Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-11-11, 12:12   #721
Lady_G
Przyczajenie

GG do Lady_G
Smile Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Lady_G - podałas w skrócie opis zimy tzw królewny sniezki' Jak chcesz to mozesz wkleic zdjecie ale jezeli chodzi o kolory to Wy za bardzo sie nie przejmujcie tym ze np. jestescie jesienia a pomaranczowy do Was nie pasuje.
Wszystko fajnie, ale co z tymi kontrastowym białym? W ogóle w jasnych barwach mi fatalnie (oczywiście chodzi o zimne)...

Tak czy siak, dziękuję, że utwierdziłaś mnie w tym, ze jestem zimą, przynajmniej nie mam schiz, że może się mylę i dlatego kolory zimy za bardzo mi nie pasuję...
Stary 2007-11-11, 14:54   #722
Jezebeth
Wtajemniczenie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

to może i ja poprosze o pomoc w "identyfikacji"
1.opalam się najpierw na czerwono,później na złoty brąz
2.kolor oczu: zielono-brązowy . ciemniejsza zieleń na oprawkach tęczówki a przy źrenicy brąz
3.piegi - brak
4. cera.... hmmm myślę,że jest to ciepły beż
5. rumieńce - czerwone
6. wlosy naturalne - czarne ze złotobrązowymi refleksami
7.brwi i rzęsy ciemno brązowe
8. kolor ust - blady róż
9.w jakich kolorach czuję się najlepiej?? no sama nie wiem.. zawsze ubierałam się na ciemno : czarny,brązowy czasem jakiś atramentowy..ale obecnie zastanawiam się nad zmianą stylu
Stary 2007-11-11, 15:17   #723
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Rozumiem, że zostałam małodyskretnie pominięta
juz napisałam ze jezeli nie bedziecie odpowiadać na wszystkie pytania to bede Was pomijać...Teraz niestety nie mam czasu na robienie analizy...Poza tym napisałas "bardzo prosze miłe koleżanki..." wiec to nie było tylko do mnie

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-11, 15:22   #724
kiniula991
Raczkowanie

Ja również poproszę o określenie :

1. Jak się opalasz - Dość szybko na łady brązowy odcień

2. Kolor oczu - Zielono-miodowe
3. Piegi - Nie mam!
4. Cera - Śniada/Blada
5. Naturalny kolor włosów - Ciemny blond
6. Kolor ust - Delikatny czerwony
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Czuję się dobrze w odcieniach czerni, szarości, białego, fioletu, zgniłej zieleni i pomarańczu z brązem W takich kolorach również dobrze wyglądam.
kiniula991 jest offline  
Stary 2007-11-11, 15:58   #725
Butterfly83
Raczkowanie

Czy mogłabym prosic o analize bo niestety mam z tym problem.

1. Jak się opalasz - szybko najpierw na brudny brąz z lekką czerwienia. Odcień opalenizny jest brudny brąz.

2. Kolor oczu - piwno-miodowe wchodzace lekko w zgnitą zieleń kolor ich jest czysty bez plamek natomiast obwódka tęczówki jest wyrazna i ma kolor zdecydowaniej zgnitej zieleni. Oprawa oczu (brwi i rzęsy)- raczej zdecydowana.

3. Piegi - niewystępują

4. Cera - oliwkowa. Kolor rumienia rózowy.

5. Naturalny kolor włosów ciemne. Odcień mysi brąz.

6. Kolor ust : rózowy.

7. Dobrze czuje sie w kolorach:rózowy pink, jasny róż,czerwony malinowy,koralowy,khaki, zielony jabłkowy,jasny słoneczny żółty,brąz czekoladowy,ecru,turkus. Zle sie czuje w kolorach:pomaranczowy,cza rny(ale czasami nosze) bordo,granat,niebieski,sz ary.
Butterfly83 jest offline  
Stary 2007-11-11, 18:59   #726
paryzanka202
Zakorzenienie

Tapcia na zdjeciu to bylo latem wiec to raczej opalenizna.
Wiec w koncu czym jestem? No i mam teraz te brazowe wlosy i wszyscy mowia,ze pasuja jak cholera;P
paryzanka202 jest offline  
Stary 2007-11-11, 19:43   #727
laurka101
Przyczajenie

1. Opalam sie szybko, na sredni braz.
2. Kolor oczu to zgnila, bardzo ciemna zielen. w zaleznosci od swiatla i makijazu, moga sie wydawac brazowe Oprawa oczu jest bardzo ciemna i widoczna.
3. Pod wplywem slonca pojawiaja sie nieliczne piegi o odcieniu brazowym.
4. Nie potrafie okreslic kolorytu skory. Niektorzy mi mowia,ze to odcien kosci sloniowej (kiedy jestem nieopalona), inni ze oliwkowy, jeszcze inni wspominaja o brzoskwiniowym albo karmelowym :P. stad juz sama nie wiem. kiedy sie zawstydze badz bardzo wczuje, na mojej twarzy pojawiaja sie rozowe rumience.
5. Naturalny kolor to sredni braz. Mam rozne refleksy we wlosach,ale to pewnie pozostalosci po farbie (zlotawe i rudawe przeblyski). Kiedys byly raczej czysto brazowe. Moj fryzjer twierdzi,ze najlepiej mi w najciemniejszych brazach.
6. Usta - koral.
7. Dobrze sie czuje w kolorze czerwonym. Podobno dobrze mi w czerni, bieli i brazie. Generalnie konkretne kolory.

Dodam tylko,ze pochodze z Wloch,wiec mam troche inna - poludniowa urode. Slyszalam,ze latwo pomylic jesien z poludniowym typem zimy... Prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (7,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu2.JPG (19,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu3.JPG (10,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sandrex.JPG (26,5 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez laurka101
Czas edycji: 2007-11-11 o 20:26
laurka101 jest offline  
Stary 2007-11-12, 13:32   #728
pani-jesień
Zakorzenienie

Czy ja również mogę prosić o ocenę mojego typu urody? Próbowałam sama, ale przekracza to moje możliwości, chyba jestem jakimś "mieszańcem"

1. Jak się opalasz - dość szybko, na czerwono, później ciało brązowieje, a twarz nadal czerwona

2. Kolor oczu - szaro-zielone, przy źrenicach - żółte, wyraźnie ciemniejsza obwódka Brwi i rzęsy - kruczoczarne

3. Piegi - bardzo nieliczne, tylko na skroniach, prawie niewidoczne
4. Cera - bardzo, bardzo, bardzo blada, wręcz trupioblada Przez tę bladość ciężko mi ocenić odcień, ale chyba raczej ciepły (choć ręki nie dam sobie uciąć) Nigdy się nie rumienię.
5. Naturalny kolor włosów - średni brąz, na słońcu złociste refleksy

6. Kolor ust - ciężko mi ocenić, taki różowo-czerwony, raczej intensywny

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Trudne pytanie, nie umiem tego ocenić i m.in. dlatego chciałabym dowiedzieć się, jakim jestem typem urody

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2007-11-12 o 15:31 Powód: dopisek
pani-jesień jest offline  
Stary 2007-11-12, 17:14   #729
ysia
Zadomowienie

A jak mam problem bo :

Mam ciemne , zdecywonie ciepłe , rudawo-złote włosy i oprawe oczu , a do tego jasną , porcelanową zdecydownie różową cere + zimnozielone oczy

Opalam się cieżko , najpierw na czerwono ,niemam piegów dobrze czuje się w żółtym , czerwonym , jaskrawoziolnym i czarnym

Jakim moge być typem??
ysia jest offline  
Stary 2007-11-12, 17:22   #730
elleonore
Przyczajenie

GG do elleonore
Question Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja także poprosze o ocenejedno jest pewne albo wiosna albo lato tyle sie polapałam ale dalej to jest problem....sklaniam sie ku wiosnie ale czy aby napewno???
1. Jak sie opalasz - początkowo czerwono spiekam raka, bardzo łatwo o oparzenie a do tego uczulenie słoneczne. Poźniej brązowieje na taki jasny czysciutki złocisty kolorek nigdy nie bede czarna.
2. Kolor oczu - zdecydowanie zielone bez zółtych plamek, wokół tenczówki jest bardzo ciemno niebieska obwódka.
3. Piegi - im wiecej słońca tym więcej ciemniejszych piegów, początkowo są jasniutkie tylko na nosie odcien mocnej kawy z mlekiem gdy już jestem mocno opalona robią sie brązowe i pojawiają sie też na policzkach przy nosie.
4. Cera - ogólnie bardzo jasna ale bez niebieskawych refleksów, jak sie czerwienie to na czerwono-różowo.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond ze złocistymi refleksami ogolnie taki nijaki, gdy byłam mala włosy były bialutkie, a rzęsi i brwi no coż jasne ze zlocistymi refleksami
6. Kolor ust - raczej blade jasne wyblakła malinu.
7. W jakich kolorach czujesz sie dobrze a jakie zle podkreślają Twoja urodę - dobrze czuję sie w musztardowy, w różnych odcieniach zieleni, niebieskim, lubie róż ale nie we wszystkich odcieniach wyglądam dobrze, czerń, fiolet, malina, zółty, pomarańcz
nie za bardzo mi odpowiadaja brązy jakos tak smutno, ecri, i sama biel bez dodatków a bardzo mieszane uczucia mam do czystej czerwieni.

elleonore jest offline  
Stary 2007-11-12, 17:29   #731
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

pani-jesień - kolor piegów? posłoneczne? są zawsze czy znikaja po lecie?
kolor skóry? (patrz na dekolt) - mozliwe ze jestes jesienia

laurka101 - jesien. Zima południowa ma skóre śniada w odcieniu oliwki a królewna sniezka to czerwone usta, biała skóra i czarne włosy wiec pozostaje jesien.

black_sun - ciepły odcien skóry wyklucza lato tak tez pozostaje wiosna

paryzanka202
- zdjecie z opalenizna jest mi nie potrzebne gdyz musze widziec naturalny odcien skóry...Wiec bede sie opierać na opisie: oliwkowa skóra, mysie refleksy - lato. Brązowy kolor włosów moze sie podobac ze wzgledu na brązowe teczówki.

Butterfly83 - skóra jasna czy sniada?

kiniula991 - śniada/blada? bez żartów. Albo odpowiadasz szczegółowo na wszystkie pytania dot. typu albo wcale nie prosisz o analize...

Jezebeth - zdjecie. Chce zobaczyc czarne włosy ze złotymi refleksami i ciepły bez skóry bo cos mi tu nie pasuje...

ufola - ja potrzebuuje wyraznych zdjec z swietle dziennym a Ty masz na twarzy lampe błyskową

elleonore - piegi brazowe - czysto brązowe czy dopatrujesz sie w nich szarosci bądz rudosci ? Znikaja wraz z latem czy pozostają? Kolor skóry - patrz na dekolt - złota, brzoskwiniowa, róż-bez, beż, ciepła kosc słoniowa, żółta...? Wydaje mi sie ze jestes typem mieszanym wiosna-jesień

ysia - nie jestem jasnowidzem i jezeli chcesz zebym zrobiła analize musisz podać wiecej niz kilka szczegółów. Poprosze o zdjecie+dekolt (moze być w makijazu) na PW albo na maila tapcia@op.pl

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-12, 17:53   #732
ysia
Zadomowienie

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Marek/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Bardzo ciężko , najpierw na czerowono , potem na brązowo

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Na zewnątrz ciemno zielone , wenątrz złotawe

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Niewystępują

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Jasnt chłodny porcelaowy , rumienie się na jasnoróżowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemne , rudawe

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasno różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Intenstyne kolory : Zielony, żółty ,czarwony i czarny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg analiza.JPG (111,3 KB, 40 załadowań)
ysia jest offline  
Stary 2007-11-12, 17:57   #733
elleonore
Przyczajenie

GG do elleonore

Cytat:
pani-jesień - kolor piegów? posłoneczne? są zawsze czy znikaja po lecie?
kolor skóry? (patrz na dekolt) - mozliwe ze jestes jesienia

laurka101 - jesien. Zima południowa ma skóre śniada w odcieniu oliwki a królewna sniezka to czerwone usta, biała skóra i czarne włosy wiec pozostaje jesien.

black_sun - ciepły odcien skóry wyklucza lato tak tez pozostaje wiosna

paryzanka202 - zdjecie z opalenizna jest mi nie potrzebne gdyz musze widziec naturalny odcien skóry...Wiec bede sie opierać na opisie: oliwkowa skóra, mysie refleksy - lato. Brązowy kolor włosów moze sie podobac ze wzgledu na brązowe teczówki.

Butterfly83 - skóra jasna czy sniada?

kiniula991 - śniada/blada? bez żartów. Albo odpowiadasz szczegółowo na wszystkie pytania dot. typu albo wcale nie prosisz o analize...

Jezebeth - zdjecie. Chce zobaczyc czarne włosy ze złotymi refleksami i ciepły bez skóry bo cos mi tu nie pasuje...

ufola - ja potrzebuuje wyraznych zdjec z swietle dziennym a Ty masz na twarzy lampe błyskową

elleonore - piegi brazowe - czysto brązowe czy dopatrujesz sie w nich szarosci bądz rudosci ? Znikaja wraz z latem czy pozostają? Kolor skóry - patrz na dekolt - złota, brzoskwiniowa, róż-bez, beż, ciepła kosc słoniowa, żółta...? Wydaje mi sie ze jestes typem mieszanym wiosna-jesień

ysia - nie jestem jasnowidzem i jezeli chcesz zebym zrobiła analize musisz podać wiecej niz kilka szczegółów. Poprosze o zdjecie+dekolt (moze być w makijazu) na PW albo na maila tapcia@op.pl

Tapcia to jakis koszmar mając do wyboru parę kolorów nie potrafie określic koloru skory i piegów na dobra napociłam sie przy tym porządnie ale wg mnie wygląda to tak:
piegi- skłaniam sie ku szarości znikają po lecie no chyba ze z uporem maniaka chodze do solarium wtedy mam je zawsze przynajmniej na nosie.
Skóra - delikatnie opalona robi sie zlocista i taka teraz jest, tak jak juz wczesniej wspomnialam nie bede nigdy czarna ale za to przy duzej dawce promieniowania zrobie sie okropnie pomarańczowa. Gdy jestem blada sklonilabym sie ku bezowi.
Wydaj mi sie ze to co napisalam jest sprzeczne i jakoś ze soba nie wspólgra ale postarałam sie jak tylko moglam i tak to wg mnie wyglada. Prawdę mówiąc tak właśnie mi sie zdawało ze jakiś taki mieszaniec jestem.
Dziekuje za odpowiedź

elleonore jest offline  
Stary 2007-11-12, 19:20   #734
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

ysia - jesien
elleonore - wiosna

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-12, 19:31   #735
elleonore
Przyczajenie

GG do elleonore

Cytat:
ysia - jesien
elleonore - wiosna
Dziekuje Tapcia

elleonore jest offline  
Stary 2007-11-12, 22:16   #736
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
to ja też poproszę o pomoc

1) opalam się szybko, na intensywny kolor złoto-brązowy kolor

2) ciemno brązowe, żadnych plaemk czy obwódek nie dostrzegm, brwi - ciemne, zdecydowane (a'la sStalin, nie, żartuję) rzęsy - hmm...mizerne

3) piegów brak

4) cera wiosną i latem raczej brzoskwiniowa, na zimę b. jasna

5) ciemny blond

6) ciemno bezowo-różowy (jeśli taki istnieje)

7) nasyconych - róże, pomarańcze, czerwienie, ale jest mi też ładnie w pastelowym jasno niebieskim czy lila - i bądz tu mądry.......
Laurany jest offline  
Stary 2007-11-12, 22:33   #737
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Laurany - wiosna

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-12, 22:36   #738
Laurany
Rozeznanie

dziękuję
Laurany jest offline  
Stary 2007-11-13, 00:28   #739
ufola
Raczkowanie

no wiec oto moje zdjecie...

i z gory dziekuje za powiedzenie mi kim jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SS851032.JPG (60,6 KB, 28 załadowań)
ufola jest offline  
Stary 2007-11-13, 07:54   #740
pani-jesień
Zakorzenienie

Tapcia, jeszcze raz podaję charakterystykę i dodaję odpowiedź na pytania.

1. Jak się opalasz - dość szybko, na czerwono, później ciało brązowieje, a twarz nadal czerwona

2. Kolor oczu - szaro-zielone, przy źrenicach - żółte, wyraźnie ciemniejsza obwódka Brwi i rzęsy - kruczoczarne

3. Piegi - bardzo nieliczne, tylko na skroniach, prawie niewidoczne
4. Cera - bardzo, bardzo, bardzo blada, wręcz trupioblada Przez tę bladość ciężko mi ocenić odcień, ale chyba raczej ciepły (choć ręki nie dam sobie uciąć) Nigdy się nie rumienię.
5. Naturalny kolor włosów - średni brąz, na słońcu złociste refleksy

6. Kolor ust - ciężko mi ocenić, taki różowo-czerwony, raczej intensywny

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Trudne pytanie, nie umiem tego ocenić i m.in. dlatego chciałabym dowiedzieć się, jakim jestem typem urody

Piegi chyba nie są posłoneczne, bo mam je i latem, i zimą. Kolor złoty. Są malutkie, słabo widoczne.

Dekolt też mam bardzo blady. Ale wydaje mi się, że w ciepłym odcieniu. Widzę pigment raczej żółty niż różowy. A latem, po opalaniu, skóra ma na pewno ciepły odcień.

Też myślałam, że jestem jesienią, ale kompletnie nie pasują mi do tego kruczoczarne brwi i rzęsy. Jesień ma chyba jasną oprawę oczu...
Stary 2007-11-13, 10:13   #741
Karuzela
Raczkowanie

Ja też bardzo proszę o pomoc:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, najpierw na różowo ale szybko opalenizna ładnie brązowieje.

Kolor oczu - niebieskie z ciemniejszymi obwódkami, lekko żółte plamki. Oprawa oczu jasna.

Piegi mam tylko latem po opalaniu

Cerę mam jasną z raczej ciepłym odcieniem ale jest ona naczynkowa więc czasami lekko różowa, rumienię się na różowo.

Włosy ciemny blond - kolor mysi, nijaki

Usta też jasne, kolor raczej chłodny różowy

Dobrze czuję się w brązach, fioletach, szarych. Raczej smutno wyglądam w czarnym.
Karuzela jest offline  
Stary 2007-11-13, 11:42   #742
luizka__
Rozeznanie

Mi się wydaje, że jestem zimą, ale proszę o pomoc

Ciężko, od razo na raczej lekko przykurzony, szaro - beżowy odcień.

Oczy są szare (nie są jasne), maja ciemniejszą, granatowo-szarą obwódkę, wokół źrenicy zielonkawy wzorek.

Brak piegów.

Hmm... napewno nie jest brzoskwiniowa, ani różowa lub porcelanowa, moze ma odcień oliwkowy.... Raczej sie nie rumienie, jak już to na różowo.

Kolor włosów - czarny (mocny, ciemny odcień), z brązowymi przebłyskami.

Usta jasne, różowe.

Dobrze czuje się w czerwonym,czarnym, niebieskim, a źle w jasnych odcieniach zieleni.

Stary 2007-11-13, 13:20   #743
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

pani-jesień - wieksze znaczenia ma odcien skóry niz oprawa oczu. Tylko brak rumienców skłania mnie ku jesieni. Wiec albo wiosna albo wiosna-jesien

Karuzela - podejrzewam że lato.

luizka__ - skóra jasna czy sniada? oprawa oczu czarna?

ufola - Twój opis to 50% jesieni i 50% lata wiec musze zrobic analize na paincie...szkoda ze nie wkleiłas zdjecia z dekoltem

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-13, 13:51   #744
Karuzela
Raczkowanie

Dziękuję bardzo
Ale czy słowo "podejrzewam" oznacza, że nie jesteś pewna jakiego typu jest moja uroda?
Bo ja też nie jestem przekonana czy naprawdę jestem latem
Fryzjerki mówią, że pasują mi ciepłe kolory brązów, bo ponoć one podkreślają kolor cery i niebieskie oczy.
Myślałam, że jestem raczej "ciepłym" typem.
Proszę Cię ....spójrz na to jeszcze raz jeśli możesz.
Karuzela jest offline  
Stary 2007-11-13, 15:36   #745
Justa 78
Raczkowanie

To ja tez poprosze.
1. Jak się opalasz - szybko, pierwszy dni (1-2) na czerwono, później ciało szybko brązowieje, dlugo sie utrzymuje.
2. Kolor oczu - szaro-niebieskie, brwi i rzęsy - ciemno-szare
3. Piegi -zadnych
4. Cera - do pazdziernika trzyma sie opalenizna a potem niestety juz blada miejscami zaczerwieniona, zadko się rumienię.
5. Naturalny kolor włosów - ciemna blondynka (szatynka)- ciezko okreslic, kolor ciemny szary, bez polysku. Farbuje na sredni popielaty blond chociaz nie wiem czy to dobry kolor dla mnie (malo wyrazisty).
6. Kolor ust - różowy, raczej malo intensywny
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Lubie wszystkie pastelowe kolory , dobrze mi w niebieskim i szarym. Zle w pomaranczowym i bezowym- wygladam strasznie blado, bez wyrazu.
Stary 2007-11-13, 16:05   #746
Ćwirka
ćwir ćwir

czy ja tez moge zostac okreslona? podalam odpowiedzi strone lu dwie wczesniej....
Stary 2007-11-13, 16:07   #747
lejka_21
Przyczajenie

GG do lejka_21

i ja poprosze
[quote=mila17;4736075]1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

ciężko,najpierw na różowo a potem złotawo-brązowy

ciemne-piwne, obwódka delokatnie ciemniejsza, kolor czysty bez zadnych plamek.
brwi i rzęsy ciemne, brązowe

piegi tylko latem od słonka, są jasne, mało widoczne, razczej szaro brazowe

cera jasna, rómienie sie żadko ale jak sie zdaza to na jasny rózowy

ciemny blond, yyy nie wiem czy ma przebłyski bo juz dawno nie mialam naturalnego koloru
ale raczej mysie

dość jasny, różowy

czuje sie dobrze :
czerwień
fiolet
niebieski, morski
czerń
(raczej wole żywe kolory)
źle sie czuje:
w bladych kolorach
lejka_21 jest offline  
Stary 2007-11-13, 17:34   #748
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Karuzela - myslałam o wiosnie ale nie wkleiłas zdjecia wiec tak moge rozwazac wiosne bądz lato. Nijaki kolor włosów to charakterystyczna cecha lata. Kolor piegów? Masz aktualne zdjecie w swietle dziennym?

Justa 78
- kolor włosów bardzo dobry gdyz po opisie wnioskuje ze jestes latem.

Ćwirka - wybacz ze Cie niezauwazyłam ale tyle Was jest...A Ty masz w sobie 90% lata i 10% wiosny tak tez LATO.

lejka_21 - cera jasna okey ale w jakim kolorze?

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-13, 18:02   #749
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
pani-jesień - wieksze znaczenia ma odcien skóry niz oprawa oczu. Tylko brak rumienców skłania mnie ku jesieni. Wiec albo wiosna albo wiosna-jesien
Tapcia, dzięki Ja stawiam na wiosnę-jesień.
Stary 2007-11-13, 19:12   #750
lejka_21
Przyczajenie

GG do lejka_21

lejka_21 - cera jasna okey ale w jakim kolorze?[/quote]

chłodny, wpadający w delikatny róż
lejka_21 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości