Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-15, 20:46   #2341
agunia25
Raczkowanie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

gosiaska oooo tak kolorki z palety light summer jak najbardziej mi odpowiadaja
tylko teraz nasuwa mi sie pytanie czym sie rozni light summer od pozostalych summer-ow?i jaki kolor wlosow jest wskazany dla tego typu urody?napewno wiem ze zimny odcien ma byc,a czy moze byc blond?przeciez do lata pasuje blond natomiast dziewczyny na metamorfozach odradzaja mi blond
agunia25 jest offline  
Stary 2009-08-16, 09:15   #2342
2-B
Rozeznanie

Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki to jest kolor włosów? I czy raczej to ciepły odcień czy chłodny?
Tam pisze niby że kasztanowy brąz, ale mało intensywny jakiś jak dla mnie..

http://www.partnersi.com.pl/dane/gal...wy_braz_54.jpg
Stary 2009-08-16, 11:08   #2343
bobasek11
Przyczajenie

Mambusia, bardzo dziękuję za pomoc. Mam jeszcze tylko wątpliwości, jaki rodzaj wiosny - sądząc po moich upodobaniach kolorystycznych - clear spring?
bobasek11 jest offline  
Stary 2009-08-16, 11:26   #2344
bobasek11
Przyczajenie

Tutaj jest moje aktualne zdjęcie. Włosy od czubka głowy po uszy są naturalnego koloru, reszta to pozostałości po farbie Wracam do naturalnego koloru Dziękuję za pomoc i cenne informacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S8302236.jpg (34,7 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez bobasek11
Czas edycji: 2009-08-16 o 11:28
bobasek11 jest offline  
Stary 2009-08-16, 11:30   #2345
martii90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mambusia1 Pokaż wiadomość

Pani Lato
Dziękuję

Też nie jestem pewna, która to wersja lata, sama nie jestem pewna...

Instagram
martii90 jest offline  
Stary 2009-08-16, 11:41   #2346
kiniaczeq
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość

HajjaHawwa- cool summer- lato z tendencją do zimy, soft lekko w strone jesieni

Mambusia
- mi też kiniaczeq wydaje się typem z pogranicza lata i wiosny - może załączy jakieś zdjęcie?
proszę ostatnie i pierwsze zdjęcie jest aktualne, inne nie aż tak bardzo ale twarz widac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8d51edb46f.jpg (37,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg I know.jpg (135,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04103.jpg (136,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05487.jpg (159,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05506.jpg (162,1 KB, 8 załadowań)

le diable
kiniaczeq jest offline  
Stary 2009-08-16, 12:00   #2347
gosiaska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agunia25 Pokaż wiadomość
gosiaska oooo tak kolorki z palety light summer jak najbardziej mi odpowiadaja
tylko teraz nasuwa mi sie pytanie czym sie rozni light summer od pozostalych summer-ow?i jaki kolor wlosow jest wskazany dla tego typu urody?napewno wiem ze zimny odcien ma byc,a czy moze byc blond?przeciez do lata pasuje blond natomiast dziewczyny na metamorfozach odradzaja mi blond
agunia25- light summer - lato z lekką tendencją do wiosny, soft summer- lato z tendencją do jesieni, cool summer- z tendencją do zimy. Lato własnie takie jest light- jasne- soft- delikatne- cool - chłodniejsze i ten podział, rózne odmiany lata ( i innych pór roku)bardziej do mnei przemawia i dlatego staram się go stosować więcej szczegołow danych typów na stronie http://trepanrr.tripod.com/color_ana...l_season_chart
a jesli chodzi o farbowanie to moim zdaniem twarzowo Ci w tej wersji blondu a co osoba to inna opinia. W tym ciemnym kolorku tez bardzo ciekawie. Najlepiej też to oceni osoba Ci bliska bo zobaczy Cie na żywo i szczerze powie Ile osób tyle zdań.

2-B- myślę że na pierwszy raz i tak lepiej sprawdzić szamponem, bo nie raz widzialam kolezanke co chciala popielaty blond( chłodny) i tak niby pisało na opakowaniu a wyszło coś z żółtym i potem musiała to odbarwiac ekspertem od farbowanai nei jestem może dziewczyny z podforum Fryzjerka coś więcej Ci powiedzą
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline  
Stary 2009-08-16, 12:32   #2348
path87
Zakorzenienie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam czy ktoś mógłby mi pomóc określić moj typ kolorystyczny? Totalnie nie mam pojęcia jakim jestem

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, na złotawo-brązowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy ciemne, oczy maja ciemniejsza obowdke, oczy maja plamki.
Oprawa oczy jest ciemna-czarna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

widocznych piegów nie ma, dopiero po przypatrzeniu sie sa pojedyncze, są złotawe ciepłe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jeśli jest nie opalona to cera jest jasna, chłodna wpadająca w porcelanowy

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy ciemne, ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta ciemny róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

nie mam pojecia, lubie czarny, brazowy, bezowy, czerwony, ciemny zielony, niebieski, zolty, ale watpie zeby one wszystkie podkreslaly moja urode, mysle ze niektore z nich sie ze mna gryza, niestety ciezko mi samej stwierdzic ktore.

bede bardzo wdzieczna za pomoc!

Edytowane przez path87
Czas edycji: 2009-08-16 o 12:37
path87 jest offline  
Stary 2009-08-16, 14:39   #2349
Mambusia1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez path87 Pokaż wiadomość
Witam czy ktoś mógłby mi pomóc określić moj typ kolorystyczny? Totalnie nie mam pojęcia jakim jestem

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, na złotawo-brązowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy ciemne, oczy maja ciemniejsza obowdke, oczy maja plamki.
Oprawa oczy jest ciemna-czarna

widocznych piegów nie ma, dopiero po przypatrzeniu sie sa pojedyncze, są złotawe ciepłe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jeśli jest nie opalona to cera jest jasna, chłodna wpadająca w porcelanowy

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy ciemne, ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta ciemny róż

nie mam pojecia, lubie czarny, brazowy, bezowy, czerwony, ciemny zielony, niebieski, zolty, ale watpie zeby one wszystkie podkreslaly moja urode, mysle ze niektore z nich sie ze mna gryza, niestety ciezko mi samej stwierdzic ktore.

bede bardzo wdzieczna za pomoc!
Kolor plamek na tęczówce jakie są? Włosy popielate, jakieś refleksy?
Mambusia1 jest offline  
Stary 2009-08-16, 15:56   #2350
path87
Zakorzenienie

Cytat:
Kolor plamek na tęczówce jakie są? Włosy popielate, jakieś refleksy?
plamki na teczowce sa jasne-zolte.

żadnych refleksów, włosy w jednym ciemno brazowym odcieniu

Stary 2009-08-16, 17:37   #2351
Iza995
Raczkowanie

GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995

To teraz ja.Opisze Wam swoja urode.Otoz mam wlosy w kolorze ciemnego bladu,wpadajcego w sredni braz,oczy koloru oliwkowego,cera jasna ale ma cieply odcien z piegami.czy mozecie mi pomoc wybrac dla siebie najlepsze kolory?Dodam ze opalam sie na jasny braz
Iza995 jest offline  
Stary 2009-08-16, 18:26   #2352
fdhsfstssjofxfda
Przyczajenie

Jaki jest moj typ urody? prosze o pomoc bardzo trudno mi okreslic :-(

Tutaj moje zdjecie http://nasza-klasa.pl/profile/2946050

prosze o pomoc w okresleniu mojego typu urody
fdhsfstssjofxfda jest offline  
Stary 2009-08-16, 20:02   #2353
KucykPonyXD
Przyczajenie

Dot.: Jaki jest moj typ urody? prosze o pomoc bardzo trudno mi okreslic :-(

A czy ktoś mógłby pomóc i mi i określić moj typ kolorystyczny? Bardzo bym prosiła
Więc tak:
1. Opalam się szybko, twarz najpierw na czerwono potem przechodzi w złoto-brązowy, ale nie do końca, raczej taki brzoskwiniowy, reszta ciała od razu na brzoskwiniowo
2. Oczy mam zielone z ciemniejszą obwódką, w środku jakby żółte. Jeszcze nie dawno miałam szaro-niebieskie, ale kolor się zmienił. Oprawa jasna.
3. Piegów brak
4. Cera porcelanowa/brzoskwiniowa, rumienie się mocno i raczej na czerwono
5. Usta o odcieniu koralowym, ale nie bardzo ciemne, raczej takie średnie
7. najlepiej się czuję w kolorach ziemi
KucykPonyXD jest offline  
Stary 2009-08-16, 20:04   #2354
nika954
Przyczajenie

To ja też zapytam

Opalam się raczej na różowo a odcień jest chyba ciepły ;]

Oczy mam szaro - niebieskie bez żadnych plamek, mam czarne gęste brwi i długie czarne rzęsy

Nie mam piegów

Kolor cery wpada chyba w róż a jak się rumienię to też na różowy ;p

Ciemny blond ze słotymi refleksami

Myślę że jakoś brzoskwinia, koral

W czerwonym, zilonym, czarnym, niebieskim

Z góry dzięki za odpowiedź
nika954 jest offline  
Stary 2009-08-16, 22:17   #2355
Mambusia1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 2-B Pokaż wiadomość
Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki to jest kolor włosów? I czy raczej to ciepły odcień czy chłodny?
Tam pisze niby że kasztanowy brąz, ale mało intensywny jakiś jak dla mnie..

http://www.partnersi.com.pl/dane/gal...wy_braz_54.jpg
Na pewno ciepły odcień, ale dokładnie koloru nie potrafię określić.
Mambusia1 jest offline  
Stary 2009-08-17, 10:45   #2356
Mambusia1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
proszę ostatnie i pierwsze zdjęcie jest aktualne, inne nie aż tak bardzo ale twarz widac
Generalnie zdjęcia dużo nie wniosły do mojej oceny, bo nie wydaje mi się aby był to Twój naturalny kolor włosów, brwi Bo tutaj są one ewidentnie ciemniejsze, wina zdjęć?. A więc nadal obstawiam typ mieszany lato-wiosna.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez path87 Pokaż wiadomość
plamki na teczowce sa jasne-zolte.

żadnych refleksów, włosy w jednym ciemno brazowym odcieniu

Wygląda na to, że jesteś typem mieszanym jesień-zima.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Iza995 Pokaż wiadomość
To teraz ja.Opisze Wam swoja urode.Otoz mam wlosy w kolorze ciemnego bladu,wpadajcego w sredni braz,oczy koloru oliwkowego,cera jasna ale ma cieply odcien z piegami.czy mozecie mi pomoc wybrac dla siebie najlepsze kolory?Dodam ze opalam sie na jasny braz
Wyglądasz na Panią Wiosnę. Kolory: kość słoniowa, jasny beż, jasna zieleń, żółć żonkila, złocisty, morelowy. Jeśli czerwień to odcień koralu, oranż. Z błękitów jedynie turkus.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez fdhsfstssjofxfda Pokaż wiadomość
Tutaj moje zdjecie http://nasza-klasa.pl/profile/2946050

prosze o pomoc w okresleniu mojego typu urody
Opisz swój wygląd tak jak inne koleżanki powyżej.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez KucykPonyXD Pokaż wiadomość
A czy ktoś mógłby pomóc i mi i określić moj typ kolorystyczny? Bardzo bym prosiła
Więc tak:
1. Opalam się szybko, twarz najpierw na czerwono potem przechodzi w złoto-brązowy, ale nie do końca, raczej taki brzoskwiniowy, reszta ciała od razu na brzoskwiniowo
2. Oczy mam zielone z ciemniejszą obwódką, w środku jakby żółte. Jeszcze nie dawno miałam szaro-niebieskie, ale kolor się zmienił. Oprawa jasna.
3. Piegów brak
4. Cera porcelanowa/brzoskwiniowa, rumienie się mocno i raczej na czerwono
5. Usta o odcieniu koralowym, ale nie bardzo ciemne, raczej takie średnie
7. najlepiej się czuję w kolorach ziemi
A kolor włosów?

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nika954 Pokaż wiadomość
To ja też zapytam

Opalam się raczej na różowo a odcień jest chyba ciepły ;]

Oczy mam szaro - niebieskie bez żadnych plamek, mam czarne gęste brwi i długie czarne rzęsy

Nie mam piegów

Kolor cery wpada chyba w róż a jak się rumienię to też na różowy ;p

Ciemny blond ze słotymi refleksami

Myślę że jakoś brzoskwinia, koral

W czerwonym, zilonym, czarnym, niebieskim

Z góry dzięki za odpowiedź
Wyglądasz na typ mieszany lato-wiosna
Mambusia1 jest offline  
Stary 2009-08-17, 11:15   #2357
path87
Zakorzenienie

Cytat:

Wygląda na to, że jesteś typem mieszanym jesień-zima.
Dziekuje Ci bardzo za ocene
Stary 2009-08-17, 11:50   #2358
KucykPonyXD
Przyczajenie

oj, przepraszam, zapomniałam o włosach
jestem blondynką
KucykPonyXD jest offline  
Stary 2009-08-17, 12:50   #2359
kar0ola
Rozeznanie

a kim ja jestem ?!

Opalam się szybko.
Na złotawo.

Oczka piwne w sumie, ciezko okreslic bo czasem są zupełnie brazowe pod jakimś światłem a czasem nawet pod odpowiednim światłem np w centrum handlowym w przymierzalni wydają sie nawet ciemno zielone ( moze po tacie , bo maama ma brązwe oczy a tata zielone) ! . Ale ogólnei to jak sie przyjzec to złoto brazowe z plamkami do okoła źrenicy brązowymi. Obwódka tęczówki ciemna.
Rzęsy mam czarne , brwi tez ciemne prawie ze czarne .

Nie mam piegów . ( za to mnóstwo pieprzyków ! )

Hmmm... dobre pytanie. sama nie wiem bo z reguły jestem cały czas opalona . ale bedzie to chyba jakis taki jasny. bo ogólnie mam jasną karnacje ale opalam sie szybko i to na ładny kolor...

Brazowe .
Z przebłyskami złotymi. a szczególnie w lato . w sumei w lato jestem ciemną blondynką

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

ciemno różowy

W niebieskim , szarym , białym ( też odcienie kości słoniowej itd ) , brązowym - w tych odcieniach czuje sie najlepiej i dobrze podkreslaja moją urode
Źle podkreślające ? w sumei nie ma takich , ale źle sie czuje w czerwonych rzeczach i żółtych .

kar0ola jest offline  
Stary 2009-08-17, 14:39   #2360
agunia25
Raczkowanie

gosiaska-slicznie dziekuje za pomoc
agunia25 jest offline  
Stary 2009-08-17, 15:43   #2361
Mambusia1
Raczkowanie

Cytat:
oj, przepraszam, zapomniałam o włosach
jestem blondynką
Jesteś blondynką a jakiej tonacji masz włosy zimnej i popielatej czy ciepłej i złocistej? A i co tzn skóra porcelanowa/brzoskwiniowa? Porcelanowa to biała, bez zaróżowienia, brzoskwiniowa to ciepła taka żółtawa.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
a kim ja jestem ?!

Opalam się szybko.
Na złotawo.

Oczka piwne w sumie, ciezko okreslic bo czasem są zupełnie brazowe pod jakimś światłem a czasem nawet pod odpowiednim światłem np w centrum handlowym w przymierzalni wydają sie nawet ciemno zielone ( moze po tacie , bo maama ma brązwe oczy a tata zielone) ! . Ale ogólnei to jak sie przyjzec to złoto brazowe z plamkami do okoła źrenicy brązowymi. Obwódka tęczówki ciemna.
Rzęsy mam czarne , brwi tez ciemne prawie ze czarne .

Nie mam piegów . ( za to mnóstwo pieprzyków ! )

Hmmm... dobre pytanie. sama nie wiem bo z reguły jestem cały czas opalona . ale bedzie to chyba jakis taki jasny. bo ogólnie mam jasną karnacje ale opalam sie szybko i to na ładny kolor...

Brazowe .
Z przebłyskami złotymi. a szczególnie w lato . w sumei w lato jestem ciemną blondynką

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona

ciemno różowy

W niebieskim , szarym , białym ( też odcienie kości słoniowej itd ) , brązowym - w tych odcieniach czuje sie najlepiej i dobrze podkreslaja moją urode
Źle podkreślające ? w sumei nie ma takich , ale źle sie czuje w czerwonych rzeczach i żółtych .

Pani Jesień

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez bobasek11 Pokaż wiadomość
Mambusia, bardzo dziękuję za pomoc. Mam jeszcze tylko wątpliwości, jaki rodzaj wiosny - sądząc po moich upodobaniach kolorystycznych - clear spring?
Niestety nie jestem rozeznana w podtypach danych typów kolorystycznych. Umiem tylko rozróżniać 4 podstawowe. Dokładniejszą paletę możesz wybrać sama na podstawie swoich ulubionych barw.
Mambusia1 jest offline  
Stary 2009-08-17, 16:00   #2362
KucykPonyXD
Przyczajenie

Blond taki popielaty raczej, ale jasny, a cera nie jest taka biała ale bardziej porcelanowa niż brzoskwiniowa. Nie wiedziałam jak to określić więc napisałam porcelanowa/brzoskwiniowa.
Przepraszam za kłopot
KucykPonyXD jest offline  
Stary 2009-08-17, 16:10   #2363
tasiek
Raczkowanie

Pomoże mi ktoś określić mój typ? Byłabym wdzięczna

1.Opalam się szybko na czerwono,a po jakimś czasie opalenizna jest szaro-beżowa.
2.Mam oczy zielono-piwne(takie troche żółte, kocie :P), tęczówki mają ciemniejsza obwódke, oprawa oczu jasna.
3.Nie mam piegów.
4.Naturalnie moja cera jest bardzo jasna wpadajca w róz (pzez cały rok uzywam balsamu brazujacego wiec obecnie jest brązowa)
5.Naturalny kolor włosow- ciemny blond, mysie, popielate (farbowane na ciemny brąz)
6.usta-ciemne, czerwone
7.Moim ulubionym kolorem jest czerń, równiez w połączeniu z bielą, lubie też fiolet i róz, zdecydowane kolory. Gorzej czuje sie w błękitach, zieleni, brązach.
tasiek jest offline  
Stary 2009-08-17, 16:54   #2364
nika954
Przyczajenie

Mambusia1 dzięki za odpowiedź )
nika954 jest offline  
Stary 2009-08-17, 17:15   #2365
gajkin
Raczkowanie

gosiaska i mambusia1 - dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi Pooglądałam te wszystkie palety i najbardziej odpowiada mi light spring, ale że light summer jest bardzo podobna, to będę korzystała z obydwu + kolory, w których dobrze czuję się poza wszelkimi regułami
Wielkie dzięki, trochę mi się rozjaśniło

Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline  
Stary 2009-08-17, 21:12   #2366
Mambusia1
Raczkowanie

Cytat:
Blond taki popielaty raczej, ale jasny, a cera nie jest taka biała ale bardziej porcelanowa niż brzoskwiniowa. Nie wiedziałam jak to określić więc napisałam porcelanowa/brzoskwiniowa.
Przepraszam za kłopot
Jeszcze jedno pytanko bo nie jestem jeszcze pewna, oprawa oczu popielata czy złocista? Kolor białka u gałki ocznej czysto biały, niebieskawy czy żółtawy? A i taki eksperyment gdybyś była na zakupach to jaki kolor bluzki byś wybrała, niebieski czy zielony?

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez tasiek Pokaż wiadomość
Pomoże mi ktoś określić mój typ? Byłabym wdzięczna

1.Opalam się szybko na czerwono,a po jakimś czasie opalenizna jest szaro-beżowa.
2.Mam oczy zielono-piwne(takie troche żółte, kocie :P), tęczówki mają ciemniejsza obwódke, oprawa oczu jasna.
3.Nie mam piegów.
4.Naturalnie moja cera jest bardzo jasna wpadajca w róz (pzez cały rok uzywam balsamu brazujacego wiec obecnie jest brązowa)
5.Naturalny kolor włosow- ciemny blond, mysie, popielate (farbowane na ciemny brąz)
6.usta-ciemne, czerwone
7.Moim ulubionym kolorem jest czerń, równiez w połączeniu z bielą, lubie też fiolet i róz, zdecydowane kolory. Gorzej czuje sie w błękitach, zieleni, brązach.
Pani Lato
Mambusia1 jest offline  
Stary 2009-08-17, 22:02   #2367
paulinek91
Przyczajenie

Hm, nie lubię siedzieć na słońcu, więc ciężko powiedzieć.. opalam się na początek w różowo-czerwone łatki, sama opalenizna jest później dość jasna w złoto-brązowym kolorze.

Raczej niebieskie, ale blisko źrenicy jakby żółto-zielone, na tęczówce mam nieco plamek. Chyba dużo zależy od światła, bo oczy nieraz wydają się zupełnie niebieskie lub szare, a nieraz dokładnie widać żółtozielone wypełnienie.
Tutaj zdjęcie oka bez makijażu: http://www.speedshare.us/uploads/000_0208439728.jpg

Mam sporo na nosie, przechodzą na górną cześć policzków, pod oczami aż po skronie, piegi są raczej jasnobrązowe.

Hm, jestem dość blada, a co do odcienia to chyba jest jakiś jasno brzoskwiniowy, nie wiem sama.

Naturalny to ciemny blond, chyba trochę podchodzi pod mysi odcień (?)

Ciemny róż, chyba chłodny odcień (?) chociaż nie jestem pewna.

Najbardziej nie lubię beżowego, mam wrażenie, że strasznie w nim wygląda moja cera (podkreślone jakby sińce pod oczami itp.), nie przepadam też za brązami. Najbardziej lubię szary, zielony, niebieski, fioletowy, czarny, biały. W czerwonych chyba tez wyglądam nie najgorze, choc jakoś nie mam ubrań w tym kolorze.

http://www.speedshare.us/uploads/100_2955327017.jpg
Żeby nie było wątpliwości załączam zdjęcie mojej buźki ; )

Edytowane przez paulinek91
Czas edycji: 2009-08-17 o 22:05
paulinek91 jest offline  
Stary 2009-08-17, 23:44   #2368
path87
Zakorzenienie

a czy ktos moglby mi pomoc z dobraniem odpowiednich dla mnie kolorow ich tonow i intensywnosci?

jestem pania zima-jesien
Stary 2009-08-17, 23:59   #2369
Nuova
Zakorzenienie

Baaardzo ciężko się opalam, nigdy na czerwono. Jak już się porządnie opalę to na lekki złotawy odcień.

Jasny brąz, oprawa oczu czarna, tęczówki czyste

Nie ma piegów

Jasny, chłodny beż, jak się opalę to złotawy. Rumienię się na czerwono.

Ciemny, głęboki odcień brązowego z jaśniejszymi przebłyskami.

Nasycony kolor, ciemny róż lub jasna czerwień.

Zdecydowanie intensywne: mocna czerwień, zieleń, czerń, granat. Źle wyglądam w pastelach.
"Ponieważ współczucie w stosunku do zwierząt jest tak nierozerwalnie związane z dobrocią charakteru, można zaufać poglądowi, że jeśli ktoś jest okrutny wobec zwierząt, to nie może to być dobry człowiek"
Arthur Schopenhauer
Nuova jest teraz online  
Stary 2009-08-18, 09:10   #2370
KucykPonyXD
Przyczajenie

Oprawa oczu popielata, kolor gałki oka niebieskawy, a wybrałabym bluzkę zieloną
KucykPonyXD jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości