Wydaje mi się, że to typ Zimy.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez tawinna Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko, na ciepły złotawy odcień, jednak przedtem skora jest troszke rozowa

2. Kolor oczu - brązowy, zdecydowany ciemny odcień, ciemna oprawa oczu, dlugie, geste rzesy

3. Piegi - są w niewielkiej ilości, po lecie ich przybywa. złotawe, ciepłe.

4. Cera - rumienie się na rozowo, cera ma nierownomierny koloryt, trudno okreslic, wydaje sie lekko zoltawa

5. Naturalny kolor włosów- naturalne brązowe, aktualnie blond baleyage

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciemny róż

7. Czuję się dobrze w błękicie, kobaltowym i wielu odcieniach niebieskiego.

Bardzo proszę o analize. Probowalam sama ja okreslic wielokrotnie ale nie daje rady.
Rzeczywiście trochę jesteś skomplikowana
Łatwo się opalasz, włosy brązowe i lubisz siebie w niebieskim, dlatego bym stawiała na Lato. Do tego masz piegi. Więc chyba lato

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Kochana jesteś latem. Tylko Lato może mieć popielaty odcień włosów. Reszta, czyli porcelanowa skóra, kolor oczu i te "chabry" też na to wskazują.

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - wolno, najpierw na czerwono a potem zostaje coś szaroburego Łatwo o poparzenie

2. Kolor oczu - Jasne, wokół źrenicy jest żółtawe "słoneczko". Brwi i rzęsy czarne i gęste.

3. Piegi - Duża ilość. Zimą większość znika a latem powracają. Raczej szaro-brązowe.

4. Cera - Skóra różowo-porcelanowa. Często się rumienię na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - Ciemny brąz z popielatym/szarym blaskiem.

6. Kolor ust - jasny różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Ciężko mi stwierdzić ale bardzo dużo osób mi mówi, że najlepiej wyglądam w ciemnym niebieskim lub chabrowym.

Bardzo proszę o analizę ponieważ raz czytam ze jestem zimą innym razem, że wiosną a gdzieś indziej, że latem Aby ułatwić zadanie przesyłam zdjęcia.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez camille96 Pokaż wiadomość
Jeśli można.
1. Jak się opalasz? - najpierw czerwony, ramiona zawsze spalone (reszta tylko czerwonawa) po kilku dniach brązowieje(najciemniej na rękach, najmniej na twarzy) trudno się opala.
2. Kolor oczu - niebieski, czasami wpadający w zieleń.
3. Piegi - ani jednego.
4. Cera - kolor cery różowy a czasem nawet wpadający w brzoskwiniowobrązowy, łatwo rumieni się na czerwono.
5. Naturalny kolor włosów - Ciemniejszy blond/ jasny brąz
6. Kolor ust - czerwone

Proszę o analizę. Sama sobie dobrać nie umiem. Mi by pasowało wszystko, dlatego wolę się tu doradzić.
Można ja nie jestem jakimś specem w tej dziedzinie. Na razie się uczę na koleżankach a Twój typ to Wiosna.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Skyrim Pokaż wiadomość
To ja też bardzo proszę o pomoc.

1. Jak się opalasz - bardzo szybko, czasami aż za bardzo i mam lekkie poparzenia, na różowo (ale nie jestem pewna) potem złoty brąz, jasny

2. Kolor oczu - zielone, zielono-szare (oliwkowe?), mam gdzieniegdzie żółtawe punkciki i brązową skaze w prawym oku. Oprawa zdecydowana, rzęsy bardzo długie, niemal czarne lecz w słońcu są brązowe, brwi ciemne tak jak rzęsy

3. Piegi - dużo, choć większość mało widoczne, bardziej złotawe, za każdym wyjściem na słońce pojawia sie ich więcej i niektóre robią się intensywne, mam też pare pieprzyków na twarzy i więcej na ciele

4. Cera - żółtawa, w zime bardziej blada

5. Naturalny kolor włosów- brązowe..ciemne (nie potrafie teraz dokładniej powiedzieć, ponieważ dawno ich nie widziałam), odrosty mam mysie.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - to zależy, gdy jest zimn są bardzo jasne, jasny róż

Dodaję pare zdjęć poglądowych
Wg mnie jesteś jesienią.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
Hej kochane! Zrobiłam wiele testów na typ urody w necie, niestety za każdym razem wychodzi mi coś innego. Liczę na Waszą pomoc!

1.
Nie opalam się, a jeśli już to na czerwono i po kilku dniach nie ma już śladu po opalaniu.

2. Oczy mam zielone z delikatną domieszką brązu i ciemną obwódką. Oprawa oczu jest ciemna.

3. Nie mam piegów.

4. Cera blada, wręcz przezroczysta. Rumienię się na różowo.

5. Włosy brązowe.

6. Usta różowe.

Dla ułatwienia dodaję zdjęcie:
Lato bez dwóch zdań.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - dość szybko, pierwszy raz na czerwono, później stopniowo na brąz

2. Kolor oczu -czyste niebieskie
3. Piegi - mało i mało widoczne

4. Cera - dość blada

5. Naturalny kolor włosów- ciemny blond
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) -delikatny róż

Z góry dziękuję dobrej Duszyczce, któaa pomoże mi określić mój typ
Lato

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Hej
Potrzebuję porady odnośnie określenia typu urody. Nigdy tego nie umiałam, a chciałabym jakoś fajnie się malować, wiedzieć w jakich kolorach mi najlepiej etc.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Ciężko. Najpierw na czerwono, a potem zamienia się na brązowy. odcień opalenizny- lekko przykurzony.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor oczu: zielone, chyba bez plamek(nigdy nie zwracałam uwagi tak szczególnie na to, a teraz nic nie widzę). Mam ciemne brwi i ciemne rzęsy.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi występują szczególnie w lecie i są szaro-brązowe. Teraz sa takie bardzo słabe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Kolor oliwkowy, taki ziemnisty. Rumienie się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny, mysi.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Różowy.

Hmm.. większość moich ubrań jest ciemna. Granat, czerń, szary kolor- głównie w takich kolorach chodzę, dlatego ciężko mi ocenić w czym mi dobrze. Aczkolwiek dużo razy słyszałam, że w ciemnym mi dobrze.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Lato, bo przykurzona cera i mysi kolor włosów.
Makijaż. Możesz malować się w stylu francuskim, czyli puder, odrobina różu i błyszczyk w kolorze różu.
Kolory na usta to czerwień, róż w zimnych tonacjach. Unikaj pomarańczowego.
Wybieraj cienie w kolorze szaroniebieskim, chłodnej zieleni, zielony pastelowy, różu, jasnoniebieskim, ciemno lub srebrnoszarym, fiolet, jasna żółć.

Jeśli chodzi o stroje to unikaj czarnego, złotego, pomarańczowego, czystej bieli.
Wybieraj szarości, błękit morski, jasnoniebieski, jasny turkusowy, miętowy, zieleń butelkową i pastelową, morski, szarą zieleń, jasny róż, grafitowy, malinę, arbuzowy, śliwkę, fuksję.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez olga220988 Pokaż wiadomość
To ja też chcę wiedzieć

1. Opalam się bardzo trudno, najpierw na czerwono, wręcz się parzę, a potem delikatna opalenizna szybko znika.
2.Oczy zieloniuchne
3.Brak piegów
4.Cera blado-różowiutka
5.Bardzo, bardzo, bardzo ciemny mysi blond lub mysi brąz, w lecie refleksy w kolorześredniego blondu. W dzieciństwie byłam jasną blondynką, teraz blond pozostały tylko brwi, rzęsy i włosy na rękach
6. Kolor ust- ciemny, dosyć wyrazisty róż
Również lato.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez szepty Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna za odpowiedź. (;

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

ciężko. skóra podatna na poparzenia. najpierw mocny róż, po pewnym czasie zamienia się w ciepły beż.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy jasne- niebieskie, wpadające w szary. obwódka nieco ciemniejsza. brwi i rzęsy ciemniejsze od włosów- odcień jasnego brązu.

pojawiają się jedynie w porze letniej są złote, raczej nie rzucają się w oczy.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jasny, choć ciemniejszy od włosów. chyba brzoskwinia. różowe rumieńce w okolicach policzków.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

jasny, złoty blond.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

różowy, lecz dosyć wyrazisty.

czuję się dobrze w beżach, brązach, pastelach, bieli.

Wiosna
probowa jest offline  
Stary 2011-10-12, 11:58   #4361
stalowamagnolia
Wtajemniczenie

probowa, dzięki kochana!

stalowamagnolia jest offline  
Stary 2011-10-12, 12:39   #4362
probowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sniezyna Pokaż wiadomość
Jaki mam typ urody? Proszę o radę jakie kolory w makijażu są dla mnie korzystne. Proszę także o poradę jak makijażem mogę zmienić proporcję twarzy, uważam że mam krzywą twarz i brodę w kształcie śmiesznej bułeczki.

Opalam się raczej wolno. skóra na twarzy po opalaniu podatna na zaczerwienienie potem przybiera odcień ciepły

oczy średnio ciemne- obwódka przy źrenicy jasno bursztynowa, reszta tęczówki zielona, sama obwódka źrenicy lekko ciemniejsza. Oprawa oczu dosyć ciemna, dużo ciemniejsza od włosów- odcień ciemnego brązu.

brak piegów

jasna (blady), chłodna, skłonność do zaczerwienienia i pękania naczynek, nie rumienie się,

ciemny blond- mysi

różowy, dosyć wyrazisty.

czuję się dobrze w granatach (indygo, zieleniach, beżach, brązach, różach
Wiosna.

Podkład w jasnym kolorze, odcień brzoskwiniowy. Kredka do oczu: szara, brązowa, oliwkowa. Cienie: jasnobrązowe, kakao, morelowe, szare, pastelowe. Pomadki jasnobrązowe, jasne, brzoskwiniowe, łososiowe, ciepłe róże.

Nie pomogę w sprawie modelowania twarzy.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mikromakromanka Pokaż wiadomość
hmm no dzięki za odpowiedź, powiedzmy, że jestem typem zimy ;> (chociaż w wakacje kiedy mnie opali to pojawiają mi się piegi na nosie i trochę mi się wtedy zmienia uroda, jaśnieją włosy pod wpływem słonca). Jakie kolory makijażu są najlepsze dla tego typu urody? Do brązowych oczu i ciemnych włosów? Pytam o kolory cieni takie na co dzień
Makijaż
Jasne szminki mogą Cię postarzać. Staraj się dobierać ich intensywność do koloru oczu.
Przy brązowych oczach możesz zdecydować się na soczysty fiolet i śliwkę.

Spróbuj nałożyć na powieki odrobinę jasnoróżowego cienia i podkreśl oczy szarym, granatowym lub śliwkowym. Te same kolory eyelinera lub kredki podkreślą oczy w najlepszy sposób.
Przy jasnej cerze używaj różu w kolorze jasnoróżowym, a gdy masz ciemną cerę najlepsze dla Ciebie będą odcienie bordo.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mbbrzoska Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz -raczej szybko, odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy
2. Kolor oczu -oczy niebieskie, brwi i rzęsy brązowe.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe i po opalaniu.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy,rumienie się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - szatynka

6. Kolor ust jest dość jasny, różowy

Lubię brązy, beż, niebieski. Lecz ciężko mi określić w czym mi jest dobrze :/

POMÓŻCIE
Wiosna, wiosna, wiosna

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Jaki kolor włosów pasuje do typu lata?
Chodzi Ci o farbę?
Chłodny blond, platyna, jasny popielaty brąz.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Dziewczyny, podawajcie więcej informacji. Czasem ciężko rozróżnić jakim typem jesteście. Łatwiej byłoby Was przypisać do jakiegoś typu po dodatkowych pytaniach.

Kolor włosów w dzieciństwie. Czy z wiekiem ściemniały. Czy nie zmieniły się ani trochę.

Refleksy we włosach. Jakie są: rudawe, miedziane, blond, niebieskie, czerwone, inne.

Jaki odcień ma gałka oczna. Czysty biały, kremowy, wpadający w żółty, błękitny, ...

Czy oczy mają intensywny kolor, czy raczej są "zamglone".

Edytowane przez probowa
Czas edycji: 2011-10-12 o 12:28
probowa jest offline  
Stary 2011-10-12, 17:38   #4363
Mikulinka17
Rozeznanie

Hej dziewczyny, pomożecie mi określić mój typ urody? Totalnie zgłupiałam, wydawało mi się, że jestem jesienią, ale chyba wychodzi na to, że jestem mieszańcem. Bardzo proszę o opinię
Odpowiadając na pytania...

1. Jak się opalasz?
Na początku wychodzi "raczek", później brązowieję, ale zawsze lekko. Najbardziej łapie mi plecy i dekolt, najmniej twarz.

2. Kolor oczu- ciemny brązowy

3. Piegi- mam, w okolicach oczu i nosa, złote, nie jest ich dużo, ale są.

4. Cera- zimą blada, szarawa, latem nadal jasna, ale idąca w stronę żółci, brzoskwinii- w każdym razie ciepłe tony- zależy jak mi słońce zadziała na buzię. Rumieńce- rzadko, zazwyczaj w chwilach stresu- raczej róż niż czerwień

5. Naturalny kolor włosów- mysi, szarawy jasny brąz

6. Kolor ust- jasny róż

Źle się czuję w szarym, białym i czarnym

Bardzo proszę o analizę
Stary 2011-10-12, 21:52   #4364
sniezyna
Przyczajenie

Question Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam
HALO, HALO Czemu nikt nie odpowiada? PROSZĘ JESZCZE RAZ O ANALIZĘ MOJEGO TYPU
sniezyna jest offline  
Stary 2011-10-13, 10:35   #4365
probowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sniezyna Pokaż wiadomość
Witam
HALO, HALO Czemu nikt nie odpowiada? PROSZĘ JESZCZE RAZ O ANALIZĘ MOJEGO TYPU
Wyłącz caps lock i sprawdź dokładnie czy ktoś Ci odpisał. Jeśli będziesz pewna, że nie wtedy dopiero spróbuj podnieść larum....

Bardzo dziękuję.
probowa jest offline  
Stary 2011-10-13, 15:05   #4366
muska15
Przyczajenie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

https://zrobdobrewrazenie.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂...Blij+zapytanie

Zagłosuj na DRUGI KOMENTARZ MUSKI

Zajmie to chwilę, a też mogę oddać głos, pozdrawiam.

Edytowane przez muska15
Czas edycji: 2011-10-13 o 15:07
muska15 jest offline  
Stary 2011-10-13, 15:07   #4367
Mikulinka17
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pomożecie mi określić mój typ urody? Totalnie zgłupiałam, wydawało mi się, że jestem jesienią, ale chyba wychodzi na to, że jestem mieszańcem. Bardzo proszę o opinię
Odpowiadając na pytania...

1. Jak się opalasz?
Na początku wychodzi "raczek", później brązowieję, ale zawsze lekko. Najbardziej łapie mi plecy i dekolt, najmniej twarz.

2. Kolor oczu- ciemny brązowy

3. Piegi- mam, w okolicach oczu i nosa, złote, nie jest ich dużo, ale są.

4. Cera- zimą blada, szarawa, latem nadal jasna, ale idąca w stronę żółci, brzoskwinii- w każdym razie ciepłe tony- zależy jak mi słońce zadziała na buzię. Rumieńce- rzadko, zazwyczaj w chwilach stresu- raczej róż niż czerwień

5. Naturalny kolor włosów- mysi, szarawy jasny brąz

6. Kolor ust- jasny róż

Źle się czuję w szarym, białym i czarnym

Bardzo proszę o analizę

W teście wyszło mi 65% jesień Chciałabym znać Waszą opinię.
Stary 2011-10-13, 15:23   #4368
201607040946
Konto usunięte

Chyba łatwiej będzie, jeśli wstawię zdjęcia, choć w naturalnym kolorze włosów nie mam

1. Jak się opalasz - ciężko, najpierw na czerwono, odcień opalenizny jest ciepły, złoty, opalam się bardzo słabiutko, taka lekka brzoskwinia, potem lekko, ale LEKKO ciemnieje na rudo

2. Kolor oczu - raczej jasne, chyba chłodne, niebiesko-stalowe, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, chyba są plamki, same oceńcie, bo ja naprawdę się nie znam, a próbuję siebie okreslić od kilku lat; oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna, rudawa; gałki oczne "brudne", zamglone.

3. Piegi - bardzo dużo, nawet zimą, chyba ciepłe, rude.

4. Cera
- chyba złotawy, rumienię się rzadko (raczej blada jestem mimo piegów), na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - jasny. Nie mam zdjęć naturalnego koloru włosów, tylko te odrosty na zdjęciu w dzieciństwie miałam białe włosy, z wiekiem przeszły w średni blond. nie wiem, jakie to sa refleksy, zawsze myślałam,że popielate.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, blady (na zdjęciu mam lekka pomadkę)

Wiem, że nie powinnam nosić czerni, ale czuję się w niej "pewnie" (oczywiście kiedy mam włosy przefarbowane na czarno). Źle wyglądam w janych kolorach, lubię nasycone odcienie, ciemno: -niebieski, -fiolet, -czerwony. Nie znoszę żółci, pomarańczy i błękitów, nienawidzę brazów, sa nudne i nieciekawe. Lubię zestawienia kolorów wyrazistych, paski, kratkę. Palta i kurtki czarne albo czerwone.

No i co?

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-07-02 o 14:45 Powód: Na prośbę autorki
201607040946 jest offline  
Stary 2011-10-13, 15:53   #4369
probowa
Raczkowanie

Cytat:
A z jakiej strony korzystałaś przy rozwiązywaniu testu? Też chętnie bym sobie tam sprawdziła Ciekawa jestem czy zgadzałoby się z tym, co powiedziała mi wizażystka
probowa jest offline  
Stary 2011-10-13, 15:57   #4370
201607040946
Konto usunięte

probowa -- a jak wyglądała wizyta u wizażystki? jakieś porady?
Stary 2011-10-13, 16:35   #4371
probowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
probowa -- a jak wyglądała wizyta u wizażystki? jakieś porady?
Byłam u wizażystki w ramach kręcenia programu o typach urody. Moja koleżanka z pracy wymyśliła sobie taki temat, a że nie miała żadnej modelki to ja pojechałam na nagranie.

Najpierw wizażystka przyłożyła do mojej twarzy dwie chusty: złotą i srebrną. Od razu powiedziała, że bardziej pasuje mi srebrna, więc muszę być typem zimnym. Potem sprawdzała na mnie kolory typowe dla lata i zimy. Dużo lepiej wyglądałam w ostrych kolorach, jaskrawych, nasyconych. Te letnie sprawiały, że wyglądałam jakbym nie spała co najmniej dwóch nocy

Powiedziała mi, jakie odcienie danych kolorów powinnam wybierać. Pokazała na przykładach. Musiałam się przebrać, żeby było widać wkład wizażystki. Także przed kamerą stałam tylko w swoich spodniach i bieliźnie, resztę miałam pożyczoną ;D

Mówiła mi jakie dodatki będą mi pasować, jaka biżuteria itp.
probowa jest offline  
Stary 2011-10-13, 17:55   #4372
Mikulinka17
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez probowa Pokaż wiadomość
A z jakiej strony korzystałaś przy rozwiązywaniu testu? Też chętnie bym sobie tam sprawdziła Ciekawa jestem czy zgadzałoby się z tym, co powiedziała mi wizażystka
hej z tego, tutaj link do wątku właśnie o nim
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305855&page=2
Stary 2011-10-13, 18:15   #4373
JaKate
Rozeznanie

Cool Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dzięki wielkie za odpowiedź
Jeśli chodzi o dpowiedź to jesetm w szoku...
Bo mama zielone oczy i włosy ciemny brąz (fakt bez refleksów...)
I obstawiałam wiosna/ jesień.
Tyle, że się znam tak, że się nie znam

Cytat:
Po zdjęciach i opisie obstawiam, że jesteś zimą. Ciężko stwierdzić, czy typem śnieżki czy latynoski. Na podstawie fot stwierdziłabym, że śnieżki, ale piszesz, że dobrze i łatwo się opalasz. Więc może śnieżka, która lubi słońce

Oczy możesz bardzo podkreślać. Używaj ciemnych, zimnych cieni. Czerń, przydymiona szarość, ciemne srebro z bielą, granat, ciemna śliwka. Oczy mogą ładnie wyglądać po namalowaniu kreski eyelinerem lub kredką jeśli nie masz jeszcze wprawy. Pewnie najlepiej czarnej, chociaż kolory, które wyżej wymieniłam też będą współgrać.

Róż na policzki w kolorze jasnego różu. Kolor szminki musisz dobrać do intensywności źrenicy. Tu już musisz sama wybrać. Pomaluj usta kilka razy w drogerii różnymi kolorami i sama wybierz, z którym kolorem czujesz się najlepiej. Nie masz zbyt dużych ust, dlatego kolory nie mogą być zbyt jaskrawe.

Kolory ubrań. Dół czyli spodnie czy spódnice dobierasz jakie lubisz kolory. Ważne jest abyś na górze, czyli bluzkę, sukienkę, apaszkę, szalik, to co znajduje się najbliżej twarzy miała w kolorach: szary, biel, granat, grafit, czerwień (wino, bordo, purpura), róż jaskrawy, zieleń szmaragdowa, niebieski w tonie kobaltowym lub granatowym, każdy fiolet. Pastele też mogą być dla Ciebie ok.
To co powinnaś wyeliminować to odcienie brązu, beżu, kremowego. Będą się zlewać i nie wyeksponują Twojej urody. Zgniła zieleń, czyli odcień khaki też nie jest dla Ciebie. Takie kolory spowodować mogą, że będziesz wyglądała na niewyspaną, chorą, zmęczoną.

JaKate jest offline  
Stary 2011-10-13, 19:11   #4374
brownayes
Raczkowanie

Probowa tak pytałam o farbę. Z natury mam mysi ciemny blond,obecnie baleyage i poszukuje odcienia farby dla siebie.. Mówisz chłodny blond, ale jaki konkretnie?
brownayes jest offline  
Stary 2011-10-13, 20:04   #4375
lusianna
Queen Of Darkness

mmbrzoska, no to wg mnie amatorka ze mnie ale wiosenka

http://psychodive.tumblr.com

Edytowane przez lusianna
Czas edycji: 2011-10-13 o 20:27
lusianna jest offline  
Stary 2011-10-13, 23:18   #4376
paula005
Raczkowanie

witam prosze o okreslenie mojego typu urody. bede bardzo wdzieczna

1. Jak się opalasz - opalam sie bardzo szybko odrazu na braz w cieplym odcieniu

2. Kolor oczu - bardzo ciemny braz, prawie czarne, jest duzy kontrast pomiedzy teczowkami a bialkiem,oprawe oczu mam ciemna

3. Piegi - brak

4. Cera - sniada, w cieplym odcieniu

5. Naturalny kolor włosów - bardzo ciemny braz wpadajacy w czern

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) czerwien, intensywny kolor

- w naturalnych kolorach, beze szarosci, brazy, zielenie, czern, biel, zle sie czuje w czerwieni, fiolecie, bordo

Edytowane przez paula005
Czas edycji: 2011-10-13 o 23:28
paula005 jest offline  
Stary 2011-10-14, 14:16   #4377
probowa
Raczkowanie

Cytat:
Zgadzam się z tą jesienią. Zastanawiałam się jeszcze czy nie jesteś latem, ale jednak nie. Poczytałam o jesieni i zrobiłam inny test dla pewności i mi potwierdził.
Zazdroszczę Ci piegów! Takich typowych złotych. Zawsze chciałam mieć! Niestety mam tylko kilka brązowo szarych kropek pod oczami...

A test z linka bardzo mi się podobał i rzeczywiście potwierdził moją zimę - 94% (dalej mam 40% lata, 10% jesieni, 9% wiosny).
probowa jest offline  
Stary 2011-10-14, 15:12   #4378
201607040946
Konto usunięte

tez zrobiłam ten test i wyszło mi 47 % Lata:coje st: ale czytałam,że często jeden typ ma wiele wpływów drugiego, możliwa jest kombinacja ciepły-zimny, więc już wiem,skąd te zimne stalowe oczy i ciepła karnacja
Stary 2011-10-14, 19:07   #4379
JaKate
Rozeznanie

Wink Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
hej z tego, tutaj link do wątku właśnie o nim
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305855&page=2

You scored 16% on spring, higher than 14% of your peers.
You scored 44% on summer, higher than 59% of your peers.
You scored 17% on autumn, higher than 16% of your peers.
You scored 74% on winter, higher than 90% of your peers.

JaKate jest offline  
Stary 2011-10-14, 20:43   #4380
Mikulinka17
Rozeznanie

Cytat:
Zgadzam się z tą jesienią. Zastanawiałam się jeszcze czy nie jesteś latem, ale jednak nie. Poczytałam o jesieni i zrobiłam inny test dla pewności i mi potwierdził.
Zazdroszczę Ci piegów! Takich typowych złotych. Zawsze chciałam mieć! Niestety mam tylko kilka brązowo szarych kropek pod oczami...

A test z linka bardzo mi się podobał i rzeczywiście potwierdził moją zimę - 94% (dalej mam 40% lata, 10% jesieni, 9% wiosny).
Dziękuję Piegów nie za dużo ale są
Cieszę się, że potwierdził się Twój typ, teraz już masz pewność 94% i dziękuje za pomoc w mojej sprawie

Teraz tylko czytać, co będzie nam pasować a co nie

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości