Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-10, 11:49   #1
eliza@cosmostyle
Przyczajenie

Cool

Częsta zmiana kolorów

Nie potrafię dłużej wytrzymać w jednym kolorze.Szybko mi się nudzą. Miałam już czarne, czerwonorude i blond. We wszystkich czułam się dobrze. Teraz mam znowu chcicę na czarne ale wiem jak póżniej ciężko jest ja ściągnąć. Niektóre babki całe życie śmigają w jednym kolorze a ja góra 4 m-ce. To choroba????Co myślicie o częstej zmianie kolorów??
Stary 2007-07-10, 12:46   #2
tancereczka1
Raczkowanie

GG do tancereczka1
Dot.: Częsta zmiana kolorów

Ja myśle , że niektórzy tak mają że ciągle by zmieniali fryzure, ja tez tak mam, właśnie zrobiłam sobie ciemną czekolade szamponem koloryzującym jakieś 3 tygodnie temu i już nie mogę wytrzymać aż mi się zmyje, bo chcę zrobić sobie jasny balejaż, mogłabyś mi napisać jak ty zmywasz te czarne włosy??
Ja się trochę martwię bo jest to szampon Palette a on podobno łatwo nie schodzi, mogłabyś mi napisać czym ty farbujesz i jak zmywasz ten kolor
tancereczka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 19:09   #3
Angel@
Zakorzenienie

Też tak kiedyś miałam że zmieniałam kolory na głowie co 3 miesiące. W rezultacie tak zniszcyłam sobie włosy, że nie było już dla nich żadnego ratunku. Byłam zmuszona zafarbować na kolor zbliżony do naturalnego i czekać aż odrosną. To był najgorszy okres w moim życiu. Przechodziłam przez straszny koszmar ale chyba dzięki temu zmądrzałam. Dzięki tym eksperymentom wiem w jakim kolorze czuję się najlepiej (blond ) i teraz już tylko i wyłącznie ten jeden kolor i farbowanie tylko odrostów. A kolorki wspominam sobie na zdjęciach
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 17:26   #4
mysiamysia
Wtajemniczenie

Tez chcialabym zmieniac kolor wlosow i fryz co 3-4 miesiace ,ale powstrzymuje mnie przed tym fakt,ze kiedys moge stracic wszystkie wlosy po takim katowaniu chemią

"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 18:50   #5
Dai
Przyczajenie

w czestym zmienianiu kolorów nie widzę nic złego, o ile włosy jakoś sie trzymają po takim traktowaniu. sama zmieniam kolory BARDZO często, potrafie rozjasniac te same pasma włosów po kilka razy, prostowac itp., itd., a moje włosy wciąż są mocne i na szczescie nie wypadają ^^ hm, a co już miałam na głowie? blond pasemka, rudy, czerwony, czarno-czerwony, czarny-blond, czarny-fiolet, czarny-różowy ( nie, jeszcze nie wyłysiałam XD)
Dai jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości