Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-14, 15:54   #1981
Fruzja
Raczkowanie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

jestem brunetką z brązowymi oczyma i cimną cerą jaki kolor cienia do powiek nabardziej był by dla mnie odpowiedni ? ?
Fruzja jest offline  
Stary 2009-04-14, 18:12   #1982
Fruzja
Raczkowanie

Talking Jak określić swój typ kolorystyczny ?

-różowo
-brązowe
-piegi złotowate
-ciepły brzoskwiniowy(chyba), rumienię się na czerwono
-włosy czarne
-usta wydaje mi sie że ciepłe
-bieli, czarnym, czerwonym, i odcieniach zieleni

ciekawe czy tym razem uzyskam odpowiedż na moje pytanie ?
czekam ;*

p.s zdjęcie takie dzwine bo zwykle uzywam kredki i tuszu a na nim jestem bez...
czekam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4140016.jpg (130,4 KB, 33 załadowań)
Fruzja jest offline  
Stary 2009-04-14, 21:30   #1983
antunka
Zakorzenienie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To i ja proszę dobrą duszyczkę o analize

1. Opalam się ciężko na czerwono, później skóra przybiera złotawo-brązowy odcień. Po opalaniu wyskakują liczne piegi i pieprzyki.

2. Oczy mam kolorowe Od środka: jasno brązowe (piwne), zielone, obwódka szara.

3. Piegi jasno brązowe, raczej ciepły odcień.

4. Cera jasna, odcień lekko brzoskwiniowy. Rumieńce czerwone.

5. Włosy średnio brązowe ze złotymi refleksami. Od słońca rudzieją.

6. Usta czerwone.

7. Lubię zielenie, brązy, czerwienie, żółcie, pomarańcze. Źle się czuję w bieli, czerni, błękitach i granatach. Lubię się otaczać żółtym kolorem

Zdaje mi się, że jestem jesienią, ale wolałabym usłyszeć to od kogoś innego dla pewności.

Cel I: 6 z przodu do końca roku
Cel II: 65 kg

Edytowane przez antunka
Czas edycji: 2009-04-14 o 21:31
antunka jest offline  
Stary 2009-04-15, 11:03   #1984
kasa_andru
Raczkowanie

zolza20 - moim zdaniem zimny typ, raczej lato, ale pewna nie jestem.

Dziewczyny bez zdjęcia jest bardzo trudno określić... choć kawałek twarzy... ehhh...
kasa_andru jest offline  
Stary 2009-04-15, 11:34   #1985
honey pie
Raczkowanie

zolza jest na 100% typem chłodnym. Ale troche trudno powiedzieć czy lato czy nie lato. Na zdjęciu zrobiłaś się na zimę - czarne włosy i bluzka w kontrastach czarno-białych.. I nawet nie jest Ci w tym jakoś nie do twarzy. Ale możliwe mimo wszystko że jesteś lato..

fruzja na tym wątku pytamy się o to jakim typem kolorystycznym jest dana osoba, inne wizażanki próbują na to pytanie odpowiedzieć. Dobrze by było wcześniej(to również informacja dla innych dziewcząt stawiających tu pytania!) zapoznać się z bardzo interesującymi i pouczającymi stronami jak np. te:
1)http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71243
2)http://wizaz.pl/images/agatam/zagadka_analizy/
3)http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=234418

i WIELE innych...

Jednak jesli zdecydujemy się mimo wszystko spytać o radę innych wizażanek
po 1. robmy to TU (nie zakładamy dodatkowego wątku!)
po 2. zobowiązane jesteśmy do podania szczegółowych informacji o naszym wyglądzie odpowiadając w punktach na pytania wymienione na początku tego wątku

proste
honey pie jest offline  
Stary 2009-04-15, 14:46   #1986
zolza20
Raczkowanie

GG do zolza20

A terazprzy tym foto jestescie pewniejsze co do mojego typu???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0020.jpg (68,5 KB, 18 załadowań)
Stary 2009-04-15, 23:49   #1987
kasa_andru
Raczkowanie

Moim zdaniem lato przerobiona trochę na zime... ale pewna nie jestem. Typ chłodny 100%. Poczytaj opisy tych typów i może coś Ci się rozjaśni. Pozdrawiam
kasa_andru jest offline  
Stary 2009-04-16, 01:49   #1988
kasiaaa711
Raczkowanie

HELP, też chcę poznać swój typ kolorystyczny

1. Jak się opalasz?

Opalam się ciężko, na początku jestem bardzo czerwona, ale to zaczerwienienie schodzi po ok.3 godz.i znowu jestem blada.
Po kilku takich przejściach staję się brązowa(lekko).

2. Kolor oczu

Przy źrenicy tęczówka jest brązowa, potem ciemnozielona, ma trochę ciemniejszą obwódkę. Oprawa oczu - ciemno brązowa ale brwi i rzęsy są dosyć cienkie i rzadkie.

3. Piegi

Występują, są bladobrązowe, ale mam dość sporo ciemnych, nie tylko na twarzy.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?

Mam jasną cerę, rumienię się na czerwono. W sumie policzki są zawsze lekko zaróżowione.

5. Naturalny kolor włosów

Ciemny brąz, ma złotawo-brązowe przebłyski.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście)

Bardzo ciemny, intensywny ciemny róż; usta najbardziej wyrazista częścią twarzy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Gdy jestem opalona to w sumie tylko intensywny pomarańcz mi nie podchodzi. Gdy jestem blada nie znoszę beżowego.

Dołączam 3 zdjęcia... Proszę się nie przestraszyć, na co dzień staram się wyglądać lepiej, ale chciałam jak najlepiej oddać to co wyżej napisałam. Zdjęcia nie były w żadnym stopniu retuszowane.

1) Zdjęcie, na którym jestem blada - widać piegi i lekko różowe oraz oprawę oczu. Nie jestem tu w ogóle opalona Wargi wyszły jaśniejsze niż w rzeczywistości.

2) Opalona po 10 razach w solarium :/ Masakra, wiem, że wiele zależy od światła przy jakim robi się zdjęcie itp., ale myślę, że bez względu na wszystko jest fatalnie pod względem uzyskania intensywnej opalenizny. Mam pomalowane wargi i lekko oczy.

3) Moje oczęta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blada.jpg (80,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opalona.jpg (23,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gały.jpg (52,3 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez kasiaaa711
Czas edycji: 2009-04-16 o 14:27
kasiaaa711 jest offline  
Stary 2009-04-16, 12:48   #1989
weegirl
Zakorzenienie

I ja ślicznie prosiłabym o analizę Ostatnio zaczęły mi się podobać ciepłe kolory (żółć, pomarańcz, czerwień), ale boję się kupować cokolwiek w tych kolorach, bo wydaje mi się, że zupełnie do mnie nie pasują.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się raczej szybko. Na twarzy z początku występuje zaczerwienienie, ale dosyć szybko znika. Ciało opala się na złocisty kolor, a twarz zostaje lekko różowa.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy- ciemnoniebieskie, z ciemniejszą obwódką. Brwi i rzęsy- dosyć jasne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie występują, za to jestem posiadaczką ogromnej kolekcji pieprzyków.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Skóra twarzy ma odcień różowy, często się rumieni na kolor ciemnoróżowy.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny kolor włosów- mysi. Kiedyś blond, później raczej szary brąz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Ciemny. Nie wiem tylko, jak go określić. Jest po prostu ciemnoróżowy.

Dobrze czuję się w czerni, zgniłej zieleni, w różu (pastelowym i intensywnym), w błękicie. Wydaje mi się, że źle wyglądam w pomarańczu, żółci, brązie i czerwieni.

Załączam zdjęcia- jedno przedstawia naturalny kolor moich włosów Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (17,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (136,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (86,7 KB, 15 załadowań)
weegirl jest offline  
Stary 2009-04-16, 19:15   #1990
honey pie
Raczkowanie

zolza zaryzykuje stwierdzenie że jesteś na przełomie lata i zimy
wydaje mi się że to jest Twoja kolorystyka i w niej będziesz dobrze wyglądać http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1202066461

kasia chyba jakoś waham się między jesienią a latem.. Byc może też jakaś mieszanka moze i masz w sobie jesiennej kolorystyki, ale jakoś nie widze Cię np. w rudo-brązowych barwach.. Fakt ten przeważałby na korzyść lata

weegirl - lato
jak Ci się chce ciepłej kolorystyki to myślę, że mogłabyś się spróbować na wiosnę zrobić. Młoda jesteś to prędzej Ci to wyjdzie
Przydałoby się jednak wtedy ocieplić Twój blond.. Chociać jakieś refleksy złote czy jasno-karmelowe.. Wtedy i garderobe będziesz mogła zmienić na ciepłą

Edytowane przez honey pie
Czas edycji: 2009-04-21 o 22:14
honey pie jest offline  
Stary 2009-04-16, 19:36   #1991
weegirl
Zakorzenienie

Dziękuję, honey pie.
weegirl jest offline  
Stary 2009-04-16, 19:45   #1992
honey pie
Raczkowanie

proszę bardzo
honey pie jest offline  
Stary 2009-04-16, 22:56   #1993
kasa_andru
Raczkowanie

Kasiaaa 711 - przyznam szczerze, że jakoś trudno mi określić... który jest Twój typ. Moim zdaniem nie lato - bo masz rzczywiści brązowe brwi - moim zdaniem dość ciepłe. Może wykonaj test ze złotem i srebrem... który kolor zlewa się z twoją ogólną kolorystyką?

Weegirl - Lato moim zdaniem w 99,9%

Pozdrawiam
kasa_andru jest offline  
Stary 2009-04-17, 10:15   #1994
zolza20
Raczkowanie

GG do zolza20

honey pie - dziękuję bardzo, postaram sie z czasem zmieniac garderobe w bardziej trafione kolory z kółeczka które mi pokazałas...a co w takim razie z kolorem włosow?Jaki?
Stary 2009-04-17, 19:18   #1995
kasiaaa711
Raczkowanie

He he jak na razie to niemożliwe, bo stosuję nieprzerwanie samoopalacz Nie cierpię swojej jasnej skóry, a widzicie, że solarium mi niewiele daje poza ubytkami w portfelu... No ale nie będę w nieskończoność wsmarowywać samoopalacz dlatego bym chciała poznać swój typ..

honey pie dziękuję za pomoc choć gdzieś czytałam, że jesienie zazwyczaj mają piękne, grube, gęste włosy a to same antonimy przymiotników określających moje włosy

http://wizaz.pl/images/agatam/zagadka_analizy/ <-- chyba jednak jestem typem mieszanym :/ ta pani z brązowymi włosami ma takie jak ja-ciemne usta i ciemne włosy, muszę tylko poszukać czegoś o opalaniu i piegach.. :/

Nie wiem czy idę dobrym śladem
kasiaaa711 jest offline  
Stary 2009-04-17, 19:55   #1996
ona2008
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 4

ja sie poddaje. w testach wychodzi mi wiosna lub lato lub jesien(zalezy od testu, ale wszystkie sa zgodne zem nie zima), a za miesiac wyplata i zakupy ciuchowe i nie chce znowu kupic tych kolorow co zwykle;p tylko poeskperymentowac z czyms z 'mojego'typu.
jak ktos bedzie mial chwilke czasu^^ to bardzo bym prosila o pomoc

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się raczej szybko.to zalezy gdzie, im wieksze zanieczyszczenie(efekt cieplarniany) tym szybciej. slowem okolice wielkich miast w jeden dzien na czerwono, po 2 dniach jasny braz sie tworzy, na wsi po tygodniu stopniowy jasny braz. Opalenizna jasno brązowa, miejcami przykurzona, gl na twarzy ktora najjasniej sie opala(poza nosem;p)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy- wzglednie czysta(w sensie innych kolorow), jasna zielen, z ciemniejsza obwodką teczowki. Brwi szaroczarne, ciemniejsze od wlosow, rzesy zdecydowanie czarne wiec tu nie wiem co napisac^^.

brak , mnostwo pieprzykow(geny, po kazdych wakacjach z opalaniem nowe nabytki..)

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Skora twarzy ma odcien rozowy, rumienie sie po ciezszym treningu na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

naturalne wlosy-kasztanowe(braz z rudymi refleksami, ciemny, w poludniowym lub zachodzacym sloncu bsrdzo ciemny rudobrazowy z brazowymi refleksami)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

sredni roz,z tych trzech to taki nietypowy koral(moje korale sa czerwone a to raczej sprany ciemny roz)

blado mi w czerni, nie pasuje mi oliwkowa taka jasna zielen(blado, podkreslenie naczyn), wygladam chorobliwie w ciemnych fioletach i szarosciach, natomiast ciemna nasycona zielen idealnie pasuje mi do oczu ladnie je podkreslajac, jesli jestem opalona to braz ciemny , intensywny zolty, przy sredniej opaleniznie pomarancz.na codzien (na blado;p) pasuje pastelowy roz. kolory intensywne(ostry roz, zarowki roznych kolorow)zdecydowanie mi szkodza.

zamieszczam pomocniczo
wlosy w pomieszczeniach, nie moge znalezc zdjec bardziej rudych w sens robionych przy odpowiednim sloncu na zewnatrz;/
skora nieopalona na zdjeciu z jednym okiem w rogu na gorze, i przy wlosach w lewym gornym rogu na drugim zdjeciu(siwece sie od zadymionego pubu;p)
z gory dziekuje za wszlekie wskazowki bo ja juz sie gubie a te kola z odcieniami z 10 typow sie na dobra sprawe roznia tylko odcieniami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (35,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (23,3 KB, 13 załadowań)

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09

Edytowane przez ona2008
Czas edycji: 2009-04-17 o 19:56
ona2008 jest offline  
Stary 2009-04-18, 09:58   #1997
Kay lee
Raczkowanie

typ kolorystyczny

Witam drogie Wizazanki

Mam prosbe ,o okreslenie mojego typu kolorystycznego.Jesli ktoras z Was sie na tym zna i zechcialaby mi poswiecic chwilke bylabym bardzo wdzieczna.Wolalabym nie wstawiac zdjecia na forum,choc jesli to konieczne to chetnie wysle na priv.

teraz ankieta

1. Jak się opalasz-
opalam sie dosc szybko,jednak z poczatku na rozowo/czerwono,pozniej skora brazowieje (jednak staram sie unikac slonca wiec,od ok 2 lat chodze blada)
2. Kolor oczu -
kolor oczu: ,niebieski czasem szaro-niebieski,z wyrazna ciemniejsza obwodka
3. Piegi -
pare sztuk na nosie jednak widoczne tylko po dzialaniu slonca
4. Cera
hmm poza tym ze bardzo problematyczna , jasna,dosc blada ,rumienie sie na rozowo

5. Naturalny kolor włosów -
zebym ja to pamietala ciemny blond /po dzialaniu slonca jasny blond
6. Kolor ust (naturalny oczywiście)-
ciemnawy roz

lubie niebieski i czarny mysle ,ze zle wyglada na mnie czerwony i brazowy.

ehh mam nadzieje ,ze opis Wam nieco powiedzial o mnie bo ja nie mam pojecia jakim typkiem moge byc .Czekam na odpowiedzi ,ze ktore z gory goraco dziekuje
Kay lee jest offline  
Stary 2009-04-18, 10:46   #1998
kaska222
Moderator

Dot.: typ kolorystyczny

Bez zdjecia nikt nie pomoze,musisz zaläczyc zgodnie z Regulaminem.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2009-04-18, 12:17   #1999
Kay lee
Raczkowanie

Ups przepraszam ,nie wczytywalam sie dobrze w regulamin ,moj blad.
Zalaczam zdjecie http://picasaweb.google.pl/majasulli...72444005225362 i prosze o pomoc w doborze kolorow
Kay lee jest offline  
Stary 2009-04-18, 12:34   #2000
Aikashi
Przyczajenie

To ja tez bym poprosiła o analizę

1. Jak się opalasz?
Dość ciężko na twarzy,na ciele szybciej na ładny brąz

2. Kolor oczu
Brązowy z ciemniejszą obwódką.Rzęsy i brwi ciemne.

3. Piegi
Sezonowe,pojawiające się latem/wiosną pod wpływem słońca,głównie na nosie.Są koloru brązowo-pomarańczowego,tak mi się wydaje ;p

4. Cera
Trudno jest mi ją określić,gdyż nie jestem profesjonalistką,a moim zdaniem koloryt jest nierównomierny
Rumienię się pod wpływem temperatury,zwykle na różowo,ale w ekstremalnych warunkach (straszny mróz,za długo suszę włosy,bardzo intensywny wysiłek fizyczny) rumieńce są czerwone

5. Naturalny kolor włosów
Brąz.Ze złotym połyskiem,tak mi się wydaje.

6. Kolor ust
Jasny różowy,ale to moja subiektywna opinia więc..

Jestem typem zrzędy uwielbiającej samokrytykę więc mówię że we wszystkim mi źle xP ale najczęściej wybieram czarny,fioletowy i niebieski,no i zielony.

Co do zdjęcie..Nie lubię za bardzo siebie i wiem że grzywka za długa,ale jestem przed wizytą u fryzjera,bo mam ją dopiero po południu Jeśli zdjęcie za ciemne to mogę dać inne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AAAA0050.jpg (122,5 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez Aikashi
Czas edycji: 2009-04-18 o 12:38
Aikashi jest offline  
Stary 2009-04-18, 13:08   #2001
olalena
Rozeznanie

GG do olalena

Zdjecie powinno byc w zalaczniku a nie linku a poza tym jestes chyba latem (skoro mialas jasne wlosy naturalnie) przerobionym na zime ewentualnie mieszaniec lato-zima.
olalena jest offline  
Stary 2009-04-18, 16:50   #2002
Paulina z lublina
Przyczajenie

Post Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

jestem nowa na wizażu, a na forum to już w ogóle pierwszy raz

zaczęło się od poszukiwania odpowiedniego koloru różu (nadal nie wiem, jaki kolor najlepiej podkreśli moją urodę), ale może przy okazji "odkryję" swój typ urody?

stawiam na wiosnę, ale pewności nie mam...

1. opalam się niezbyt szybko, ale na pewno nie na czerwono lub różowo na początku. opalenizna ciepła, nie przykurzona
2. oczy szaro-niebieskie, raczej bez plamek. obwódka tęczówek niezbyt widoczna, oprawa oczu zdecydowanie jasna (niestety :/)
3.piegów brak
4.odcień cery trudno mi ocenić
raczej się nie rumienię
5.włosy (nie farbuję) obecnie wpadają już w brąz, a byłam blondynką (też naturalną). chyba nie mysie.
6.usta dość ciemne, wyraziste, chyba koral. bardzo podoba mi się ich naturalny kolor
7.dobrze czuję się w zdecydowanych kolorach. lubię czerwień, a także granat. kontrasty czarny-biały. źle czuję się w tzw kolorach ziemi

i co?
Paulina z lublina jest offline  
Stary 2009-04-18, 19:02   #2003
ona2008
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 4

eh i nikt nie znalazl czasu..;/ zostaja dwuznaczne testy na necie...

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline  
Stary 2009-04-18, 20:31   #2004
kasa_andru
Raczkowanie

Hej

Aikashi - moim zdaniem jesień.
Paulina z Lublina - ciężko bez zdjęcia, choć kawałka..gdyż twój opis jest bardzo niejednoznaczny.
Ona2008 - cięzko zakwalifikować- masz wyrazistą urodę moim zdaniem, co eliminuje wiosne i lato... zostaje jesień lub zima... ze względu na włosy... zdaje mi sie ze jesień ale nie jestem pewna... może ktoś jeszcze się wypowie?
kasa_andru jest offline  
Stary 2009-04-18, 20:38   #2005
mOna01
Zakorzenienie

Ona2008 - moim zdaniem zima, ale te rude refleksy mnie trochę kołują i to, że dobrze Ci w żółtym, pomarańczowym. Najwidoczniej jesteś typem mieszanym jesień-zima, wg mnie 80% zimy i 20% jesieni

mOna01 jest offline  
Stary 2009-04-18, 20:55   #2006
olkaa93
Przyczajenie

Hmm...Ja też poprosiłabym o zidentyfikowanie mojego typu urody .

1.Słońce mnie nigdy nie "łapie"

2.Uhh...Tutaj troszkę inaczej .Zależy od światła lecz najczęściej z odcieniem zieleni,szarości,turkusu i żółtej otoczki wokół źrenicy.

3.Brak

4.Jestem blada jak trup.Rumienie się na czerwono.

5.Popielaty brąz wpadający w złocistą miedź.

6.Nasycona czerwień.

7.Z tym mam lekki problem ale czuję się dobrze w ciemnych kolorach (nie wiem czy dobrze w nich wyglądam czy nie)
olkaa93 jest offline  
Stary 2009-04-18, 21:41   #2007
kasa_andru
Raczkowanie

Nie istnieje typ mieszany zima - jesień.
Mogą się mieszać tylko zimny - zimny, ciepły - ciepły.
Choć każdy ma swój ascendent. Poczytaj o tym - możesz być zimą z ascendentem w jesieni,,, ale sama musisz stwierdzić poczytaj o tym na forum - to do Ona2008 i mOnaO1

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Olkaa93 - bez zdjęcia... nie mam pojęcia
kasa_andru jest offline  
Stary 2009-04-18, 21:49   #2008
Absinth87
Raczkowanie

Z tymi ciemnymi włosami, jasną cerą, "zimnym" niebieskim kolorem oczu to wygląda (teraz) na zimę, ale skoro miałaś jasne włosy i ładnie ci w niebieskim to chyba naturalnie lato
Absinth87 jest offline  
Stary 2009-04-19, 11:40   #2009
majka_mulatka
Rozeznanie

GG do majka_mulatka

lato, zima raczej się nie rumieni, i nie ma żadnych piegów
kolorki dla ciebie:
kremowy, szary, srebrny, pudrowy róż, waniliowy, zielony- jabłkowy, wiśniowy, arbuzowy, stalowo niebieski, granatowy
lato powinno unikać czerni, chyba że jest opalone, ale jak masz teraz czarne włoski to jesteś przerobiona na zimę i całkiem ci tak ładnie, a kolorki zostają mniej więcej te same kremowy zamień wtedy na biały noi dodaj czarny

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

po dłuższym zastanowieniu może jesteś zimą bo masz ciemną oprawę oka i nie masz różowawego białka w oku typowego dla lata, ale twoje blond włosy naturalne i śladowa ilość piegów, odbiega od typowej zimy...
aczkolwiek kolorki które ci podałam są uniwersalne dla zimy i lata gdyż są to zimne odcienie i tego się trzymaj...
majka_mulatka jest offline  
Stary 2009-04-19, 13:34   #2010
kamelka33
Zadomowienie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo proszę o pomoc

Opalam się dość szybko, opalenizna jest raczej w ciepłym odcieniu

Moje oczy to mieszanka prawie wszystkich typowych barw- obwódkę mam brązową, delikatne miodowe plamki, a większa część tęczówki jest zielono-szara, oprawa oczy jasna

Nie mam nawet jednego piega.

Cera ma odcień raczej chłodny, myślę, że w kierunku porcelanowego, ale rumienię się na czerwono

Włosy jasne, mieszanka złotych refleksów i popielatych

Usta delikatnie czerwonawe

Najbardziej lubię beże, brązy, bardzo dobrze czuję się w kolorach ciepłych, często ubieram coś w czerni, nie przepadam natomiast za błękitami, różem, oliwkową zielenią.
kamelka33 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości