Kosmetyki najlepsze skladowo-ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-15, 16:12   #31
RedLipstik
Raczkowanie

Dot.: Jakie dermokosmetyki najlepsze:)

a ja chce polecic swietny dermokosmetyk dostepny tylko w aptece , uzywalam go glownie do rak jak nie pomagal mi zaden krem amialam problemy z suchoscia rak i takimi malymi luszczacymi sie skorkami wcieralam go sobie na noc w rece byly super gladkie a do tego jest to rzecz tania i pojemna ...

Maska siarczkowa do ciała 500g-Sulphur 27,90zł

Zawiera naturalną wodę mineralną siarczko - siarkowodorową słoną ze źródeł mineralnych uzdrowiska Busko - Solec .

Działanie naturalnej maski siarczkowej do ciała związane jest z aktywnymi biologicznie składnikami naturalnych wód mineralnych z Buska i Solca Zdroju . Woda siarczkowa w stężeniu powyżej 1,5 % zwana solanką siarczkową zawiera związki siarczki S , HS , siarkę koloidalną oraz liczne jony : magnezu , wapnia , potasu , jodu i chlorki . Działanie keratolityczne ( złuszczające ) oraz keratoplastyczne ( odnawiające ) wód siarczkowych wspomagają flawonoidy i fenolokwasy zawarte w naturalnym olejku eukaliptusowym i kompozycji rozmarynowej . Poprawia się mikrokrążenie w skórze co wspomaga odnowę tkanek .

Działanie na skórę :
<li style="font-size: 12pt; font-family: Arial;">wygładzające - zmniejsza złuszczanie , rogowacenie przymieszkowe i pękanie naskórka <li style="font-size: 12pt; font-family: Arial;">zmniejsza widoczność rozstępów i zapobiega tworzeniu się nowych <li style="font-size: 12pt; font-family: Arial;">zmniejsza cellulit

Po użyciu maski uczucie odświeżenia i relaksu . Wyraźna poprawa wyglądu skóry .

Przeciwwskazania : ostre stany zapalne skóry wymagające leczenia farmakologicznego .

Skład (INCI):
Sulphide - sulphide hydrogen salty mineral water, Paraffinum Liquidum, Vaselinum Album, 1,2 propanodiol, Paraffinum solidum, Kaolin, PEG - 40 Hydrogenated Castor Oil, Titanium dioxide, Parfum, Cholesterol, Eukalyptus globulus, 5 - Bromo - 5 Nitro -1,3 Dio
RedLipstik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 11:35   #32
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Hej,podbijam wątek
Właściwie to chciałam założyć nowy,zatytułowany "Jestem niezmiernie rozczarowana",ale może spróbuję tutaj się wyżalić...
Jakiś czas temu kupiłam,bez zbytniego przyglądania się , kosmetyki z serii EcoCare Bielendy i niestety,ta ich cała ekologiczność trochę mnie zawiodła...ale machnęłam ręką na to,zużyłam,zapomniałam.
Bardzo natomiast cenię sobie niektóre kosmetyki Nuxe,służą mojej skórze,jestem ogólnie bardzo zadowolona. Nie uważam się za ekstremalną ekolożkę (nic z tych rzeczy ale informacje podawane przez producenta - o ich naturalności - są istotne dla mnie. Przy czym Nuxe reklamuje się jako firma stosująca nowy system konserwacji - bez parabenów i fenoksyetanolu,a w składzie kremu Etincelante stoi między innymi: methylparaben, propylparaben,isobutylpar aben, butylparaben.
I jeszcze jakieś inne podejrzane,co to mi się nawet nie chce ich sprawdzać w słowniku,żeby się do końca nie załamać
Co o tym myśleć???

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 12:40   #33
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej,podbijam wątek
Właściwie to chciałam założyć nowy,zatytułowany "Jestem niezmiernie rozczarowana",ale może spróbuję tutaj się wyżalić...
Jakiś czas temu kupiłam,bez zbytniego przyglądania się , kosmetyki z serii EcoCare Bielendy i niestety,ta ich cała ekologiczność trochę mnie zawiodła...ale machnęłam ręką na to,zużyłam,zapomniałam.
Bardzo natomiast cenię sobie niektóre kosmetyki Nuxe,służą mojej skórze,jestem ogólnie bardzo zadowolona. Nie uważam się za ekstremalną ekolożkę (nic z tych rzeczy ale informacje podawane przez producenta - o ich naturalności - są istotne dla mnie. Przy czym Nuxe reklamuje się jako firma stosująca nowy system konserwacji - bez parabenów i fenoksyetanolu,a w składzie kremu Etincelante stoi między innymi: methylparaben, propylparaben,isobutylpar aben, butylparaben.
I jeszcze jakieś inne podejrzane,co to mi się nawet nie chce ich sprawdzać w słowniku,żeby się do końca nie załamać
Co o tym myśleć???
nic - nie sugerować się hasłami marketingowymi tylko składem, amen
Stary 2009-05-26, 10:02   #34
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Jasne,masz rację
Ale jakoś mnie takie sprawy niepokoją. Może i niepotrzebnie... ewidentne naciągactwo - dlaczego przepisy tego nie regulują? A jeśli regulują,to dlaczego nikt tego nie egzekwuje? A już najbardziej mnie wkurza to,że i tak będę tego Nuxe używać...
Będę zła na siebie,ale będę kupować,póki nie znajdę nic lepszego

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 00:34   #35
RedLipstik
Raczkowanie

Smile wszystko czego użyłyście choć raz z dobrym składem

Chciałabym żeby w tym wątku były wymieniane kosmetyki tylko z dobrym składem , tak żeby wizażynki nie znające sie na składach mogły zamiast rozszyfrowywania składów skorzystać z bazy
Proszę podajcie wszystko co używalyscie z dobrym składem choć raz nawet
RedLipstik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:25   #36
Fuzukatsu
Zadomowienie

Dot.: wszystko czego użyłyście choć raz z dobrym składem

Hmm. Szampon Lilliputz, żel pod prysznic BD(żólta pompka) Kremy nagietkowe BD. Na razie wsio.
Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 12:31   #37
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia
Dot.: wszystko czego użyłyście choć raz z dobrym składem

Z Hippa i zarazem najlepsze składowo:
- oliwka
- szampon
- płyn do kępieli,
- żel do mycia ciała (z pompką)
Vegusia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości