Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-24, 09:54   #541
CruelOrchid
Wtajemniczenie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziękuje Tapciu. Wolałabym być taką zimną południową niz latem. W jakich kolorkach takiej zimie , są może jakieś wspólne kolorki pasujące? Rozumiem ze ogólnie jakieś chłodne? Zawsze podobały mi sie takie śliwkowe fiolety, pasowało by to?
CruelOrchid jest teraz online  
Stary 2007-10-24, 10:47   #542
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

zima to typ zimny a lato chłodny. Barwy zimy maja nizsza (ujemna) od lata temperature. Oba typy moga nosic fiolety. Fiolet to kolor pochodny. Pochodny czyli powstały przez zmieszanie dwóch podstawowych kolorów - czerwieni (ciepłego koloru) i niebieskiego (zimnego koloru). Dla typu chłodnego bądz zimnego fiolet powinien być z przewagą zimnej barwy czyli niebieskiego a dla ciepłego wiecej czerwieni.

Tapcia jest offline  
Stary 2007-10-24, 10:59   #543
CruelOrchid
Wtajemniczenie

Dziękuje bardzo ***
CruelOrchid jest teraz online  
Stary 2007-10-24, 11:01   #544
afro_dyta85
Zadomowienie

Tapciu, wielkie wielkie dzięki!

Mój blog

afro_dyta85 jest offline  
Stary 2007-10-24, 12:05   #545
bebunio
jak promyczek słońca....

Exclamation Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania

To ja też poproszę, bo nie wiem czy jestem wiosną czy latem, a kosmetyczki/fryzjerki nie potrafią tego dokładnie określić. We wszelkich testach na niektóre pytania w ogóle nie ma mojej odpowiedzi, i z tego wychodzi, że na połowę pytań po prostu nie odpowiadam.

1. Opalam się dość powoli, jak nie używam odpowiedniej ochrony, to schodzi mi skóra. Opalenizna jest raczej delikatnie brązowa. Nigdy nie uzyskałam opalenizny w krótkim czasie, chyba, że po regularnym opalaniu się nad morzem czy w solarium.

2. Oczy niebieskie, oprawa dość jasna, zwłaszcza rzęs, brwi widać tylko dzięki temu, że są grube. Nie są jednak zbyt jasne ani ciemne.

3. Piegów nie mam.

4. Z cerą ciężko... Jak się nie opalę to raczej jestem dość blada. Z pytania wybrałabym raczej jasny, chłodny. Jak się rumienię, to na czerwono chyba... Nie mam problemów z naczynkami.

5. Włosy ciężko mi określić, od dawna rozjaśniam. Naturalny kolor włosów średni lekko ciemniejący blond. Jakby popielaty sądząc po odrostach. Jako dziecko miałam taki jasny/średni blond. Jednak z wiekiem ciemnieją i zaczynam wierzyć mamie, która jest teraz szatynką, że była w dzieciństwie blondynką.

6. Usta naturalnie jasny róż. Delikatne. Pasuje mi kolor szminki: różowy jasny perłowy, łososiowy perłowy, delikatny brzoskwinkowy. Nie pasują mi kolory ciemne, matowe.

7. Mój ulubiony kolor to czerwony, bordo, pasuje mi chyba każdy jego odcień, ale najbardziej to ostry-jaskrawy czerwony. Kocham ubrania w tym kolorze. Poza tym noszę kolory żółte-jak cytrynka, pomarańczowy, zielony groszek, błękit, biały... Kolory soczyste, zdecydowane. Czasami szary, czarny np. żakiet czy spodnie. Cała ubrana w ciemne kolory czuję się "ponuro". Nie lubię wszelkich fioletów. Unikam też brązów, bladych beży, bladych żółci, bladych zieleni... Różu też nie noszę, jedynie taki amarantowy bym założyła.

Bardzo proszę o pomoc w określeniu mojego typu kolorystycznego.

Jak potrzeba więcej informacji, dopiszę.
bebunio jest offline  
Stary 2007-10-24, 13:29   #546
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

bebunio - w dziecinstwie Twoja mama albo Ty byłas jasna blondynka ale białą czy złotą?. Odcien skóry - jestes pewna ze chłodny? chłodny ale w jakim odcieniu (patrz na dekolt). Najlepiej jakbys wkleila zdjecie moze być do mnie na PW

Tapcia jest offline  
Stary 2007-10-24, 13:45   #547
lestat
Przyczajenie

tez poproszę!
1.opalam się na lekko rozowy kolor, zmienia się na sredi braz (ani wolno ani szybko z tym opalaniem)
2.oczy z obwódką w okol teczowki, przy zrenicy zolte plamki a cale albo szare albo zielone, sama nie wiem, zalezy od swiatla chyba, ciemna oprawa
3. Piegi latem (na nosie tylko, srednio-brazowe), teraz jest kilka
4. cera jasna, taka szara
5. wlosy ciemny blond, late robią się jaśniejsze pasma od slonca
6. usta rozowe, srednio intensywny kolor
7. strasznie wygladam w bązach, beżach zieleniach takich wszystkich zgniłych kolorach ziemi, dobrze w czerwonym, niebieskim, trawiastym zielonym, w takich zywych
lestat jest offline  
Stary 2007-10-24, 14:44   #548
invissible
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 5
GG do invissible

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
invissible - jesień
Dzięki wielkie.
invissible jest offline  
Stary 2007-10-24, 15:03   #549
<<livia>>
Rozeznanie

Czy ja takze moge prosic o analize?

1.Jak sie opalasz?
szybko,odcien opalenizny zlotawo-brazowy

2.kolor oczu
zielone,obwodka ciemniejsza,brazowe,zolte plamki,oprawa oczu (brwi i rzesy)ciemne

3.piegi
bardzo malo,pojedyncze,nie rzucajace sie w oczy,wiecej jest ich latem,raczej szare,brazowe

4.cera
odcien zlotawy,rzadko sie rumienie,ale mysle ze to raczej odcien bardziej rozowy

5.naturalny kolor wlosow
ciemny braz

6.kolor ust
czerwien

7.czuje sie dobrze w bieli,czerwieni,rozu,zolt ym,brazie
czuej sie zle/i mysle ze zle podkreslaja; szary,zielen,czern

<<Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach>>

<<livia>> jest offline  
Stary 2007-10-24, 22:09   #550
stella06
Raczkowanie

oooo kurcze, jaki ten wizaz fajny:P to ja tez poprosze
OPALANIE
długo i najpierw na czerwono, potem brazowieje ( tylko ramiona ladnie mi sie opalaja odrazu )
OCZY
niebieskie, takie zimne niebieskie bez ciemnej otoczki. Oprawa oczu ciemny braz, ciemniejsza od włosów
PIEGI
nieliczne na nosku, brazowe i wiadomo latem sie rozmnazaja
CERA
blado-rozowa ze sklonoscia do lekko czerwonawych rumiencow
KOLOR WLOSOW
orzechowe ze złotymi refleksami
KOLOR UST
ciemny roz

Bardzo dobrze czuje sie w bielii, w zołtym, w bladym rozu,w granatowym i ogolnie w niebieskich, bo fajnie rozjasniaja mi kolor oczu
Stary 2007-10-25, 14:09   #551
gosiunia22
Zadomowienie

Tapciu, dziękuję za dobre chęci Tak myślałam, ze ciężko będzie Ci ocenić. Postaram się wieczorem zamieścić zdjęcie. I czekam na Twój werdykt

Andre Lhote

Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline  
Stary 2007-10-25, 17:14   #552
śnieżka_
Zakorzenienie

Mogę również prosić o sugeste co do mojego typu ?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Szybko, raczej na brąz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy ogólnie określane jako piwne, chociaż po głębszym przypatrzeniu w odcieniu zieleni z jaśniejszymi i ciemniejszymi plamkami. Wokól tęczówki jest ciemniejsza obwódka. Ciemne długie rzęsy i ciemne brwi.

Brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

wydaje mi się że brzoskwiniowy raczej bez rumieńców.. jeżeli już to minimalne czerwone.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ogólnie określenie latem - ciemny blond z przebłyskami, zimą - brąz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

kolor ust dość wyraźny- brzoskwinia?

niebieski, granat, fiolet, biel, czerń, żółć, brąz, zieleń.
Żle - na pewno pomarańcz.

Z góry dziękuję
śnieżka_ jest offline  
Stary 2007-10-25, 22:28   #553
gosiunia22
Zadomowienie

Jeszcze raz przesyłam, tym razem z fotką. Proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień
opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Szybko się opalam, zawsze na brązowo, z tym, że nie jest to odcień żółtawy, tylko raczej kakaowy.2.
Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam ciemnozielone, przy źrenicy obwódka lekko rudawa. Oprawa oczu - ciemna.

Nigdy nie miałam piegów.

W dzieciństwie ciemna, brzoskwiniowa, od kilku lat blada (w ogóle sie nie opalałam), mam skłonność do rumienienia się.

Jestem średnią szatynką, nie wiem, jakie mam przebłyski (żadne?)

Raczej jasny, taki różówo-koralowy.

Czuję się dobrze w brązowym, czarnym, pomarańczowym, zielonym, błękitnym i białym, fatalnie mi natomiast (nigdy nie noszę!) w różowym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jeden 11.jpg (29,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dwa2.jpg (38,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trzy3.jpg (26,1 KB, 4 załadowań)

Andre Lhote

Nina, Nina, Nina...

Edytowane przez gosiunia22
Czas edycji: 2007-10-30 o 23:40
gosiunia22 jest offline  
Stary 2007-10-26, 11:16   #554
monika1510
Raczkowanie

GG do monika1510 Send a message via Skype™ to monika1510

Moim zdaniem twoj typ to jesien...
ale poczekamy na inne sugestie
monika1510 jest offline  
Stary 2007-10-26, 17:45   #555
amsta1
Przyczajenie

Tapcia, serdeczne dzięki za pomoc. Coś w tej wiośnie jest pozdrawiam
amsta1 jest offline  
Stary 2007-10-26, 20:19   #556
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

stella06 - wiekszosc cech wiosny. Nie jestem pewna przydałoby sie zdjecie.

lestat - za mao szczegółów - wiosna

<<livia>> - refleksy we włosach? obstawiam wiosne.

śnieżka_ - jakies refleksy we włosach? (złote, mysie etc...) wydaje mi sie że wiosna

Edytowane przez Tapcia
Czas edycji: 2007-10-29 o 13:50
Tapcia jest offline  
Stary 2007-10-27, 21:28   #557
gosiunia22
Zadomowienie

A więc jestem jesienią Dziękuję, Tapciu Ale ja naprawdę jestem szatynką - mam w końcu brązowe włosy tylko na tych fotkach mam pofarbowane. Wyjątkiem jest pierwsze zdjęcie, bo na nim mam tak mniej więcej do uszu naturalne włosy, a reszta to rude odrosty. To jaki ja mam Twoim zdaniem kolor przebłysków? Bo już zgłupiałam...

Andre Lhote

Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline  
Stary 2007-10-27, 21:53   #558
Achzari
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 6
GG do Achzari

To może i ja się załapie

ciężko i zawsze na czerwono potem różowieje a potem robie sie znowu biała ewentualnie czasami troche ciemnieje zamiast blednąc . Często dochodzi do poparzeń

Oczy jasne jakby zielonkawe z tendencją do zmiany koloru przy świetle Bez obwódki. (w moim watku na zdjeciach widac)

Nie występują.

Bardzo blady... troche trupi ;p (też widać na zdjeciach)

Ciemny blond

Najczęściej bladoróżowe

Najlepiej czuje się w kolorach nasyconych. Zieleń i czerń zdecydowanie górują... chyba
Źle sie czuje w pastelach i bieli... Taka jakaś wyblakła się sobie wydaje

Ewentualne zdjecia mam w watku który jest w podpisie by było łatwiej określić

Achzari jest offline  
Stary 2007-10-27, 23:14   #559
ania14_2007
Przyczajenie

1.Opalam się szybko, mam raczej ciemną karnacje, opaleniczna jest ciepła, brązowo złota
2.Trudno określić raczej zielono brązowe, różnie ludzie mówią
3.Występują ale jest ich bardzo mało, mało widoczne w ogóle,ciepłe-brązowo złote
4.kolor skóry-brzoskwiniowy, jak się rumienie to na czerwono
5.Kolor włosów brązowy ciemny,złoto rudawe refleksy
6.Czerwone
7.Dobrze czuję się w czarnym,fioletowym,różowy m,niebieskim ciemnym i granatowym,żółtym białym ale nie w beżowym

Proszę o szybka odpowiedź
ania14_2007 jest offline  
Stary 2007-10-28, 12:36   #560
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
A więc jestem jesienią Dziękuję, Tapciu Ale ja naprawdę jestem szatynką - mam w końcu brązowe włosy tylko na tych fotkach mam pofarbowane. Wyjątkiem jest pierwsze zdjęcie, bo na nim mam tak mniej więcej do uszu naturalne włosy, a reszta to rude odrosty. To jaki ja mam Twoim zdaniem kolor przebłysków? Bo już zgłupiałam...
Patrzac na pierwsze zdjecie (od góry do uszów) to z całą pewnoscia są one
kasztanowe

Achzari - no, no i tu mam problem. Kolor włosów ciemny blond a jakie refleksy? ciepłe złote, miedziane czy mysie? W dziecinstwie jakie miałas włosy? rumience? Odcień skóry jest różowy, niebieskawy czy brzoskwinia, złoto...?

"kawa na ławe":
1. zdjecie - okropnie Ci w tym ciepłym kolorze, przeznaczony jest on dla jesieni
2. zdjecie - blond - ładna ale niewyraźna
3.4. - ciepły brąz to nie Twój kolor

ania14_2007 - "Proszę o szybka odpowiedź" - bez ponaglen prosze bo własciwie jestem tu jedyna i mam niestety tylko dwie rece a 24h/24 nie jestem wstanie tu przebywać. Typ ciepły to napewno. Mozesz byc jesienią (drugą odmianą czyli jesien o ciemniejszej karnacji) albo wiosną z tym ze wiosna ma przeważnie jasna karnacje. Jezeli Twoje kolory to rudości, brązy, oliwki, terrakota, indygo to jestes jesienia. Natomiast jezeli wolisz żywe ale jasne kolory to wiosna.

Edytowane przez Tapcia
Czas edycji: 2007-10-28 o 13:01
Tapcia jest offline  
Stary 2007-10-28, 14:09   #561
Achzari
Raczkowanie

GG do Achzari

Cytat:

Achzari - no, no i tu mam problem. Kolor włosów ciemny blond a jakie refleksy? ciepłe złote, miedziane czy mysie? W dziecinstwie jakie miałas włosy? rumience? Odcień skóry jest różowy, niebieskawy czy brzoskwinia, złoto...?

"kawa na ławe":
1. zdjecie - okropnie Ci w tym ciepłym kolorze, przeznaczony jest on dla jesieni
2. zdjecie - blond - ładna ale niewyraźna
3.4. - ciepły brąz to nie Twój kolor
w dzieciństwie byłam blondynką. Przed farbowaniem też miałam przebłyski blondu. Całe włosy były takie myszowate właśnie.
Skóra lekko różowa... czasami pojawiają sie rumieńce

A jaki kolor włosów by mi pasował?

Achzari jest offline  
Stary 2007-10-28, 14:20   #562
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Trudno jest mi przypisać Cie pod jeden typ.

1. Jak się opalasz - ciężko i zawsze na czerwono potem różowieje a potem robie sie znowu biała ewentualnie czasami troche ciemnieje zamiast blednąc . Często dochodzi do poparzeń - zima bądz jesień

2. Kolor oczu - Oczy jasne jakby zielonkawe z tendencją do zmiany koloru przy świetle Bez obwódki. - lato

3. Piegi - Nie występują - tu bywa różnie...

4. Cera - Bardzo blady... troche trupi. Skóra lekko różowa... czasami pojawiają sie rumieńce - lato

5. Naturalny kolor włosów - Ciemny blond. W dzieciństwie byłam blondynką. Przed farbowaniem też miałam przebłyski blondu.
Całe włosy były takie myszowate właśnie - lato

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - Najczęściej bladoróżowe - lato

Najlepiej czuje się w kolorach nasyconych. Zieleń i czerń zdecydowanie górują... chyba
Źle sie czuje w pastelach i bieli... Taka jakaś wyblakła się sobie wydaje - zima

Co nieco o lecie:
LATO:
cera: chłodny ton, blada skóra, porcelanowa, w odcieniu różowym
usta: czerwone z delikatnym rózem
włosy: popielate. W dziecinstwie byłas blondynką. Z wiekiem Twoje włosy sciemniały... Zawsze z popielatym połyskiem.
oczy: oprawa oczu wydale sie miec czesto popielaty odcień, nigdy złocisty. Czesto zamglone, nie o czystym, intensywnym kolorze
Własciwa kolorystyka:
kolory zdecydowane, lekko stonowane
chłodne odcienie z lekkim nalotem błękitu
chłodny błekit nieba
czerwien wina
biel wełny
niebiesko-zielony
piaskowy beż, różowy beż
mietowy
szarosc (jasny-ciemny), szarobrazowy
bordo
błędna kolorystyka
biel/czerń - choc nie zawsze
zółtawe odcienie brązu
odcienie ciepłe, ciemne
złoto, rdza
pomarańcz

Tapcia jest offline  
Stary 2007-10-28, 14:31   #563
Achzari
Raczkowanie

GG do Achzari

dziękuje bardzo za pomoc

Achzari jest offline  
Stary 2007-10-28, 14:36   #564
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

1,2 - Kolory włosów dla lata.
3. - Makijaz. Kolor włosów równiez pod warunkiem ze bedzie to szary brąz.
4,5 - palety barw dla lata
6. - Makijaż oka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pasemka.jpg (24,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HairFashionBlond.jpg (47,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IsaDora - Pool Cocktail.jpg (41,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lato.JPG (10,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lato1.jpg (22,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lancome_turkus.jpg (22,6 KB, 11 załadowań)

Tapcia jest offline  
Stary 2007-10-28, 16:07   #565
di_86
Raczkowanie

GG do di_86

To może i mnie wspomożecie? Proszę

Opalam się dosyć szybko, najpierw na czerwono, potem opalenizna brązowieje (nawet taki całkiem ładny brąz pozostaje ).

Kolor oczu... hmm... tu jest problem, kolor mieszany i zmienny - szary, zielony, ostatni TŻ zauważył brązowe plamki, jest zauważalna ciemniejsza obwódka wokół tęczówki. Oprawa oczu jasna (ale ciemniejsza od moich blond włosów).

Piegi delikatne, mało widoczne, w ciepłym kolorze (jasny brąz), na nosie i pod brwiami (ale nie na powiece), bardziej zauważalne latem.

Cera jasna, nie jest porcelanowa... raczej wpadająca w delikatny róż. Rumienię się na czerwono, przy każdej możliwej okazji niestety.

Kolor włosów blond, bardzo jasny; przebłyski raczej złotawe.

Kolor ust jasny, różowy.

W jakich kolorach czuję się dobrze? Jeśli chodzi o ubrania: błękity i inne pochodne niebieskiego, czerń, zieleń, czerwień (często w zestawieniu z białymi rzeczami); źle się czuję w kolorze pomarańczowym, różowy też tak średnio mi się widzi. Jeśłi chodzi o makijaż to używam różnych kolorów (do powiek), ale chyba najbardziej lubię zieleń i brązy, niebieskie odcienie, czasami fiolet.

- I love you Honey-Bunny...
- I love you Pumpkin...
di_86 jest offline  
Stary 2007-10-28, 17:46   #566
evelinek_r
Wtajemniczenie

To ja też poproszę

1. Opalanie: Choćbym całe wakacje leżała nad morzem, to i tak jestem bladziutka, ewentualnie lekko muśnięta słońcem- tyle o twarzy. Ciało- beż filtra min. 50 poparzenia gwarantowane, a opalenizna na poziomie zerowym.

2. Oczy: ciemnozielone z bladożółtą poświatą i granatową obwódką. Oprawa oczu jasna. Do tej pory robiłam ciemnobrązową hennę na brwi, ale ostatnio doradzono mi grafit i tak jest lepiej.

3. Piegi: Z wiekiem coraz mniej (chwała filtrom!), choć nigdy nie było specjalnego wysypu, tylko w okolicach noska i trochę na ramionach. W kolorze takim szaro-burym, w każdym razie na pewno nie złotym.

4. Cera: Bladoróżowa ( ten róż podkreślony jeszcze przez niedoskonałości;( ) Niektórzy mówią, że jest porcelanowa, już sama nie wiem, zresztą niespodzianki i tak psują cały efekt.

5. Włosy: I tu jest właśnie największy problem. Kolor- średni blond, ale z odcieniem jest już gorzej. Jedni mówią, że są popielate, srebrzyste ( i taka wersja najbardziej mi odpowiada), ale kiedyś powiedziano mi, że mam złote, a nawet miedziane(!) refleksy.

6. Usta: Czerwone, jak dojrzałe pomidorki, kolor przebija przez niemal wszystkie pomadki, jak pomaluję białą kryjącą, to wychodzi całkiem przyzwoity róż.

7. Kolory: Zdecydowanie nasycone, w pastelach wyglądam...dziwnie. Tak więc- czarny (choć to nie kolor), czerwony, zgniła zieleń, granat, fiolet, brudny róż i szary. W każdej postaci i formie- SREBRO.
W makijażu oczu- srebrzysta biel, fiolet, przydymiony róż, grafit.

Wszelkie sugestie makijażowe i stylistyczne bardzo mile widziane
evelinek_r jest offline  
Stary 2007-10-29, 00:17   #567
gosiunia22
Zadomowienie

Tapciu, jeszcze raz dziękuję Ale ja nigdy - chociaż zawsze chciałam - nie miałam kasztanowych włosów, tylko zwyczajnie brązowe... nie wiem, może jakieś kiepskie oświetlenie było i tak wyszło Tu załączam fotki z wierniejszym kolorem (po lewej wyszło jaśniej, niż w rzeczywistości). Tak czy inaczej, cieszę się z tej jesieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (88,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol glowy.jpg (36,5 KB, 17 załadowań)

Andre Lhote

Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline  
Stary 2007-10-29, 08:53   #568
Maadziara_
Przyczajenie

GG do Maadziara_
Talking Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja też poproszę o pomoc...

1. Jak się opalasz - ciężko(najpierw na różowo). Odcień opalenizny - raczej przykurzony, szaro-beżowy.

2. Kolor oczu - jasne, niebieskie, z ciemniejszą obwódką, oprawa (brwi i rzęsy) - jasny blond

3. Piegi - tylko po słońcu i solarium, na nosie, jasnobrązowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? - Cera jasna, ale nie porcelanowa... raczej wpadająca w delikatny róż. Rumienię się rzadko, ale jeśli już to na różowo

5. Naturalny kolor włosów - średni blond, taki "mysi"...

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny, różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Ubrania: hmm... czerń, biel, brąz, turkus, ; źle się czuję w czerwonym, żółtym, pomarańczowym (ogólnie w jaskrawych kolorach)
Makijaż -używam różnych kolorów, najczęściej odcienie szarości, brązu i złota, (a ostatnio nawet czerwony eye-liner )
" Szczęście to po prostu skurcz serca, którego doznaje się czasami, kiedy człowieka przepełnia taka radość, że wprost trudno ją znieść. Znika równie szybko, jak się pojawia. I nie ma go, dopóki nie nadejdze znowu, by sprawić, że człowiek uzna życie za najwspanialszy dar... "
Maadziara_ jest offline  
Stary 2007-10-29, 09:15   #569
bebunio
jak promyczek słońca....

Cool Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
bebunio - w dziecinstwie Twoja mama albo Ty byłas jasna blondynka ale białą czy złotą?. Odcien skóry - jestes pewna ze chłodny? chłodny ale w jakim odcieniu (patrz na dekolt). Najlepiej jakbys wkleila zdjecie moze być do mnie na PW

Tapcia

Przepraszam, że tak późno, nie mogę w ogóle załadować zdjęć! Ostatnio próbowałam i próbowałam i zniechęciłam się.
Na pewno nie byłam białą blondynką, tą złotą już bardziej. Pamiętam, że mówili na mnie "aniołek".

Odcień skóry mam dość jasny, już sama nie wiem chłodny czy jaki? Chyba jestem w tej kwestii niedouczona. Czasami mój TŻ śmieje się, że jakaś taka żółta jestem.

Edytowane przez bebunio
Czas edycji: 2007-10-29 o 14:28 Powód: usunęłam zdjęcia
bebunio jest offline  
Stary 2007-10-29, 13:47   #570
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

bebunio - wiosna

gosiunia22 - z tych ostatnich zdjec - lato!! ale psikus

przypisze Twoje cechy urody do kazdego typu

lato: oplenizna

jesień: Oczy mam ciemnozielone, przy źrenicy obwódka lekko rudawa. Oprawa oczu - ciemna.

każdy typ: Nigdy nie miałam piegów.

lato- mam skłonność do rumienienia się.

lato: Jestem średnią szatynką, nie wiem, jakie mam przebłyski (żadne?)

lato: Raczej jasny, taki różówo-koralowy.

Czuję się dobrze w
brązowym, pomarańczowym, zielonym - jesień
czarnym i białym - zima
błękitnym - lato, zima

Tapcia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości