du篡 problem z w這sami :( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-07-08, 21:15   #1
nataalkaa1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

du篡 problem z w這sami :(

mam od jakis 3 lat problem z w這sami :/ dokladnie 3 lata temu mialam anoreksje ktora trwala rok , potem jak z tego wyszlam to zafarbowalam wlosy na bardzo jansy blond i od tego czasu stan moich wlosow strasznie sie pogoszyl , kiedys mialam piekne geste wlosy a terza sa duzo slabsze i jest ich mniej [IMG]http://************/images/smiley/sad.gif[/IMG] od jakiegos roku bardzo ie wzielam za siebie , tzn jem duzo owocow i warzyw ,ponadto stosuje wax i inne maseczki ktoree kupilam w salonie fryzjerskim , moje wlosy sa dzieki temu mniej zniszczone tzn nie sa takie suche jak kiedys , kolor mi juz prawie zszedl i teraz mam takie pytanie czy jest jakas szansa zeby wlosy wrocily do takiego stanu jak na pocztku ?? co mam robic aby tak si stalo , bardzo prosze o rady , bylabym bardzo wdzieczna !!
nataalkaa1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-08, 22:23   #2
nataalkaa1
Przyczajenie

Dot.: du篡 problem z w這sami :(

bardzo prosze niech ktos mi odpowie , bo to dla mnie naprawde duzy problem
Stary 2007-07-08, 22:37   #3
lookinka12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Powiem Ci tak... ja te mia豉m anoreksj... moje w這sy wygl康a造 fatalnie... mi oczywi軼ie si wydawa這, 瞠 s jeszcze 豉dniejsze. By這 ich naprawd coraz mniej. ㄊsia豉m dos這wnie. Jako wyci庵n窸am si z tego. M鎩 lekarz przepisa mi witaminy (m.in. dlatego, 瞠 organizm zacz掖 ju zu篡wa w豉sne bia趾o), by to tran (A i D) i vit. E. Wszystko wraca這 powoli do normy. R闚nie jad豉m ju "bardziej normalnie". Od tego wszystkiego min窸o par miesi璚y. Teraz bardzo dbam o swoje w這sy. Dobrze sie od篡wiam (owoce, warzywa, produkty zbo穎we itd.). Dam Ci link: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=15706&page=2
Tutaj wypowiedzia豉m sie, jak dbam teraz o swoje wlosy (r闚nie aby pobudzi ich porost). My郵e, 瞠 trzeba troch cierpliwo軼i i w這sy wr鏂 do stanu pierwotnego. Tylko jest jedno ma貫 "ale". Nigdy nie farbowa豉m w這s闚. Ale i tak trzeba pr鏏owa mimo wszystko! Pozdrawiam ciep這 i mam nadziej, 瞠 Twoje w這ski zn闚 b璠 pe軟e wigoru!
lookinka12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-08, 22:42   #4
nataalkaa1
Przyczajenie

dziekuje bardzo za odpowiedz
Stary 2007-07-09, 23:48   #5
AniaBrunetka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 631

przede wszystkim witaminy (polecam merz special, d-panthoten czy jakos tak , pokrzywe, skrzyp.... jest tu wiele watkow na ich temat - poczytaj), aby wlosy rosly zdrowe, a na juz wyrosniete wlosy polecam odzywki m.in. wlsnie wax (ale wcieranie w skore glowy tez daje rezultaty - rosna nowe krotkie wloski, garnier neril tez polecam wcierac), loreal absolut repair, kallos placenta, polecam tez maski z serri allwaves sa niedrogie i na mnie dzialaja oprocz tego olejek rycynowy, nafta kosmetyczna... jak wpiszesz w wyszukiwarke to znajdziesz mnostwo porad no i oczywiscie podstawa zdrowe odzywianie i unikanie stresu.
Stary 2007-07-09, 23:57   #6
nataalkaa1
Przyczajenie

dziekuje jestem wam bardzo wdzi璚zna za rady AniaBrunetka myslisz ze moje wlosy wroca do stanu sprzed wszystkich przygod ? bo wciaz si tym bardzo martwi , oczywiscie bede o nie bardzo dba豉 i bede si zdrowo odzywiac bo przez ostatni rok rowniez troche si odchudza豉m (oczywiscie nie tak jak kiedys ale to zawsze odchudzanie i to dosyc niezdrowe:/ ) postanowilam od wakacji ze sie ostro wezme za siebie
Stary 2007-07-10, 08:09   #7
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

no zajrzyj na inne watki zeby zobaczyc co wzmacnia w這sy jest tego duzo duzo takze zycze powodzenia

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-10, 09:28   #8
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

Trzeba postawi na zdrowe od篡wianie od 鈔odka czyli du穎 witamin, sk豉dnik闚 od篡wczych + odpowiednia dieta bogata w sk豉dniki budulcowe organizmu.
To wa積iejsze ni najlepsze i najdro窺ze od篡wki.

A z piel璕nacji polecam Wax, olejek rycynowy.
od篡wki Gliss Kura, Pantene ProV,
Granatowa maska do w這s闚 zniszczonych Dove.
Mocno je od篡wiaj, najlepiej odstaw farby, rozja郾iacze, pozw鏊 im odpocz望.
I na pewno b璠 豉dniejsze

MIΒGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-10, 10:32   #9
kissable
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 585

Duzo juz dziewczyny Ci poradzily jeszcze jesli masz dlugie wlosy moze troche je podetnij, o krotkie latwiej jest zadbac do tego ostaw suszarke. Mysle ze po pewnym czasie wloski wroca do dawnej formy
kissable jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-10, 11:19   #10
Jusstine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
GG do Jusstine

Witam Was serdecznie

Musz przyzna, 瞠 ja r闚nie nale輳 do grona dziewczyn, kt鏎e maj du瞠 problemy z w這skami. W skutek ogromnych stres闚 i wieloletniej kuracji sterydami moje w這sy zacz窸y wypada gar軼iami.. Do tego dosz這 zniszczenie ich farbami przez co zacz窸y si jeszcze 豉ma..
Stosowa豉m mn鏀two specyfik闚 (tabletki, maski, itp.) mam wi璚 pewne por闚nanie. G堯wna zasada to systematyczno嗆. Najcudowniejsze nawet zabiegi nie dadz efektu stosowane raz na jaki czas..
Co pomog這:
-od篡wka WAX henna treatment
- D-panthoten, wyci庵 ze skrzypu polnego i pokrzywy Bio-Garden oraz wap z witamina D3
- Kuracja ampu趾ami Aqua-Oleum gluco-activ Kerastase (przesta造 si 豉ma)
- Szampon i balsam Joanna, Z apteczki babuni - ekstrakt z miodu i proteiny mleczne (郵icznie pachnie i od篡wia w這sy i sk鏎 g這wy)
- do嗆 sporo skr鏂i豉m w這sy (oko這 20cm ).. Kr鏒sze w這sy = l瞠jsze w這sy = mniejsze obci捫enie dla cebulek
- wiara, 瞠 ich stan si poprawi!! Jak wiadomo wiara czyni cuda, udowodnione naukowo
- zamieni豉m farby chemiczne na henn. Zamiast niszczy w這sy farbami zyskuj 郵iczny kolor i jednocze郾ie od篡wiam je oraz wzmacniam ich cebulki.

W這sy wygl康aj lepiej, szybciej rosn i zyskuj na obj皻o軼i (jest ich ju o wiele wi璚ej)

Pozdrawiam Was ciep這 i trzymam kciuki by Wam te si uda這 zwalczy kude趾owy problem
Jusstine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.