Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-20, 13:13   #991
hebe20
Raczkowanie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

a moze któras z Was wie jakim typem jest Keira Knightly? strasznie podoba mi się jej kolor karnacji , porcelanowa cera i delikatne rumieńce w odcieniu różowym, mam bardzo podobny kolorek cery co ona ale nie az tak jasny... dąze do tego żeby cera była jak najjaśniejsza, wiec zaopatrzyam sie w filtry.

zima?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 105402.1.jpg (89,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 105453.1.jpg (74,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keira-knightley.jpg (28,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_kei-kni_hqxp_004.jpg (79,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_105535_1.jpg (50,8 KB, 16 załadowań)
hebe20 jest offline  
Stary 2008-01-20, 13:54   #992
gosiaska
Zadomowienie

maaril- na pewno ciepły typ jesień lub wiosna przejrzyj paletki kolorów - powolne opalanie wskazuje na jesień zaś częste rumienienie się na wiosnę
agusia_4you- raczej zima o typie pd często mylona z jednymz wariantów jesieni- obejrzyj jeszcze raz dla pewności paletki obu tych typów,a le wiele wskazuje na zimę
palema- masz cerę ciepła brzoskiwniową lub jasną o żółtawym połysku ewentualnie ma tendencje do rumienców lub piegów ?? jesli tak to raczej jesteś wiosną. U lato w większości ma porcelanową/ różowawą/ lub ciemniejsza cerą ale zawsze o niebieskawym chłodnym odcieniu cerę.
moniczkaw- myślałam ż ejesteś jesienią, ale jesieni raczje dobrze w pomarańczu, wydajesz mi sie ciepłym typem. Może zamieść jakieś zdjęcie zrobione w świetle dziennym i jeszcze raz odpowiedz na pytanka
kasieńka_wieesz- hmm masz cechy lata i wiosny trudno mi okreslić. Twoje ulubione kolory (czerwony i żółty)pasują do wiosny o ile oczywiście są ciepłe i nasycony bo jak wiadomo czerwień czerwieni nie równa tak samo z żołtym i pozostałymi kolorami.
M4tyna- lato
wrotmenka- jaki odcień ma Twoja cera? ciepły/złocisty./jany/ o żółtawym połysku czy chłodny/ jasny/ różowy/ lub ciemniejszy ale zawsze o niebeiskaym odcieniu. odp. jeszcz eraz na pytania. Ze zdjęcia wydajesz się być ciepłym typem urody- wiosną.
poppy- wyglądasz ma na ciepły typ, ładnie Ci w tym ciepłym odcieniu zieleni. Raczej jesień ale nei mam 100% pewności.
nervica- trudno mi okreslić pomiędzy latem a wiosną przejrzyj paletki tych typów. Które kolory z nich bardziej Ci odpowiadają i w które być może nosisz. Określ jeszcze jaki odcień ma Twoja cera ciepły/jasny/ brzoskwiniowy ale zawsze o żółtawym połysku lub chłodny/ kasny/ porcelanowy/ rózowy / ciemneijszy ale zawsz eo niebieskawym połysku. odpowiedz na te pytanka jeszcz raz.
caate- czy te kolory które preferujesz są zimne i nasycone ?? jesli tak to raczej jestes zimą
spioch7- jaki masz odcień cery ciepły/ jasny/ brzoskwiniowy/ zawsze o żółtym połysku czy jasny/ chłodny/ różowawy/ zawsze o neibieskawym połysku-??czy Twoje ulubione kolory są zgaszone i ciepłe - chodzi o ten żółty, czerwony i zielony?? odp jeszcze raz na pytanka.

Keira to prawdziwy Kameloen. Ciężko stwierdzic na jednych zdjęciach wygląda ciepło a na innych chłodno. Jest gdzies wątek o gwiazdach i ich typach urody tam zamieściłam jej zdjęcie w czarnym wdzianku i wygląda fatalnie wiec zimą raczje nie jest.
tu jets to zdjęcie- bez żądnego makijazu
http://www.pursepage.com/wp-content/..._knightley.jpg

Pozdrawiam
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline  
Stary 2008-01-20, 14:35   #993
spioch7
BAN stały

opisalam jaki mam odcien cery jasny a moze porcelanowy.. ten czerwony i zolty jest cieply natomiast zielony to taka zgnila zielen wiec raczej chlodny?
spioch7 jest offline  
Stary 2008-01-20, 16:00   #994
caate
Zakorzenienie

GG do caate

caate- czy te kolory które preferujesz są zimne i nasycone ?? jesli tak to raczej jestes zimą

sa nasycone,ale chodzi mi predzej o taka zywa-trawiasta mocna zielen, czerwony ostry,zywy kolor, i niebieski jak niebo.zdecydowany kolor. inaczej nie potrafie tego okreslic.
i tak dziekuje
caate jest offline  
Stary 2008-01-20, 16:19   #995
nervica
Raczkowanie

No więc muszę stwierdzić, że moja cera wpada chyba najbardziej w róż.
Zaś kolory jakie lubię/noszę? ...mój mąż uważa, że najbardziej do twarzy mi w zieleni

Proszę o ponowne rozpatrzenie próby określenia mojego typu

Ludzi poznaje się po ich śmieciach.

(Oliver Brown)
nervica jest offline  
Stary 2008-01-20, 18:15   #996
kasieńka_wieesz
Raczkowanie

gosiaska dziękuję ślicznie lubię właśnie takie żywe kolory i chyba bardziej pasuję do wiosny
kasieńka_wieesz jest offline  
Stary 2008-01-20, 19:42   #997
gosiaska
Zadomowienie

catte- trawiasta zieleń to raczej dla wiosny ale reszta Twojego opisu pasuje na zimę - przejrzyj paletki zimy i tam jest waiant zieleni specjalnie dla tego typu
spioch7- lato
nervica- wiosna

teraz mam sesję wiec przez najbliższe 2 tyg. raczej nie będe mieć czasiku. Pozdrowionka
Buźki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline  
Stary 2008-01-20, 21:20   #998
caate
Zakorzenienie

GG do caate

gosiaska dziekuje,pomoglas mi bardzo
caate jest offline  
Stary 2008-01-20, 21:56   #999
kungisha
Przyczajenie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się najpierw na różowo, szybko brązowieje, kolor szaro-beżowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy zielone i brązową obwódką przy źrenicy

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegi wychodzą mi po opalaniu latem, "cieple"

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

chodze na solarium, wiec taki żółtawy... ale czasem mam wrażenie, ze wpada w róż przez różowe policzki, rumienie sie na kolor rózowy

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy są w kolorze jasnego brązu ze złotawo brązowymi przebłyskami

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

na zdjeciach wyraźnie widać, że są bladorózowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze czuje sie w czarnym, i w chodnych odcieniach (np.różu), uważam, ze marnie wyglądam w czerwieni

Prosze o pomoc!
kungisha jest offline  
Stary 2008-01-20, 22:10   #1000
nervica
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
nervica- wiosna

teraz mam sesję wiec przez najbliższe 2 tyg. raczej nie będe mieć czasiku. Pozdrowionka
Buźki

Pięknie dziękuję za pomoc

Przy okazji połamania piór, języka i czego tam jeszcze trzeba

Ludzi poznaje się po ich śmieciach.

(Oliver Brown)
nervica jest offline  
Stary 2008-01-20, 22:18   #1001
wrotmenka
Przyczajenie

Zapytała mojego TZ o kolor cery bo z okersleniem tego mam najwiekszy problem - powiedzial ze dosyc jasna ale nie porcelanowa - raczej wpadsająca w brzoskwinke ale tak delikatnie. Usta jasne, wyblakla czerwien.moje kolory zielen niebieski zarowno zgaszone jak i intensywne wydaje mi sie ze najgorzej mi w rudosciach czerwieniach zamieszczam jeszcze jedna fotke bo to jest dosyc ciemne i mzoe nie wszystko widac
pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Cytat:
maaril- na pewno ciepły typ jesień lub wiosna przejrzyj paletki kolorów - powolne opalanie wskazuje na jesień zaś częste rumienienie się na wiosnę
agusia_4you- raczej zima o typie pd często mylona z jednymz wariantów jesieni- obejrzyj jeszcze raz dla pewności paletki obu tych typów,a le wiele wskazuje na zimę
palema- masz cerę ciepła brzoskiwniową lub jasną o żółtawym połysku ewentualnie ma tendencje do rumienców lub piegów ?? jesli tak to raczej jesteś wiosną. U lato w większości ma porcelanową/ różowawą/ lub ciemniejsza cerą ale zawsze o niebieskawym chłodnym odcieniu cerę.
moniczkaw- myślałam ż ejesteś jesienią, ale jesieni raczje dobrze w pomarańczu, wydajesz mi sie ciepłym typem. Może zamieść jakieś zdjęcie zrobione w świetle dziennym i jeszcze raz odpowiedz na pytanka
kasieńka_wieesz- hmm masz cechy lata i wiosny trudno mi okreslić. Twoje ulubione kolory (czerwony i żółty)pasują do wiosny o ile oczywiście są ciepłe i nasycony bo jak wiadomo czerwień czerwieni nie równa tak samo z żołtym i pozostałymi kolorami.
M4tyna- lato
wrotmenka- jaki odcień ma Twoja cera? ciepły/złocisty./jany/ o żółtawym połysku czy chłodny/ jasny/ różowy/ lub ciemniejszy ale zawsze o niebeiskaym odcieniu. odp. jeszcz eraz na pytania. Ze zdjęcia wydajesz się być ciepłym typem urody- wiosną.
poppy- wyglądasz ma na ciepły typ, ładnie Ci w tym ciepłym odcieniu zieleni. Raczej jesień ale nei mam 100% pewności.
nervica- trudno mi okreslić pomiędzy latem a wiosną przejrzyj paletki tych typów. Które kolory z nich bardziej Ci odpowiadają i w które być może nosisz. Określ jeszcze jaki odcień ma Twoja cera ciepły/jasny/ brzoskwiniowy ale zawsze o żółtawym połysku lub chłodny/ kasny/ porcelanowy/ rózowy / ciemneijszy ale zawsz eo niebieskawym połysku. odpowiedz na te pytanka jeszcz raz.
spioch7- jaki masz odcień cery ciepły/ jasny/ brzoskwiniowy/ zawsze o żółtym połysku czy jasny/ chłodny/ różowawy/ zawsze o neibieskawym połysku-??czy Twoje ulubione kolory są zgaszone i ciepłe - chodzi o ten żółty, czerwony i zielony?? odp jeszcze raz na pytanka.

Keira to prawdziwy Kameloen. Ciężko stwierdzic na jednych zdjęciach wygląda ciepło a na innych chłodno. Jest gdzies wątek o gwiazdach i ich typach urody tam zamieściłam jej zdjęcie w czarnym wdzianku i wygląda fatalnie wiec zimą raczje nie jest.
tu jets to zdjęcie- bez żądnego makijazu
http://www.pursepage.com/wp-content/..._knightley.jpg

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1841.JPG (72,3 KB, 16 załadowań)
Stary 2008-01-20, 23:04   #1002
m4tyna
Przyczajenie

Cytat:
M4tyna- lato
dziekuje bardzo o taki konkret mi chodziło
i również powodzenia życzę
m4tyna jest offline  
Stary 2008-01-21, 19:20   #1003
Yunne
Przyczajenie

Też bym prosiła o określenie mojego typu urody:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko, na złoto-brązowo.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
A więc tak: tęczówki przy źrenicach są brązowe, otoczone zielonkawą obwódką.
Brwi, rzęsy: czarne

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów nie posiadam.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
To najtrudniejsze. Taki ciemnawy, ale nie za ciemny O, jaśniejszy niż oliwkowy. Rumienię się na delikatny różowy.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Jak byłam mała moje włosy były czarne jak noc, ale z biegiem czasu pojaśniały.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
bardzo czerwone.

Świetnie mi żywej zieleni, w czerni, w różowym, w białym,
Koszmarnie wyglądam w pomarańczowym, czerwonym, zgniłym zielonym, fioletowym, brązowym.
Yunne jest offline  
Stary 2008-01-21, 22:07   #1004
maaril
Raczkowanie

Gosiaska dziękuję Ci, bardzo mi pomogłaś

kod rabatowy na e-torebkę 40219d53

maaril jest offline  
Stary 2008-01-21, 23:58   #1005
palema
Zadomowienie

Cytat:
zdecydowanie to pierwsze dziękuję bardzo

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...

l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline  
Stary 2008-01-22, 09:11   #1006
Agusia_4you
Raczkowanie

gosiaska, dzięki. Myślę, że zima
Stary 2008-01-23, 14:53   #1007
Nightmare
Przyczajenie

od dawna dumam nad tym, jaki mam typ urody i nadal nie mogę dociec. mam nadzieję, że mi pomożecie, a więc:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). opalam się powoli, bez poparzeń na brązowo, odcień raczej "przykurzony", jak taki chłop-robotnik

oczy szaro-zielono-niebieskie, z ciemną obwódką, pojedyńcze pomarańczowe(!) plamki (kiedyś były wyraźniejsze).
ciemna, wyraźna oprawa oczu.

brak, jedynie w lecie drobne szaro-brązowe na nosie, ledwo widoczne.

ciężko dociec, taki jakby żółto-różowy, rumienię się na różowo, jednak nieczęsto.

jak byłam młodsza były ciemne (ogólnie uroda Królewny Śnieżki), potem brąz z licznymi refleksami od słońca o chłodnym odcieniu (nawet w ziemnie), ale niekiedy włosy miewały rudawy poblask.
obecnie mam 'farbowane' na 'jasnym brązem' Castingu loreal'a.

taki jakby ciepły róż.

'moje' kolory to: wszelka zieleń, czerwień, biel, czerń, turkus, śliwka, brązy, czekoladowy, a nie lubię niebieskiego, źle mi w granacie, pomarańczowym, bladym różu

załączam moje zdjęcie w towarzystwie koloru chłodnego (róż) i ciepłego (pomarańcz) oraz tych, w których wg mnie nieźle wyglądam. /zdjecie robione pod koniec lata/

czy waszym zdaniem pasowałby mi kasztanowy kolor włosów?
pomóżcie kochane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg typy kolorystyczne.JPG (42,5 KB, 97 załadowań)
Nightmare jest offline  
Stary 2008-01-23, 14:57   #1008
Avarice
Raczkowanie

Dot.: Jaki jest mój typ kolorystyczny? Duży problem =(

Żeby nie zakładać nowego tematu, chciałabym podpiąc się do tego. Jest taki malutki, a w tym drugim też o określaniu typu nie mogę się odnaleźć.
Chciałabym wiedzieć jakim typem kolorystycznym jestem? Czytałam wiele charakterystyk ale w każdej znaczna część do mnie nie pasowała.
Jak się opalasz? Opalam się łatwo, nidy się jeszcze nie spiekłam, opalenizna ciemnieje na drugi, trzeci dzień. Jest to raczej złotawy brąz.
Kolor oczu Z kolorem oczy jest problem, bo nie jest on jednolity i wyraźny. Obwódka ma kolor ciemoszary wpadający w zieleń, potem jest kolor zielonkawy a zaraz potem przechodzi w brąz. Oprawa oczu ciemna, czarna.
Piegi Tylko w lecie, i to od niedawna. Zaczęły mi się pojawiać około czerwca i są w kolorze jasnym brązowym, prawie niewidoczne.
Cera Nie potrafię określić jej koloru, może coś pod kość słoniową, ale taką ciemniejszą? Nie mam pojęcia. Raczej ciepła.
Naturalny kolor włosów - Ciemny brąz, czekolada. W lecie z rudawo-złotymi przebłyskami. Głęboki.
Kolor ust Ciemny róż, czerwień.
W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w każdym odcieniu zieleni, a najlepiej w bardzo ciemnych, albo bardzo jasnych. W żadnym wypadku nie pastelowe. Kolory pasnelowe w ogóle do mnie nie pasują. Uwielbiam wyraziste kolory. Ładnie wyglądam też w czarnym, śliwkowym i nasyconym fiolecie, żywym żółtym i szarym. Do tego jeszcze niektóre beże i brązy, czasem czerwony. W żadnym wypadku nie różowy, w nim wyglądam bardzo źle i nie wynika to bynjamniej z przekonania o tym że go nie lubię, bo w takim naprwdę różowym to jeszcze ujdzie. Nie przepadam za bielą, chociaż podobno mi w niej dobrze, i uwielbiam turkus, ale nie lubię niebieskiego, chyba że to dżins.
Podsumowanie: żywe, wyraziste kolory, w żadnym wypadku nie pastelowe.

Dołącze też zdjęcia, może pomogą. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 92.JPG (33,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102.JPG (31,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułuffg.JPG (7,4 KB, 10 załadowań)
Avarice jest offline  
Stary 2008-01-23, 21:21   #1009
malenstwo5
Wtajemniczenie

pomożcie
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). opalam się powoli, na brązowo

zielone, ciemniejsza obwódka, i ciemna oprawa oczu

brak

między brzoskwiniowym, a złotawym, rumienie się na czerwono

naturalny to taki bardzo ciemny blond, robiły mi się pasemka od słońca, teraz mam ciemny brąz

różowe

'dobrze mi w : zieleniach, czerni, brązach, fioletach, czerwieni, granacie nie przepadam za niebieskim, różowym, białym
malenstwo5 jest offline  
Stary 2008-01-24, 14:46   #1010
Nightmare
Przyczajenie

Maleństwo, napewno masz ciepły typ urody, a co do pory roku, to chyba wiosna, o ile nie masz rudych przebłysków we włosach - wtedy jesień.
Nightmare jest offline  
Stary 2008-01-24, 16:14   #1011
Avarice
Raczkowanie

Dot.: Jaki jest mój typ kolorystyczny? Duży problem =(

Pomoże ktoś? Bardzo proszę.
Avarice jest offline  
Stary 2008-01-25, 12:57   #1012
Nightmare
Przyczajenie

up up! pomóżcie, dziś kupuje ciemno-rudą farbę do włosów - jeśli zakup będzie nietrafiony, to będzie to wasza wina
Nightmare jest offline  
Stary 2008-01-25, 19:26   #1013
nimrodel
Rozeznanie

czy ja tez tu mogę?? nie chce zakładac nowego wątku

z góry dziękuję!

opalam się raczej szybko, na czerwono; odcień opalenizny złoto-brązowy

oczy bardzo jasne w stosunku do reszty (karnacji itp); zielono-szare, kolor czysty, z ciemniejszą szarą obwódką; naturalna oprawa oczu- czarne, ciemne długie rzęsy, nie muszę malować

nie mam

nie rumienię się i nie mogę określić jaki kolor mam cery, normalnie raczej blady, ale latem brzoskwiniowy;

załączam fotke- powiedzcie jaki to kolor cery, dla dobra sprawy fotka jest bez żadnej tapety, ZERO, wiem wiem, strasznie wyglądam ale czego się nie robi...

ciemny brąz, podobny do tego ze zdjęcia, popielaty

jasny różowy

fiolety, brązy, czarny są ok

nie lubię niebieskich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wera.jpg (46,1 KB, 49 załadowań)
nimrodel jest offline  
Stary 2008-01-25, 20:08   #1014
Kacha17
Raczkowanie

1. Jak się opalasz? - opalam sie dość szybko, najpierw na różowo potem różowy zmienia sie w brzoskwiniowo-brązowy-oliwkowy

2. Kolor oczu - piwne gdzie niegdzie troche zielonego, obwódka jest ciemna, niektorzy mówią, że z daleka są żółte. Oprawa oczu - ciemne brwi, gęste, rzęsy czarne

3. Piegi - nie ma

4. Cera - kolor - porcelanowo/różowy, jasna. rumieńce - różowe

5. Włosy - w lecie - blond dość jasny, jesienią - blond/rudawy ze złotymi refleksami, naturlanie kręcone(przez cały rok) :P

6. Kolor ust - różowy, jasno różowy

7. Najlepiej czuje sie w kolorze czarnym - to mój ulubiony kolor. Mieszam go z szarościami, granatami i ogolnie ciemnymi kolorami. Nie lubie miec na sobie koloru białego, beżowego i czerwonego, bo wydaje mi sie, że wyglądam wtedy jak świnka pigi :P Czerwony podkreśla 'czerwien' na skórze. Nie lubie kiedy jest zbyt pstrokato

Cała twarz:
http://aycu13.webshots.com/image/330...6133864_rs.jpg

Kolor/oprawa oczu
http://aycu03.webshots.com/image/381...8382929_rs.jpg
http://aycu09.webshots.com/image/414...1888405_rs.jpg

też sie dodam tutaj, bo w osobnym wątku nikt nie odpowiada;] tutaj moze bedzie szybciej.
Kacha17 jest offline  
Stary 2008-01-31, 09:30   #1015
nimrodel
Rozeznanie

halloooo, jest tu ktooooo?
nimrodel jest offline  
Stary 2008-01-31, 13:25   #1016
iinnkkaa
Zakorzenienie

moze mi ktos pomoze

opalam się raczej ciężko, najpierw na czerwono. Gdy czerwień zejdzie odcień opalenizny jest raczej zloto - brązowawy

Oczy mam szare, plamki ciemniejsze, brwi są jasne a rzesy szaro-czarne, musze podkreślić tuszek

występuja latem od słońca w kolorze złotawym

Cera- jasna, latem wpadająca w brzoskwiniowy
Rumienie się na rózowo

Włosy niezidentyfikowane ciemny blad-jasny brąz

usta- różowe

dobrze czuje sie w ciemnych kolorach- czarny, szary ale lubie czasem założyc cos kolorowego- zieleń, niebieski

iinnkkaa jest offline  
Stary 2008-01-31, 14:59   #1017
madzienka001
Raczkowanie

nimrodel wedłu mnie typowa zima z Ciebie, nawet jakby typ królewny sniezki... wystarczy spojrzec na fotke...
ubierz sie w cos pomaranczowego, a potem dla odmiany w cos czarnego czy bordowego... zbaczysz od razu ze bediz eCi lepiej w chłodnym odcieniu
Pozatym jak widze mas zciemna oprawe oczu...
poczyta o typach koorystycznych, a rozwieja sie Twoje wszystkie watpliwosci
madzienka001 jest offline  
Stary 2008-01-31, 18:25   #1018
Maianthemum
Rozeznanie

A jak jest ze mną, jak sądzicie ? Z góry dziękuję za opinie

Opalam się ciężko, zawsze najpierw na czerwono, a potem zostaje lekki brązik, taki szaro-beżowy

Oczy mam jasne, szaro-zielone, wokół nich ciemna obwódka. Oprawa oczu... hm, raczej taka średnio intensywna, szarawa.

Piegów miewam generalnie niewiele, czasami zdarzy się jakieś 2-3 latem Raczej są szaro-brązowe.

Cera jest jasna, rumieni się na różowo, ogólnie odcień trudno mi określić, taki ni to różowy ni żółty, coś pomiędzy chyba ;P

Hmm... taki mysi brąz wpadający w ciemny blond, mówiono mi, że jestem szatynka :P

Usta... hm, różowe w malinowym odcieniu

Lubię kolory takie jak czerń, fiolet, turkus, morski, bordo, łamane biele

Maianthemum jest offline  
Stary 2008-01-31, 18:32   #1019
jusztyska
Zadomowienie

To i ja zgłaszam swoją obecność :P i proszę o pomoc

1. Jak się opalasz? - szybko, złoto - brązowo

2. Kolor oczu - ciemnobrązowe, bardzo ciemne brwi i rzęsy

3. Piegi - zimą nieliczne, szaro-brązowe, latem złoto - brązowe

4. Cera - bezowa, raczej się nie rumienię.

5. Naturalny kolor włosów - ciemne, nieliczne złotawe przebłyski

6. Kolor ust - różowe

Dobrze czuję się we wszytskich kolorach, oprócz różowego Naj lubie zielenie, brązy, niebieski i czerwony
jusztyska jest offline  
Stary 2008-01-31, 20:20   #1020
_diabolique_
Raczkowanie

GG do _diabolique_

pytanie lekko nie na temat: czy turkusowy cień do oczu taki żywy bez najmniejszego połysku pasuje do lata (szare oczy)?

włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości