Do dziewczyn z Opola :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-20, 20:12   #1
TeresaZ
Raczkowanie

Do dziewczyn z Opola :-)

Hej Wiem, że na Wizażu jest trochę Opolanek wiec mam do Was pytanko. Czy w Opolu jest gabinet kosmetyczny, który wykonuje zabiegi mikrodermabrazji? Chciałabym też zebyście mi poleciły dobrego dermatologa, który mógłby mi coś poradzić o złuszczaniu, kwasach itd. Moje dotychczasowe kontakty z dermatologami polegały wyłącznie na przepisywaniu antybiotyków i davercinu - czyli zero "inwencji twórczej". Kiedyś usłyszałam -"jak ktoś ma pryszcze to już zawsze je będzie miał". Mam nadzieję, że jest w Opolu lekarz/kosmetyczka z innym podejsciem Czekam na Wasze rady. Pozdrawiam
TeresaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-21, 10:08   #2
TeresaZ
Raczkowanie

Re: Do dziewczyn z Opola :-)

Nie ma nikogo z Opola?
Stary 2004-02-21, 13:20   #3
ola.
Raczkowanie

cały tydzien byłam bez komputera ale i tak Ci nie pomogę bo nie orientuje sie w tych zabiegach, a do dermatologa tez nie chodze, tylko przed wakacjami i po, zeby skontrolowac moje piepszyki. Jeśli chodzi o kosmetyczke to niestety nie spotkalam sie z gabinetem który spełnilby moje wymagania.
Może inne Opolanki kogoś polecą Pozdrawiam
ola. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-21, 19:54   #4
Agul
Rozeznanie

Właściwie miałam zamiar poruszyć podobny temat

Również szukam DOBREGO! dermatologa. Szperam po forach, pytam znajomych-i nikt nie umie mi doradzić Czyżby w Opolu naprawde nie było dobrego lekarza tej profesji?
Co do kosmetyczki to też się zastanawiałam nad mikrodermabrazją, ale na razie musze podleczyc twarz, bo na razie
Nie wiem tez gdzie wykonuja ten zabieg.Może na ZWMie, tam gdzie Oxide? Tam jest jakiś nowy salon kosmetyczny, z reklamy słyszalam że są nieżle nastawieni na pomoc osobom męczacym sie z tradzikiem. Ale nigdy tam nie byłam
Agul jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-21, 20:30   #5
Nutka
Nutka nie gryzie!

Kochane sorry ale nie wiem nie mam pojecia . Do dermatolaoga nigdy nie musialam chociaz stara 30-stka jestem,kilka razy z moja corką ale to do przychodni i nie na trądzik. A dop kosmetyczki chodze tylko na depilację i na brwi,czasami na maseczke ...więc nigdy też nie pytalam o tak skomplikowane rzeczy .Do kosmetyczki chodze do tej w budynku krytej plywalni Akwarium do pani Agnieszki ,mloda dziewczyna ale niezla.
Pozdrawiam

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _

WYSZUKIWARKA nie gryzie

mikroREKLAMA
Moje gotowanie
Dzielimy się wiedzą jak przyrządzić, ugotować i upiec tak wspaniale jak nasze babcie!

Ta reklama pokazywana jest pod 4 169 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Nutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 12:22   #6
TeresaZ
Raczkowanie

Szkoda, ale dzięki Wam za odzew .
Agul napisał(a):
> Również szukam DOBREGO! dermatologa. Czyżby w Opolu naprawde nie było dobrego lekarza tej profesji?
Już dwa razy słyszałam, że dermatologia w Opolu jest na wysokim poziomie, tylko ja niestety nie zauważyłam. Zniechęca mnie miesiąc oczekiwania na wizytę, a potem świadomość zmarnowanego czasu.
O salonie kosmetycznym na ZWMie nie słyszałam, sierota biedna przecież tam mieszkam . Ciekawe czy w Kaskadzie jeszcze funkcjomuje?
Jak coś się dowiem dam znać - może w końcu znajdziemy kogoś dobrego w naszym Opolu Pozdrawiam
Stary 2004-02-22, 15:50   #7
Agul
Rozeznanie

Faktycznie! Teraz mi przypomniałaś że w Kaskadzie na gorze był kiedys dobry gabinet i z tego co pamietam mieli takie rozne specjalistyczne zabiegi ale...ceny były zabojcze-przynajmniej jak dla mnie w tamtym okresie.Nie wiem czy ten gabinet jeszcze jest.
A propos-gdzie słyszalas Teresko ze dermatologia w Opolu jest na wysokim poziomie?? Ja teraz chodze do Medicusa na Mickiewicza-raz czeka sie pare dni, raz miesiac na wizyte. Ale nie jestem zadowolona
Agul jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 21:41   #8
TeresaZ
Raczkowanie

O tym, że dermatologia jest na wysokim poziomie słyszałam od...okulisty hehe. A drugi przypadek to słowa pielęgniarki w szkole, gdzie mój chłopak miał praktykę. Właśnie przypomniałam sobie, że dała mu nazwisko podobno dobrej pani dermatolog przyjmujacej na Waryńskiego. Muszę zapytać o to, ale to jutro
Kaskada kiedyś sie reklamowała, a teraz coś dawno nie widziałam ogłoszeń. Ceny są napewno dla mnie wyyyysokieee
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości