Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-14, 23:22   #421
agniecha17
Raczkowanie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia, wielkie dzieki
agniecha17 jest offline  
Stary 2007-09-14, 23:49   #422
Yaya
Przyczajenie

Tapciu, dziekuję! Po innych zadowolonych widzę, że jesteś po prostu niesamowita A oto i zdjęcie - najlepsze z aktualnych , może pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Toja.jpg (108,9 KB, 45 załadowań)
Yaya jest offline  
Stary 2007-09-15, 13:13   #423
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Yaya - zima południowa i nie ma innej opcji

ulciak85 - ojć! źle przeczytałam. Myślałam ze źle sie czujesz "w brązie czy zieleni (tej ciemniejszej oraz oliwkowej). W czerwonym też..." Mozesz wkleic zdjecie? Napewno ciepły typ ale nie moge sie zdecydować czy wiosna czy jesień.

Hollyhock - wiosna

daria715 - zbyt ogólny opis (za mało szczegółów)

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-15, 15:34   #424
ulciak85
Raczkowanie

GG do ulciak85

Uff.. znalazłam jakieś zdjątko, mam nadzieje, że może być
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07050206.JPG (16,2 KB, 33 załadowań)
ulciak85 jest offline  
Stary 2007-09-15, 15:47   #425
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

ulciak85 - zdecydowanie jesień

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-15, 16:57   #426
ulciak85
Raczkowanie

GG do ulciak85

Tapciu, wieeelkie DZIĘKUJĘ!
Teraz już moge spokojnie buszować po forum i szukac o jesieni
ulciak85 jest offline  
Stary 2007-09-15, 18:20   #427
Hollyhock
Raczkowanie

Dziękuję Ci bardzo Tapciu Jesteś niesamowita!
Wcześniej nikomu nie udało się stwierdzić jakim typem jestem
Hollyhock jest offline  
Stary 2007-09-15, 20:55   #428
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Nie no dziewczyny dajcie spokój...

baaaa przeciez wiem ze jestem najlepsza, najpiekniejsza, najmądrzejsza i w ogóle

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-16, 13:48   #429
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

a moze ja?
hellou
zawsze myslalam ze jestem jesienia ale ostatnio mam co do tego watpliwosci troche

1. Jak się opalasz - opalam sie bardzo latwo i szybko, ale rownie szybko opalenizna schodzi
normalnie moja skora ma kolor bladorozowy, ale opalam sie na taki brazowo-szary, nei ma w mojej opaleniznie ani troche rozowosci (porownujac np reke moja i kolezanki

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
kolor oczu taki sredni- ciemnoszary, troche niebieskeigo, troche zielonego- taki stalowy. calkowicie jednolity, bez obwodek itd. oprawa oczu bardzo jasna, rzesy krotkie, brwi rzadkie i bardzo jasne, w przeciwienstwie do wlosow, ktorych mam "na trzy glowy"

3. Piegi -
mam pare zlotych pod lewym okiem, ale gubia sie miedzy porami itp, widac je dopiero latem jesli troszke sie opale pozatym pare brazowych kropeczek na ciele, malusienkich- srednica max 1mm, 1 duze 2kolorowe znamie na obojczyku brak wypuklych, grubych i duzych ciemnych znamion

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?
cera ma odcien jasny, chlodny- jest bardzo problematyczna, wiec praktycznie ciagle pelna zaczerwienien, czyli ciezko okreslic. dzieki kwasom bardzo blada. szyja i cale cialo maja chyba cieply odcien- taki zoltawo zlotawy, a twarz jest blada i rozowa

5. Naturalny kolor włosów -
moje naturalne wloski sa ciemnorude, tzn jak troche sobie porosna, to konce robia sie rude, a odrosty sa brazowe. jesli w lecie mam niepofarbowane wlosy, to zawsze robia sie zlotorude
troche sie farbowalam na rudo, zeby te zimowe odrosty zrownac, i niby fajnie wygladalam zima, ale latem jakos okropnie, strasznie sie sobie nie podobalam- twarz robila sie taka szara przy tych wlosach
najlepiej czuje sie w ciemnych wloskach, dlatego tez zaczelam sie znowu farbowac na taki kolor mam wtedy duzo wyrazniejsze rysy i w ogole

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) chlodny blady roz, bardzo bardzo jasny, praktycznie tak jak by troche barzdiej intensywny/ciemny kolor cery

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
nie mam pojecia

prosze o rady, postaram sie dolaczyc zdecia
Stary 2007-09-16, 14:52   #430
annan_
Zadomowienie

eh nie wyslalao sie. mam nadzieje, ze nie bedzie dwoich moich postów. tez bym chetnie poznala swoj typ kolorystyczny

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam sie ciezko. nigdy nie widac wyraznej opalenizy. opalam sie na zloto, od razu, bez rozowosci.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy zielone. ciemnozielona obwodka, przy zrenicy niemal zolte. prazki od zrenicy do obwodki. zdecydowana oprawa oczu: czarne brwi i rzesy. brwi bardzo wyrazne, dosyc szerokie.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie mam piegow

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera o cieplym odcieniu, zlota. rumience rozowe
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
wlosy mi sciemnialy. w dziecinstwie slomkowozolte. teraz ciemny, mysli blond. przy twarzy niemal biale pasma.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta ciemnorozowe

dobrze czuje sie we wszystkich pastelach. zawsze dobrze mi w szarosciach i bezach, ecru. z nasyconych barw: fiolet, fuksja, turkus, kobalt, czern, zolty. takie tez nosze. zle mi w czerwieni, bieli, zgnilej zieleni. musze uwazac z brazami: nie kazdy odcien mi pasuje (dobrze mi w tych przydymionych niz nasyconych cieplych barwach)
annan_ jest offline  
Stary 2007-09-16, 15:26   #431
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Hej.
ja tez chcialabym abyscie pomogly mi okreslic moj typ urody... a wiec odpowiem na pytania:

1.Jak sie opalasz??
opalam sie ciezko,tak jakby wogole mnie slonce nie lapalo...moge lezec godzinami na sloncu i kolor przychodzi bardzo wolno,ale gdy juz jest to jest w brzoskwiniowym kolorku(zadnej czerwieni)
nie mialam nigdy zadnych poparzen skory.

2.kolor oczu???
moje oczy z natury sa niebieskie,z ciemniejsza obwodka na zewnatrz,ale czasem wydaja sie byc zilonkawe poniewaz mam zolte plamy na teczowce(moze to byc przyczyna palenia)
brwi mysie,rzesy raczej ciemne,rzadkie,gdyby bylo ich wiecej spojrzenie napewno byloby bardziej wyraziste.

3.Piegi??
wogole nie mam piegow.

4.cera??
moja cera jest raczej blada,gdy jest opalona jest brzoskwiniowa,ale w zimie wygladam jak truposzek
nie wpada w roz czy porcelane,po prostu jest jasna.

5.Kolor wlosow??
wlosy przy glowie sa raczej popielate blond(mysie),ale te juz dluzsze wpadaja bardziej w zlotawy blond ktory w sloncu mieni sie na zlotawo brazowy,czasem wydaje sie byc taki rdzawy. mysle ze to przez to ze moje wlosy rozjasnia slonce,dlatego pozbawia ono ich naturalnego koloru.

6.kolor ust??
raczej ciemny rozowy(wolalabym miec jasniejsze)
czasem soczysta malina.

7.kolory??
mysle ze najbardziej podkreslaja moja cere kolory chlodne,takie jak granat,niebieski,zielony.
zle mi w czarnym, rozowym,brazach.

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2007-09-16, 16:57   #432
nowa1010
Raczkowanie

Proszę też o pomoc :

1. Jak się opalasz
Opalam się raczej sybko, na złotawo-brązowawy kolor

2. Kolor oczu -

ciemny niebieski kolor, z szarawo-zielonymi plamkami, tęczówki mają ciemniejsze obwódki
Oprawa oczu raczej jasna -taka jak włosy

3. Piegi

Nie mam wcale

4. Cera

Cera jasna, rumienię się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów

ciemny blond ze złotawo-brązowymi przebłyskami

6. Kolor ust

jasny, rózowy

Nie wiem , chyba czerń i brąz nie pasują mi, ale w tym nie jestem pewna
Stary 2007-09-16, 23:31   #433
Hollyhock
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Nie no dziewczyny dajcie spokój...

baaaa przeciez wiem ze jestem najlepsza, najpiekniejsza, najmądrzejsza i w ogóle
No oczywiście, że jesteś! A podziękowania jak najbardziej zasłużone!

P.S. Dziś z koleżanką rozwiązywałam test na http://www.makijaz.net i tam wyszło mi, że jestem zimą Eh, szkoda, że nie istnieje jakiś typ mieszany wiosna-zima, byłoby po sprawie A może istnieje ten typ tylko ja o nim nie słyszałam... A jak nie, to może go stworzę...
Hollyhock jest offline  
Stary 2007-09-17, 08:49   #434
mmagdaa_p
Zakorzenienie

Ja też bym poprosiła
1. Jak się opalasz :
Opalam się ciężko. Początkowo na czerwono dopiero po kilku dniach opalenizna robi się brązowa(hmmm chyba niestety ten odcień szaro-beżowy). NIestety nie mogę się opalić tak bardzo jak bym chciała.

2. Kolor oczu :
Oczy mam zielone a tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Kolor nie jest czysty-dopatrzyłabym się nawet jakiegoś żółtego odcienia przy samej źernicy. Oprawa oczy jest jasna

3. Piegi :
W zimie ilość piegów się zmiejsza i są koloru jasnego brązu chyba złotego

4. Cera
Cera ma odzień chłodny, porcelanowy. Jak się rumienę to najczęście na różówo

5. Naturalny kolor włosów :
Ciemny blond. Ma złotawe-brązowe przebłyski. Całość sprawia wrażenie jakbym miała pasemka

6. Kolor ust
Chyba raczej coś jak jasny koral

Najczęście ubieram białe i czarne ubrania. Myślę że dobrze wyglądam w czarnym, ale to tylko moje subiektywne spojrzenie
Stary 2007-09-17, 10:37   #435
Agusca
Przyczajenie

Też prosiłabym o pomoc, jeśli można. Ja niestety sama nie potrafię określić mojego typu urody...

1. Jak się opalasz?
szybko, najpierw na czerwono, ale potem brązowieje, odcień ciepłego, złocistego brązu

2. Kolor oczu
oczy: dwukolorowe, na zewnątrz chłodna zieleń (tak mi się wydaje), a wewnątrz ciepły brąz, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, oprawa oczu brązowa

3. Piegi
brak

4. Cera
odcień brzoskwiniowy, jasny, rumienię się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów
bardzo jasny blond, miejscami ciepłe złociste przebłyski, a miejscami prawie białe, platynowe, chłodne (szczególnie po lecie)

6. Kolor ust
ciemno różowy

Dobrze się czuję w ciemnych kolorach, szczególnie czarnym i granatowym, ale również w niebieskim, ciemnozielonym, ciemnobrązowym, bordowym. Zupełnie mi nie pasuje natomiast żółty. W białym też nie najlepiej wyglądam.
Agusca jest offline  
Stary 2007-09-17, 13:00   #436
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Zwariowałyście?! Tyle analiz?! O jeżu kolczasty! żadna nawet zdjecia nie raczyła wrzucić...

Zuziku - i tu poprosze o zdjecie

annan_ - z całą pewnoscia lato

meri99 - lato (ale nie jestem do konca przekonana)

nowa1010 - zbyt ogólny opis ale...wiosna

mmagdaa_p - zdjecie?

Agusca
- Jezeli Twoja skóra ma rzeczywiscie ciepły, brzoskwiniowy odcień to jestes wiosną

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-17, 14:55   #437
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Zwariowałyście?! Tyle analiz?! O jeżu kolczasty! żadna nawet zdjecia nie raczyła wrzucić...

Zuziku - i tu poprosze o zdjecie

annan_ - z całą pewnoscia lato

meri99 - lato (ale nie jestem do konca przekonana)

nowa1010 - zbyt ogólny opis ale...wiosna

mmagdaa_p - zdjecie?

Agusca
- Jezeli Twoja skóra ma rzeczywiscie ciepły, brzoskwiniowy odcień to jestes wiosną
dziekuje za moja analize

wlasnie tak myslalam ze jestem lato...ale takie nie do konca.
z jakim typem jeszcze bys mnie skrzyzowala???
nad jakim jeszcze sie zastanawialas???

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2007-09-17, 15:07   #438
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
dziekuje za moja analize

wlasnie tak myslalam ze jestem lato...ale takie nie do konca.
z jakim typem jeszcze bys mnie skrzyzowala???
nad jakim jeszcze sie zastanawialas???
włosy i brzoskwiniowa opalenizna nie pasowała mi w zupełnosci do cech charakterystycznych dla lata ale wiekszosc przemawia za chłodnym typem kolorystycznym

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-17, 17:21   #439
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
a moze ja?
hellou
zawsze myslalam ze jestem jesienia ale ostatnio mam co do tego watpliwosci troche

1. Jak się opalasz - opalam sie bardzo latwo i szybko, ale rownie szybko opalenizna schodzi
normalnie moja skora ma kolor bladorozowy, ale opalam sie na taki brazowo-szary, nei ma w mojej opaleniznie ani troche rozowosci (porownujac np reke moja i kolezanki

kolor oczu taki sredni- ciemnoszary, troche niebieskeigo, troche zielonego- taki stalowy. calkowicie jednolity, bez obwodek itd. oprawa oczu bardzo jasna, rzesy krotkie, brwi rzadkie i bardzo jasne, w przeciwienstwie do wlosow, ktorych mam "na trzy glowy"

3. Piegi -
mam pare zlotych pod lewym okiem, ale gubia sie miedzy porami itp, widac je dopiero latem jesli troszke sie opale pozatym pare brazowych kropeczek na ciele, malusienkich- srednica max 1mm, 1 duze 2kolorowe znamie na obojczyku brak wypuklych, grubych i duzych ciemnych znamion

cera ma odcien jasny, chlodny- jest bardzo problematyczna, wiec praktycznie ciagle pelna zaczerwienien, czyli ciezko okreslic. dzieki kwasom bardzo blada. szyja i cale cialo maja chyba cieply odcien- taki zoltawo zlotawy, a twarz jest blada i rozowa

moje naturalne wloski sa ciemnorude, tzn jak troche sobie porosna, to konce robia sie rude, a odrosty sa brazowe. jesli w lecie mam niepofarbowane wlosy, to zawsze robia sie zlotorude
troche sie farbowalam na rudo, zeby te zimowe odrosty zrownac, i niby fajnie wygladalam zima, ale latem jakos okropnie, strasznie sie sobie nie podobalam- twarz robila sie taka szara przy tych wlosach
najlepiej czuje sie w ciemnych wloskach, dlatego tez zaczelam sie znowu farbowac na taki kolor mam wtedy duzo wyrazniejsze rysy i w ogole

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) chlodny blady roz, bardzo bardzo jasny, praktycznie tak jak by troche barzdiej intensywny/ciemny kolor cery

nie mam pojecia

prosze o rady, postaram sie dolaczyc zdecia
no wiec zalaczam zdjecia
na zdjeciach 1 i 2 widac jaki kolor przybieram w kontakcie ze sloncem (nie opalalam sie w tym roku, wiec to takie tylko troche
a na 3 tez troche mnie widac ale w zlych kolorach. oczka i cera sa troche ciemniejsze, jestem w makijazu (tusz i brwi)
w normalnym swietle zrobie jutro kolo poludnia, bo teraz bez szans jak widac
zawsze myslalam ze jestem cieplym typem, uzywalam brazowych kredek, tuszy itp, ale zawsze okropnie w tym wygladalam- tak choro, jak tylko mi zeszla opalenizna
jeszcze dolaczam fotke moja w rudych wloskach, fotka robiona w lutym, kolor prawie moj- troszke podkreslony, tzn bardziej rudy i odcien taki letni no i widac na zdjeciu moje brewki w wersji naturalnej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (74,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg luty.jpg (52,5 KB, 21 załadowań)
Stary 2007-09-17, 18:16   #440
Agusca
Przyczajenie

Dziękuję Tapcia za analizę!!
Agusca jest offline  
Stary 2007-09-18, 08:45   #441
annan_
Zadomowienie

rowniez dziekuje
annan_ jest offline  
Stary 2007-09-18, 15:23   #442
loss_lauri
Zakorzenienie

Smile Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

to może teraz ja?
mam bardzo jasną cerę z piegam w chłodnym odcieniu, w ogóle się nie opalam - wyjście bez filtra 50+ skończyłoby mi sie ciężkim poparzeniem, mam zielone oczy i kasztanowe włosy- niedługo, po wizycie u fryzjera będą rude, jasna oprawa oczu, jasnoróżowe usta. dobrze czuje się w fiolecie, zieleni, pastelach, które nie pogłębiają mojej bladości
loss_lauri jest offline  
Stary 2007-09-18, 15:51   #443
Marysia7-M1
Przyczajenie

Ja tez bardzo bardzo prosze o odszyfrowanie

1. Jak się opalasz - bardzo szybko. Najpierw moja skora jest lekko zaczerwieniona, pozniej przechodzi w ladny braz złaczony z brzoskwinią.

2. Kolor oczu - brązowe, rzesy i brwi raczej delikatne

3. Piegi -brak

brzoskwiniowy, ciepły

sredni brąz, zimą są ciemniejsze

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - malinowy

dobrze sie czuje w czerni, bieli, malinowym, błękitnym. W kolorach chłodnych.

A teraz prosze o pomoc
Marysia7-M1 jest offline  
Stary 2007-09-18, 22:57   #444
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Musiał ten dzień kiedyś nadejsc kiedy to Tapcia idzie do pracy (w sklepie Tatuum) i nie bedzie miec czasu na okreslanie typów kolorystycznych. Moze kiedyś jak bede miała czas to tu wpadne...

Marysia7-M1 - opis urody pasuje do wiosny dziwne jest to lubisz sie nosic w chłodnych barwach.

loss_lauri - zdecydowanie jesień

Zuziku - zdjecia niewiele pomoga gdyz są niewyraźne.

Cechy jesieni:
- opalam sie bardzo latwo i szybko, ale rownie szybko opalenizna schodzi
- cialo maja chyba cieply odcien- taki zoltawo zlotawy
- naturalne wloski sa ciemnorude, tzn jak troche sobie porosna, to konce robia sie rude, a odrosty sa brazowe. jesli w lecie mam niepofarbowane wlosy, to zawsze robia sie zlotorude
- Oczy: ciemnoszary, troche niebieskeigo, troche zielonego- taki stalowy. calkowicie jednolity... oprawa oczu bardzo jasna...brwi rzadkie i bardzo jasne

Cechy wiosny:
- Piegi - mam pare zlotych pod lewym okiem...widac je dopiero latem jesli troszke sie opale
- Oczy: ciemnoszary, troche niebieskeigo, troche zielonego- taki stalowy. calkowicie jednolity... oprawa oczu bardzo jasna...brwi rzadkie i bardzo jasne
- cialo maja chyba cieply odcien- taki zoltawo zlotawy
- Kolor ust (naturalny oczywiście) chlodny blady roz

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-19, 00:13   #445
Roseanna
Raczkowanie

Ja tez bym bardzo prosiła, bo mam z tym spore problemy
Wiem tylko, ze nie jestem jesienią. Otóż:
1.Jak sie opalasz??
opalam sie dosć szybko, najpierw jednak na różowo, po około dwoch dniach skóra przybiera odcień ciepłego, delikatnego brązu.

2.kolor oczu???
Oczy dwukolorowe: ciemna zielona obwódka, a wewnątrz jakby piwne, a nawet żółtawe. Bardzo ciemna oprawa oczu, zwłaszcza brwi.

3.Piegi??
Na nosie i policzkach, barwa: złociste

4.cera??
Raczej blada, latem ma ciepły odcień, zimą, gdy wychodze na światło dzienne jest nawet przezroczysta. Łatwo sie rumienię- na ciemny róż.

5.Kolor wlosow??
Tu zdziwienie, bo fryzjerka określiła, że ciemny blond. Generalnie są ciemne, raczej mysie. Ale tu jest problem, bo nie wiem, czy to kwestia szamponów koloryzujących (obecnie niby zmytych), ale w godzinach popołudniowych są rudawe

6.kolor ust??
jasny róż

7.kolory??
Nieciekawie wyglądam w pastelach. Raczej dobrze w czerni, fioletach, czerwieni, czasem bieli, turkusach, niebieskim. Ciemna zieleń i seledyn- tragedia. Pomarańcz- ponoć ładnie. Mogą też być różnego rodzaju brązy, a żółty- średnio.

Chyba dziwną mam urodę.
Roseanna jest offline  
Stary 2007-09-19, 16:58   #446
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

tapciu bardzo dziekuje za starania
czyli rozumiem ze jestem bez dyskusji cieplym typem?
Stary 2007-09-19, 18:45   #447
nea200pl
Raczkowanie

Ja tez bym poprosila o analize mojej urody. Mam z tym spore problemy i nikt nie umial mi pomoc.

1. Jak sie opalasz?
Ciezko i na czerwono, skora moze sie mi sie bardzo szybko spalic. Dopiero po dobrych kilku dniach widac niesmiale brazowienie.

2. Kolor Oczu?
Niebieskie z jasna oprawa oczu. Czasami wygladam jakbym miala lekkie cienie pod oczami - jest to jednak moj naturalny koloryt.
Gdybym nie przyciemniala brwi wygladalabym jak brwiowy albinos. Rzesy sa ciemny blond.

3. Piegi?
Delikatne, od slonca. Szczegolnie na nosie. Kolor jasno brazowy.

4. Cera?
Jasna i rozowa. Potrafi sie czesto zaczerwienic - tez na rozowo.

5. Kolor wlosow?
Bardzo ciemny blond, wpadajacy w jasny braz. Kiedys byly rudawe a pozniej szare (nie zartuje).

6. Kolor ust?
Srednio - rozowe.

7. Kolory?
Najlepiej wygladam w bialym, czarnym, brazowym, rozowym i w niektorych odcieniach zielonego.
Tragicznie w pomaranczowym, zoltym, turkusowym i czerwonym, jasno szarym.

nea200pl jest offline  
Stary 2007-09-19, 19:23   #448
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
tapciu bardzo dziekuje za starania
czyli rozumiem ze jestem bez dyskusji cieplym typem?
Tak i wydaje mi się ze bardziej jesień niz wiosna

Roseanna - wiosna

nea200pl - lato

Tapcia jest offline  
Stary 2007-09-19, 20:11   #449
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

tapciu dziekuje bardzo jestes kochana
Stary 2007-09-19, 21:03   #450
nea200pl
Raczkowanie

Cytat:
...nea200pl - lato
Bardzo Ci dziekuje za pomoc.

nea200pl jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości