Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-13, 20:51   #4681
lagen
Przyczajenie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Również poproszę o analizę

1. Jak się opalasz - na czerwono, potem brązowieje

2. Kolor oczu - brązowe, brwi jasno brązowe. rzęsy raczej normalne

3. Piegi - brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? bardzo jasna ale taka jakby brzoskwiniowa

5. Naturalny kolor włosów -jasnobrązowe
6. Kolor ust-ciężko powiedzieć, chyba ciemnoróżowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
nie wiem, które podkreślają moją urodę, ale lubię biały, czarny i zielony
lagen jest offline  
Stary 2012-03-15, 14:46   #4682
dredkot
Raczkowanie

Kobietki kochane proszę o pomoc w sobotę do fryzjera na farbę i nie wiem jaki kolor sobie strzelić!

1. Jak się opalasz- bardzo ciężko i zawsze na czerwono, ale skóra pózniej robi się złota, nigdy nie opalę się na ciemny kolor ( opalałam się taaak dawno temu, że ta moja obserwacja może być zakłamana, ale na pewno na początku jest raczek)
2. Kolor oczu-szaro niebieski z przewagą niebieskiego, ciemna obwódka wókół tęczówki, pomarańczowe plamki na tęczówce
3. Piegi- nie posiadam
4. Cera- i to strasznie cieżko mi jest ją określić. Jeśli chodzi o odcień skóry to jest bardzo jasny ( revlon colorstay kolor buff to jest dokłady kolor mojej szyji, są identetyczne) myślę, że jest w ciepłym odcieniu ale mam dużo przebarwień po trądzikowych i cięzko mi to zobaczyć dokładnie. Co do koloru ust - jasne, ale nie rózowe- jasno, blado czerwone
5. Naturalny kolor włosów- niestety nie jestem w stanie określić czy jest to kolor popielaty czy zlocisty bo posiłkuję sie tylko odrostami, jest to jednak na pewno ciemny blond/ jasny brąz.
6. Ulubione kolory- najlepiej mi w intensywnych koralach, brzoskwiniach, pomarańczu intensywnym. A kolor który najpiękniej podkreśla moją skórę to kolor szampana.

Największy problem mam z tym kolorem włosów, za cholere nie wiem w jakim kolorze będzie mi do twarzy. Myslałam o złotym bardzo jasnym brązie ( karmel) albo o miodowym blondzie. Pomocy! ( teraz mam ciemne włosy, w ogólę nosze cały czas średni brąz i nie czuję się w nim dobrze)
dredkot jest offline  
Stary 2012-03-15, 19:05   #4683
zolza20
Raczkowanie

GG do zolza20
Jakie kolory dla mojego typu urody?

Witajcie kochane
Piszę do was z prośbą o dobranie mi makijażu dziennego,i wieczorowego do mojego typu urody.Nie wiem czy powinnam używać cipłych kolorów czy zimnych< podkłady,cienie ,róze>I jak poiwnnam sie malować,w sensie oczka,konturować twarz aby wydobyc to co powinnam,a ukryć to co brzydaśnie

Ps.dałam 2foto jedno bez makijazu<wiem okropne ale moze lepiej ebdzie okreslic typ kolorystyczny> i drugie z lekkim makijazem

Czekam bardzo na informacje

Beata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2008 rozne (107).jpg (44,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0108.jpg (75,7 KB, 71 załadowań)
Stary 2012-03-15, 20:04   #4684
fabiankaaa
Raczkowanie

Dot.: Jakie kolory dla mojego typu urody?

Masz ciemne włosy więc możesz sobie pozwolic na ciemną oprawę oczu... może dobry tusz mocno pogrubiający pomógł by Ci podkreslić urodę .
Myślę, tez że pomalowane powieki na delikatny brąz też nadały by Ci uroku
No i na końcu może brzoskwiniowy róż na policzki ładnie by się prezentował.
To propozycja makijażu dziennego )
fabiankaaa jest offline  
Stary 2012-03-15, 21:07   #4685
oreeleek
Raczkowanie

UWAGA! pamiętajcie dziewczyny, że to jest moja hipoteza na temat waszego typu urody, wnioskuje z waszych opisów i zdjęć (mile widziane )
@ ShowMustGoOn- masz chłodną karnacje, z tego co widać na zdj. link:
http://seasonalcoloranalysis.blogspo.../cool%20winter
@ zolza- jeśli twoja mama dobrze czuje się w ciepłych barwach to Jesień, jeśli nie, to podejrzewam Lato (moje niezdecydowanie wynika z faktu, że cera jest przygaszona, czyli typowa dla Lata i Jesieni)
@ szarri- 100% chłodna karnacja, Lato
@ strawberrycat- myślę, że jesteś Zimą, ale to zależy czy dobrze czujesz się w chłodnych, ostrych kolorach typu czerń, biel, niebieski, granat itp.?
@ ja_goodka- z tego co opisujesz, przewaga jest złotych ciepłych odcieni, więc wydajesz sie być typem ciepłym, ale masz też cechy Zimy ( brak piegów, jeśli są to niewiele, szybkie opalanie, cera opalona -typ Południowy) zarówno wiośnie jak i zimie pasują wyraziste, soczyste kolory, jesteś mieszanką więc obstawiam Wiosnę
http://www.thechicfashionista.com/sp...-analysis.html
@ lagen- jeśli twoje włosy mają złote refleksy, rumieńce są brzoskwiniowe, opalasz się na złocisty brąz, to jesteś Wiosną
@ dretkot- co do włosów-sprawdż na forum fryzury i styling, z opisu jesteś Jesienią (główna cecha- trudność w opalaniu)

Edytowane przez oreeleek
Czas edycji: 2012-03-15 o 21:51
oreeleek jest offline  
Stary 2012-03-15, 21:36   #4686
szarri
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
UWAGA! pamiętajcie dziewczyny, że to jest moja hipoteza na temat waszego typu urody, wnioskuje z waszych opisów i zdjęć (mile widziane )
Dziękuję Faktycznie, jak doczytałam, to nawet z tymi "marmurkowymi" rękami (kiedy mi zimno) się zgadza. Zawsze myślałam, że typ lato to raczej blondynki albo szatynki, a ja mam bardzo ciemny, chłodny brąz (i nigdy nie miałam jaśniejszych, moooże trochę mi jaśnieją w lecie), ale cała reszta faktycznie pasuje

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2012-03-15 o 21:40
szarri jest offline  
Stary 2012-03-15, 21:58   #4687
mary_poppins
barciowe widziadło

to i ja się skonsultuję wydaje mi się, że jestem zimą, ale nie jestem w 100% pewna.

1. Jak się opalasz - dość łatwo, zwykle od razu na brązowo. bardzo rzadko zdarzają mi się lekkie poparzenia.

2. Kolor oczu - brązowe, z ciemniejszymi obwódkami wokół tęczówek, bez plamek. białka bialutkie jak śnieg.

3. Piegi - brak.

4. Cera - dość jasna, odcień wpadający w żółć. nie czerwienię się.

5. Naturalny kolor włosów - popielaty brąz, odcień zdecydowanie chłodny. czasem od słońca miałam rudawe pasemka.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciemniejszy róż.
mikroREKLAMA
studio ★magia - latający dział marketingu
piękne strony i skuteczny marketing internetowy autorstwa mojej siostry

Ta reklama pokazywana jest pod 10 628 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
mary_poppins jest teraz online  
Stary 2012-03-16, 09:22   #4688
narjia
Zakorzenienie

Moim zdaniem ładnie wyglądałabyś w złotych cieniach(oczywiście nie takich wulgarnie brokatowych, tylko bardziej satynowe) np zloto brązowy na wieczór.
Stary 2012-03-16, 10:19   #4689
dredkot
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
@ ShowMustGoOn- masz chłodną karnacje, z tego co widać na zdj. link:
http://seasonalcoloranalysis.blogspo.../cool%20winter
@ zolza- jeśli twoja mama dobrze czuje się w ciepłych barwach to Jesień, jeśli nie, to podejrzewam Lato (moje niezdecydowanie wynika z faktu, że cera jest przygaszona, czyli typowa dla Lata i Jesieni)
@ strawberrycat- myślę, że jesteś Zimą, ale to zależy czy dobrze czujesz się w chłodnych, ostrych kolorach typu czerń, biel, niebieski, granat itp.?
@ ja_goodka- z tego co opisujesz, przewaga jest złotych ciepłych odcieni, więc wydajesz sie być typem ciepłym, ale masz też cechy Zimy ( brak piegów, jeśli są to niewiele, szybkie opalanie, cera opalona -typ Południowy) zarówno wiośnie jak i zimie pasują wyraziste, soczyste kolory, jesteś mieszanką więc obstawiam Wiosnę
http://www.thechicfashionista.com/sp...-analysis.html
@ lagen- jeśli twoje włosy mają złote refleksy, rumieńce są brzoskwiniowe, opalasz się na złocisty brąz, to jesteś Wiosną
@ dretkot- co do włosów-sprawdż na forum fryzury i styling, z opisu jesteś Jesienią (główna cecha- trudność w opalaniu)

dzięki bardzo
dredkot jest offline  
Stary 2012-03-16, 12:07   #4690
el_vestido_rojo
beach please

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
Cześć Wizażanki
Proszę Was o pomoc w analizie kolorystycznej, bo mi samej sprawia to trudność.. wiosna czy lato..

1. Jak się opalasz? - dość szybko, na lekki brąz, nastepnie głębszy odcień brązu. Nie mam problemu z poparzeniami, nie opalam się na czerwono.
2. Kolor oczu - zielony,z piwnymi "refleksami", białka oczu są błękitne, natomiast oprawa oczu jest bardzo jasna
3. Piegi - nie mam i nigdy nie miałam
4. Cera - złotawa, trochę blada, rumienie się na różowo
5. Naturalny kolor włosów - chłodny ciemny blond, wpadający w popielaty jasny brąz
6. Kolor ust - jasnoróżowe, czasem wręcz blade
7. W jakich kolorach dobrze się czujesz, a które źle podkreślają Twoją urodę? - dobrze się czuję w szarym,fioletowym, różowym i błękitnym pastelowym, grafitowym, chabrowym, grafitowym oraz ostatnio w kolorze toffi.
Natomiast źle się czuję w zielonym, żółtym,czerwonym,pomarańc zowym,jaskrawo różowym,bordo oraz beżu

Pozdrawiam i dziękuję za odp
el_vestido_rojo jest offline  
Stary 2012-03-16, 19:30   #4691
MJane69
Raczkowanie

Do Twoich oczu a także i włosów na pewno pasowałyby odcienie niebieskiego, granatu wraz z grafitem lub czarnym.
Jak Koleżanki pisały wyżej -tusz pogrubiający, lekki róż na policzkach i oczywiście jakiś błyszczyk. (chyba że wolisz pomadki) ale ładnie wyglądało coś z połyskiem najlepiej w odcieniu różu ale nie za jasny
MJane69 jest offline  
Stary 2012-03-16, 19:48   #4692
mam_kredki
Przyczajenie

Cześć. Moje pytanie chyba zaginęło w natłoku postów, w każdym razie ponawiam prośbę o określenie typu kolorystycznego, nadal nie mam pojęcia prócz tego, że raczej chłodno niż ciepło. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

1. Opalam się słabo, najpierw na czerwono, a jak zaczerwienienie zejdzie to praktycznie nie widać różnicy.
2. Czarne rzęsy, ciemne brwi w kolorze włosów, oczy w zależności od światła szarozielone lub ciemnoszare.
3. W dzieciństwie bardzo nieliczne szare piegi, obecnie brak.
4. Cera jasna, szaro-różowa (większość podkładów jest dla mnie za żółta).
5. Włosy ciemnobrązowe, nie jestem w stanie określić odcienia, tak różne mam odczucia w zależności od światła.
6. Różowe, najczęściej blade.
7. Lubię czerń, granat, turkus, wszelkie zielenie, zgaszone fiolety, nie przepadam za beżami i cyklamenem.

No i zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg small1.jpg (19,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040603mallla.jpg (10,2 KB, 14 załadowań)
mam_kredki jest offline  
Stary 2012-03-16, 19:53   #4693
zolza20
Raczkowanie

GG do zolza20

Bardzo pomocne sa wasze rady,ale powiedzcie mi czy te kolory o ktorych piszecie maja byc chlodne czy ciepłe...bo wiem ze roze sa i takie i takie..
Stary 2012-03-16, 21:31   #4694
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zolza20 Pokaż wiadomość
Bardzo pomocne sa wasze rady,ale powiedzcie mi czy te kolory o ktorych piszecie maja byc chlodne czy ciepłe...bo wiem ze roze sa i takie i takie..
widzę Cię w ciepłych barwach, szczególnie usta i policzki, co do oczu w szarościach, srebrzystościach itp... też by Ci było dobrze tak wywnioskowałam z 1-go zdjęcia. Nie jesteś takim zdecydowanym bardzo zimnym lub bardzo ciepłym typem urody więc jedne i drugie by Ci pasowały aczkolwiek usta w zimnych barwach niekoniecznie-choć nie twierdzę ze nie. Nic tylko eksperymentować, bo z samego tylko zdjęcia nie da się ocenić poprawnie
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-03-16, 21:50   #4695
camillie
Wtajemniczenie

mam pytanie na szybko: z analiz tutaj część z Was okresliła mnie jako zimę / wiosnę ... czy mozliwe jest bycie zimą będąc mega opaloną latem a porcelanowo białą zimą ? wydawało mi sie że zima królewna snieżka ( co by sugerowało ze takąjestem przez jasną skórę bez słońca) nie moze sie za bardzo opalać
camillie jest offline  
Stary 2012-03-16, 22:02   #4696
mam_kredki
Przyczajenie

camillie, zima to nie tylko królewny śnieżki, np większość ciemnoskórych się klasyfikuje jako zimy. Więc jak najbardziej może to być Twój typ.
mam_kredki jest offline  
Stary 2012-03-16, 23:13   #4697
All_that_jazz
Zakorzenienie

Ja widziałabym cię w barwach dla typu kolorystycznego lato.
Masz bardzo ładny kształt ust i piękne białe zęby- ja na Twoim miejscu podkreślałabym usta. I zmieniłabym fryzurę i kolor włosów na nieco jaśniejszy.
Masz chyba cerę mieszaną- ja postawiłabym na dobry puder, może mineralny.
Brwi możnaby nieco przyciemnić i zagęścić.
Oczy masz chyba niebieskie więc ja szła bym w cienie złote, oranże zmieszane z ciepłym różem
Stary 2012-03-17, 08:20   #4698
serena.avon
Rozeznanie

Moim zdaniem jestes latem, ale zbyt ciemny kolor wlosow "robi" z Ciebie zime. Moze warto pomyslec o zmianie koloru? Wygoogluj sobie oba typy kolorystyczne, oba to typy zdecydowanie chlodne
serena.avon jest offline  
Stary 2012-03-17, 11:39   #4699
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Witam, serdecznie prosze o analize, poniewaz ja juz sie pogubilam w tym wszystkim i ciezko mi dobrac kolory szczegolnie makijazu-tu juz kompletnie nie wiem jakie odcienie...uzywam tylko fiolet do oczu ze wzgledu na zielona teczowke i srebra przy wieczorowym...jezeli chodzi o ubrania to nosze praktycznie wszystkie kolory, ale unikam tych: musztardowy, karmelowy, rudy, bezowy, kawa z mlekiem, braz, itd-kolory z tej gamy nie sa do zaakceptowania dla mnie, ale nie umiem stwierdzic, czy ich po prostu nie lubie, czy intuicyjnie wyczuwam, ze do mnie psuja
dziewczyny pomozcie!

1.jak sie opalasz? na czerwono, na raka-poparzona skora od razu po opalaniu lub kilka godzin po, gdy poparzenie zejdzie, zostaje niewiele opalenizny, tyle co musniecie sloncem, o brazie tu nie mozna mowic.

2.oczy-zielone teczowki, bialka z krwinkami, niestety nigdy idealnie biale brwi i rzesy ciemny blond, ale jest to jednak chyba raczej jasna oprawa oczu niz ciemna.

3.piegi-tylko kilkanascie i to tylko w lecie na nosie, szare, szaro-bezowe.

4.cera- biala, rumienie sie na rozowo, ale wokol ust i skrzydelek nosa wystepuje zolty kolor

5.naturalny kolor wlosow-jak na zdjeciach,ciemny blond/szatyn-trudno mi stwierdzic.chyba jest to chlodny odcien, ale we wlosach mam takie jakby zlote mieniace sie niteczki, czyli inne wlosy.

6.kolor ust-na zdjeciach wyszly troche blado, ogolnie sa czerwiensze

7.kolory-o wlasnie, tak jak wyzej: zle sie czuje w pomaranczach, musztardowym, rudym, ceglanym, karmelowym, bezowym, kawa z mlekiem, brazowym, brudnym zoltym, khaki, zgnilym zielonym,chyba ogolnie w kazdym zielonym kolorze nie czuje sie dobrze, i wszystkich "sraczkowatych" kolorach, dobrze sie czuje w granacie, szarosci, fiolecie, ostatnio w czerwieni, bladym rozu...nosze tez czern i biel ale chyba oba sa nie dla mnie, niebieskiego jakos nie lubie...

chyba jestem trudnym przypadkiem

Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2012-03-26 o 21:59
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-17, 12:15   #4700
oreeleek
Raczkowanie

@ mary_poppins- jesteś Zimą
@ el_vestida_rojo- na pewno jesteś chłodnym typem, masz cechy wspólne dla lata (jasna cera, rumieńce, popielaty blond, jasne różowe usta) jak i dla zimy (brak piegów, szybkie opalanie), ale myślę, że jesteś Latem
link dla LATA:
http://www.thechicfashionista.com/su...-analysis.html
link dla ZIMY:
http://www.thechicfashionista.com/wi...-analysis.html

@ mam_kredki- chłodny typ i tak samo widzę podobieństwa do zimy i lata (wyjątek dla Lata- trudność w opalaniu) ale zdjęcia pokazują, że jesteś Zimą
@ camillie- zgadzam się z odpowiedzią wyżej, zima może być zarówno klasyczną królewną Śnieżką, jak i typem Południowym - latino ogólnie zima szybko się opala na intensywny oliwkowy kolor.
@ bayka- jesteś Latem makijaż:
http://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/...-kolorystyczna

Edytowane przez oreeleek
Czas edycji: 2012-03-17 o 12:33
oreeleek jest offline  
Stary 2012-03-17, 13:42   #4701
hoolie
Raczkowanie

Djapira
po opisie sugeruję - Typ ZIMA - z karnacją śródziemnomorską
hoolie jest offline  
Stary 2012-03-17, 14:04   #4702
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Oreeleek dziekuje bardzo lece czytac

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

a jeszcze chcialabym dopytac..jestem chlodnym typem?

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-17, 15:09   #4703
camillie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mam_kredki Pokaż wiadomość
camillie, zima to nie tylko królewny śnieżki, np większość ciemnoskórych się klasyfikuje jako zimy. Więc jak najbardziej może to być Twój typ.
noo wiem , wiem tylko w tym wypadku musiałabym być łączona śniezką z południową
camillie jest offline  
Stary 2012-03-17, 15:10   #4704
tishs92
Przyczajenie

1. Jak się opalasz - Najpierw opalam sie na czerwono/rozowo a potem przechodzi na taki zlocisty/brazowy kolor

2. Kolor oczu - Moje oczy..hmmm..troche z nim zielonego ale takiego bladego zielonego i troszke brazowego, obrobka jest ciemniejsza, oprawa oczu jest dosyc jasna..taki raczej ciemny zloty blond

3. Piegi - Nie mam piegow.

4. Cera - Moja cera ma odcien zlotawy, niestety przez wiele lat mialam tradzik i zostalo mi pelno blizn i przebarwien.

5. Naturalny kolor włosów - Niby rudy ale nie rudy..taki zloty blond jakby..

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - dosc ciemny czerwony

Dobrze w czerni, bieli, szarosci, beze itp.

Zle w jaskrawych kolorach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 262366_162466337160034_100001900072029_369751_5252752_n.jpg (24,9 KB, 22 załadowań)
tishs92 jest offline  
Stary 2012-03-18, 00:44   #4705
Sondrina
Zakorzenienie

Ja widziałabym Cię w ciepłych brązach, będą świetnie kontrastować z kolorem Twojej tęczówki
Sondrina jest offline  
Stary 2012-03-18, 10:00   #4706
el_vestido_rojo
beach please

Oreeleek dziękuje bardzo za pomoc i rozwianie wątpliwości
el_vestido_rojo jest offline  
Stary 2012-03-18, 11:07   #4707
dredkot
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Oreeleek dziekuje bardzo lece czytac

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

a jeszcze chcialabym dopytac..jestem chlodnym typem?

Tak, lato to chłodny typ
dredkot jest offline  
Stary 2012-03-18, 12:57   #4708
Ainnel
Zadomowienie

Podbijam po raz 3 .
Moje najbardziej naturalne (i średnio korzystne, ale nieważne) zdjęcie sprzed kilku lat: http://imageshack.us/photo/my-images/210/p1020598j.jpg/ - ja to ta po lewo, w grzywce. Na zdjęciu jestem opalona.
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Bardzo powoli, najpierw na czerwono. Później opalenizna brązowieje i jest złotawa, ale szybko schodzi i znowu jestem trupioblada.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Intensywnie zielone, z ciemniejszą obwódką, wokół źrenicy mam małe żółtawe plamki, ale prawie ich nie widać. Mam czarne rzęsy i dość jasne brwi (na zdjęciu jaśniejsze niż teraz, naturalnie ściemniały o jakieś 1,5 tonu).

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Mam piegi, ale nie wiem czy są ciepłe czy zimne - są na zdjęciu.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Bardzo jasny, rumienię się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny brąz, mam wrażenie że na zmianę się ociepla i ochładza, w lato robią mi się złote refleksy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Dość jasny, różowy.

Dobrze czuję się w czerni, bieli, fiolecie, czerwieni, szafirze. Źle wyglądam w mdłych kolorach, pastelach, szarym, pomarańczowym.

Ainnel jest offline  
Stary 2012-03-18, 15:13   #4709
HoneyRose
Raczkowanie

Witam serdecznie.

Bardzo proszę o pomoc w analizie kolorystycznej.

1. Jak się opalasz - Co do zasady nie mam skłonności do poparzeń, opalenizna ma chyba złoty kolor.

2. Kolor oczu - Trudno powiedzieć. Kolor tęczówki sprawia wrażenie mieszkanki szaro-niebiesko-piwnej. W zależności od światła niekiedy wydają się zielonkawe. Cała gama kolorów - żaden nie przeważa moim zdaniem.

3. Piegi - Chyba brak, choć w okolicach nosa widzę kilka plamek. Mam za to dość dużo pieprzyków.

4. Cera - Wydaje się ciepła i żółta, ale czasami na zdjęciach wyglądam blado. Nie mam skłonności do rumieńców (chyba, że się bardzo zmęczę, ale to są wypieki) ani popękanych naczynek.

5. Naturalny kolor włosów- Prawdopodobnie brąz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - Jasne, różowo-łososiowe.

Mam jeszcze dodatkowe pytania:

1) Jaki kolor włosów mógłby do mnie pasować? Mogę zaryzykować zimny brąz?

3) Byłabym wdzięczna za propozycje koloru makijażu.

4) Garderobę w jakich kolorach powinnam wybierać? Wydawało mi się, że jestem wiosną, ale w zieleniach i brązach wyglądam...no...delikatni e mówiąc nieciekawie.

Z góry dziękuję za pomoc, bo mam już zupełny mętlik w głowie.

Edycja:

Zauważyłam link z analizą i teraz waham się między: Soft Autumn, Clear Spring a Soft Summer. Nie przypuszczałam, że mogę być jesienią...ten typ zawsze kojarzył mi się z ognistą rudością. Zauważyłam, że najczęściej noszę ubrania w kolorze tych, które pasują Deep Winter/Clear Winter, ale chyba nie jestem zimą...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pieprzyki.jpg (21,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skóra.jpg (24,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg srebro złoto.jpg (19,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg złoto srebro.jpg (22,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żyły2.jpg (15,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (5,8 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez HoneyRose
Czas edycji: 2012-04-16 o 22:26
HoneyRose jest offline  
Stary 2012-03-18, 18:11   #4710
zolza20
Raczkowanie

GG do zolza20

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Ja widziałabym cię w barwach dla typu kolorystycznego lato.
Masz bardzo ładny kształt ust i piękne białe zęby- ja na Twoim miejscu podkreślałabym usta. I zmieniłabym fryzurę i kolor włosów na nieco jaśniejszy.
Masz chyba cerę mieszaną- ja postawiłabym na dobry puder, może mineralny.
Brwi możnaby nieco przyciemnić i zagęścić.
Oczy masz chyba niebieskie więc ja szła bym w cienie złote, oranże zmieszane z ciepłym różem
Dziekuje za zaanagazowanie w odpowiedz na moje pytanie,aczkolwiek prosze napisz mi co mialas na mysli piszac zmiane fryzury i koloru wlosów?
Ps.od3dni jestem cieplym karmelem,ciut jasniejsze od tego co na poprzednim foto,ale chyba powinnam jednak wybrac jakies mroźne odcienie prawda>?Bo skoro jestem chlodnym typem. to moze tak powinnam zrobic,ale co z ta fryzurką co proponujesZ?

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości