Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-16, 13:31   #2611
Hjordis
Raczkowanie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Hjordis, dziękuję Ci bardzo A tak z ciekawości zapytam, sugerowałaś się bardziej zdjęciem czy opisem?
A proszę bardzo No zdjęcie potwierdziło tylko to czego byłam pewna po opisie
Hjordis jest offline  
Stary 2009-10-16, 17:56   #2612
cyrk
Raczkowanie

Mimo, że w testach (wszystkie, które znalazłam w internecie) zawsze wychodzi mi jesień, to chciałabym Was poprosić o pomoc w określeniu kolorystycznego typu mojej urody. Z góry dziękuję.

1. Jak się opalasz - generalnie ciężko (przez pierwsze kilka dni jestem czerwona, co następnie przechodzi w strasznie delikatny złoty - dlatego się nie opalam) Odcień opalenizny jest raczej złotawobeżowy.

2. Kolor oczu - zielononiebieskie, tęczówki mają granatową obwódkę, kolor nie jest czysty, od środka są żółto-brązowe, ale nie przypomina to plamek. Brwi mam nie są zbyt ciemne, taki średni blond. Rzęsy brązowe.

3. Piegi - mam je tylko po lecie, występują w miejscu kości policzkowych i są jasnobrązowe.

4. Cera - właściwie to powiedziałabym, że jest alabastrowa. Jeżeli się rumienię, to raczej na turecki róż.

5. Naturalny kolor włosów - średni blond z rudawymi i bananowymi refleksami. Generalnie jest to żywy kolor. W dzieciństwie miałam prawie białe włosy.

6. Kolor ust - widać, że są mocno ukrwione, więc raczej czerwień.

7. Najlepiej czuję się w bieli, zieleniach, turkusach, czerniach i fioletach. Pastele mi nie pasują, muszę nosić coś albo wyraźnego, albo takiego popielatego. Jeśli chodzi o biel, to może ona być czysta, może to być także ecru. Zielenie, turkusy mogą nawet przechodzić w niebieski, ale taki ni to ciemny, ni jasny. Popielate - to raczej fiolety, cała gama szarości i granaty.
cyrk jest offline  
Stary 2009-10-16, 17:58   #2613
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Jeszcze raz baaardzo dziękuję
Stary 2009-10-16, 18:18   #2614
Michalinaaaaa
Raczkowanie

GG do Michalinaaaaa

Cytat:
Napisane przez Michalinaaaaa Pokaż wiadomość
jak okreściłybyście mój typ?

1. Jak się opalasz - szybko. Odcień opalenizny jest ciepło brązowy.

2. Kolor oczu - ciemne, brązowe, pod słońce podchodzą pod zgniłą zieleń. brwi - ciemny brąz, tak samo jak rzęsy, ale nie są zbyt gęste.

3. Piegi - mam na policzkach i nosie, są w ciepłym złoto-brązowym odcieniu.

4. Cera - oliwkowy. Rumienię się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz.

6. Kolor ust - różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - czerń, zieleń, brązy, czerwienie, róże.
nie czuję siędobrze w pomarańczu, żółci i błękitach.

Pomożecie?

suck my
(not existent)
dick.

Michalinaaaaa jest offline  
Stary 2009-10-16, 21:25   #2615
Hjordis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cyrk Pokaż wiadomość
Mimo, że w testach (wszystkie, które znalazłam w internecie) zawsze wychodzi mi jesień, to chciałabym Was poprosić o pomoc w określeniu kolorystycznego typu mojej urody. Z góry dziękuję.

1. Jak się opalasz - generalnie ciężko (przez pierwsze kilka dni jestem czerwona, co następnie przechodzi w strasznie delikatny złoty - dlatego się nie opalam) Odcień opalenizny jest raczej złotawobeżowy.

2. Kolor oczu - zielononiebieskie, tęczówki mają granatową obwódkę, kolor nie jest czysty, od środka są żółto-brązowe, ale nie przypomina to plamek. Brwi mam nie są zbyt ciemne, taki średni blond. Rzęsy brązowe.

3. Piegi - mam je tylko po lecie, występują w miejscu kości policzkowych i są jasnobrązowe.

4. Cera - właściwie to powiedziałabym, że jest alabastrowa. Jeżeli się rumienię, to raczej na turecki róż.

5. Naturalny kolor włosów - średni blond z rudawymi i bananowymi refleksami. Generalnie jest to żywy kolor. W dzieciństwie miałam prawie białe włosy.

6. Kolor ust - widać, że są mocno ukrwione, więc raczej czerwień.

7. Najlepiej czuję się w bieli, zieleniach, turkusach, czerniach i fioletach. Pastele mi nie pasują, muszę nosić coś albo wyraźnego, albo takiego popielatego. Jeśli chodzi o biel, to może ona być czysta, może to być także ecru. Zielenie, turkusy mogą nawet przechodzić w niebieski, ale taki ni to ciemny, ni jasny. Popielate - to raczej fiolety, cała gama szarości i granaty.
Wiosna, ach to Ty

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Michalinaaaaa Pokaż wiadomość
Pomożecie?
Jak dla mnie to Jesień
Hjordis jest offline  
Stary 2009-10-16, 22:18   #2616
Kwaśna truskawka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - raczej szybko, na początku na różowo, póxniej zmiania się w złotawo-brązowa opaleniznę

2. Kolor oczu - oczy intensywnie brązowe, oprawa oczu ciemna

3. Piegi - złocisto-brązowe

4. Cera - jasa, nie strasznie blada (odcień brzoskwiniowy)

5. Kolor włosów - ciemnobrązowe

6. Kolor ust - jasnoróżowe, jakby przypudrowane

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - intensywny niebieski, pudrowy róż, żółty, czerwony
Ponawiam prośbę o pomoc

Zdjęcie w poście #2591
Kwaśna truskawka jest offline  
Stary 2009-10-16, 23:04   #2617
Brzoskfiniowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Brzoskfiniowa Pokaż wiadomość
Ja także proszę Was o określenie typu mojej urody

1. Jak się opalasz.
Opalam się stopniowo, na złoty brąz.

2. Kolor oczu.
Mam ciemne, brązowe oczy, jednolite, czarne rzęsy i ciemne brwi.

3. Piegi.
Mam piegi w ciepłym odcieniu, ale tylko na policzkach i nosie. Szczególnie uwidaczniają się w okresie letnim, przez pozostały czas nie są bardzo widoczne.

4. Cera.
Moja skóra ma ciepły złoty odcień, choć jestem dość blada (używam podkładu revlon, sand beige).

5. Naturalny kolor włosów.
Średni brąz ze złotymi refleksami.

6. Kolor ust.
Koralowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Uwielbiam turkus. Nie pasują do mnie raczej chłodne odcienie.
Ponawiam prośbę, pomoże ktoś?
Brzoskfiniowa jest offline  
Stary 2009-10-17, 10:07   #2618
cyrk
Raczkowanie

Hjordis, dzięki za odpowiedź.
Stary 2009-10-17, 10:36   #2619
basiaimagda
Przyczajenie

Musze się wpisać, śledziłam ten wątek i uważam ze tracicie czas!!! co to za bzdura ocena typu urody po opisie, jak nawet kolorystki potrzebując duzo czasu, chust, światła, żeby nas ocenić. Wy siebie opisujecie bardzo subiektywnie!!nie mając pojęcia o czym gadacie bo z kad ktoś ma wiedzieć czy ma włosy ciemny blond kasztan czy mysi jak nawet ciemny jasny kolor mylicie!!
Skąd te wnioski! Widze tu same wiosny i jesienie!! chyba każdy wie, że rudych jest mało nie mówiąc o naturalnych blondynkach. Rudych jest 2proc na świecie! 70-80 proc polaków to lato!! później są zimy. Widzieliście naród angielski?? większość z nas nie jest takim typem?? a ja tu same jesienie widzę! Jeśli ktoś jest jesienia czy wiosna jest tak oryginalny w Polsce, że na pewno to wie!!
Więc nie doszukujcie się w sobie irlandzko-angielsko-skandynawskich korzeni. Mi wielka znawczyni powiedziała ze jestem wiosna i zrobiłą włosy w ciepłym blondzie!! wyglądałam jak rozmazana niewyraźna plama z czerwieniami na twarzy!! do tego kupiłam sporo pomarańczowych bluzek :| skończyło sie pustym portfelem i zniszczonymi włosami!! a naprawdę jestem zima z tendencja do wiosny ( kontrastowe oczy, ciemnobrązowe włosy i jaśniutka cera).
Widziałyście mecz Polska-Holandia kobiet to są wiosny i jestem przekonana, że niewiele kobiet może powiedzieć, że wygląda jak holenderki i że są ciepłymi blondynkami, oto jedna z nich: http://media.reprezentacja.net/files...ol-hpl.flv.jpg

Więc przestańcie się bawić w ekspertów i wygadywać bzdury !!
PRAWIE KAŻDA Z NAD TO LATO, A JAK MACIE BARDZIEJ WYRAŹNĄ-KONTASTOWA URODĘ JESTEŚCIE ZIMAMI. A JAK NALEŻYCIE DO 10PROC TYPÓW CIEPŁYCH Z PEWNOŚCIĄ TO ZAUWAŻYCIE!

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Przepraszam, źle napisałam jestem zima z tendencja do jesieni- moja uroda jest kontrastowa teatralna wręcz mroczna, wyglądam jak demon a fryzjerka-ekspertka po 13latach praktyki powiedziała, że jestem mięciutka wiosenką bo przyszłam w jasnej czekoladowej sukience :| więc nie szukajmy drugiego dna i dziury w całym :d
basiaimagda jest offline  
Stary 2009-10-17, 11:54   #2620
Hjordis
Raczkowanie

Uspokój się dziewczyno, weź 10 głębokich wdechów i myśl co piszesz Jeśli według Ciebie amatorska analiza kolorystyczna to bzdura to nie pisz nam z łaski swojej ile z nas jest latami, zimami i jesieniami, zwłaszcza, że bzdury piszesz Jeśli nabardziej popularnym typem w Polsce po lecie jest zima to ja Matka Teresa jestem...
Hjordis jest offline  
Stary 2009-10-17, 12:00   #2621
basiaimagda
Przyczajenie

Dot.: Typ urody

Zima

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Klaudynka 60 zima
kwasna truskawaka zima
basiaimagda jest offline  
Stary 2009-10-17, 12:02   #2622
Hjordis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez basiaimagda Pokaż wiadomość
Zima

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Klaudynka 60 zima
kwasna truskawaka zima
Co "zima"? Hola hola, amatorsko nie można oceniać, trzeba chust i w ogóle, zapomniałaś?

Tak tak jasne - Truskawka taka złocisto-brzoskwiniowo-brązowa i zima... Odsyłam Cię do doedukowania się. Jeśli ktoś ma ciepły koloryt to zimą NIE MOŻE BYĆ

Edytowane przez Hjordis
Czas edycji: 2009-10-17 o 12:04
Hjordis jest offline  
Stary 2009-10-17, 12:36   #2623
Brzoskfiniowa
Raczkowanie

Ktoś tu ma problemy emocjonalne.
Brzoskfiniowa jest offline  
Stary 2009-10-17, 14:01   #2624
nulka5
Rozeznanie

Hej dziewczyny, może mi też będziecie mogły pomóc... szukam i szukam i nie mogę dojść do ładu i składu...

1. Jak się opalasz - raczej szybko, na brąz, ale nie mogę dojść do takiej ciemnej opalenizny...

2. Kolor oczu - oczy "bursztynowe", obwódka tęczówki jest zdecydowanie ciemniejsza - widoczniejsza, mam brązowe plamki na tęczówkach

3. Piegi - delikatne małe lekko brązowe, jest ich kilka tylko na grzbiecie noska,

4. Cera - jasna, chyba o takim lekko żółto- szarym kolorze

6. Kolor ust - różowe, czasami jasny róż - na pewno nie są czerwone

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - czarny, biały, morski, brązowy, granatowy, różowy pastelowy, żółty (ogólnie raczej pastelowe kolory)

Pomóżcie, proszę
nulka5 jest offline  
Stary 2009-10-17, 15:16   #2625
Kwaśna truskawka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
Co "zima"? Hola hola, amatorsko nie można oceniać, trzeba chust i w ogóle, zapomniałaś?

Tak tak jasne - Truskawka taka złocisto-brzoskwiniowo-brązowa i zima... Odsyłam Cię do doedukowania się. Jeśli ktoś ma ciepły koloryt to zimą NIE MOŻE BYĆ

Pobubiłam się... jakim jestem typem
Stary 2009-10-17, 21:41   #2626
Hjordis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Pobubiłam się... jakim jestem typem
wg mnie Jesienią
Hjordis jest offline  
Stary 2009-10-18, 10:04   #2627
basiaimagda
Przyczajenie

sledze wasz watek od 3msc wiec ten jeden list to i tak słaba reakcja na te pierdoły wasze. rozmawiałam z wieloma wizażystkami kolorystkami naprawdę mistrzyniami w swoim fachu! mam z takimi ludźmi do czynienia bo pracuje w modelingu. i wiem co mowie! ta sliczna truskawaka ubrała żółtawa czapkę a wy widzicie jesień hahah dziewczyna ma błękitna zimna skórę, kontrastowe oczy, sa takie orzechowe dlatego ze jej melanina przykryła całkowicie pigment niebieski w oku ta melanina jest tez obecna we włosach typowy jak typ południowy. wyglądają na rudy ciepły brąz dlatego ze jest mocno oświetlona na zdjęciu (flesz, albo takie ostre słońce) ta dziewczyna(sliczna) jest typowa zima, królewna snieżka, gdyby była jesienią melanina przy znajdująca się powierzchni skory płytko przy powieszchni skory powodowała by piegi a ona ma czusta skore bo jej pigment jest głęboko chroniąc skore lepiej.truskawka ma tendencje do jesieni albo wiosny(nie wiem), spójrz na penelope cruz jestes takim typem urody i od niej możesz podpatrzeć kolorystykę. dla was zimy to czarne brunetki a takich w przyrodzie nie ma, czysto czarne włosy maja tylko nigeryjczycy takie typowe asfalty:|

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

aha, ponadto ma gałkę oczna niebieskawa a nie żółta, a jej skora ma zimno-różowo-niebieski pigment

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

http://republika.pl/blog_om_4123234/...elope_cruz.jpg

http://fotografiedemoda.files.wordpr...mer-2009-2.jpg

oto nasza truskawka w popularnej wersji, wy oczywiście z penelope tez zrobiłybyście jesien ze wzg ze ociepla kosmetykami i farbami swoja skore, ale czy widziałyście ja kiedyś w ubraniach w ciepłych zgaszonych kolorach jesieni hahah

a truskawce nie pasuje ta żółta czapa niszczy jej szlachetna kontrasowa urode za to ten płaszczyk super
papap zycze milego twórczego dnia wszytkim ekspertka z koziej brudki

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

http://www.bloblo.pl/image/7526/default/12r.jpg

http://www.bloblo.pl/image/4480/defa...esie%C5%84.jpg

http://lula.pl/lula/1,97804,6497076,...ze&bxx=6497076

a tak wygląda jesień zwrocie uwagę na zamazane spojrzenie, żółtawa gałkę oczna liczne piegi, złota lub pomarańczowa poświat twarzy i intensywny cieply kolor włosów. te kobiety nie maja wątpliwości ze sa rude a truskawki włosy w chłodnym odcieniu. a p.s i jak widzicie kobiet podobnych do tych na zdjeciu jest niewiele w Polsce

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

http://trepanrr.tripod.com/color_ana...l_season_chart

Edytowane przez basiaimagda
Czas edycji: 2009-10-18 o 16:17
basiaimagda jest offline  
Stary 2009-10-18, 13:30   #2628
Kwaśna truskawka
Rozeznanie

Dziękuję za wszytskie dotychczasowe odpowiedzi.

Edytowane przez Kwaśna truskawka
Czas edycji: 2009-12-16 o 21:03
Stary 2009-10-18, 14:50   #2629
Hjordis
Raczkowanie

ktoś tu rzeczywiście ma problemy emecjonalne... radzę skorzystać z profesjonalnej pomocy... i nie mam na myśli kolorystki
Hjordis jest offline  
Stary 2009-10-18, 15:04   #2630
nicRu
maszyna, nie człowiek

"czysto czarne włosy maja tylko murzyni i to takie typowe asfalty" - gratuluję poziomu Mogłaś to trochę inaczej ubrać w słowa, bo teraz będą Cię brać nie tylko za wariatkę, która musi się pokłócić, ale i za ograniczonego gbura.

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline  
Stary 2009-10-18, 15:23   #2631
basiaimagda
Przyczajenie

to wy tak odbieracie ja podchodzę bardzo spokojnie, raczej żartem to wam powinno byc głupio ze bawicie się w ekspertki i bzdury wygadujecie ludziom to niby nie jest prostactwo, że się nie znacie a na forum wypowiadacie
niech będzie Nigeryjczyk, ale wy wiecie kto to ?
nasza truskaweczka nowymi zdjęciami potwierdziła to co oczywiste czyli ze kolo jesieni nie leżała
basiaimagda jest offline  
Stary 2009-10-18, 15:32   #2632
nicRu
maszyna, nie człowiek

Och, nie, jestem debilem i nie wiem co oznacza słowo Nigeryjczyk W Twoich psotach nie było widać niczego co mogłoby być związane z jakimkolwiek żartem czy swobodnym podejściem, w dodatku pojawiły się obraźliwe słowa, jak choćby "asfalt". Używanie słowa asfalt to wręcz ograniczenie umysłowe

Ja czuję to i rozumiem, że owych zim i lat jest najwięcej (dobrze to widać na ulicach), ale to nie znaczy, że każda z nas jest zima albo latem (tak, to prawda! nie kazda Polka to "zima" lub "lato), bo u mnie to akurat guzik prawda, myslałam długo, że jestem zimą, ale taka kolorystyka mi nijak pasuje, tak samo kolorystyka lata.
Żadna z nas nei jest ekspertem, te oceny są rpzecież całkowicie subiektywne i trzeba się liczyc z duzym ryzykiem błędu i samemu tez próbować, chociazby przymierzajac rzeczy w roznych kolorach, patrząc jaki makijaz nam pasuje itp.

Ciesze się, ze miaąłś rację, truskawka tez mi ne wyglądała na jesień, ale sposób w jaki przelałaś to na forum wystawił Ci najgorsze z możliwych świadectw, swiadectwo krzykacza i awanturnika

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline  
Stary 2009-10-18, 16:09   #2633
basiaimagda
Przyczajenie

trudno...
kto tu robi afery hahhaa
ze nazwałam pewną urodę asfaltem jest mniejszym grzechem jak wymądrzanie się na temat kolorystyki
asfalt, ryżu, różowa świnka, wiewióra to nie sa określenia prostackie, tylko potoczne określenia, a że co niektórzy są tu troszkę przewrażliwieni jak księżniczki to nic na to nie poradzę
70-80proc polek to lata później mamy zimy to się tylko pytam jakim cudem tyle polek na tym profilu jest jesienią i wiosna
Jesli masz problem z dobraniem kolorystyki do typu polecam strone:
http://trepanrr.tripod.com/tonal_color_palettes.htm
może źle interpretujesz kolory zimy lub patrzysz na inna tendencje
ale to nie znaczy ze któraś uczestniczek tego forum nie jest jesienia lub wiosna osobiście znam parę kobiet o takiej urodzie

Edytowane przez basiaimagda
Czas edycji: 2009-10-18 o 16:13
basiaimagda jest offline  
Stary 2009-10-18, 16:58   #2634
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

No ja zimą ani latem na pewno nie jestem
Stary 2009-10-18, 17:02   #2635
nicRu
maszyna, nie człowiek

Ja zakłądam, ze mogę się mylić. Jeszcze dużo odkryć na temat własnej urody przede mną i nei uwazam się za omnibusa. Dzięki za stronkę, może mi podsunie jakieś pomysły.

A określenia typu asfalt, ryżu, wiewióra są może potoczne... ale wśród prostaków Nie wiem jak można się tak wyrażac o innym człowieku, a co jeśli o Tobie mówiono by np. brudas, gdybys miala ciemniejsza karnację od koleżanek?

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline  
Stary 2009-10-18, 20:00   #2636
Eowina1818
Wtajemniczenie

Witajcie!

Widzę, że bardzo dobrze potraficie określać typy urody.
Wydaje mi się, ze jestem latem.
Czy mogły byście zweryfikować mój osąd?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko- na mocny czerwony, później albo skóra schodzi, albo wyskakują piegi, nie ma śladu po opaleniźnie. Cały rok jest bardzo blada.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? - oczy niebieskie, raczej ciemne, jaśniejsze plamki

3. Piegi - szaro-brązowe

4. Cera - jasny, porcelanowy

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, popielaty

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) -różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - zielony (nasycony), niebielski (ciemniejszy odcień, chabrowy), czerwony (raczej pomidorowy), czarny, szary, brąz (jasny)

Mogłybyście mi pomóc??

Dodaje zdjęcie, na czubku przy czole widać naturalne włosy

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/

Edytowane przez Eowina1818
Czas edycji: 2009-10-18 o 20:31
Eowina1818 jest offline  
Stary 2009-10-18, 20:20   #2637
kasiunia12
Rozeznanie

Cześć chciałabym was bardzo prosić o pomoc w określeniu mojego typu urody.
Z góry dziękuję

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko?
Opalam się szybko na złoto – brązowy kolor
2. Kolor oczu
Oczy niebieskie dość jasne, ciemniejsze obwódki, mam czarne brwi i rzęsy
3. Piegi
Jasno brązowe
4. Cera
Jasna cera, rumienię się na różowo
5. Naturalny kolor włosów
Jasny blond, latem robią się jeszcze jaśniejsze
6. Kolor ust (naturalny oczywiście)
Różowy
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię szary, niebieski i czerwony. Źle czuję się w oliwkowym.
kasiunia12 jest offline  
Stary 2009-10-18, 22:32   #2638
yngad
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

[QUOTE=Hjordis;14733642]Zima

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Jesień

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Myślę, że lato

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Jeśli oczy bardziej ciepłe, turkusowe, to już napewno Jesień

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Dotka95 - Jesień

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

yndag - Wiosna bez dwóch zdań, wystarczy spojrzeć

Dzieki za odpowiedz. Do wczoraj bylam pewna ze wiosna ale dzis poprzymierzalam 100 ciuchow w wiosennych kolorach i.... teraz wydaje mi sie ze soft autumn. Spojrz na fotki i daj znac. Dzieki . Dagny (Yngad) http://picasaweb.google.com/dagny.we...ColorAnalysis#
---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

crazy_daria - Zima Południowa

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

AtomeHeartMother - Lato

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

cherry in bloom - chyba Lato-Zima, ale głowy nie dam

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Hazi - Lato najtypowsze
yngad jest offline  
Stary 2009-10-19, 09:49   #2639
nulka5
Rozeznanie

Hej. Jeszcze raz poproszę Was o pomoc...

szukam i szukam i nie mogę dojść do ładu i składu...

1. Jak się opalasz - raczej szybko, na brąz, ale nie mogę dojść do takiej ciemnej opalenizny...

2. Kolor oczu - oczy "bursztynowe", obwódka tęczówki jest zdecydowanie ciemniejsza - widoczniejsza, mam brązowe plamki na tęczówkach

3. Piegi - delikatne małe lekko brązowe, jest ich kilka tylko na grzbiecie noska,

4. Cera - jasna, chyba o takim lekko żółto- szarym kolorze

6. Kolor ust - różowe, czasami jasny róż - na pewno nie są czerwone

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - czarny, biały, morski, brązowy, granatowy, różowy pastelowy, żółty (ogólnie raczej pastelowe kolory)

Pomóżcie, proszę
nulka5 jest offline  
Stary 2009-10-19, 12:50   #2640
Hjordis
Raczkowanie

[QUOTE=yngad;14803400]
Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
Zima

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Jesień

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------
Rozumiem, że to do mnie Obejrzałam wszystkie Twoje zdjęcia jeszcze zanim "postawiłam diagnozę". Dalej twierdzę, że jesteś bardzo ładnym przykładem Wiosny
Hjordis jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości