zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-25, 16:04   #31
eternal_a
Zadomowienie

Dot.: zabieg oczyszczania twarzy- pomocy!!!!!

Byłam raz na oczyszczaniu twarzy i raczej odradzam ten zabieg. Płaci się wcale nie mało (ok. 70 zł) a efekt jest taki sobie. Zaczerwienienia na skórze utrzymują się kilka dni i ciężko je czymkolwiek zatuszować.
Stary 2007-08-25, 16:15   #32
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eternal_a Pokaż wiadomość
Byłam raz na oczyszczaniu twarzy i raczej odradzam ten zabieg. Płaci się wcale nie mało (ok. 70 zł) a efekt jest taki sobie. Zaczerwienienia na skórze utrzymują się kilka dni i ciężko je czymkolwiek zatuszować.
to odradzasz dlatego ze jest zaczerwieniona skora przez kilka dni?? to nie jest zabieg typowo upiekszajacy, tylko oCZYSZCZAJACY...ma oczyszcic buzie z zaskornikow itd. a ze kosmetyczka nie umiala ci nalozyc lagodzacej maski i kremu na koniec to juz jej wina. Trzeba sie udac do kogos lepszego... Poza tym cena 70zl to abrdzo dobra cena (tez zalezy co wchodzi w sklad zabiegu), bo w gabinecie w ktorym ja pracuje kosztuje ono...160zl w mniejszych gabinetach cena oscyluje wlasnie miedzy 60-80zl
Polecam oczyszczanie wszystkim, ktorym nie da sie oczyszcic buzki w inny sposob (np.kawitacja), bo inaczej sie tego nie zwalczy. Tylko tak jak pisalam, trzeba systematycznosci i CIERPLIWOSCI!
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 17:55   #33
kiniula991
Raczkowanie

A ja mam pytanie, czy twarz można oczyszczać tylko mechanicznie, tnz, tak że kosmetyczka wyciska wągry, czy jest może inna metoda, bo planuję iść we wrześniu i chciałabym spróbować czegoś nowego . . .
kiniula991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 19:38   #34
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiniula991 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, czy twarz można oczyszczać tylko mechanicznie, tnz, tak że kosmetyczka wyciska wągry, czy jest może inna metoda, bo planuję iść we wrześniu i chciałabym spróbować czegoś nowego . . .
To zalezy od stanu skory (czy jest gruba czy cienka, czy plytko unaczyniona czy nie itp.), bo mozna zastosowac jeszcze mikrodermabrazje (ok.200zl) - to takie glebsze kontrolowane zluszczanie naskorka, nie polecane przy skorach cienkich i plytkounaczynionych! Mozna zrobic tez kawitacje, jest troche lagodniejsza od mikro, skora po kawitacji jest rozjasniona, gladsza, susbtancje aktywne z kremow, masek itp. wchlaniaja sie o wiele lepiej.
Niktore gabinety maja tez specjalne programy oczyszczajace do twarzy, bez manualnego oczyszczania, z wykozystaniem specjalnych 2-stopniowych peelingow majacych za zadanie usunac wagry (po 1 zabiegu juz widac poprawe jednak trzeba serii kilku zab. by byly dobre efekty)
Stary 2007-08-25, 23:06   #35
Maripossa
Zakorzenienie

Gaboleczek: ja nie wiem, czy ty myslisz ze kosmetyczki to jakies durne stworzenia i jak dziewczyna przyjdzie i powie: - Chce oczyszczanie! a nie bedzie miala skory do oczyszczania, to one i tak jej to zrobia?? (no moze takie nieduczone i nie stworzone do tego zawodu to zreobia...). Zastanow sie ty czasem co piszesz...bo jakby mialo byc jak mowisz (zeby leciec do dermatologa zeby sie zapytac czy mozna isc na oczyszczanie) to oni nic innego by nie robili tylko zajmowali sie pozwoleniami na wasze wizyty u kosmetyczki po to idzie sie do kosmetyczki, wybiera sie DOBRY salon a nie najtanszy pod blokiem (i nie zawsze dobry znaczy drogi) zeby kosmetyczka SAMA cos doradzila co skorze jest potrzebne!
My tez na studiach mamy dermatologie i to przez 1,5 roku (nie wiem jak to jest na studium) i zapewniam cie, od strony skorno-chorobowej jestesmy przygotowane...
I przyjmij do wiadomosci: OCZYSZCZANIE NIE SZKODZI SKORZE!!!! jesli nie jest to skora z glebokimi zmianami ropowiczymi, naciekami, strupami itd. (TAKIE STANY SIE LECZY DERMATOLOGICZNIE WTEDY), to mozna ja oczyszczac.
Mozna dmuchac na zimne, a czasem nawet trzeba, ale nie przesadzajcie
Stary 2007-08-26, 12:04   #36
SmerfetkaPP
Przyczajenie

Dziewczyny! Chcecie oczyścić twarz, ale boicie sie zabiegów mechanicznych, podrażnienia,, zaczerwienienia?? Zapraszam was na zabieg oczyszczająco-nawilżajacy
dane usuniete przez moderatora

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2007-08-26 o 22:46 Powód: nieopłacona reklama
SmerfetkaPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 17:54   #37
Nushi
Raczkowanie

"ale zapraszam tylko dziewczyny z buziami bezproblemowymi " powinnas napisać..bo niestety na cere zaskrnikowo-grudkowa napewno nie pomoże..

a dlaczego taka promocja? mało to opłacalne dla osoby wykonujacej..

a co to za kosmetyki 100% naturalne?

napisz cos więcej a nie tylko robisz sobie(lub znajomej kolezance kosmetyczce) reklamę..

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2007-08-26 o 22:46 Powód: usunięcie cytatu łamiącego regulamin
Nushi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 18:12   #38
Evka
Wtajemniczenie

Reklama, a sio!
Evka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 12:24   #39
SmerfetkaPP
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
"ale zapraszam tylko dziewczyny z buziami bezproblemowymi " powinnas napisać..bo niestety na cere zaskrnikowo-grudkowa napewno nie pomoże..

Przyjdz i sama sie przekonaj

a dlaczego taka promocja? mało to opłacalne dla osoby wykonujacej..

promocje jak to promocje maja przyciagnac klientow

a co to za kosmetyki 100% naturalne?

sa to kosmetyki firmy Herbalife (jesli nie znasz tej firmy mozesz wejsc na strone www.herbalife.pl i dowiedziec sie wiecej ), kosmetyki bez zadnych dodatkow chemicznych itp, sa to witaminy potrzebne kazdej cerze bez wzgledy na wiek czy rodzaj skory, zabieg jeste zabiegiem warstwowym, skladajacym sie z kilku etapow

napisz cos więcej a nie tylko robisz sobie(lub znajomej kolezance kosmetyczce) reklamę..
czy masz jeszcze jakies pytania?? jesli tak z checia na nie odpowiem pozdrawiam
SmerfetkaPP jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości