Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-31, 18:30   #601
_Kajuśka
Przyczajenie

Dot.: Jaki jest mój typ kolorystyczny? Duży problem =(

Dziękuję bardzo Właśnie po przeczytaniu artykułu o lecie myślałam, czy nim nie jestem, bo dotąd trwałam w przekonaniu, że zima Ale dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu
_Kajuśka jest offline  
Stary 2007-10-31, 18:30   #602
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

lato, lato

Tapcia jest offline  
Stary 2007-10-31, 18:38   #603
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

cziki - cechy wiosny:

odcień opalenizny jest raczej złoto-brązowy - lato opala sie na lekki brąz, oliwke, bądz przykurzony brąz/beż ale nigdy w odcieniu żółtym albo złotym

Oczy piwno-zielone z ciemniejszymi obwódkami. Brwi mam złotobrązowe...

Piegi na nosie w okresie wakacyjnym, złotawe - u lata są one szare/szaro-brązowe

Usta czerwone

Tapcia jest offline  
Stary 2007-10-31, 18:41   #604
_Kajuśka
Przyczajenie

Ale czy na pewno? Hehe Bo jak poczytałam trochę o lecie na wizaż.pl, to owszem, dużo się zgadza, ale np. nie to, że mam dużo piegów ani też że lepiej mi w przygaszonych barwach Wycofuję jednak te pastele, wiem, niezdecydowana jestem xD Jak dotąd lepiej prezentowałam się w zdecydowanych kolorach (opinia osób z zewnątrz). Ale to może moje otoczenie i ja się całkiem nie znam xD Czy to, że się nigdy nie rumienię, też ma jakiś wpływ? Bo było coś takiego chyba w opisie lata, że dobrze ukrwiona skóra, ale ja mam taką tylko na rękach
_Kajuśka jest offline  
Stary 2007-10-31, 18:43   #605
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
cziki - cechy wiosny:

odcień opalenizny jest raczej złoto-brązowy - lato opala sie na lekki brąz, oliwke, bądz przykurzony brąz/beż ale nigdy w odcieniu żółtym albo złotym

Oczy piwno-zielone z ciemniejszymi obwódkami. Brwi mam złotobrązowe...

Piegi na nosie w okresie wakacyjnym, złotawe - u lata są one szare/szaro-brązowe

Usta czerwone
Ok, dzięki
cziki jest offline  
Stary 2007-10-31, 19:03   #606
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Kazdy typ moze je miec lub nie.
Jesien jest typem, który najczesciej moze pochwalić się piegami w kolorze ciepłego brązu, rudego-brązu, złotego-brązu.
Wiosna ma je złote.
Lato i zima - szare badz szaro-brazowe.

I gdzie przeczytałas ze lato ma wysyp piegów? Chłodne typy rzadko maja piegi...Jestes latem i co do tego nie mam żadnych wątpliwosci.

Tapcia jest offline  
Stary 2007-10-31, 19:06   #607
_Kajuśka
Przyczajenie

Aha, dzięki Mam jeszcze zdjęcia, ale widzę, że wątpliwości już nie ma
_Kajuśka jest offline  
Stary 2007-10-31, 21:23   #608
baybe3
Rozeznanie

Jeżeli można..nieśmiało proszę o dopasowanie mnie do jakiegoś typu kolorystycznego, a mam z tym problem (aczkolwiek obstawiam ciepły).

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się średnio, na początku na czerwono ale potem skóra łapie ładny jasny brąz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy mam zielono-niebieskie z przewagą zieleni, tęczówki mają ciemną obwódkę, patrząc z bardzo bliska mozna sie dopatrzec plamek brązowych, brwi i rzęsy brązowe.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera.. tu mam problem. Jest jasna, nawet bardzo jasna ale wydaje mi się, że w tonacji brzoskwiniowej. Jednak skrzydełki nosa blisko oczu mają odcień niebieskawy. Skóra płytko unaczyniona, duża skłonnośc do rumienienia się, rumieńce przybierają kolor czerwony. Czasem znów wydaje mi się, że cera jest chłodna - jasno różowa, stąd największy problem w przyporządkowaniu siebie do konkretnego typu.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciepły brąz, złote przebłyski.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Opisałabym jako malinowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Hmmm Dobrze mi w brązach, delikatnej żółci, zieleni. Ale równie dobrze czuję sie np. w czerni czy czerwieni. Odpada na pewno róż i jasny niebieski.

Edytowane przez baybe3
Czas edycji: 2007-11-01 o 09:40
baybe3 jest offline  
Stary 2007-11-01, 09:53   #609
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek

to i ja poproszilabym o "identyfikacje" z gory baaardzo dziekujue
Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
1.opalalm sie dosyc szybko-najpierw na czerwono(wrecz bordowo) ale bardzo szybko opalenizna brazowieje(wystepuje zlotawy odcien)

2.kolor oczu-ciemny braz(nie ktorzy twierdza, ze sa wrecz czarne bo momentami sprawiaja takie wrazenie), kolor jest czysty jednolity,brwi i rzesy wystepuje w kolorze "mysim"

3. w ogole piegi nie wystepuja

4.cera... eh...niestety mam jasna cere-wrecz biala Rumienie sie chyba na czerwono(ale nie jestem pewna)

5.Brazowo- mysi

6.okreslilabym moje usta jako cos w stylu "pastelowa", wyblakla
czerwien...

7.Dobrze czuje sie w czerni(taki styl...) Ale podobno bardzo dobrze mi jest bieli i w ostrym pomaranczu. (zdaje mi sie ze to dla tego, gdzy te kolory bardzo kontrastuja z moimi ciemnymi wlosami i oczami)
Stary 2007-11-01, 15:42   #610
_Bjeata_
Zadomowienie

GG do _Bjeata_

Cytat:
_Bjeata_ - lato.

Tapciu, dziękuję Ci pięknie. Byłam przekonana, że jestem wiosna

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."

_Bjeata_ jest offline  
Stary 2007-11-02, 02:34   #611
Broniecka
Raczkowanie

To ja też. Ciekawe, co z tego wyjdzie, bo stwierdzam, że dla mnie trzeba piątą porę roku wymyślić

Opalam się szybko. Parę godzin na słońcu i moje ciało od razu przyjmuje delikatny kolor złoto-brązowy. Żadnych czerwieni na początku.

Tęczówka piwno-brązowa z ciemnym obwodem. Brwi i rzęsy mam ciemnobrązowe. Niektórzy podejrzewają mnie o używanie henny na brwi :P

W ciągu roku są raczej niewidoczne, ale pod wpływem słońca robią się jasnobrązowe, można powiedzieć, że złotawe

Nieopalona jest jasna wpadająca w róż, ale przy odrobinie słońca robi się brzoskwiniowa. Reszta mojego ciała ma delikatny brzoskwiniowy odcień cały rok, tylko twarz się 'odbarwia' tak paskudnie Rumienię się na różowo [np. na mrozie]. Chociaż z drugiej strony czasem mimo braku opalenizny wydaje mi się, że ma odcień ciepły. Może to zależy od ilości snu, stresów itp. Tu właśnie jest mój problem, bo nie potrafię dokładnie określić koloru, jeśli chodzi o twarz.

Z tym jest drobny problem, bo ostatni raz miałam naturalne włosy w wieku 12 lat. Kiedyś miałam śliczny blond, ale potem zaczął się robić mysio szary. Obecnie mam ciemny brąz i większość osób [prócz mojej mamy] uważa, że jestem stworzona do ciemnego koloru i ja się też w tym lepiej czuję.

Jasny róż.

Okropnie mi w niebieskim. Niezależnie od opalenizny wyglądam jak trup. Nie przepadam też za beżem i większością odcieni zielonego. Pasuje mi czarny, bordowy, śliwka, ciemny fiolet, ciemny turkus.

Próbowałam znaleźć fotki nieopalone i bez makijażu, ale takich nie posiadam :P Z góry dziękuję za odpowiedź albo otwieram konkurs na nazwę dla nowej pory roku

Broniecka jest offline  
Stary 2007-11-02, 11:42   #612
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

baybe3 - okresl odcien skóry patrzac w swietle dziennym na dekolt

mundziolek
- wszystko mysie to z pewnoscia typ chłodny. I skłaniam sie ku zimie ze wzgledu na żywe i intensywne kolory które lubisz nosić...

Broniecka - nie patrzymy na twarz przy okreslaniu odcienia skóry dlatego iz skóra na twarzy jest bardzo wrazliwa, wpływy czynników zewnetrznych powoduje jej zaczerwienienie/zarózownienie i dlatego rózni sie ona odcieniem.
Nie jestes az tak bardzo skomplikowana i mysle ze dokonam analizy na podstawie 4 typów urody a własciwie dwóch bo pomiedzy latem a wiosna sie waham.
Dlatego kilka pytan do Ciebie:
1. Przefarbowałs włosy dlatego bo chciałas im nadać wyrazu bo stały sie mysie a co za tym idzie Twoja twarz niewyrazna?
2. Kolor włosów to ciepły czy szary brąz?
3. Jasny czy głęboki kolor?
4. Jezeli chodzi o bizuterie i ubranie to lepiej w złocie czy w srebrze?

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-02, 12:16   #613
Broniecka
Raczkowanie

Cytat:

mundziolek
- wszystko mysie to z pewnoscia typ chłodny. I skłaniam sie ku zimie ze wzgledu na żywe i intensywne kolory które lubisz nosić...

Broniecka - nie patrzymy na twarz przy okreslaniu odcienia skóry dlatego iz skóra na twarzy jest bardzo wrazliwa, wpływy czynników zewnetrznych powoduje jej zaczerwienienie/zarózownienie i dlatego rózni sie ona odcieniem.
Nie jestes az tak bardzo skomplikowana i mysle ze dokonam analizy na podstawie 4 typów urody a własciwie dwóch bo pomiedzy latem a wiosna sie waham.
1. Przefarbowałs włosy dlatego bo chciałas im nadać wyrazu bo stały sie mysie a co za tym idzie Twoja twarz niewyrazna?
Dziękuję, już odpowiadam
1. Za pierwszym razem przefarbowałam z głupoty na jasny blond, ale po paru latach podjęłam już mądrzejszą decyzję farbując na brąz, aby właśnie nadać sobie wyrazu. Ten blond mi po prostu nie pasował, bo byłam nijaka mimo farbowania na jaśniejszy odcień niż ten mysi.
2. Teraz mam prawie czarny, ale wcześniej miałam ciepły ciemny brąz.
3. Ciemny prawie czarny. Nie planowałam, żeby był aż tak ciemny, ale w sumie mi się podoba
4. Tylko srebro.

Dodaję fotkę w miarę aktualną, ale niestety przy świetle lampy tylko i drugą z trochę spranym kolorem sprzed pół roku, ale ciągle farbuję tym samym odcieniem, więc może trochę naświetli sprawę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg me4.jpg (107,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glowa.jpg (90,1 KB, 26 załadowań)

Broniecka jest offline  
Stary 2007-11-02, 13:19   #614
mundziolek
Zadomowienie

GG do mundziolek

Cytat:

mundziolek

dziekuje przeczuwalam ze jestem prawdo podobnie zimą
Stary 2007-11-02, 13:55   #615
baybe3
Rozeznanie

Cytat:
No więc dekolt to zdecydowanie ciepły żółtawy odcień. Natomiast cera naprawdę nie do określenia
baybe3 jest offline  
Stary 2007-11-02, 16:54   #616
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Broniecka - pierwsze zdjecie zima południowa. W naturalnym kolorze byłabys latem ale w tym kolorze włosów jestes zimą. ładna z Ciebie dziewczyna. Rada ode mnie: pasowałyby do Ciebie włosy do ramion bądz lekko za i grzywka

baybe3 - z pewnoscia typ ciepły a skłaniałabym sie ku wiosnie

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-02, 17:18   #617
Broniecka
Raczkowanie

Tapcia, dziękuję bardzo Grzywce już dawno powiedziałam głośne nie, bo moje włosy są za cienkie i najmniejszy ruch powietrza przemieszcza moją grzywkę, poza tym nie chcą się układać do grzywki - nawet fryzjer ma problem, żeby je obłaskawić chociaż na chwilę i ułożyć na czole. To zapuszczanie włosów to też nie jest takie super, bo im dłuższe, tym bardziej leżą przy głowie, a ja nie mam ani czasu, ani cierpliwości, żeby je np. na szczotkę podnosić. W sumie jestem w trakcie zapuszczania, ale nie wiem, jak długo jeszcze wytrzymam Po prostu nie lubię moich włosów i najchętniej chodzę w kitce, żeby mi nie przeszkadzały.

Broniecka jest offline  
Stary 2007-11-02, 18:50   #618
baybe3
Rozeznanie

Cytat:
baybe3 - z pewnoscia typ ciepły a skłaniałabym sie ku wiosnie
Dziękuję Zatem wreszcie coś juz wiem
baybe3 jest offline  
Stary 2007-11-02, 19:11   #619
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Broniecka - ehhh...moje wlosy tez czasami doprowadzaja mnie do szału... Ale chyba nie ma dziewczyny na świecie, która nigdy nie narzekała na włosy i te na głowie i te na nogach

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-02, 20:37   #620
Broniecka
Raczkowanie

To ja jeszcze o typach kolorystycznych... Przeczytałam info o zimie zamieszczone przez Lexie http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...42&postcount=6 i już nic nie rozumiem, bo połowa do mnie nie pasuje z tego opisu. Nie podważam Twojej opinii tylko próbuję się sama w tym zorientować, bo przez 22 lata żyłam w błogiej nieświadomości, że istnieje taki podział w ogóle. Zresztą wizaż otworzył mi oczy na wiele spraw

Broniecka jest offline  
Stary 2007-11-02, 21:56   #621
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

To bardzo proste - przerobiłas sie na zime południową. Kolor włosów+intensywna opalenizna. Zaden typ oprócz zimy nie ma czarnych wlosów. Ciemne włosy, oczy i ich oprawa - wszystko sie ładnie komponuje. Robie analize na podstawie aktualnego zdjecia bo po co mam Ci w odrostach grzebać

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-02, 22:07   #622
Broniecka
Raczkowanie

Rozumiem, dziękuję za wytłumaczenie Dla mnie to nie jest takie proste Ale ta zima południowa to mi się nawet z nazwy podoba

Broniecka jest offline  
Stary 2007-11-02, 22:33   #623
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
To bardzo proste - przerobiłas sie na zime południową. Kolor włosów+intensywna opalenizna. Zaden typ oprócz zimy nie ma czarnych wlosów. Ciemne włosy, oczy i ich oprawa - wszystko sie ładnie komponuje. Robie analize na podstawie aktualnego zdjecia bo po co mam Ci w odrostach grzebać
Wlasnie Tapciu jestem pelna podziwu dla Twoich umiejetnosci w analizie. Pomimo tego, ze jestem juz przeanalizowana dalej podczytuje ten watek, bo co chwile dowiaduje sie nowych rzeczy Np nie mialam pojecia o tym, ze oceniajac kolor skory patrzy sie na dekolt nie na twarz Mam tam kolor kosci sloniowej czy czegos takiego - w kazdym razie zoltawy Zapuszczam odrosty, zeby zobaczyc, czy wlosy maja naturalnie cieple refleksy, bo zdjecia klamia, a sama juz kompletnie nie wiem Przerzucilam sie na szamponetki w tym celu...I ciagle zastanawiam sie jak to mozliwe, ze przy jesiennym typie mam kruczoczarne brwi. Chyba jakis wypadek przy pracy Chetnie bym to rozjasnila do brazu, tylko pytanie czym?
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-11-03, 09:29   #624
karma.coma
Raczkowanie

a czy i mnie mogłybyście pomóc? strasznie trudno mi siebie określić... przy farbowaniu i ubiorze chyba zawsze mieszałam rózne typy i teraz zgłupiałam totalnie... odpowiadam na Wasze pytania, w razie czego mogę wysłać swoje zdjęcia

od razu na brązowo, opalam się nie za szybko, ale i nie za wolno, z natury nie jestem blada, opalam sie do pewnego momentu, potem juz "mnie nie bierze"

zielono-brązowe, rzęsy nie za ciemne, brwi mało wyraźne

nie występują

jak dla mnie jest "żółtawa" :P ale może to efekt pitych soczków marchwiowych :P

teraz farbowałam na ciepły brąz (nie wiem czy słusznie) po odrostach widzę, ze są raczej mysie, szare w porówaniu z tym brązem... nie lubię tego naturalnego koloru... taki nijaki

ojjj nie wiem nie są jasno- różowe... raczej ciemniejsze, ale do czerwieni im daleko

lubię siebie w błękicie, ale takim żywszym, gdy rozjaśniałam włosy lubiłam się też w rózach, ale teraz przy tym brązie przygaszone róze wyglądają źle... tak samo z czerwienią, gdy rozjaśniałam było tragicznie, ale teraz przy brązie jest ok... oj sama już nie wiem

pomożecie?
karma.coma jest offline  
Stary 2007-11-03, 10:34   #625
tulipanna.
Zakorzenienie

Hmmm zastanawia mnie tez fakt, ze w wieku 20 lat pojawiaja mi sie pierwsze siwe wlosy - wyczytalam w nocy, ze to charakterystyczne dla zimy. Moja przyjaciolka twierdzi z kolei, ze opalam sie szybko i ladnie - ona opala sie na czerwono. Szalenstwo. Chyba wlasnie latwiej jest zdecydowac sie na 1 z typow i dokonac pewnych zmian w wygladzie podporzadkowujacych jeszcze bardziej pod niego niz odkryc swoj naturalny typ. Problem w tym, ze chcialabym ze swojej naturalnej urody wydobyc to co najlepsze nie zmieniajac za duzo - tzn zaakceptowac typ, ktorym w rzeczywistosci a nie po przefarbowaniu np. jestem - po prostu dopasowywac same barwy, bo przeciez nie mozna wiecznie rozjasniac brwi czy farbowac wlosow na inne odcienie
tulipanna. jest offline  
Stary 2007-11-03, 11:07   #626
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Hmmm zastanawia mnie tez fakt, ze w wieku 20 lat pojawiaja mi sie pierwsze siwe wlosy - wyczytalam w nocy, ze to charakterystyczne dla zimy.
pojawianie sie we wczesnym wieku siwych włosów moim zdaniem nie ma nic wspólnego z typami kolorystycznymi.

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Mam tam kolor kosci sloniowej czy czegos takiego - w kazdym razie zoltawy
to potwierdza fakt, iz jestes jesienia a nie zima, gdyz zima ma jasną porcelanową skóre, która sprawia wrazenie transparentnej i czystej.
Jesien ma skóre gładką, jasną. Cera ma cieplą barwe kosci słoniowej lub złocisto-beżową, brzoskwiniową.

posiadasz aktualne zdjecie całej twarzy i dekoltu? (mozesz wkleic tu albo na moje PW - jak wiekszość)

a na takie detale jak brwi mozna machnąc reką bo mnie wmawiano ze je przyciemniam bo jako lato powinnam miec oprawe oczu "bez wyrazu" a jednak brwi są ciemno-brazowo-szare chociaz kiedys włosy miałam z mocnymi miedzianymi refleksami ale z wiekiem stały sie mysie.

karma.coma - trudno w Twoim przypadku zrobić analize i okreslic naturalny typ gdyz skóra w żółtym odcieniu i włosy w kolorze ciepłego brązu wskazuja na ciepły typ. Musze wiedziec jaki jest:
1. Twój naturalny odcien skóry (patrz na dekolt),
2. na jaki kolor sie opalasz?
3. złoto czy srebro (ubrania, biżuteria)
4. pastele czy żywe i intensywne? (ubrania)
5. bordo czy pomarańcz? (ubrania)

Edytowane przez Tapcia
Czas edycji: 2007-11-03 o 11:29
Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-03, 11:07   #627
Elliser
Przyczajenie

Bardzo proszę o pomoc w określenie typu.

Witam,

czy mogłabym prosić o określenie mojego typu? Wydaje mi się, że jest to typ cieply, ale nie jestem pewna jaki jego rodzaj Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Serdecznie pozdrawiam

opalam się od razu na brązowo- złoto, opalenizna utrzymuje się długo

oczy to dość ciemny brąz, z ciemniejszą obwódka, rzęsy i brwi czarne, widoczna i zdecydowana oprawa oczu

nie występują

cera zloto- żółta, wydaje mi się, że ciepły odcień, rumienię się niestety często i jest to raczej kolor czerwony

nigdy nie farbowałam wlosów, mają one kolor ciemny blond, ze złoto-rudawymi refleksami, jaśnieją na słońcu

wydaje mi się, że jest to ciemny róż, kolor jest bardzo intensywny

lubię bardzo kolor musztardowy, żółty, szafirowy, błekitny, turkusowy, czerwony, tzw. "wenecki róż", dobrze czuje sie też w czerni i bieli, nie przepadam za beżami i kolorami bardzo jaskrawymi tj. pomarańczowy, seledynowy, ostry róż

Elliser jest offline  
Stary 2007-11-03, 11:12   #628
karma.coma
Raczkowanie

Tapciu- tyle tu dobrego o Tobie mowią pomoż
karma.coma jest offline  
Stary 2007-11-03, 11:37   #629
Lynn25
Raczkowanie

GG do Lynn25

kurcze już się pogubiłam...zyłam w przekoaniu,że jestem zimą,a tu suprise
jedna z forumowiczek określila mnie jako jesień (mimo,że nie lubię brązów,ecru itp), natomiast Tapcia zakwalifikowała mnie jako wiosnę (ku temu bardziej się skłaniam )
Załączam jeszcze aktualne zdjęcie...może ono rozwieje wątpliwości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_05031.jpg (78,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0146.jpg (71,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0842111.jpg (97,9 KB, 21 załadowań)
Stary 2007-11-03, 11:42   #630
karma.coma
Raczkowanie

Cytat:

karma.coma - trudno w Twoim przypadku zrobić analize i okreslic naturalny typ gdyz skóra w żółtym odcieniu i włosy w kolorze ciepłego brązu wskazuja na ciepły typ. Musze wiedziec jaki jest:
1. Twój naturalny odcien skóry (patrz na dekolt),
bardziej oliwkowy
2. na jaki kolor sie opalasz?
brązowy- ale nie ciemny
3. złoto czy srebro (ubrania, biżuteria)
srebro zdecydowanie
4. pastele czy żywe i intensywne? (ubrania)
byleby nie zupełnie "wyblakłe" ale w bieli mi ładnie
5. bordo czy pomarańcz? (ubrania)
raczej bordo
karma.coma jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości