Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-20, 17:18   #2641
201604210939
Konto usunięte

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witajcie dziewczyny nigdy nie potrafiłam zdecydować się jakim tak naprawdę typem urody jestem więc proszę Was o poradę za wszelkie odpowiedzi będę niezmiernie wdzięczna

Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, odcień opalenizny jest raczej ciepły, złocisty

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy w kolorze ciemnobrązowym, bez plamek i obwódek

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów brak (niestety)

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Skóra w odcieniu żółtawym, rumienię się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny kolor włosów ciemny, ze złotymi przebłyskami

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Kolor ust - naturalnie czerwone

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w czerni, czerwieni, granacie, ciemnych fioletach, ciemnych zieleniach, ciemnych szarościach, bieli, brązie i wyraźnym różu. Nie lubię pomarańczowego, jasnego niebieskiego i ogólnie pastelowych kolorów, mam wrażenie że wyglądam w nich na "rozmytą"

Edytowane przez 201604210939
Czas edycji: 2009-11-15 o 12:12
201604210939 jest offline  
Stary 2009-10-20, 22:42   #2642
ulisia1
Rozeznanie

GG do ulisia1

A ja...?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko?
Często najpierw na czerwono, potem brązowieje. nigdy nie jest to bardzo intensywny kolor
2. Kolor oczu
Oczy niebieskie wpadające w szary ale tylko trochę
3. Piegi
Jasno brązowe, prawie w ogóle ich nie ma
4. Cera
Jasna, naczynkowa - różowawa

5. Naturalny kolor włosów
Ciemny blond, jak na tym zdjęciu tylem

6. Kolor ust (naturalny oczywiście)
Nie wiem... Taki normalny

Właśnie nie mam pojęcia które mi pasują

Dołączam dwa zdjęcia ale obawiam się że makijaż trochę zniekształca obraz kolorów. I juz nie noszę rudawych włosów. Teraz mam naturalne - ciemny blond.

WIELKIE DZIĘKI ZA PODPOWIEDZI
ulisia1 jest offline  
Stary 2009-10-21, 12:19   #2643
mawi27
Przyczajenie

Jaki jest mój typ urody??

Od dluzszego czasu zmagam sie z prawidlowym okresleniem mojego tupu urody, niestety ile specjalistow tyle odpowiedzie i to roznych :/, moze tutaj uda sie mnie sklasyfikowac odpowiednio, ozywiscie jak mi powiecie co i jak to rowniez moge wkleic swoje zdjecie, ale poki co opis
wiec z natury jestem ciemn blondynka, kolor cos ale myszka, cere mam jasna w sumie niby to blada ale nie porcelanowa, jakby jasna brzoskwinia, kolor oczu mam piwny, choc w zaleznosci od pory roku na lato wpadaja bardziej w zielen, mam ciemna oprawe brwi i rzes i dosc mocne rysy twarzy,palam sie srednio jak juz to na jasny braz, nie mam piegow, mam nadzieje ze to pomoze w okresleniu jakim typem urody w koncu jestem
mawi27 jest offline  
Stary 2009-10-21, 17:12   #2644
szmyrk
Zakorzenienie

Dot.: Jaki jest mój typ urody??

Po pierwsze - bez zdjecia ciezko bedzie. Po drugie, jest zestaw pytan (do bezproblemowego znalezienia na wizazu), na ktore powinnas odpowiedziec pytajac o swoj typ kolorystyczny .
szmyrk jest offline  
Stary 2009-10-21, 18:01   #2645
honey pie
Raczkowanie

tu sobie zajrzyj -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline  
Stary 2009-10-22, 09:22   #2646
mawi27
Przyczajenie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się srednio, na czerwono i szybko brązowieje ale ten brąz jest niezbyt intensywny, wiec jestem lekko zabrązowiona

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy mam koloru piwnego, teczowka od zrenicy kolor braz wpadajacy jakby w rudawy odcien z zielenia ku zewnatrz rozjasnia sie zielenia taka wymieszana z brazem a obwodka taka zgnita zielen

piegow nie mam wcale

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera jasna odcien takiej jasnej brzoskwini, jak sie rumienie to raczej tak bardziej na czerwonawo, mam tendencje do wypryskow

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

kolor naturalny to blond ciemny blond taki myszowaty

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

dobrze ukrwione wpadajace miedzy rozem a jasna czerwienia

kolory korzystne dla mnie to czern, granat, popiel, fiolet, zielen, ciemny roz, amarant, ciemne brazy

zle mi w pastelach, kolorachkosci sloniowej, jasnych nienasyconych kolorach

zalanczam zdjecie,niestety mam je jedynie w makijarzu :/ ale moze cos rozjasni
Moze teraz mi pomozecie
mawi27 jest offline  
Stary 2009-10-22, 09:25   #2647
mawi27
Przyczajenie

dzieki odpowiedzialam na pytania wstawilam zdjecie moze to pomoze
mawi27 jest offline  
Stary 2009-10-22, 10:12   #2648
loverynka
Zakorzenienie

Pomożecie?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? Jeśli dostanę mało słońca to opalam się od razu na brązowo (mówię o 10-15 minutach za jednym razem), jeśli dużo to szybko na czerwono ze schodzącą skórą (typu 2-3 godziny na słońcu).

Ciemne oczy, raczej piwne, z czymś złotym, ciemna obwódka tęczówki, białka białe, oprawa oczu ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? Brak piegów.

Wydaje mi się że mam chłodny odcień cery, jest jasna, rumienię się chyba na taki kolor pomiędzy czerwienią a różem. Żyłki które się pojawiają mam fioletowe lub sine.

Ciemne włosy, naturalny kolor jest na zdjęciu.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? Chyba róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę
Dobrze czuję się w czerni, granacie, ciemnym fiolecie, szarościach, nie lubię całej gamy kolorów pastelowych.

Na załączonym zdjęciu nie mam podkładu.

Edytowane przez loverynka
Czas edycji: 2009-10-22 o 10:14
loverynka jest offline  
Stary 2009-10-22, 13:56   #2649
szmyrk
Zakorzenienie

Nie widze... Gdzie?
szmyrk jest offline  
Stary 2009-10-23, 21:05   #2650
wieprzowinka
Przyczajenie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? nie opalam się szybko ale nie na czerwono, na delikatny brąż

Bardzo jasne,mocno niebieskie, oprawa oczu ciemna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? odrobinke na nosie

brzoskwiniowy

typowa szatynka

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? jasno rózowe

porosze o pomoc

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę
Dobrze czuję się w czerni, granacie, ciemnym fiolecie, szarościach, nie lubię całej gamy kolorów pastelowych.
wieprzowinka jest offline  
Stary 2009-10-24, 09:57   #2651
basiaimagda
Przyczajenie

http://trepanrr.tripod.com/makeup_an...__sessions.htm

polecam ciekawy link
basiaimagda jest offline  
Stary 2009-10-26, 14:38   #2652
MusnietaSloncem
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mawi27 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się srednio, na czerwono i szybko brązowieje ale ten brąz jest niezbyt intensywny, wiec jestem lekko zabrązowiona

oczy mam koloru piwnego, teczowka od zrenicy kolor braz wpadajacy jakby w rudawy odcien z zielenia ku zewnatrz rozjasnia sie zielenia taka wymieszana z brazem a obwodka taka zgnita zielen

piegow nie mam wcale

cera jasna odcien takiej jasnej brzoskwini, jak sie rumienie to raczej tak bardziej na czerwonawo, mam tendencje do wypryskow

kolor naturalny to blond ciemny blond taki myszowaty

dobrze ukrwione wpadajace miedzy rozem a jasna czerwienia

kolory korzystne dla mnie to czern, granat, popiel, fiolet, zielen, ciemny roz, amarant, ciemne brazy

zle mi w pastelach, kolorachkosci sloniowej, jasnych nienasyconych kolorach

zalanczam zdjecie,niestety mam je jedynie w makijarzu :/ ale moze cos rozjasni
Moze teraz mi pomozecie
No to zaczynamy!
Na początku z pewnością skreśliłabym wiosnę i jesień głównie przez popielate włosy, obramowanie oczu i brak piegów. Owszem, zdarza się by lato miało piegi, ale są one wtedy również popielate, mniej widoczne przez co stają się mniej charakterystyczne niż piegi np. jesieni które dopełniają jej ciepłe włosy.
Jak na moje (często w sumie błądzące) oko sama poprzez makijaż, strój, farbowany kolor włosów charakteryzujesz się na zimę aczkolwiek naturalnie jesteś latem. Zima posiadałaby ciemniejsze włosy niż 'myszowaty blond', łączyłby je tylko połysk. Zima również raczej się nie rumieni. Największą skłonność do wyprysków wśród wszystkich pór roku ma lato i jesień z czego tę drugą wykluczyłam na starcie. Wiosna ma cerę czyściutką.

Pozdrawiam serdecznie,
E.
MusnietaSloncem jest offline  
Stary 2009-10-26, 14:44   #2653
loverynka
Zakorzenienie

A ja?

loverynka jest offline  
Stary 2009-10-26, 15:35   #2654
tosia86
Raczkowanie

opalam się szybko,odcień opalenizny jest raczej ciepły: złotawo-brązowawy
ciemnobrązowe, mają ciemniejsza obwódkę, bez żadnych plamek; brwi ciemnobrązowe, rzęsy czarne
tylko latem,złotawe, ciepłe
ciężki do określenia, zimą trochę ziemisty,ale raczej beżowo-brzoskwiniowy
ciemny blond, przebłyski raczej mysie
Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
jasny różowy
korzystne kolory: fiolet,zieleń- ciemniejsza,granat,biel, szarości-tylko te ciemniejsze,brąz,mocny róż; dużo mniej korzystne: czerń,kolory piżamowe-jasne róże,błękity,żółte kolory,jasna intensywna zieleń.
bardzo proszę o określenie typu...o ile da się go określić
tosia86 jest offline  
Stary 2009-10-26, 16:21   #2655
Brzoskfiniowa
Raczkowanie

1. Jak się opalasz.
Opalam się stopniowo, na złoty brąz.

2. Kolor oczu.
Mam ciemne, brązowe oczy, jednolite, czarne rzęsy i ciemne brwi.

3. Piegi.
Mam piegi w ciepłym odcieniu, ale tylko na policzkach i nosie. Szczególnie uwidaczniają się w okresie letnim, przez pozostały czas nie są bardzo widoczne.

4. Cera.
Moja skóra ma ciepły złoty odcień, choć jestem dość blada (używam podkładu revlon, sand beige).

5. Naturalny kolor włosów.
Średni brąz ze złotymi refleksami.

6. Kolor ust.
Koralowy.

Uwielbiam turkus. Nie pasują do mnie raczej chłodne odcienie. Dobrze wyglądam w czerni.

Ja ponawiam prośbę o określenie mojego typu urody MusnietaSloncem, pomożesz?
Brzoskfiniowa jest offline  
Stary 2009-10-26, 17:09   #2656
ulisia1
Rozeznanie

GG do ulisia1

Ja też baaardzo proszę, wszystko napisałam powyżej
Stary 2009-10-27, 08:39   #2657
mawi27
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MusnietaSloncem Pokaż wiadomość
No to zaczynamy!
Na początku z pewnością skreśliłabym wiosnę i jesień głównie przez popielate włosy, obramowanie oczu i brak piegów. Owszem, zdarza się by lato miało piegi, ale są one wtedy również popielate, mniej widoczne przez co stają się mniej charakterystyczne niż piegi np. jesieni które dopełniają jej ciepłe włosy.
Jak na moje (często w sumie błądzące) oko sama poprzez makijaż, strój, farbowany kolor włosów charakteryzujesz się na zimę aczkolwiek naturalnie jesteś latem. Zima posiadałaby ciemniejsze włosy niż 'myszowaty blond', łączyłby je tylko połysk. Zima również raczej się nie rumieni. Największą skłonność do wyprysków wśród wszystkich pór roku ma lato i jesień z czego tę drugą wykluczyłam na starcie. Wiosna ma cerę czyściutką.

Pozdrawiam serdecznie,
E.
wielkie dzięki za pomoc, czy mam rozumiec ze moge być typem mieszanym jak lato z zimą?
ogolnie to zmienilam kolor wlosow na kasztanowy i juz sama nie wiem czy zmiana wyszla nakorzysc czy tez nie, dodaje tez zdjecie w nowym kolorze wlosow oraz bez makijarzu bedzie bardziej charakterystyczna moja osoba niz w makijarzu
wielkie dzieki raz jeszcze

Edytowane przez mawi27
Czas edycji: 2009-10-27 o 08:54
mawi27 jest offline  
Stary 2009-11-02, 17:23   #2658
princess_m
Raczkowanie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy

szybko sie opalam, odcien brazowy az do spalonego ;/
oczy ciemne piwne, teczowka ma ciemniejsza obwodke, kolor czysty, opawa oczu ciemna, brazowa

brak piegow
latem - oliwkowy, zima - blady, chlodny wpadajacy w roz, czasem sie rumienie - na rozowo

naturalny kolor braz, mysi
usta naturalnie jasne rozowe

uwielbiam bialy, chabrowy, brazowy, fiolet, złoty, wszystkie roze,
zle : czarny, pomarańczowy, odcienie zieleni, granat

hmm ja mysle ze jestm zima z wiosna ale nie jestem pewna
princess_m jest offline  
Stary 2009-11-02, 19:48   #2659
asiah
Przyczajenie

GG do asiah

Czy mogłabym również was poprosić o doradzenie? Ciężko jest samej się określić..

Cytat:
Napisane przez tosia86 Pokaż wiadomość
Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
1. Opalam się bardzo ciężko.. W początkowej fazie na różowo, potem jest ładny brąz, na pewno nie żółty, ale ciepły
2. Kolor oczu, piwny, od środka brąz przechodzi w zieleń aż do czarnej obwódki, bez plamek, rzęsy czarne, brwi ciemne, niezbyt gęste
3. Piegi mam brązowe, tylko koło nosa na szczęście
4. Ogólnie cerę mam jasną, bladą, ze wszystkich wymienionych określeń już najprędzej blady, zimny wpadający w róż, rumienie się na różowo, ogólnie czuję się o wiele lepiej gdy jestem choć trochę opalona <jak latino girl>
5. Naturalny to średni brąz, wypłowiały nijaki, z przebłyskami rudego- bleh farbuje się na ciemny brąz lub jak ostatnio ciemny brąz z domieszką rudego- fajnie ociepla
6. Kolor naturalny ust (jak się obudzę i spojrze w lustro) to jasna malina, ale ze względu na to że lubie je przygryzać to są żywe ciemno-czerwone
7. Bardzo źle czuje się w pastelowych kolorach, lubie żywe kolory, czerwony, ciemny zdecydowany róż, ciemna zieleń, biel i czerń jest niekorzystna ale często je noszę, w jasnym brązie też mi dobrze, złoto mi nie pasuje, wole srebro

Bardzo was proszę o zbadanie sprawy, wszystko byłoby pięknie, gdybym nie miała bladej cery

http://www.fotka.pl/albumy/ivesna/1,...257182235#foto

tutaj są moje fotki dla ułatwienia

Edytowane przez asiah
Czas edycji: 2009-11-03 o 09:37
asiah jest offline  
Stary 2009-11-03, 19:20   #2660
kasdem
Raczkowanie

GG do kasdem

hehe, ja to bym powiedziała, że neizły z Ciebie mieszaniec- złoto i srebro to DWIE sprzeczności!
wg analizy- albo jesteś ciepła (złoto) albo zimna (srebro)
jesli lubisz czerwienie to np. zima, a znow nie za bardzo lubisz bieli i czerni a to też zima...
zakręcone!
takie przypadki trzeba zbadać profesjonalnie i indywidualnie

hmm... na moje, świeżo upieczone, oko wizażystki jesteś - lato ;P

Edytowane przez kasdem
Czas edycji: 2009-11-04 o 10:41
kasdem jest offline  
Stary 2009-11-03, 20:38   #2661
kobri
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

najpierw jestem różowo czerwona, następnie kolor ten schodzi i pojawia się złotko

Moje tęczówki czasami mają kolor zbliżony do oliwki...jest raczej szaro buro zielony z plamkami jeszcze innego koloru utrzymanego w tej tonacji, brwi są ciemne rzęsy także

piegi są rzadkością u mnie..jest ich kilka i są złotawe

brak rumieńców, kolor raczej beżowy...więcej żółtego niż różu w niej jest ale jednak :P taka "blada ściana"

włosy brązowo - kasztanowe...z miedzianymi błyskami

cos pomiedzy kolorem rozowym a brzoskwiń ;D

babcia zawsze mówi, że dobrze mi w białym, sama czuję się dobrze w pomarańczowym czerwonym i zielonym ;>

Byłabym bardzo wdzięczna jeśli jakaś wizażanka pomogłaby określić mój typ kolorystyczny z pozoru wygląda to za jesienią, jednak gdy się dłużej wczytywałam to jednak jakoś nie bardzo xD i mam mętlik ...

kobri jest offline  
Stary 2009-11-03, 22:19   #2662
Hjordis
Raczkowanie

Ja chciałam wtrącić swoje 3 grosze: pytanie "W jakich kolorach czujesz się dobrze" jest zupełnie nie trafione, bo nie chodzi o to w jakich czujesz się dobrze, tylko w jakich ładnie wyglądasz. Chyba wszystkie wiemy, że kiedy kobiecie się podoba jakiś kolor to najczęściej sobie wmawia, że dobrze w nim wygląda. Albo nosi takie, które lubi niezależnie od tego, jak w nich wygląda
Hjordis jest offline  
Stary 2009-11-04, 09:58   #2663
kami1984
Rozeznanie

Witajcie dziewczynki....To mój pierwszy post na tym forum... Od dłuższego czasu zastanawiam się również jakim jestem typem urody....Może mi podpowiecie...

1. Jak się opalasz - Na czerwono ale na drugi dzień skóra staje się brązowa

2. Kolor oczu - szaro niebieskie

3. Piegi - brak

4. Cera - jasna ale nie blada

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, jasny brąz

6. Kolor ust - różowe

Dobrze czuje sie w fioletowych, rożowych, morskich, szarych, turkusowych, brązowych, żółtych i białych kolorach.

Źle wyglądam w pomarańczowym, łososiowym, bladoróżowym, jasno zielonym kolorze.
kami1984 jest offline  
Stary 2009-11-04, 10:46   #2664
kasdem
Raczkowanie

GG do kasdem

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki....To mój pierwszy post na tym forum... Od dłuższego czasu zastanawiam się również jakim jestem typem urody....Może mi podpowiecie...

1. Jak się opalasz - Na czerwono ale na drugi dzień skóra staje się brązowa

2. Kolor oczu - szaro niebieskie

3. Piegi - brak

4. Cera - jasna ale nie blada

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, jasny brąz

6. Kolor ust - różowe

Dobrze czuje sie w fioletowych, rożowych, morskich, szarych, turkusowych, brązowych, żółtych i białych kolorach.

Źle wyglądam w pomarańczowym, łososiowym, bladoróżowym, jasno zielonym kolorze.
moje odpowiedzi były bardzo bardzo podobne jak robiła mi analize osoba, która się na tym zna i bierze ogromne za to pieniądze! (600zł)
stwierdziła, że mój typ urody to LATO, ale że, przemalowałam włosy na czarno, ubieram się TYLKO na czarno, szaro, granatowo, fioletowo, srebrno... z LATA przerobiłam się na ZIME i że jest OK, bo w zostalam w ZIMNYM typie urody... zmieniłam tylko porę roku ;P <lol>
a to, że lubie czasem zaakcentować coś na sobie na żółto to nie przeszkadza- przecież to mój wybór! one tylko mówią, w czym nam najlepiej- nic więcej!
także ja myśle, że jesteś 100% lato
Stary 2009-11-04, 11:01   #2665
kami1984
Rozeznanie

Dziękuję.... Kiedyś robiłam taki test w internecie ale nie byłam do końca przekonana...chociaż wyszło że jestem typowym LATEM!!!
kami1984 jest offline  
Stary 2009-11-04, 19:10   #2666
Brzoskfiniowa
Raczkowanie

Cytat:
1. Jak się opalasz.
Opalam się stopniowo, na złoty brąz.

2. Kolor oczu.
Mam ciemne, brązowe oczy, jednolite, czarne rzęsy i ciemne brwi.

3. Piegi.
Mam piegi w ciepłym odcieniu, ale tylko na policzkach i nosie. Szczególnie uwidaczniają się w okresie letnim, przez pozostały czas nie są bardzo widoczne.

4. Cera.
Moja skóra ma ciepły złoty odcień, choć jestem dość blada (używam podkładu revlon, sand beige).

5. Naturalny kolor włosów.
Średni brąz ze złotymi refleksami.

6. Kolor ust.
Koralowy.

Dobrze wyglądam w czerni, elektrycznym niebieskim, fiolecie. Podobno w czerwieni też, ale ja się nie widzę w niej, więc odpada. Uwielbiam turkus i srebro.
A mi ktoś pomoże? Zmieniłam nieco odpowiedź na ostatnie pytanie, dzięki sugestii Hjordis. Czytając post Kami1984 poszukałam w internecie takiego testu i wyszła mi zima. Może ktoś potwierdzić lub zmienić?
Brzoskfiniowa jest offline  
Stary 2009-11-04, 23:17   #2667
oleska88
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 7
Exclamation jaki typ urody?

Mam takie pytanie apropo typu urody. Probowalam mamie zrobic ostatnio analize kolorystyczna, bo ksztalce sie na wizazystke i nie jestem pewna, czy dokonalam prawidlowego wyboru.
Mama ma rude wlosy, wpadajace nawet w czerwien dosc ciemna, naturalne wlosy sa koloru brazu, oczy ma piwne, brwi srednio ciemne- nie sa ani kruczo czarne ani bardzo jasne, jednak musi podkreslac je cieniem.
Co do cery, na ogol jest jasna ale nie ma problemu z opaleniem sie na lekki braz i wlasnie ta opalenizna mnie troche zastanawia.
Na moje oko to jesien, ale jesien tak latwo sie nie opala
Co do znamion, ma ich niewiele.
Takze moje pytanie do Was, czy mozna tu w ogole myslec o wiosnie?
Pozdrawiam
oleska88 jest offline  
Stary 2009-11-05, 09:48   #2668
kasdem
Raczkowanie

GG do kasdem

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Dziękuję.... Kiedyś robiłam taki test w internecie ale nie byłam do końca przekonana...chociaż wyszło że jestem typowym LATEM!!!
jesteś jesteś

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Brzoskfiniowa Pokaż wiadomość
A mi ktoś pomoże? Zmieniłam nieco odpowiedź na ostatnie pytanie, dzięki sugestii Hjordis. Czytając post Kami1984 poszukałam w internecie takiego testu i wyszła mi zima. Może ktoś potwierdzić lub zmienić?

popatrz na swoje odpowiedzi, wszystkie są "ciepłe" !!!
więc poza tym, w czym lubisz chodzić ubrana, jesteś ciepłym typem, więc albo wiosna albo jesionka!
ciuchy czarne, fioletowe, srebrne, granatowe i czerwone to oczywiście TYPOWA ZIMA!
więc jakoś dziwnie u Ciebie...
wiem, że typowa zima, bo ja nią jestem, ma jasną karnację (nie opala się za bardzo) ciemne włosy, oczy raczej szaro-niebieskie, zadnych złotych refleksow to bo już CIEPEŁKO! piegi tez raczej są oznaką ciepła...
więc na moje oko - coś wymieszane ;P

Edytowane przez kasdem
Czas edycji: 2009-11-05 o 09:50
kasdem jest offline  
Stary 2009-11-05, 11:51   #2669
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: jaki typ urody?

wiosna? predzej Zima... a ma wyrazny kontrast miedzy teczowka a bialkiem oka?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2009-11-05, 12:39   #2670
oleska88
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 7
Dot.: jaki typ urody?

Nie.. no na Zime to ona mi na pewno nie wyglada.
Wstawie zdjecie, moze bedzie latwiej stwierdzic..
oleska88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makijaż oczy, typ, typ kolorystyczny, typ urody, uroda, urody

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości