Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-03, 23:34   #391
matwix1
Przyczajenie

Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Ja chodzę od kilku lat do p. Beatki Buchcic w salonie MONIKA na Małej (tel. 368 23 34) i mogę pisać o niej tylko w superlatywach! Rewelacyjnie obcina, doskonale dobiera kolor i w dodatku troszczy się o kondycję włosków. Za zabieg regeneracyjno - nawilżający (taki po rozjaśnianiu) na długich włosach + modelowanie płacę 40zł.
Poza tym panuje tam radosna, taka "rodzinna" atmosfera - bardzo miło spędza się czas.
Oprócz p. Beatki w salonie przyjmuje też p. Monika. Również świetna fryzjerka z tego co widziałam.
Zdecydowanie trzeba do nich wcześniej zadzwonić, żeby się umówić - ciągle mają ruch (albo tak trafiam .
matwix1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 20:09   #392
kkielce
Przyczajenie

Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Hej!
Słuchajcie, poszukuję dobrego fryzjera męskiego, nie chodzi mi o obcinanie na krótko, tylko o dłuższą fryzurę. Czy Cococlub będzie dobrym wyborem?
kkielce jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 07:37   #393
Anielka_
Raczkowanie

Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Cytat:
Napisane przez ann_so Pokaż wiadomość
Ja Ani Świebody zdecydowanie nie polecam...Za pierwszym razem jak u niej byłam wyszłam zadowolona, ale z każdym kolejnym razem było coraz gorzej. Ostatnim razem jak byłam poprosiłam o skrócenie włosów oraz nadanie im kształtu ponieważ od dłuższego czasu nie bylam u fryzjera, a Pani Ania nie zrobiła mi w zasadzie nic z włosami. Wyszłam z taką samą fryzurą z jaką weszłam z tym, że krótszą o 2 cm. Zero cieniowania, zero dokładności w obcięciu. Wszystko na prędce bo kolejna klientka czekała.
Poza tym wkurzało mnie, że za każdym razem kiedy się do niej umawiałam Pani Ania mnie obcinała, ale fryzurę układała już inna osoba. Często stażystka, która nie radziła sobie ze zwykłym wysuszeniem włosów na szczotce. Rozumiem, że stażyści muszą na kimś potrenować, ale nie po to umawiam się do konkretnej osoby, żeby mnie obsługiwał ktoś inny. Ogólnie nie polecam..
Jeśli chodzi o tą higienę, to co prawda nie zauważyłam rażących zaniedbań, ale też nie widziałam, żeby kiedykolwiek myto tam szczotki itp. a zdarzało mi się chodzić tam o różnych godzinach - zaraz po otwarciu, jak i przed zamknięciem.
Dokładni popieram to co napisałas. Każdą nastepną wizyte pamieta sie gorzej- stażystki jakie dobiera - masakra. Dziewczyna podczas mycia tak mnie wyszrapała, ze byłam czerwona na twarzy z bólu. Jezeli chodzio cieniowanie włosów to faktycznie kilka razy wychodziłam z tą samą fryzurą co przyszłam...
Szczotki, nożyczki powinna dezynfekowac, a nie zbierac " z grubsza" czyjeś włosy ze szczotki i potem mnie nią czesać.

Edytowane przez Anielka_
Czas edycji: 2009-05-11 o 07:38
Anielka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 12:50   #394
aksalotl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anielka_ Pokaż wiadomość
Dokładni popieram to co napisałas. Każdą nastepną wizyte pamieta sie gorzej- stażystki jakie dobiera - masakra. Dziewczyna podczas mycia tak mnie wyszrapała, ze byłam czerwona na twarzy z bólu. Jezeli chodzio cieniowanie włosów to faktycznie kilka razy wychodziłam z tą samą fryzurą co przyszłam...
Szczotki, nożyczki powinna dezynfekowac, a nie zbierac " z grubsza" czyjeś włosy ze szczotki i potem mnie nią czesać.
a Ty, Anielka, do kogo chodzisz?
aksalotl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 18:19   #395
agatka13121988
Zakorzenienie

Cytat:
jak ja u niej bylam to stazystka mi prostowala wlosy przez pol godziny.... (ogolnie sama mam proste)
Stary 2009-05-13, 11:37   #396
Anielka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
a Ty, Anielka, do kogo chodzisz?
Teraz chodzę do salony POINT do Pani Iwony na ul. Pocieszki 3.
Zaznaczam, ze mam krecone włosy i nikt nie umiał ich skracać, aż do tej pory. Rewelacyjnie cieniuje!!! Obcina mnie dokłądnie i długo - to dobrze, włosy super sie układają! Wczesniej jak chodziłam do fryzjera to siedziałam 3 godz., w tym farbowanie trwało wiekszość czasu a obcinanie do 10 min., włosy beznadziejnie sie układały!!!
Wiem, ze duzo dziewczyn w kreconych chodzi do Pani Iwony, nie wiem jak radzi sobie z prostymi Bo to nie zawsze idzie w parze...
Stary 2009-05-13, 13:56   #397
aksalotl
Zadomowienie

Cytat:
Teraz chodzę do salony POINT do Pani Iwony na ul. Pocieszki 3.
Zaznaczam, ze mam krecone włosy i nikt nie umiał ich skracać, aż do tej pory. Rewelacyjnie cieniuje!!! Obcina mnie dokłądnie i długo - to dobrze, włosy super sie układają! Wczesniej jak chodziłam do fryzjera to siedziałam 3 godz., w tym farbowanie trwało wiekszość czasu a obcinanie do 10 min., włosy beznadziejnie sie układały!!!
Wiem, ze duzo dziewczyn w kreconych chodzi do Pani Iwony, nie wiem jak radzi sobie z prostymi Bo to nie zawsze idzie w parze...
czuję się zachęcona tym opisem ile ta przyjemność kosztuje?
Stary 2009-05-13, 20:52   #398
Dragonera
Przyczajenie

Hej!
Czy P.Piotr nadal pracuje w Coco? Właśnie przeglądam ich stronkę i w zakładce o nas---> nasi pracownicy, żadnego P.Piotra nie ma Jeśli chciałabym się do niego umówić to czy wystarczy powiedzieć że prosi się o wizytę u P. Piotra? Nie wiecie może jak ten pan się nazywa? Będę wdzięczna za odpowiedź
Dragonera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:57   #399
Charmain
Zakorzenienie

Jak byłam u niego na początku roku to też nie było go w tej zakładce i mam nadzieje, że taki stan rzeczy nadal się utrzymuje bo wybieram się do niego w najbliższych dniach
Charmain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 21:12   #400
Dragonera
Przyczajenie

Super! Dzięki za odpowiedź. Jutro dzwonię w takim razie... A długo się czeka na wizytę u niego?
Stary 2009-05-13, 21:23   #401
Charmain
Zakorzenienie

Ja zapisałam się chyba na wtorek a dzwoniłam w sobote, ale umawiałam się wtedy na 9 rano więc mógł mieć czas akurat- ale wydaje mi się, że tydzień to maks
Stary 2009-05-13, 22:04   #402
Dragonera
Przyczajenie

Wielkie dzięki!
Pozdrawiam!
Stary 2009-05-14, 10:37   #403
Anielka_
Raczkowanie

Cytat:
czuję się zachęcona tym opisem ile ta przyjemność kosztuje?

Ide 28 maja to Ci powiem ile zapłaciłam, bo nie pamietam ile mnie kosztowało ostatnio bo kupowałam jeszcze taki preparat i w koncu nie wiem ile sama usługa mnie wyniosła.
Stary 2009-05-14, 13:15   #404
aksalotl
Zadomowienie

Cytat:
Ide 28 maja to Ci powiem ile zapłaciłam, bo nie pamietam ile mnie kosztowało ostatnio bo kupowałam jeszcze taki preparat i w koncu nie wiem ile sama usługa mnie wyniosła.
ok; a można wiedzieć co kupowałaś, zwłaszcza jeśli to było do kręconych włosów?
Stary 2009-05-14, 20:32   #405
poule
Przyczajenie

Witam! Chciałem się umówić do pani Ani, ale niestety bedzie zajeta Mam wielką prośbę, bo niestety jestem w tym temacie słabo zorientowany: który z wczesniej wymienionych salonów najlepiej wybrać (COCO, Ambrie, L'oreal czy Laurent), mam średniej długości włosy prawie po ramiona i chciałbym trochę podciąć, wycieniować, a NAJBARDZIEJ dostać fachową poradę "styliztorską" odnośnie tego jaka fryzura najlepiej mi pasuje! W którym z tych salonów moge liczyc na "artyste", a nie na "rzemieślnika", który pomoże mi w doborze odpowiedniej fryzury??????? Pomóżcie, gdzie najlepiej sie wybrać?!?!?!?!?!?!?!?!?!? !
poule jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 14:57   #406
Anielka_
Raczkowanie

Cytat:
ok; a można wiedzieć co kupowałaś, zwłaszcza jeśli to było do kręconych włosów?

Jak Ty tez masz cos sprawdzonego to koniecznie napisz. Kupiłam tam szampon, ale nie polecam!!! Za to bardzo zadowolona jestem z dwóch rzeczy!

1. Po umyciu, lekko wycieram włosy w recznik i nakładam http://www.studio-urody.pl/product_i...93975302991f10 i albo ugniatam loczki trzymając głowe w dół albo jak mam mniej czasu susze szuszarką z dyfuzorem. Włosy dostają super objętości, co bardzo dziwne - nie puszą sie W OGÓLE, po prostu jest super skręt!!! Preparat nie obciąża włosów, nie przetłuszczają się szybciej - dla mnie ideał!

2. Tamtem premarat jest bardziej delikatny, potem nakładam coś bardziej utrwalającego, koniecznie na juz wysuszone włosy (zeby sie nie posklejały) nakładam
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22848

i gotowa do wyjscia

Teraz poproszę o Twoje rady
Stary 2009-05-15, 19:13   #407
aksalotl
Zadomowienie

Cytat:
Jak Ty tez masz cos sprawdzonego to koniecznie napisz. Kupiłam tam szampon, ale nie polecam!!! Za to bardzo zadowolona jestem z dwóch rzeczy!

1. Po umyciu, lekko wycieram włosy w recznik i nakładam http://www.studio-urody.pl/product_i...93975302991f10 i albo ugniatam loczki trzymając głowe w dół albo jak mam mniej czasu susze szuszarką z dyfuzorem. Włosy dostają super objętości, co bardzo dziwne - nie puszą sie W OGÓLE, po prostu jest super skręt!!! Preparat nie obciąża włosów, nie przetłuszczają się szybciej - dla mnie ideał!

2. Tamtem premarat jest bardziej delikatny, potem nakładam coś bardziej utrwalającego, koniecznie na juz wysuszone włosy (zeby sie nie posklejały) nakładam
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22848

i gotowa do wyjscia

Teraz poproszę o Twoje rady
Twist around goldwella jest pierwszy do kupienia na mojej liście po zużyciu tego, co mam zaraz po londzie i lorealu
A mam w chwili obecnej balsam nivei (fajnie nawilża, włosy się nie puszą, ale ich nie podnosi, nie zwiększa objętości), osmoessence (marna ta sprężyna, tzn. nie tak dobra jak się spodziewałam po recenzjach) i dynamic loop goldwella (trochę gorszy od curl twist, skleja, ale dobrze skręca, odświeża skręt). Mieszanka tych trzech daje taki efekt od fryzjera
Z pojedynczo działających zadowolona byłam z tego.
Zaciekawiłaś mnie tym matrixem- widziałam go chyba w jobirexie
Stary 2009-05-18, 12:26   #408
grudniowka
Przyczajenie

hej

tak polecałyscie pn Piotra z Coco ze az sie do niego umowiłam na dzisiaj... zobaczymy , bo jestem dosc trudną klientką
grudniowka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 07:13   #409
grudniowka
Przyczajenie

i juz po wizycie

mam cienkie, trudne do ukladania włosy, bo czesc sie kręci, częsc jest prosta ...

P. Piotr nałozyl dosc nieźle farbe : starał sie aby było naturalnie i dobrze. Pasemka ladnie wyciągnięte, ogólnie OK.

Za to strzyżenie super Modelownie rewelacja, dokladnie tak tak chciałam

ogolnie na 5

aa i on nazywa sie Piotr Agnieszczak albo Agneszczak, pracuje w Coco od grudnia, moze dlatego nie ma go na liscie pracownikow na ich stronie www. Wyczaiłam tez ze dyplom od Loreala jako experta w farbowaniu ma od lutego 2008

Stary 2009-05-19, 10:00   #410
Charmain
Zakorzenienie

Pewnie dlatego ma ten dyplom bo pracował wcześniej w Lorealu na Jasnej
Stary 2009-05-20, 12:44   #411
grudniowka
Przyczajenie

Na Jasnej nigdy nie byłam. Kilka razy byłam w Infiniti na Klonowej ale za kazdym razem wychodziłam niezadowlona...

Moją fryzejrką jest Marta za salonu Exclusive na Bodzentynskiej ale teraz jest na ciążowym jest tam tez p. Iwona - widzialam ze klientki fajnie miały włoski zrobione, tylko zapisac sie do niej to można za ponad miesiąc a tyle nie mogłam czekać.
Stary 2009-05-20, 14:21   #412
Anielka_
Raczkowanie

[quote=grudniowka;12387779]Na Jasnej nigdy nie byłam. Kilka razy byłam w Infiniti na Klonowej ale za kazdym razem wychodziłam niezadowlona...

Znam bardzo dobrze fryzjerkę, ktora pracowała w Infiniti... strasznie narzekała, ze praca na mega tępych nożyczkach jest trudna, oszczedzaja na wszystkim! Nie znam osoby zadowolonej z tamtejszych usług.
Stary 2009-05-20, 23:54   #413
kubusewa
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa

czy ktoś ma jakieś zdanie o salonie Marzena na żelaznej ??
słyszłam o nim różne opinie ze jest dobry ale drogi?? czy ktoś moze mi cośdoradzić ??
Stary 2009-05-27, 11:08   #414
morelka83
Przyczajenie

Exclamation Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Właśnie usłyszałam niemiłą wiadomość

Z salonu Ambrie odszedł Adrian Musiał. Oczywiście pani w salonie nie chce udzielić informacji gdzie można go teraz znaleźć. Chodziłam do Adriana prawie trzy lata... ostatnia rzecz jaką bym chciała to znów przechodzić testowanie fryzjerów, które kończy się często jakimś dramatem.

Jeśli któraś wizażanka posiada informację co się stało z Adrianem, bardzo proszę się nią ze mną podzielić.... bardzo bardzo proszę.

Pzdr
Stary 2009-05-27, 11:22   #415
czwórka
Raczkowanie

Hej! Ja mam pytanie o Pana Pawła z salonu Elf. Któraś z dziewczyn Go chwaliła. Przechodziłam kiedyś tamtędy i widziałam, że salon pracuje na kosmetykach Kadus. Mam pytanie czy wiecie coś na temat farbowania w tym salonie? Mam rozjaśniane włosy i boję się czy farba je chwyci i czy ten Pan fajnie farbuje. I tak wogóle czy drogo tam jest? A w salonie Coco na jakich farbach pracują? Pozdrawiam
czwórka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 08:00   #416
Monika_L
Przyczajenie

Morelka83 ja jakiś czas temu słyszałam od fryzjerki z JLD (salonu którego nie polecam!!!) że Adrian miał już nawet lokal pod swój salon ale coś ze zdrowiem mu się posypało. Z tego co mówiła miało to być gdzieś w okolicy Piotrkowskiej w rejonie UM, ZUSu i tego przejścia do Silnicy. Podobno był nawet szyld. Jak znajdziesz to daj znać.
Monika_L jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 16:05   #417
Anielka_
Raczkowanie

wczesniej pisałam o Pani Iwonce z salonu POINT, właśnie wróciłam, jak zawsze zadowolona Miałam napisac Wam ile zapłaciłam. Mam krecone włosy do ramion - umyła włoski, podcieła końcówki i na koniec wyprostowała mi prostownicą - 50zł.
Stary 2009-05-28, 16:08   #418
kubusewa
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa

a na fryzurki ślubne to kogo polecacie ??
nie chce miec na glowie lakierowanego kokonu i stosu szpilek, interesuje mnie fryzjer z wizja :P
mam fryzurke z warkoczem w zamysle .. mialam nadzieje ze moze polecicie kogos fajnego... ja na studiowke czesalam sie u marzeny(na zelaznej), ale ze rzadko chadzam do fryzjera .. ciekawa jestem czy moze mozecie kogos poleciec do kogo moge isc w ciemno ... choc to chyba niemozliwe
Stary 2009-05-29, 12:45   #419
morelka83
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Monika_L Pokaż wiadomość
Morelka83 ja jakiś czas temu słyszałam od fryzjerki z JLD (salonu którego nie polecam!!!) że Adrian miał już nawet lokal pod swój salon ale coś ze zdrowiem mu się posypało. Z tego co mówiła miało to być gdzieś w okolicy Piotrkowskiej w rejonie UM, ZUSu i tego przejścia do Silnicy. Podobno był nawet szyld. Jak znajdziesz to daj znać.

Dziękuję za wskazówki, przeszukam całą okolicę!! I znajdę choćbym miała niebo poruszyć

Pozdrawiam
Stary 2009-05-29, 16:21   #420
Anielka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aamaazing Pokaż wiadomość
Jej dziewczyny przeczytałam wątek ale strasznie się już pogubiłam xD Moje włosy są kręcone ale nie sprężynki. Widać je na fotce od tyłu Zdjęcie trochę niewyraźnie ale mam nadzieję, ze wiecie o co mi chodzi. takie loki nie loki Niestety bardzo ciężko jest mi znaleźć fryzjerkę, która umie je podciąć. Proszę, polećcie salony fryzjerskie lub konkretne osoby (w Kielcach oczywiście) które radzą sobie z kręconymi włosami... będę bardzo wdzięczna pozdrawiam
Ja mam krecone włoski, zaraz dołącze zdjecie, wieeeele lat szukałam kogos kto umiałby je obciąć, pół roku temu znalazłam
Wczoraj własnie byłam drugi raz. Włosy zaczeły fajniej sie układać, bardziej sie dzieki temu kręcą Nie mam kasku na głowie!!!
Polecam Panią Iwonkę z salonu POINT Point" Fryzjer Galus Iwona
Pocieszka 3, Kielce - 41 343 01 47, obciecie plus prostowanie = 50zł, włosy mam do ramion
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2218.jpg (135,8 KB, 126 załadowań)

Edytowane przez Anielka_
Czas edycji: 2009-05-29 o 16:55
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, fryzjer, fryzjer damiski, fryzury, kielce, strzyżenie, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości