Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-07, 21:31   #1201
ilonna9
Raczkowanie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Deborah100- na pewno nie lato. Ja bym powiedziala, ze jesien, ale wiosna rowniez moglaby byc. I nie wierze, zeby we wszystkich kolorach Ci bylo jednakowo dobrze :P. A w zasadzie o to bylo pytanie. Jesli Ci dobrze w zieleni, brazie, zlocie, to jestes jesienia, a jesli raczej w zywszych kolorach, to mozesz byc rowniez wiosna. Ale na pewno typ cieply :P.
ilonna9 jest offline  
Stary 2008-06-08, 11:54   #1202
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilonna9 Pokaż wiadomość
Deborah100- na pewno nie lato. Ja bym powiedziala, ze jesien, ale wiosna rowniez moglaby byc. I nie wierze, zeby we wszystkich kolorach Ci bylo jednakowo dobrze :P. A w zasadzie o to bylo pytanie. Jesli Ci dobrze w zieleni, brazie, zlocie, to jestes jesienia, a jesli raczej w zywszych kolorach, to mozesz byc rowniez wiosna. Ale na pewno typ cieply :P.
Dziękuje Możliwe że we wszystkich nie ale w tych które wymieniłam myslę, że tak. Wiele osób mi to mówi. No to teraz już mniej więcej wiem, heh
Deborah100 jest offline  
Stary 2008-06-08, 21:14   #1203
MIMIS
Rozeznanie

Myślę, że jesteś zimą Ilonko, ale mogę się mylić
A ten kolor dopasowany przez stylistkę, nie był aby sugerowany dodatkami, butami?
MIMIS jest offline  
Stary 2008-06-09, 01:16   #1204
asiulaaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Jejku ja już nie wiem ...nie mogę określić jakim typem jestem a znajomi czy rodzina (nie wiem chyba są dziwni też nie moga okreslić )Pomuzcie Mi jakim typem Ja jestem .Mi sie wydaje ze maqm coś z jesieni ale sama już nie wiem.

Opalam sie -Szybko od razu praktycznie na brązowo
Włosy-braz ciemny
-Brwi ,czarne albo bardzo bardzo ciemny brąz
Rzesy-brąz
Usta-Jasny róż(zimny)
Oczy -Takie jak widac na zdjeciu
AsiCccCA mam bardzo podobny typ urody ( i imie tez to samo ) z tym, ze mam raczej srednio brazowe wlosy naturalne , w dziecinstwie byly bardzo jasne,a farbuje na ciemny braz...ktos mi kiedys powiedzial, ze raczej wiosna jestem, wiec moze ty tez
asiulaaa jest offline  
Stary 2008-06-09, 11:22   #1205
AsiCcccCA
Zakorzenienie

GG do AsiCcccCA

Cytat:
Napisane przez asiulaaa Pokaż wiadomość
AsiCccCA mam bardzo podobny typ urody ( i imie tez to samo ) z tym, ze mam raczej srednio brazowe wlosy naturalne , w dziecinstwie byly bardzo jasne,a farbuje na ciemny braz...ktos mi kiedys powiedzial, ze raczej wiosna jestem, wiec moze ty tez

...hm...już sama nie wiem jakim to Ja typem urody jestemwydaje mi sie że mieszanym ,bo typowa zimą nie jestem strasznie mi jest w czarnych włosach.Mówiono zeby przyłożyc do siebie srebro i złoto i który lepiej pasuje ...a Ja nie wiem w żadnym nie wygladam rewelacyjnieStrasznie trudno jest Mi sie okreslic
Stary 2008-06-09, 12:02   #1206
hollister.nika
Rozeznanie

mogę też prosić o rade
  • Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

- Szybko, od razu opalenizna jest brązowo- złota, czasami może się spalę ale to bardzo rzadko i nawet wtedy mi skóra nie schodzi

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

-Jasne, niebiesko-szare. Tęczówka trochę ciemniejsza. Plamki zielone. Brwi ciemne, rzęsy ciemne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

-prawie żadnych piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

-chłodny wpadający w róż . Rumienie sie na rózowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny kolor to taki jasny brąz ale nie wpadający w blond a obecnie mam ciemno brązowe, chyba brak przebłysków:P

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

-rózowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
- szary, oliwkowozielony, łosiowy, czasami róż, beżowy, ale wydaje mi się, że w sklepach wybieram bardziej stonowane kolory

z góry dzięki

hollister.nika jest offline  
Stary 2008-06-09, 13:39   #1207
aussie31
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hollister.nika Pokaż wiadomość
mogę też prosić o rade
  • Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

- Szybko, od razu opalenizna jest brązowo- złota, czasami może się spalę ale to bardzo rzadko i nawet wtedy mi skóra nie schodzi

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

-Jasne, niebiesko-szare. Tęczówka trochę ciemniejsza. Plamki zielone. Brwi ciemne, rzęsy ciemne

-prawie żadnych piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

-chłodny wpadający w róż . Rumienie sie na rózowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny kolor to taki jasny brąz ale nie wpadający w blond a obecnie mam ciemno brązowe, chyba brak przebłysków:P

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

-rózowy

- szary, oliwkowozielony, łosiowy, czasami róż, beżowy, ale wydaje mi się, że w sklepach wybieram bardziej stonowane kolory

z góry dzięki
mnie sie wydaje ze lato MIMIS zamiescila fajny opis tej pory roku pare postow wczesniej sprawdz czy sie zgadza i poprobuj z kolorami .
aussie31 jest offline  
Stary 2008-06-09, 13:54   #1208
aussie31
Raczkowanie

[quote=MIMIS;7735370

aussie31 - nie sugeruj się tymi tekstami tak bardzo może. Najważniejsze przecież jest w tym wszystkim stwierdzenie w jakich kolorach Ci najlepiej Jeśli już stwierdziałaś w jakich to chyba nie jest już tak istotne jaki dokładnie typ reprezentujesz [/quote]

w sumie i racja... troszke mi sie namieszało jak poczytałam o letnim typie urody to dlatego tak czy tak jestem ponoc typem chlodnym wiec moge sobie miedzy nimi wybierac jesli chodzi o kolorystyke i oczywiscie dopasowac kolory do mojego indywidualnego juz wygladu.

Moim zdaniem do twarzy Ci bardzo w turkusowym i tym ciemniejszym niebiesko-zielonym i wydaje mi sie ze jeszcze w tym chlodnym rozu aczkolwiek dosc intensywnym (na fotce prawy dolny rog )
aussie31 jest offline  
Stary 2008-06-14, 22:45   #1209
Cauchemar
Raczkowanie

Question Jaki mam typ kolorystyczny?

...

Edytowane przez Cauchemar
Czas edycji: 2009-09-09 o 23:51 Powód: .
Cauchemar jest offline  
Stary 2008-06-15, 18:59   #1210
aussie31
Raczkowanie

Dot.: Jaki mam typ kolorystyczny?

hey na moje oko wygladasz na zime na tych zdjeciach twoja cera ma bardzo chlodny kolor...radze poszukac na wizazu , sa opisy poszczególnych pór roku i popróbować z "zimowymi" kolorami, zobaczysz czy jest Ci w nich dobrze. dla ułatwienia: są to barwy chłodne ale też i intensywne. (lodowy błękit, granat , fiolety, czarny, szary, biel, ostry róż, ciemna zieleń itd)
http://www.makijaz.net/t4.html zima
http://www.makijaz.net/tt.html test na typ urody
http://www.wizaz.pl/images/agatam/elegancka_zima/
http://kobieta.wp.pl/kat,26371,title...l?ticaid=16132

Pozdrawiam
aussie31 jest offline  
Stary 2008-06-16, 14:41   #1211
Cauchemar
Raczkowanie

Hmm, według tego co podałaś, faktycznie jestem zimą zastanawiałam się jeszcze nad latem, ale bardziej pasują mi wyraziste kolory. Dziękuję bardzo
Cauchemar jest offline  
Stary 2008-06-16, 15:57   #1212
aussie31
Raczkowanie

NIe ma za co
aussie31 jest offline  
Stary 2008-06-29, 18:30   #1213
UninstallED
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ilonna9 Pokaż wiadomość
UninstallED- moim zdaniem jestes zdecydowanie cieplym typem. Powiedzialabym, ze Jesien.
dzięki, ale ja czytałam,że jesienie są raczej rude i wyraziste, ja niestety mnie jestem ani ruda, ani wyrazista, mam taką bladą urodę, włosy, brwi i rzęsy sa prawie jednakowego koloru, oczy tez wpadają w szarość, tylko piegi są złote i nieco rozweselają moja buzię

doprawdy, nie wiem, mam zdjęcie, miałam wtedy chyba 16 lat, takie najbardziej naturalne, tylko sie nie śmiejcie
jakość nie najlepsza, bo skanowane
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6eb57aaad.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c10f66d70.html
UninstallED jest offline  
Stary 2008-06-29, 19:59   #1214
aussie31
Raczkowanie

UninstallED czasem trudno się dopasować do określonego typu bo u niektorych cechy im przypisane sa bardziej wyraziste i latwe do rozpoznania a u niektorych nie. Z Twojego opisu wychodzi na typ cieply - jesien lub wiosna. Co do zdjec to niestety nie moge z nich wiele wywnioskowac Wiosna i lato opalaja sie raczej dobrze z tego co pamietam wiec wychodziloby ze bardziej jesien z Ciebie bo zima odpada- za jasna jestes
aussie31 jest offline  
Stary 2008-06-29, 22:20   #1215
Pusia7
Zadomowienie

GG do Pusia7
Smile Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

mogę też prosić o rade

- raczej Szybko, od razu opalenizna jest brązowo, jak byłam młodsza i więcej czasu spędzałam na dworze to twarz potrafiła mi sie spalić dosłownie miałam taka czarna schodzącą skórę na twarzy

• Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

-Piwne. oprawa raczej ciemna

• Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

-Mam piegi na nosie hmmm chyba raczej złotawe

• Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

-kiedy skóra nie jest muśnięta słońcem to jest raczej blada jasna. W stresujących sytuacjach mam czerwone poliki i plamy czerwone na dekolcie

• Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny kolor to taki mysi szary

• Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

-różowy (ale nie wiem na 100% )

• W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
- lubię różne odcienie brązów, czarny , wydaje mi sie że dobrze wyglądam w błękitnej bluzce jak i takim przybrudzonym różu

Dziękuję za pomoc

A dla pomocy dodam zdjęcie (choć nie mam jakiś takich co by dobrze wszystko było widać )

na tym widac chyba dobrze włosy i co nieco kolor cery

http://img235.imageshack.us/img235/1761/img0052vn4.jpg

tu z przodu

http://89.149.227.127/dev264/0/269/569/0269569237.jpg

Mam nadzieję, że uda Wam sie określić kim jestem
Pusia7 jest offline  
Stary 2008-06-29, 23:08   #1216
aussie31
Raczkowanie

Pusia7 to pierwsze zdjecie moze zmylic ale....z opisu i drugiegi zdjecia wnioskuje ze jestes latem latwo sie opalasz, czerwone rumience,popielaty odcien wlosow...itd cera tez sie zgadza jesli popatrzyc na fotke ja obstawiam lato
edit bo zapomnialam: lato dobrze wyglada w blekitach i turkusie -mysle ze warto sprobowac
aussie31 jest offline  
Stary 2008-06-29, 23:24   #1217
Pusia7
Zadomowienie

GG do Pusia7

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
Pusia7 to pierwsze zdjecie moze zmylic ale....z opisu i drugiegi zdjecia wnioskuje ze jestes latem latwo sie opalasz, czerwone rumience,popielaty odcien wlosow...itd cera tez sie zgadza jesli popatrzyc na fotke ja obstawiam lato
edit bo zapomnialam: lato dobrze wyglada w blekitach i turkusie -mysle ze warto sprobowac
też tak właśnie myślałam o Lecie ale nie byłam pewna. A w pierwszym zdjęciu co może mylić ??

Dziękuję za odpowiedź

Teraz wyglądam tak (tylko tu jest zmiana koloru włosów , pasemka i lekki makijaż )

http://photos113.nasza-klasa.pl/dev1...0275240149.jpg

Pusia7 jest offline  
Stary 2008-06-29, 23:44   #1218
xkarolinax
Raczkowanie

proszę o rade

-wolno,zawsze na czerwono, pozniej opalenizna nabiera odcienia przykurzonego brazu

• Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

-zielone,ciemna obwodka teczowki, zdecydowana oprawa brwi

• Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

-nie mam

• Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

-wpadajacy w roz

• Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

-naturalny kolor to jasny, mysi

• Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

-blady roz

• W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
-dobrze czuje sie w kolorze granatowym, ciemno-zielonym, natomiast unikam czerwieni, pomaranczy

Dziękuję za pomoc
xkarolinax jest offline  
Stary 2008-06-30, 00:31   #1219
aussie31
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
też tak właśnie myślałam o Lecie ale nie byłam pewna. A w pierwszym zdjęciu co może mylić ??

Dziękuję za odpowiedź

Teraz wyglądam tak (tylko tu jest zmiana koloru włosów , pasemka i lekki makijaż )

na tym pierwszym zdjeciu dominuje taki cieply braz (twarz, oczy. wlosy) pewnie przez to słońce jest takie wrażenie. ale na pozostałych juz nie pozdrawiam
maly off top : świetny kolor pomadki !!(bo to pomadka? )na tym ostatnim zdjeciu...jesli bym mogla prosic jakies namiary na firme i nr kol? moze byc na PW
aussie31 jest offline  
Stary 2008-06-30, 09:16   #1220
Pusia7
Zadomowienie

GG do Pusia7

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
na tym pierwszym zdjeciu dominuje taki cieply braz (twarz, oczy. wlosy) pewnie przez to słońce jest takie wrażenie. ale na pozostałych juz nie pozdrawiam
maly off top : świetny kolor pomadki !!(bo to pomadka? )na tym ostatnim zdjeciu...jesli bym mogla prosic jakies namiary na firme i nr kol? moze byc na PW
Cieszę się, że kolor sie podoba ale niestety mam złe wieści bo to pomadka "komputerowa" tzn pędzel w Photoshopie . Skoro Ci sie spodobała to chyba znaczy że dobrze dobrałam kolor .

Może któraś z dziewczyn zna szminkę o takiej barwie to sama chętnie sie nią zainteresuję
Pusia7 jest offline  
Stary 2008-07-01, 09:30   #1221
anusiak16
Raczkowanie

To ja też poproszę o pomoc;*

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się na czerwono po kilku dniach brązowieje.Odcień jest raczej ciepły.

Kolor zielononiebieskie z żółtymi plamkami.Oprawa oczu jasna.

Piegi brązowe jasnobrązowe w ciepłym odcieniu.

Jasna cera odcien ciepły.Rumienie się na różowo<ale nie mam 100%pewności>

Brązowy ciemny, złotawe przebłyski.

Nie umiem za bardzo określić,jasne, chyba różowe.

Dobrze czuję się w niebieskim granatowym zielonym i brązowym.

Edytowane przez anusiak16
Czas edycji: 2008-07-01 o 10:10
anusiak16 jest offline  
Stary 2008-07-01, 15:54   #1222
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się raczej wolno. Odcień jest jasny, złoto-brązowy

Oczy mam niebieskie,z ciemną obwódką

brak

odcień mojej skóry jest raczej brzoskwiniowy.

naturalny kolo,to bardzo jasny blond

usta mam raczej średnie jak chodzi o intensywność kolorów. Ani za jasne,ani mocno czerwone. Odcień różowy.

Na pewno kiepsko mi w żółtym i beżowym. za bardzo zlewają mi się z włosami i wyglądam jakoś tak nijako. Popielate ciuchy też nie są raczej dla mnie.
Wydaje mi się,że dobrze mi w czerni-kontrastuje z moimi włosami, ciemnej czerwieni i w niektórych odcieniach zieleni. Bardzo lubię fiolet,ale czasami mam problemy z wybraniem odcienia fioletu, który by mi pasował.

ZDJĘCIA W PROFILU.Z nimi pewnie będzie łatwiej rozpoznać typ. Sama sobie niestety nie mogę z tym poradzić. Ni wiem czy jestem wiosną czy latem. Oczy mają zdecydowanie chlodny kolor,cera chyba ciepły.QWłosy są biało złotawe, więc część jst jakby zimna [ta biaława],a część ciepła...
Hisoka jest offline  
Stary 2008-07-22, 20:18   #1223
sylwusia3688
Rozeznanie

Witam. Mam nadzieję, że pomożecie mi określić jaki mam typ urody.

1. Ciężko się opalam (na czerwono, a po kilku dniach skóra brązowieje), ale opalenizna ma ciepłą złocisto – brązową barwę.
  2. Mam brązowe oczy (w słońcu zielonkawe), które są otoczone ciemną, szarą obwódką. Oprawa oczu jest raczej jasna.
  3. Mam złotawe piegi.
  4. Mam jasną cerę, ale o ciepłym odcieniu. Rumienię się na kolor czerwony.
  5. W dzieciństwie byłam blondynką, a teraz mam ciemniejsze włosy (mysie, popielate, ciemny blond).
  6. Moje usta są chyba koloru koralowego.
  7. Brązowy, żółty, zielony. Raczej wyraziste kolory.
sylwusia3688 jest offline  
Stary 2008-07-23, 06:59   #1224
4YOU
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MIMIS Pokaż wiadomość
Ekspertką nie jestem, ale też wydaje mi się tettos, że jesteś zimą.

Nie wiem czy przeglądałyście te linki, które wkleiłam...
Ale w rozeznaniu jakim chłodnym typem jesteście, mogą pomóc może te palety
(pierwsza-lato, druga-zima, trzecia-mieszany-lato-zima)...

Ja myślę, że jestem taką lato zimą Generalnie zima, ale pasuje kilka kolorów lata... nie wiem, może się mylę...
MIMIS masz może takie paletki kolorów dla wiosny i jesieni??

4YOU jest offline  
Stary 2008-07-23, 12:50   #1225
gosia140
Zadomowienie

Mogę też prosić dziewczyny???

Ciężko, najpierw na czerwono, odcień opalenizny jest złotawo - brązowawy.

Piwne, , raczej ciemne, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, kolor jest czysty, oprawa oczu - czarna, zdecydowana.

Występują, złotawo - brązowe.

Jasny, wpadający w róż. Rumienię się na czerwono.

Kolor ciemny, wchodzący w czerń, brązowawe przebłyski.

Jasny, różowy.

Uwielbiam żywe, mocne kolory: żółć, czerwień, niebieski, zieleń, fiolet. Tak w zasadzie korzystam ze wszystkich odcieni, czasem szarości i czerń. Nie przepadam za różem, może brązem i białym/
gosia140 jest offline  
Stary 2008-07-23, 15:00   #1226
ChatonRoux
Raczkowanie

1. opalam się bardzo powoli - generalnie na różowo albo czerwono a jak juz to mam poprostu więcej piegów a nie opalenizne... :/

2.oczy mam jasne i zmieniające sie zaleznie od pory roku ale najczęsciej takie zielono-bure.. a czasem są niebieskie co jest dla mnie zupelnie zagadkowym zjawiskiem

3. Piegi - owszem.. raczej takie złotawe

4. Cera - bardzo rzadko sie rumienie a jeśli juz to na taki blado różowy kolor.. skóra jest jasna, blada... taka hmm "kośc słoniowa"

5. Naturalny kolor włosów - jasny.. bliżej nie określony bury z rudawo-blond-jakimiś dziwnymi przebłyskami.. oczywiście farbowane na rudo

6. usta jasne, blade, takie bez wyrazu..

7. bardzo dobrze czuje się we wszelkich brązach, beżach, kremach, ecru, bieli.. ale też w czerni.. bardzo lubię złoto, oliwkową zieleń i kolor rdzawy..

za to nieciekawie wyglądam w różach, fioletach a także jakichś jaskrawych kolorach

Pytam o swój typ urody bo zawsze byłam przekonana, ze jestem jesienią a ostatnio usłyszałam, ze może bardziej wiosną.. ale mi się coś nie wydaje
ChatonRoux jest offline  
Stary 2008-07-23, 17:49   #1227
Jeanne90
Zakorzenienie

Proszę o określenie mojego typu kolorystycznego

1. Jak się opalasz - ciężko, najpierw na czerwono, odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu - jasne, coś pomiędzy niebieskim i zielonym, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, mają plamki, brwi ciemne, rzęsy jasne.

3. Piegi - malutko, tylko na nosie, złotawe ciepłe

4. Cera - odcień jasny, raczej ciepły, żółtawy, rumienię się dość mocno, jestem naczynkowcem, ale raczej na różówo

5. Naturalny kolor włosów - blond wpadający w rudość (teraz mam ciemny brąz, który w pewnym świetle mieni się na rudo)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę - czuję się dobrze w czerni, brązie, czerwieni, zieleni i niebieskim, nie podobam się sobie w szarym i w rzeczach różnokolorowych.

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2008-08-09 o 17:37 Powód: Usunęłam fotki, i tak do niczego się nie przydały:)
Jeanne90 jest offline  
Stary 2008-07-23, 19:31   #1228
madzinamalina
Przyczajenie

a mogę jeszcze jaa
1. Jak się opalasz - zależy, które partie ciała, raczej szybko, od razu na "przykurzony" brąz

2. Kolor oczu - błękitno-szarawe z oliwkowymi odcieniami :| brwi i rzęsy baaaardzo czarne

3. Piegi - brak tylko plamki po trądziku ;( ;( ;(

4. Cera - chyba mam złe rozmieszczenie pigmentu na skórze twarzy ;| cera raczej zółtawa, dość jasna ale nie "trupia"

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond/jasny brąz

6. Kolor ust - raczej jasny róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę - czuję się dobrze w czerni, czerwieni, ciemnej zieleni, bardzo ciemnym różu, w bieli, niecierpie sie w jasnych pastelowych kolorach typu jasny róż błękit, niecierpie wyblakłych kolorów, bo czuje sie w nich za malo wyraziście

"Prawdziwy przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić o trzeciej nocy i powiedzieć:' Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: ' Nic się nie martw, zaraz tam będę'."

Buziak
madzinamalina jest offline  
Stary 2008-07-23, 20:06   #1229
kraven
Zakorzenienie

Ja równiez prosiłabym o pomoc w ustalenieu mojego typu:

1. Opalam się szybko, poczatkowo na blado różowo,co po około godzinie zmienia się w złoto-brązowy kolor. Później w miare opalania mój kolor staje się intensywniejszy.

2.Oczy mam piwne, teczówka otoczona jest ciemną obwódka. Białko oka mam białe. Brwi i rzęsy mam czarne.

3.Piegi mam tylko latem u nasady nosa i pod oczami. Mają kolor złotawy i są słabo widoczne.

4.Moja cera jest śniada, ciepła jasno złota, żyłki nie są widoczne, raczej się nie rumienie.

5.Włosy mam ciemno brązowe ze zlotymi refleksami

6.Usta mam jasno czerwone, ale nie różowe

7.Dobrze czuje się w intensywnym żółtym, pomarańczowym, niebieskim, zielonym, brązowym i czarnym. Średnio wygladam w takich przygaszonych kolorach, jakby wypłowiałych.

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015

Edytowane przez kraven
Czas edycji: 2008-07-23 o 20:11 Powód: poprawki
kraven jest offline  
Stary 2008-07-23, 20:25   #1230
Joan82
Raczkowanie

Dziewczyny, moge i ja poprosic o okreslenie mojego typu urody?

1.Opalanie: od razu na czerwono. Od lat unikam slonca, ale kiedys jak sie opalilam to bylam cala czerwona, a potem od razu schodzila mi skora
2. Oczy: dosc jasne, wokol zrenicy widac brazowawe otoczki a cala teczowka w kolorze glebokiej zieleni
3.Piegi: brak
4. Cera: Szalenie jasna, porcelanowa. Rumienie sie na czerwono.
5. Wlosy: mysie z przeblyskami popielatymi, blond.
6. Usta: Jasny kolor rozowy
7. Dobrze sie czuje w czerni, brazie, wrzosach, fioletach i bezu. Unikam kolorow jaskrawych, zoltych, pomaranczowych
Joan82 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości