Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-11-17, 21:53   #841
martuskaa2
Raczkowanie

GG do martuskaa2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość

martuskaa2 - refleksy we włosach złote, mysie, miedziane...? oprawa oczu?
Refleksy we włosach są złote, a oprawa oczu nie za ciemna nie za jasna, trudno określić.

W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.

martuskaa2 jest offline  
Stary 2007-11-17, 22:16   #842
Buśka
Przyczajenie

Witam! Bardzo bym prosiła o określenie mojego typu urody. Zawsze było to dla mnie problemem z którym sobie sama nie mogłam poradzić. Z góry dziękuję
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się bardzo szybko i od razu moja skóra przybiera brązowy odcień i raczej jest to ciepły odcień

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Poczynając od źrenicy jest piwna obwódka a później zieleń pomieszana z niebieskim.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Moja cera ma ciepły brązowy odcień, raczej się nie rumienię.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Moje włosy można określić jako średni brąz nie są ani jasne ani ciemne. Odcień mysi niestety
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Kolor ust to ciemny róż troszkę z domieszką czerwieni.
.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?.

Lubię czerwień, czerń, niebieski, zielony, rudy ale nie przepadam za różowym kolorem.
Buśka jest offline  
Stary 2007-11-17, 22:57   #843
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Dziękuję

A gdzie tu opisy dla wiosen itd....?

o_O przeczytałam opis wiosny i jakoś nieprzekonana... z ciemną oprawą oczu, czarną, rumieńcami różowo-czerwonymi... o_O
Jestes napewno ciepłym typem gdyz masz jedna z najwazniejszych cech - ciepły odcien skóry. Ciemną oprawa oczu sie nie martw gdyz nie jestes wyjątkiem - jak mi nie wierzysz moge Ci przesłac zdjecie mojej kuzynki. Z rumiencami tez jest róznie...moze je miec różowe, brzoskwiniowe to nie jest wazne. Są to dwie cechy troche niezgodne z ksiązkowym opisem ale nie ma typu, który by w 100% sie z nim zgadzał.

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-17, 22:59   #844
tootsie
Zakorzenienie

Cytat:
a patrzyłas na twarz czy na dekolt?
I na twarz, i na dekolt Odcień skóry jest w tych miejscach praktycznie identyczny

fructissa na zdjęciu są róże firmy BOURJOIS Są m.in. na allegro w przystępnej cenie

tootsie jest offline  
Stary 2007-11-17, 23:01   #845
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
kolor /odcień karnacji - brzoskwiniowy w leciuteńko czerwonym odcieniu
wiosna

tootsie - mysle ze bez zdjecia sie nie obejdzie (w swietle dziennym+dekolt)

Mam dwa typy i tak sie waham ale nie chce popełnic błędu.

Buśka - wychodzi na to że zima południowa...ALE dlaczego okreslasz brąz swojej skóry jako ciepły? widzisz złoto, żółć? A moze jednak oliwke?

martuskaa2
- wiosna

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-17, 23:04   #846
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

dubel

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-17, 23:06   #847
mais
Przyczajenie

Prosilabym o pomoc w określeniu mojego typu urody.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się dość szybko, z początku opalenizna jest czerwonawa lecz w przeciągu kilku godzin brązowieje.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Jasne (zielono szare) z ciemniejszą obwódką, kolor czysty. Oprawę oczy mam zdecydowanie ciemną.

Pojawiają się tylko gdy się opalam (złotawe).

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera stosunkowo jasna.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Mam włosy koloru ciemny, mysi blond.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

Chyba koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Zwykle dobrze mi w intensywnych kolorach.
fiolet, śliwka, jasny szary, niebieski, zółty

Nieciekawie wyglądam w czerni, granacie, zgniłej zieleni.
Stary 2007-11-17, 23:31   #848
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

mais - mozliwe ze lato ale nie wiem jaki masz kolor skóry (patrz na dekolt)

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-18, 10:22   #849
little.b.blue
Zakorzenienie

witam, chciałabym się dowiedzieć jaki jest mój typ kolorystyczny.

Opalam sie ciężko, odcień opalenizny na pewno nie jest złotawo - brązowawy,

Oczy szaro - niebieskie z ciemniejszą obwódką, mają jaśniejsze i ciemniejsze plamki. Oprawa oczu - brwi i rzęsy bardzo jasnobrązowe.

Piegów brak.

Wydaje mi się, że moja cera ma jasny kolor, wpadający w róż lub brzoskwiniowy. (patrzyłam na skórę przy dekolcie)

Mój naturalny kolor włosów to bardzo jasny brąz. Ma złotawo - brązowe refleksy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usta koloru różowego (ale nie blady róż)

Lubię czerń, ładne, nie krzykliwe róże, pastelowe kolory. Nie noszę żółci, czerwienie rzadko, nie lubię ostrych, dających po oczach - wściekłych kolorów. :P Ale kolory, w których czuję się dobrze, a w których nie to raczej subiektywne odczucie.

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline  
Stary 2007-11-18, 10:44   #850
blue_cat
Rozeznanie

1.Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

[B]Opalam się na czerwono lub różowo, na ciepły złotawo-brązowawy kolor,
jak szybko to nie wiem, niestety nie pamiętam

Oczy mam jasne, niebieskie, nie wiem jak cimne musza być obwódki, ale owszem są ciemniejsze, kolor oczu jest czysty. Mam ciemną oprawę oczu (ciemne rzęsy i brązowe brwi)

Nie wystepują

Cera ma odcień porcelany, bądź też to jest blady, bardzo blady róż (nie wiem jest blada,mam na twarzy taki mleczno-kremowy odcień) Na ciele pozostałości opalenizny wpadają w taki bardzo jasny mleczno-złotawy kolor

Złoty blond, mam złote przebłyski

I tu także ciężkie zadanie- są one ciemne, ale raczej czerwone

Niektóre odcienie fioletu, niebieski, , różowy, złoty, niektórzy mówią , że czerwony, ale uważam, że jak jestem opalona ( poza tym chyba każda kobieta w nim dobrze wygląda), biały, morski..no nie wiem cos z tych kolorów..a i jeszcze brąz

Proszę pomóżcie, bo ja niestety nie mogę się nigdzie przydzielić, do żadnej pory roku, chyba jestem jakaś lewa Wydaje mi się, że to lato, ale nie jestem pewna...
blue_cat jest offline  
Stary 2007-11-18, 11:04   #851
Buśka
Przyczajenie

Cytat:
wiosna

tootsie - mysle ze bez zdjecia sie nie obejdzie (w swietle dziennym+dekolt)

Mam dwa typy i tak sie waham ale nie chce popełnic błędu.

Buśka - wychodzi na to że zima południowa...ALE dlaczego okreslasz brąz swojej skóry jako ciepły? widzisz złoto, żółć? A moze jednak oliwke?

martuskaa2 - wiosna
Mi się wydaje że jest to odcień oliwkowy, ale na wszelki wypadek zerknij na fotki. Na dwóch starszych jestem po solarium ale to ostatnie jest całkowicie naturalne
Buśka jest offline  
Stary 2007-11-18, 11:04   #852
Buśka
Przyczajenie

zapomniałam o stronce z fotkami :P www.buska18.fotka.pl
Buśka jest offline  
Stary 2007-11-18, 11:10   #853
Buśka
Przyczajenie

Niestety ostatnie zdjęcie jest robione przy sztucznym oświetleniu i cera zdaje się być żółtawa a taka nie jest w rzeczywistości, obstawiałabym dalej odcień oliwkowy.
Buśka jest offline  
Stary 2007-11-18, 11:18   #854
Mondzia
Zadomowienie

Też poproszę o określenie mojego typu urody i podpowiedź dotyczącą koloru włosów i ubrań, które będą pasować do mojej urody.

Opalam się najpierw na czerwono, później opalenizna ciemneje, ale nie jest to typowy brąz... raczej powiedziałabym, że właśnie podchodzi pod szaro-beżowy.

Oprawa oczu jasna... brwi cienkie i jasne, bez henny wyglądam jakbym ich nie miała (prawie) ... kolor oczu niebiesko-szary.

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów brak, pieprzyki brązowe malutkie rozsiane po całym ciele

Z tym mam problem, nie potrafię tego określić
Jeśli się rumienię to na czerwono.

Naturalny kolor to mysi ciemny blond.

Dość jasne o ciepłym(?) odcieniu.

Źle w czerwieni i czystej bieli.

Dobrze w różu, brązie, turkusie.

(a może tylko mi się tak wydaje)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaaaaaa.JPG (35,1 KB, 26 załadowań)

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline  
Stary 2007-11-18, 11:28   #855
kona
Raczkowanie

Ja tez prosze o analizze kolorystyczna

1.
Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
opalam sie najpierw na czerwono a po kilku dniach opalenizna robie sie zlotawo-brazowa

mam niebieskie oczy z ciemnijesza obwodka bez plamek, mam jasna oprawe oczu

wystepuja tylko latem, zima zanikaja sa zloto-brazowe

moja cera ma odcien szaro-rozowy, rumienie sie na czerwono

ciemny blad a co do przeblyskow to trudno mi okreslic, raz wydaje mi sie ze zlotawe a raz ze popielate;/
jasny rozowy

7.W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
zle czuje sie w bieli i czerni, lubie blekity i zielenie

dodam jeszcze ze mam jasna karnacje
kona jest offline  
Stary 2007-11-18, 11:48   #856
Patka92
Przyczajenie

GG do Patka92

Opalam sie nawet szybko i na czerwono..pozniej zmienia sie w zloto-brozowy.

Ciemne, niebieskie z ciemniejsza obwódką..na dole mam dwie ciemne male plamki.Oprawa jasna lecz nie "biala".
Zlotawe piegi.

Na dekolcie jasny,chłodny, a na twarzy jasny wpadający w róż..tylko nie wiem czy to przez to ze ją maltretuje roznymi srodkami przeciw tradzikowi czy taka uroda..?

Miedziane, złote, przy glowie ciemniejsze..a na końcówka wpadające w pomarańcz.

Chyba koral, bo taki zimny troszke.Z ciemniejsza obwódką.

Dobrze-w oliwkowym,czarnym, bezowym, brązowym,zielonym i czasem w niebieskim, iw takim jakby kolorze wina.

Zle-napewno róż,zle sie czuje w czerwonym i pomarańczowym,i w śnieznobialym.

Mam nadzieje ze ktoras w wizazystek mi pomoze..jestem ciekawa w jakich kolorach mi dobrze Pozdrawiam
Patka92 jest offline  
Stary 2007-11-18, 12:00   #857
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Buśka - zima południowa (juz wczesniej o tym pisałam ze jezeli ktos nie ma pojecia o temperaturze barw i nie odróznia ciepłych od zimnych to niech nie pisze "ciepła", "zimna")

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Opalam sie ciężko, odcień opalenizny na pewno nie jest złotawo - brązowawy...

...Wydaje mi się, że moja cera ma jasny kolor, wpadający w róż lub brzoskwiniowy. (patrzyłam na skórę przy dekolcie)
Analiza kolorystyczna to nie zabawa w "zgadnij jaki mam kolor skóry i opalenizny (dla ułatwienia napisze Ci jakiego koloru nie mam)". Pomiedzy rózowym a brzoskwiniowym odcieniem skóry jest wielka przepaść. Odcien rózowy jest chłodny a brzoskwiniowy ciepły. Zdecyduj sie

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-18, 13:34   #858
Buśka
Przyczajenie

Dzięki za odpowiedź Mam jeszcze małe pytanko. W innym poście przeczytałam że zima południowa powinna unikać brązów, a ja lubię brązy i wydaje mi się że brązowe cienie do mnie pasują. Czy mogłabyś napisać co jest odpowiednie dla południowej zimy. Z góry dziękuję za odpowiedź
Buśka jest offline  
Stary 2007-11-18, 17:32   #859
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Jezeli brązy to tylko w szarym, srebrnym odcieniu. Bez domieszki złota, miedzi...

blue_cat - wiosna

Mondzia - lato (prośba/rada - zapusc brwi i nie podkreslaj wnetrza oka czarna kreska)

kona - lato

Patka92 - wiosna

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-18, 22:43   #860
blue_cat
Rozeznanie

Tapcia dziękuję bardzo** Nie wiem tylko, na poprzedniej stronie znalazłam palety barw dla wiosny i lata..teraz kompletnie już nic nie rozumiem, bo kolory lata są właśnie tymi kolorami, w których wyglądam najlepiej, a te kolory wiosny...nie zakładam po prostu takich rzeczy, bo przeważnie w nich wyglądam źle (?)
blue_cat jest offline  
Stary 2007-11-19, 00:46   #861
cute-poison
Raczkowanie

Poproszę o ocenę. Nie czytałam całego wątku, więc wybaczcie jeśli zrobię coś nie tak. I nie krzyczeć. Dziękuję

1. Opalam się najpierw na czerwono, ale później opalenizna ma złotawo-brązowy kolor.

2. Oczy koloru niezidentyfikowanego. Jedni mówią, że niebieskie, inni że zielone. W dowodzie osobistym mam szare. Mama ma jednak mocno zielone, więc myślę, że z wiekiem też taki kolor uzyskam. Obwódka jest ciemniejsza. Kolor czysty.
Oprawa oczu bardziej ciemna niż jasna. Jednak niezadowalająco

3. Piegi po większym słoneczku lub solarium. Duże i tylko na nosku. Brązowe, myślę, że ciepłe.

4. Cera... Oj... Bez słońca szybciutko blednie - to jest pewne. Raczej chłodny kolor. Dążę do porcelanowego, ale ciężko idzie. Jeśli się rumienię (popularne puszczanie "buraka" lub z zimna) to na czerwono.

5. Kolor włosów ciemny, brązowy. Ze złotymi refleksami.

6. Kolor ust. Myślę, że koral.

7. Śliwkowy i fioletowy (jeśli to nie to samo) Uwielbiam! Oprócz tego czarny, niektóre odcienie różu, biały, granatowy. W szafie mam jeszcze bordo, brąz i zgniłą zieleń, ale zupełnie się w nich nie czuję.

Znając siebie to większość oceniłam źle, więc dołączam małą pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (22,8 KB, 33 załadowań)
cute-poison jest offline  
Stary 2007-11-19, 12:49   #862
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Tapcia dziękuję bardzo** Nie wiem tylko, na poprzedniej stronie znalazłam palety barw dla wiosny i lata..teraz kompletnie już nic nie rozumiem, bo kolory lata są właśnie tymi kolorami, w których wyglądam najlepiej, a te kolory wiosny...nie zakładam po prostu takich rzeczy, bo przeważnie w nich wyglądam źle (?)
myslałam o lecie ALE...lato o złocistym blondzie moze jedynie pomarzyc

cute-poison - typ ciepły - to napewno. I stawiam na wiosne.

Dla jasnosci:
przez łączenie barwy żółtej i niebieskiej
otrzymujemy cały szereg barw zielonych;
przez łączenie niebieskiej i czerwonej - cały szereg fioletowych;
przez połączenie czerwonej z żółtą - całą gamę pomarańczowych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif barwy_pochodne.gif (15,7 KB, 5 załadowań)

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-19, 15:37   #863
blue_cat
Rozeznanie

Wiem w czym może tkwić problem Może mój blond nie jest złoty? Mam takie złote refleksy, ale gdy patrzę na mój odcień jest on chłodny. Może ktoś wkleiłby zdjęcie tego odcienia włosów (złotego blondu)? Byłabym bardzo wdzięczna
blue_cat jest offline  
Stary 2007-11-19, 15:47   #864
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

a nie mozesz wkleic aktualnego zdjecia? jezeli nie tu do do mnie na PW albo na poczte tapcia@op.pl

6 kolorów włosów dla wiosny.
2,5,6 - prawie jak złoty blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiosna włosy.jpg (103,9 KB, 19 załadowań)

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-19, 16:12   #865
ariam4
Raczkowanie

Tapciu mam prośbę. Czy mogłabyś mi poradzić w jaki sposób zniwelować trochę różowy odcień skóry u śnieżki? Wiem, że nie ma co walczyć na siłę, ale nie chcę zawsze wyglądać jak świnka Pigi, nawet jak nałożę trochę samoopalacza, to ten róż przebija...masakra.
ariam4 jest offline  
Stary 2007-11-19, 16:31   #866
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

mam ten sam problem bez makijazu widać jak różowa cera na twarzy rózni sie od bezowo-lekko różowej skóry na szyji i innych partiach ciała. Jezeli chodzi o makijaz to wybieraj podkłady w chłodnej, beżowej tonacji. Zamiast rózowego różu - brzoskwinka badz brąz... w zadnym wypadku w odcieniu złota. Jezeli chodzi o kosmetologie (znam tylko jej podstawy) albo dermatologie to juz nie moja dziedzina.

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-19, 16:46   #867
ariam4
Raczkowanie

Wink Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziękuję Ci bardzo Tapciu. A mogłabyś mi podać jakiś przykładowy podkład w zimnym beżu, firma, nr, kolor? Nie wiem czy mam takie szczęście ale jak szukam beżów to one są zawsze pomarańczowe...Mam plana żeby na Sylwestra uzyskać trochę opalony efekt. Oczywiście solarium odpada bo szkoda mi skóry, a poza tym jedyne co bym uzyskała to pewnie czerwony pysk. Próby z samoopalaczem nawet wychodzą dość fajnie, no ale ten róż trochę przebija więc co zrobić dalej? Jaki podkład i brązer, (bo rozumiem, że nie może być jakiś pomarańczowy), żeby uzyskać w moim wypadku efekt w miarę naturalnej opalenizny? Będę Ci bardzo wdzięczna tapciu za wszelkie sugestie.
ariam4 jest offline  
Stary 2007-11-19, 17:11   #868
blue_cat
Rozeznanie

Mam niestety tylko zdjęcia przed rozjaśnianiem włosów, , gdy były one nieco ciemniejsze, ale też blond. Postaram się w najbliższym czasie cyknąć jakaś fotkę moim włosom i mam nadzieję, że mi pomożesz
blue_cat jest offline  
Stary 2007-11-19, 17:37   #869
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez ariam4 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo Tapciu. A mogłabyś mi podać jakiś przykładowy podkład w zimnym beżu, firma, nr, kolor? Nie wiem czy mam takie szczęście ale jak szukam beżów to one są zawsze pomarańczowe...Mam plana żeby na Sylwestra uzyskać trochę opalony efekt. Oczywiście solarium odpada bo szkoda mi skóry, a poza tym jedyne co bym uzyskała to pewnie czerwony pysk. Próby z samoopalaczem nawet wychodzą dość fajnie, no ale ten róż trochę przebija więc co zrobić dalej? Jaki podkład i brązer, (bo rozumiem, że nie może być jakiś pomarańczowy), żeby uzyskać w moim wypadku efekt w miarę naturalnej opalenizny? Będę Ci bardzo wdzięczna tapciu za wszelkie sugestie.
Podkłady mają w swojej palecie barw beże, bezo-róże/złote/żółte/brzoskwiniowe, brązy od jasnych do ciemnych... Najlepiej jakbys podała nazwe ulubionego podkładu. Jest duzo wątków na wizazu dot. danego podkładu, opinie o: konsystencji, pojemności, wydajnosci, kryciu, trwałości, cenie, kolorach/odcieniach etc. nie masz ulubionego podkładu zajrzyj na KWC. To samo z pudrami i brązerami. Jezeli podkład nie daje sobie rady to moze baza pod podkład na zaczerwienienia najlepsza seledynowa.

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Mam niestety tylko zdjęcia przed rozjaśnianiem włosów, , gdy były one nieco ciemniejsze, ale też blond. Postaram się w najbliższym czasie cyknąć jakaś fotkę moim włosom i mam nadzieję, że mi pomożesz
Moga być przed rozjaśnianiem byle w swietle dziennym

Tapcia jest offline  
Stary 2007-11-19, 17:50   #870
Lanessa
Zadomowienie

A ja mam pytanko ^_^
Czym sie charakteryzuje Panie Jesień?? Czym rożni sie ona od Pani Wiosna?? Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam wszystkie wizazystki ;*
Lanessa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości