Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-01, 12:19   #4801
oreeleek
Raczkowanie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

@ Prezes kuli ziemskiej: wszystko wskazuję na to, ze jesteś typowym Latem (Cool Summer) na pierwszy rzut oka to widać i przy dokladnej analizie- masz typowe cechy lata (wg opisu i zdjęć)
dobrze jest kierować się kolorami w ubiorze, to bardzo pomaga, w twoim przypadku dobrze czujesz się w intensywnych barwach i tak trzymać

@cichazabka: Jesień, pomieszanie lata z Jesienią, włosy mysie z rudawym refleksem, jasna cera zdecydowały o tym typie urody. Dobrze wyglądasz na zdj nr 3
@girl70: podobnie jak wyżej- Jesień ( opis wskazuję na Soft Autumn)
@Sziket: zdecydowanie Zima (cool winter)

Edytowane przez oreeleek
Czas edycji: 2012-05-01 o 13:04
oreeleek jest offline  
Stary 2012-05-01, 23:05   #4802
Fuksja_
Przyczajenie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Na czerwono ale szybko brązowieję, tępo opalania dość szybkie gorzej z twarzą - ta zdecydowanie wolniej się opala

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Czyste - niebieskie, brwi średni brąz, rzęsy średniej długości - raczej ciemne. Niestety im więcej latek mam na karku tym mam większy problem z "workami" pod oczkami

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Zimą ich nie widać, ale jak poczują słonko wychodzą na spacer na grzbiecie noska i nieco pod oczami.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Skóra nie jest porcelanowa, ni też różowa, może jasna-brzoskwinia (?) Ech ciężko mi określić.
Rumieńce nie są mocno intensywne - średni róż

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Kiedyś (dzieciństwo) jaśniejsza blondyneczka, teraz ciemny blond wpadający w brąz (raczej przygaszony brąz niż świetlisty kasztan)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Raczej różowe podchodzące pod koralowy nie są jasne, brzoskwiniowe czy mocno czerwone, kolor intensywności - średni

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubię wszystkie odcienie różu (koralowy) i fioletu najbardziej te ciemne. Do oczu pasuje mi niebieski, ale rzadko go noszę.
Czarny i biały - tak byle nie w nadmiarze.
Niebieski, turkus, szmaragd - tak, chaber -być może, granat - nie.
Nie cierpię brązu, pomarańczy, żółci, zieleni i ich odcieni typu oliwka czy khaki - okropnie w tym wyglądam.
Beż, szary i brzoskwiniowy myślę że byłyby ok i zastanawiałabym się jak wyglądałabym w czerwieni... choć do niedawna raczej ten kolor był dla mnie "feee"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 227132_132301510178170_100001949640070_223383_2768963_n.jpg (41,4 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez Fuksja_
Czas edycji: 2012-05-01 o 23:30
Fuksja_ jest offline  
Stary 2012-05-03, 13:01   #4803
tarji
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
waham się pomiędzy Jesienią a Wiosną, ale myśle, że jesteś Wiosną ( Clear Spring), ze względu na szybkie opalanie i od razu twoją uwagę przykuwają oczy, duże, wyraźne

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------

@ nurse- wiosna (warm spring)
@ honey Rose- typowe dla lata cera naczynkowa
@ taktaktoja- opis wskazuje na Jesień (Deep Autumn) ale masz też coś z Wiosny (Clear Spring)
@tarji- Wiosna (Clear Spring)
Dziękuję

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline  
Stary 2012-05-03, 13:47   #4804
difference
Przyczajenie

Witam Wizażanki!
Mam problem z samodzielnym określeniem typu kolorystycznego i liczę na Waszą pomoc

1. Opalenizna
Opalam się dość powoli, najpierw na czerwono, później stopniowo brązowieję do "brudnego" odcienia
2. Kolor oczu
Piwne, dość jasny odcień chyba z przewagą zieleni, na tęczówce brązowe plamki, ciemna obwódka wokół, ciemna oprawa oczu, raczej popielata
3. Piegi
Brak
4. Cera
Jasna, chłodna, różowo-szara, rumienię się na czerwono
5. Kolor włosów
W dzieciństwie blond, teraz popielaty brąz z miedzianymi refleksami
6. Kolor ust
Różowy, dość jasny
7. Kolory, w których czuję się dobrze
Ciemne kolory: czerń, granat, brąz; soczysta trawiasta Zieleń, ciemny róż, czerwień-nie wszystkie odcienie, ciepły beż

Z góry dziękuję!
difference jest offline  
Stary 2012-05-03, 19:17   #4805
dyciaa
Raczkowanie

1. Jak się opalasz -
Szybko, odcień różowy zmieniający się na szaro-beżowy

2. Kolor oczu -
Oczy jasne, piwne (zbliżone do zielonego) od środka bursztynowe, na zewnątrz ciemno-morska obwódka. Rzęsy i brwi w kolorze średniego brązu

3. Piegi -
Brak

4. Cera -
Bardzo jasna, ciepły odcień, bez różu. Rumienię się na różowo

5. Naturalny kolor włosów -
Ciemny blond, złote przebłyski

6. Kolor ust
Jasnoróżowy koral

Zielony, czerwony. Źle czuję się w przygaszonych kolorach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0054.jpg (45,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0217.jpg (44,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0247.jpg (46,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (32,1 KB, 14 załadowań)
dyciaa jest offline  
Stary 2012-05-03, 21:41   #4806
biankaaaa
Przyczajenie

1. Jak się opalasz-opalam się dość wolno i od razu na brązowo

2. Kolor oczu - piwne, brwi brązowe i wyraźne, rzęsy długie i jasne na końcach

3. Piegi - kiedy się opalę wyskakuje mi kilka mało wyraźnych piegów na nosie )

4. Cera - nie potrafię dokładnie określić; jasna, czasem wręcz blada, w lato gdy się opalę lekko złotawa. rumienię się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, z naturalnie rozjaśnionymi przez słońce pasemkami i końcówkami
6. Kolor ust - coś pomiędzy różem a czerwienią

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?- lubię kolor miętowy, pudrowy róż, wgl czuję się dobrze w większości jasnych, pastelowych kolorów, ale lubię też czerń i czerwień

Moim głównym pytaniem jest czy powinnam stosować brąz czy róż, i w jakim odcieniu? bardzo proszę o pomoc, bo ja kompletnie się na tym nie znam ,z góry dziękuję ))
biankaaaa jest offline  
Stary 2012-05-06, 15:02   #4807
calla91
Przyczajenie

Ja też bym prosiła o określenie mojego typu urody

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam sie wolno i najpierw na czerwono a potem kolor jest taki własnie przykurzony, szaro-beżowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy jasne, szaro-zielone, tęczówka ma ciemniejszą obwódkę, i mam takie złoto, brązowe plamki naokoło źrenicy. Rzęsy mam ciemne i długie, brwi ciemne brązowe.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów nie mam w ogóle

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
koloru cery nie potrafię określić, wydaje mi się że to chłodny odcień. D
ość często mam czerwoną twarz szczególne na nosie i pod oczami, mam sińce pod oczami. Rumienie się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
naturalny kolor moich włosów to ciemny blond, taki mysi, popielaty.
Jak byłam mała miałam białe włosy..

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
kolor ust- jasny różowy.

Lubię ubrania w kolorze szarym i niebieskim.
Nie Lubie czerwonego, różowego i zielonego.

Z góry dziękuje za pomoc

Edytowane przez calla91
Czas edycji: 2012-05-06 o 17:07
calla91 jest offline  
Stary 2012-05-06, 16:01   #4808
Palala
Raczkowanie

Czy jesieni pasuje kolor włosów ciemnobrązowy z zimnym odcieniem ? (Naturalnie mam włosy w kolorze średniego brązu w ciepłym odcieniu i zielono-brązowe oczy)
Palala jest offline  
Stary 2012-05-06, 16:38   #4809
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Napisane przez calla91 Pokaż wiadomość
Ja też bym prosiła o określenie mojego typu urody

opalam sie wolno i najpierw na czerwono a potem kolor jest taki własnie przykurzony, szaro-beżowy.

oczy jasne, szaro-zielone, tęczówka ma ciemniejszą obwódkę, i mam takie złoto, brązowe plamki naokoło źrenicy. Rzęsy mam ciemne i długie, brwi ciemne brązowe.

Piegów nie mam w ogóle

koloru cery nie potrafię określić, wydaje mi się że to chłodny odcień. D
ość często mam czerwoną twarz szczególne na nosie i pod oczami, mam sińce pod oczami. Rumienie się na czerwono.

naturalny kolor moich włosów to ciemny blond, taki mysi, popielaty.
Jak byłam mała miałam białe włosy..

kolor ust- jasny różowy.

Lubię ubrania w kolorze szarym i niebieskim.
Nie Lubie zielonego, różowego i zielonego.

Z góry dziękuje za pomoc
Hmm... Lato mi się wydaje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline  
Stary 2012-05-06, 19:09   #4810
AmaiMomo
Zadomowienie

Dlaczego mój post się nie pojawił?
Napisałam go kilka dni temu i wciąż czekam na akceptację...
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-05-07, 18:17   #4811
Ilena9
Przyczajenie

Cześć

Chyba nie będę oryginalna prosząc o określenie mojego typu urody

1. Opalenizna
Opalam się dość szybko, ale mam problemy z opaleniem nóg zawsze są trupio blade.
2. Kolor oczu
Tu sprawa jest ciekawa, bo znajomi twierdzą, że mam oczy koloru zielono-brązowo- niebieskiego. Ale moim zdaniem są one zielono-brązowe z naciskiem na zielone.
3. Piegi
Brak
4. Cera
Jasne, z zaczerwieniami, trudno mi dobrać podkład, który by idealnie pasował do mojej cery
5. Kolor włosów
Brązowe z rudymi refleksami
6. Kolor ust
Wypłowiały róż pomieszany z czerwienią
7. Kolory, w których czuję się dobrze, a w których źle
Dobrze się czuję w zieleniach, brązach i fioletach, źle natomiast w czerwieniach i chyba żółci

Z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez Ilena9
Czas edycji: 2012-05-07 o 20:25
Ilena9 jest offline  
Stary 2012-05-07, 19:20   #4812
Blonde Rebellion
Wtajemniczenie

Cześć Wam
Jak pewnie większość przychodzących tu dziewczyn, chciałabym określić swój typ urody, z góry dziękuję za pomoc

Ciężko, najpierw na różowo, potem powoli przybieram barwę taką jakbym chciała, kolor opalenizny bardziej szaro beżowy.

Oczy niebieskie jasne, z ciemniejszą obwódką, kolor jest czysty. Jeśli chodzi o brwi - takie średnio brązowe, a rzęsy są czarne, ale nie jakoś intensywnie, od połowy w górę są białe.

Piegów mam raczej dużo - cały nos, ramiona i prócz tego mam jakieś pojedyncze pieprzyki na nogach i przedramionach. Są raczej brązowo-złote.

Odcień mojej cery - jasny, chłodny, wpadający w róż. Widoczne są u mnie rumieńce, raczej w kolorze różowym.

Naturalny kolor włosów to ciemny blond, niby mysi, ale daleko mu do popielatego odcienia.

Usta posiadam różowe, aczkolwiek nie jest to jakiś intensywny kolor, raczej taki średni.

Dobrze czuję się w raczej intensywnych kolorach - czerwony, niebieski, czarny, fatalnie czuję się w kolorach pastelowych.

Jestem pjenkna,
dbam o siebie
45 *.*
Blonde Rebellion jest offline  
Stary 2012-05-07, 22:09   #4813
oreeleek
Raczkowanie

@BlondeRebellion: z opisu wydajesz się być Latem, ze względu na nie tak dużą kontrastowość jak w przypadku Zimy. Jako Lato masz charakterystyczne cechy tj. mysi kolor włosów, trudności w opalaniu- jest wyjątkiem Lata u bladych osób, odcień cery, natomiast oczy masz jak typowa czysta zima. Jaki w dzieciństwie miałaś kolor/odcień włosów- niemal białe, a może popielate lub słomkowe? twoja odp może pomóc w ustaleniu konkretnego typu urody, ale myslę, że jesteś Latem (Cool Summer)
@ Ilena9: być może jesteś Jesienią (Soft Autumn), ale brakuje paru informacji, mianowicie na jaki odcień się opalasz? czy jest to szary/przykurzony brąz czy ciepły/złocisty? jaki odcień ma cera ?ciepły brzoskwiniowy/oliwkowy/złotawy czy jasny chłodny wpadający w róż lub porcelanowy?
@ Palala: jesieni pasują różne odcienie rudości po kasztanowy, w przypadku blondynek- złote/miodowe refleksty ładnie oddają ciepły koloryt cery. W chłodnym odcieniu możesz wyglądać na zmęczoną - ja odradzam. Polecam zajrzeć i zapytać na wątku Fryzury i Styling.
@ calla91- potwierdzam- Lato (Soft Summer)
@ biankaaaa- brakuje kilku informacji! piegi- szare/szaro-brunatne czy złote? opalanie na przykurzony brąz czy ciepły złoty?włosy mają odcień ciepły złoty/rudy czy chłodny/zgaszony popielaty?
Stary 2012-05-07, 22:30   #4814
asim
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez asim Pokaż wiadomość
Proszę o określenie

Sama na podstawie artykułu w gazecie mniej - więcej określiłam sobie typ urody, ale nie będę podawać co ustaliłam, żeby by nie sugerować nic.
Zobaczymy czy trafnie oceniłam

Opalam się bardzo wolno, na ciele opalenizna jest raczej brązowa, na twarzy ciężko stwierdzić, bo chyba nigdy nie miałam jej za bardzo opalonej, ale raczej to będzie szaro - beżowy.

Oczy mam ciemnobrązowe. Tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, taką jakby czarno-szarą, rozmytą.
Brwi i rzęsy ciemne.

Piegów brak.

Ciężko mi określić kolor, jest bardzo blada, jasna, raczej o chłodnym odcieniu, szaro - biała, ciężko mi dobrać podkład, niektóre firmy nawet w najjaśniejszych odcieniach wychodzą za ciemne, pomarańczowe. Przeważnie wybieram odcień Ivory, który czasem i tak jest za ciemny. Skłonna do podrażnień, zaczerwienień, wydaje mi się delikatna i cienka, taka nijaka, praktycznie bez pigmentu.
Chyba porcelanowy jest mi najbliższy? Rumienię się bardzo rzadko, ale jak już to raczej na czerwono.

Naturalny kolor jest ciemny. Brąz ale o szarawym odcieniu, taki jakby matowy, chłodny odcień.

Powiedziałabym ciemno-różowe, ale o czerwonawym, chłodnym odcieniu.

Dopiero szukam koloru, który dobrze ze mną współgra, dlatego też próbuję ocenić typ urody
A ja? Zostałam pominięta..
asim jest offline  
Stary 2012-05-07, 22:33   #4815
oreeleek
Raczkowanie

edit:
@asim: wszystko wskazuję na Lato, może wydawać się, że jesteś Zimą, ale opis pasuję do Chłodnego Lata (Cool Summer)
@LolinkaxD- troszke wiosny troszke lata, brakuje opisu odcieni czy ciepłe czy chłodne tak jak wyżej.
@Fuksja- Lato
@difference- lato
@ dycia- połączenie wiosny i lata-> Light Spring
Stary 2012-05-07, 23:19   #4816
AmaiMomo
Zadomowienie

Hej,

Czekam na akceptację posta, więc nie będę dublować wypowiedzi. Chciałabym tylko spytać, czy jeżeli opalam się dość mozolnie (tj. powoli - najpierw jest zaczerwienienie, potem pojawia się opalenizna), to najprawdopodobniej jestem latem?

Problemy z opalaniem ma jeszcze jesień, ale moje włosy nie są rude, ani nie posiadają rudawych refleksów.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-05-08, 12:23   #4817
oleksa007
Przyczajenie

Dziewczyny pomóżcie mi już nie wiem czy jestem jesienią czy może wiosną. Mam mętlik.
1.Jak się opalasz - ciężko, na początku jestem czerwona ale z czasem opalenizna jest koloru brzoskwiniowego.
2. Kolor oczu- niebieski dość intensywny, mocno zaznaczona tęczówka, brwi i rzęsy koloru bezbarwnego b.jasnego blondu
3. Piegi- przez cały rok, w zime troche mniej, kolor piegów brązowo-rudawe ale dość jasne
4. Cera - jasna, prawie przezroczysta, wrażliwa,naczynkowa, gdy sie zdenerwuje albo zmęcze mam czerwone wypieki,
5. Naturalny kolor włosów- widoczny w załączonym zdjęciu, mysi brąz, chociaż na zdjęciach z dzieciństwa mam z refleksami rudego
6. Kolor ust- lekko różowy
kolory w których najlepiej sie czuje to beż, koral, butelkowa zieleń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia _DSC1001.jpg (74,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0171.jpg (96,3 KB, 51 załadowań)
Stary 2012-05-08, 15:06   #4818
oreeleek
Raczkowanie

@ AmaiMomo- jesli masz probemy z opalaniem, to nie znaczy, że jesteś latem, to taki wyjątek wśród osób bladych. Trudności w opalaniu ma zazwyczaj jesień, tak jak wspomniałaś, ale nie trzeba mieć rudawych refleksów, można być blondynką ze złotymi pasemkami od słoneczka, jak i mieć kasztanowy, oberżynowy kolor..

Polecam stronę z analiza kolorystyczną podana przez wizażankę wcześniej- http://www.afratczak.blogspot.com/se...0kolorystyczna

@oleksa007- Jesień

Edytowane przez oreeleek
Czas edycji: 2012-05-08 o 15:07
oreeleek jest offline  
Stary 2012-05-08, 19:19   #4819
kociarska
Zadomowienie

wiecie co ? ja sie opalalam tydzien temu 2 godz do ddzis mi skora schodzi jest strasznie sucha, nie wiem czy mam ja nawilzac czy peelingowac bo juz robilam 2 raazy peeling i nic

Edytowane przez kociarska
Czas edycji: 2012-05-09 o 14:04
kociarska jest offline  
Stary 2012-05-08, 19:53   #4820
Karolcia_88
BAN stały

czy ktoś wspomoże przyszłą mamusię i kliknie na ten link? proszę o pomoc

[reebok_b]592474[/reebok_b]
Karolcia_88 jest offline  
Stary 2012-05-08, 20:06   #4821
ewager
Przyczajenie

Pomóżcie i mi określić

1.Jak się opalasz - ciężko, na początku jestem czerwona ale z czasem opalenizna jest koloru brzoskwiniowego.
2. Kolor oczu - intensywnie zielona tęczówka środek jasno zielony z żółtymi plamkami.Rzęsy i brwi brązowe.
3. Piegi - posiadam . Zimą mało widoczne.Latem gdy często przebywam na słońcu szybko wyskakują ,ale łatwo je zatuszować makijażem.Są jasne.
4.Cera - jasna, zaróżowiona, wrażliwa,naczynkowa, gdy sie zdenerwuje albo zmęcze mam czerwone wypieki.
5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz z refleksami rudego.
6. Kolor ust- różowe
ewager jest offline  
Stary 2012-05-08, 23:24   #4822
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
@ AmaiMomo- jesli masz probemy z opalaniem, to nie znaczy, że jesteś latem, to taki wyjątek wśród osób bladych. Trudności w opalaniu ma zazwyczaj jesień, tak jak wspomniałaś, ale nie trzeba mieć rudawych refleksów, można być blondynką ze złotymi pasemkami od słoneczka, jak i mieć kasztanowy, oberżynowy kolor..

Polecam stronę z analiza kolorystyczną podana przez wizażankę wcześniej- http://www.afratczak.blogspot.com/se...0kolorystyczna
Dzięki wielkie za link! Może się zakręcić w głowie od takiej dawki informacji. Ja żyłam w przeświadczeniu, że są tylko 4 typy kolorystyczne bez żadnych podtypów.

A jeżeli chodzi o kolor włosów, to jestem chyba typową szatynką, choć ciężko jest mi to określić, bo farbuję się ok. 9 lat i nawet nie pamiętam, jak mój naturalny kolor wygląda.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-05-08, 23:30   #4823
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez oleksa007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie mi już nie wiem czy jestem jesienią czy może wiosną. Mam mętlik.
2. Kolor oczu- niebieski dość intensywny, mocno zaznaczona tęczówka, brwi i rzęsy koloru bezbarwnego b.jasnego blondu
3. Piegi- przez cały rok, w zime troche mniej, kolor piegów brązowo-rudawe ale dość jasne
4. Cera - jasna, prawie przezroczysta, wrażliwa,naczynkowa, gdy sie zdenerwuje albo zmęcze mam czerwone wypieki,
5. Naturalny kolor włosów- widoczny w załączonym zdjęciu, mysi brąz, chociaż na zdjęciach z dzieciństwa mam z refleksami rudego
6. Kolor ust- lekko różowy
kolory w których najlepiej sie czuje to beż, koral, butelkowa zieleń
OMG, ale Ty jestes PIEKNA z poczatku myslalam, ze wkleilas zdjecie jakiejs modelki...

moim zdaniem jestes przesliczną jesienią
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2012-05-09, 14:31   #4824
oleksa007
Przyczajenie

Truskawkowawiosna dziękuje Ci ślicznie za miłe słowo Ja chyba nadal nie moge sie przyzwyczaić do bycia jesienią bo w rudych włosach źle sie czuje;/
Stary 2012-05-09, 15:05   #4825
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez oleksa007 Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosna dziękuje Ci ślicznie za miłe słowo Ja chyba nadal nie moge sie przyzwyczaić do bycia jesienią bo w rudych włosach źle sie czuje;/
nie jestes skazana na rude wlosy, zloty albo sloneczny blond tez beda dobre, brazy rowniez, byleby nie byly chlodne, popielate i zbyt ciemne
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2012-05-09, 17:21   #4826
oleksa007
Przyczajenie

Mi sie właśnie podoba ładny słoneczny blond Może Wy mi pomożecie. Jaka farba profesjonalna daje ładny słoneczno złoty blond??
Stary 2012-05-09, 21:25   #4827
Blonde Rebellion
Wtajemniczenie

Cytat:
@BlondeRebellion: z opisu wydajesz się być Latem, ze względu na nie tak dużą kontrastowość jak w przypadku Zimy. Jako Lato masz charakterystyczne cechy tj. mysi kolor włosów, trudności w opalaniu- jest wyjątkiem Lata u bladych osób, odcień cery, natomiast oczy masz jak typowa czysta zima. Jaki w dzieciństwie miałaś kolor/odcień włosów- niemal białe, a może popielate lub słomkowe? twoja odp może pomóc w ustaleniu konkretnego typu urody, ale myslę, że jesteś Latem (Cool Summer)
Dzięki wielkie Jeśli chodzi o mój kolor włosów w dzieciństwie to raczej słomkowy, trochę wpadający w mysi.

Jestem pjenkna,
dbam o siebie
45 *.*
Blonde Rebellion jest offline  
Stary 2012-05-10, 14:59   #4828
grisera
Przyczajenie

cześć!!!!!! chce wiąć udział w http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...JA04/120509559 no i teraz mam problem, jaki makijaż zrobić aby sanse na wybranie się powiększykły. rozumiem, że bez zdjęć to biędzie ciężko,ale postaram się siebie opisać: oczy- szaro- niebieskie, wsłosy rude nie długie,skóra biała i mam jeszcze denerwujące mnie piegi. chyba tyle, dzięki z gory
grisera jest offline  
Stary 2012-05-11, 10:23   #4829
ewager
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ewager Pokaż wiadomość
Pomóżcie i mi określić

2. Kolor oczu - intensywnie zielona tęczówka środek jasno zielony z żółtymi plamkami.Rzęsy i brwi brązowe.
3. Piegi - posiadam . Zimą mało widoczne.Latem gdy często przebywam na słońcu szybko wyskakują ,ale łatwo je zatuszować makijażem.Są jasne.
4.Cera - jasna, zaróżowiona, wrażliwa,naczynkowa, gdy sie zdenerwuje albo zmęcze mam czerwone wypieki.
5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz z refleksami rudego.
6. Kolor ust- różowe
Nikt nie pomoże???
ewager jest offline  
Stary 2012-05-11, 14:37   #4830
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Napisane przez ewager Pokaż wiadomość
Nikt nie pomoże???
jesień?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości