Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-14, 19:26   #481
moniabgr
Raczkowanie

Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

dziewczyny co taka cisza na wątku??????
byłam u Romka cudownie obciął moja mame...co prawda młodziutki jest ale maaa talent moja mama jeszcze nigdy nie wyszła tak zadowolona od fryjera jest odwazny potrafi doradzic no i co najwazniejsze w koncu moge sie nagadać z fryzjerem polecam poelcam polecam

60-59-58-57
moniabgr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 21:22   #482
Zadumana
Rozeznanie

Ktoś tu pytał o Fabryke Stylu. Dziewczyny za obcięcie znajomej p. Marcin wziął 55 zł?!Uważam ze to bardzo drogo, owszem ładnie obcina ale cena jest powalająca.

Sama byłam na farbowaniu i zdecydowanie odradzam!Obciął i pocieniował włosy ok, ale farba porażka!!
Zadumana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 09:52   #483
aniaa20
Raczkowanie

moniabgr bardzo się ciesze, że mama jest zadowolona bo szczerze mówiąc bałam się, że może jej się nie będzie podobało i będzie na mnie :P
Romek jest bardzo młody, ale mówił, że ma pare lat praktyki i widac, że lubi to co robi.
Mam ochote poeksperymentować z różnymi fryzjerami (najlepiej płci męskiej bo są fajniejsi) ale nie stac mnie aby dac za samo obcięcie 60 zł :/
aniaa20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 10:19   #484
Charmain
Zakorzenienie

A ile liczy sobie ten Romek za obciecie, 60 tak jak wyzej ?
Charmain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 11:23   #485
aniaa20
Raczkowanie

Obcięcie włosów długich 35zł.
aniaa20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:55   #486
moniabgr
Raczkowanie

Romek nam powiedział ze obcinał pierwszy raz jak miał 14 lat......jego pasja to włosy...a fryzjer z powołania predzej czy pozniej bedzie dobry

60-59-58-57
Stary 2009-08-17, 08:07   #487
czwórka
Raczkowanie

Dziewczyny a na jakich farbach pracuje Pan Romek?
czwórka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 08:32   #488
aanulaa24
Przyczajenie

Jeśli chcesz poeksperymentować z fryzjerami facetami to polecam pana Pawła z Elfa ale Kwiatkowskiego, ja chodzę do niego od 3 lat i ani razu nie wyszłam nie zadowolona, ja tam płacę za obcięcie krotkich włosów 50 zl
aanulaa24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 19:28   #489
moniabgr
Raczkowanie

kurczee nie wiem na jakich farbach pracuje Romek.....

i w końcu który Paweł jest dobry z Elfa??? bo ja tez bym chciała poeksperymentować ..
bo kolezanka wyzej napisała ze P.Osziwa.....ehhh do dwóch sie nie zapisze :P

60-59-58-57

Edytowane przez moniabgr
Czas edycji: 2009-08-17 o 19:37
Stary 2009-08-18, 00:51   #490
Marie Antoniette
Zadomowienie

Idź do p.Pawła Oszywy, zobaczysz że warto o tym drugim słyszałam podzielone opinie.
Marie Antoniette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 07:17   #491
czwórka
Raczkowanie

Dziewczyny ponawiam pytanie na jakich farbach pracuje Pan Romek? Muszę się ufarbować a nie wszystkie farby lubią moje włosy. A tak wogóle to gdzie jest jego salon? Gdzieś na Wesełej to wiem, ale konkretniej gdzie? Bliżej Komendy Policji czy może bliżej Gaudiego?
Stary 2009-08-19, 09:35   #492
malenka17
Zadomowienie

Dziewczyny, a znacie może kogoś kto robi tipsy z dojazdem do domu??
Awaryjnie potrzebuje takiej dziewczyny na czwartek/piątek dla siostry, bo w sobote ślub,a jej kosmetyczka się rozchorowała.
POMOCY, będę wdzięczna za jakieś nr telefon na priv!
Nadzieja w Was!

63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:03   #493
wiolaraczka
Zadomowienie

Hej Dziewczynki
Moglybyscie polecic mi jakas fryzjerke/fryzjera ktory umie zrobic ladne,delikatne loki prostownica?
Potrzebuje pilnie na wesele
Bede bardzo wdzieczna
Pozdrawiam
wiolaraczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 17:16   #494
aanulaa24
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Marie Antoniette Pokaż wiadomość
Idź do p.Pawła Oszywy, zobaczysz że warto o tym drugim słyszałam podzielone opinie.
Marie a można z ciekowości wiedzieć jakie to były opinie?
aanulaa24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:02   #495
Bisior
Przyczajenie

Z ciekawoscia przecztalam cale 17 stron wypowiedzi o fryzjerach, ale powiem szczerze, ze nadal nie umiem podjac decyzji gdzie sie wybrac. P. Piotr a moze p.Przemek ?? Potrzebuje jakiejs zmiany, dobrego doboru kolory, ciekawego sciecia. Mam dlugie lekko krecone wlosy, ktore przez ostatni rok farbowalam na rudo (farba l'oreala ale ze sklepu). Chcialabym jakiejs metamorfozy, bo aktualna fryzura troche mi sie znudzila Drogie wizażanki czekam na Wasz rady
Bisior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 19:35   #496
Marie Antoniette
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aanulaa24 Pokaż wiadomość
Marie a można z ciekowości wiedzieć jakie to były opinie?
koleżance zepsuł uczesanie na imprezę i kumpla źle obciął(za krótko), ja u niego nie byłam tylko p. Oszywy, wyszłam zadowolona - i jak już wcześniej wspominałam - nigdy nie miałam tak fenomenalnie układającej się grzywki, no i kolor świetnie dobrał pomimo, że ja upierałam się przy czymś innym więc go polecam
Stary 2009-08-20, 07:59   #497
moniabgr
Raczkowanie

czwórka Romek pracuje w Try Me to jest za gaudim w strone sienkiewki tylko po przeciwnej stronie ...

wiolaraczka proponuje iśc do adriana...z ciec jego zadowolona nie byłam...ale włosy nba prostownice zawsze robił mi piekne....on pracuje w hair design studio na koziej...

60-59-58-57
Stary 2009-08-20, 13:18   #498
wiolaraczka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez moniabgr Pokaż wiadomość
czwórka Romek pracuje w Try Me to jest za gaudim w strone sienkiewki tylko po przeciwnej stronie ...

wiolaraczka proponuje iśc do adriana...z ciec jego zadowolona nie byłam...ale włosy nba prostownice zawsze robił mi piekne....on pracuje w hair design studio na koziej...

Dziekuje za rade
A ile to mniej wiecej kosztuje?
wiolaraczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 06:17   #499
moniabgr
Raczkowanie

wtedy kosztowało mnie to 40zł...no nietety cenią sie...a teraz to nie wiem bo skoro adrian z przemkiem maja nową działalnosc sami to moze i taniej..ale musisz sie zapisac duuzo wczesniej bo sa oblegani zwłaszcza w soboty

60-59-58-57
Stary 2009-08-21, 07:47   #500
czwórka
Raczkowanie

Cytat:

Dziękuję za info.
Stary 2009-08-22, 08:43   #501
beata.krzos
Przyczajenie

Ja mialam okazje ostatnio byc u Przemka. Wydaje mi sie ze sa nieco przereklamowani. Za polozenie koloru i rozswietlenie go czyli kilka jasnych pasemek. podciecie i wymodelowanie zaplacilam 248zl.
Kazdy zabieg licza osobno stad po dodaniu kazdego z osobna taka kolosalna cena.
Drugi raz napewno sie tam nie wybiore
beata.krzos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 10:59   #502
Marie Antoniette
Zadomowienie

248 zł, nie aż tak dużo, a na włosach jakiej długości?

ostatnio mój chłopak był u p.Przemka, świetnie go obciął
Stary 2009-08-24, 16:13   #503
moniabgr
Raczkowanie

a ja postanowiłam spróbowac wszystkiego i sie zapisałam do pana Pawła Oszywy z Elfa ..nawet nie wiem jak wyglada ale ide ....
.

60-59-58-57
Stary 2009-08-25, 16:55   #504
kwiatek007
Przyczajenie

no to ciekawe- daj znać jak będziesz po ja właśnie zastanawiam się na kogo tym razem się skusić no i jestem pełna obaw, bo niestety na p. piotrze z coco tak chwalonym na forum b. się zawiodłam. dramat. cięcie:poprawne- bez rewelacji. niestety mimo tego, że zamienił moje długie włosy w krótką fryzurkę (=miał możliwość zrobić coś fajnego bo było z czego) nie ma czym się chwalić: fryzura totalnie niedopasowana do twarzy, włosy się nie układają, wycieniował je baaardzo mimo tego, że prosiłam go żeby tego nie robił.. koleżankę załatwił w podobny sposób. kolor: dekoloryzacja,która podobno wcale nie zniszczyła mi włosów no i cudowny balejage po którym po 2óch myciach prawie nie było śladu.. podobno to wina moich włosów(=moja)- ale chyba to on powinien wiedzieć, że włos który sam popalił dekoloryzacją nie utrzyma intensywnego koloru który on sam dobrał.. no nic. nigdy więcej czegoś takiego za jedyne 250 zł
kwiatek007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:18   #505
antena22
Zadomowienie

Ja mogę polecić p. Renatę z salonu Effecitve (czy jakoś tak). Wcześniej pracowała w Trendach. Czesała mnie w zeszłą sobotę na wesele i byłam bardzo zadowolona Mam klasycznego boba + grzywkę a ona wyczarowała z moich włosów super irokeza Fryzura całą noc się trzymała.
Stary 2009-08-25, 19:37   #506
Marie Antoniette
Zadomowienie

Cytat:
a ja postanowiłam spróbowac wszystkiego i sie zapisałam do pana Pawła Oszywy z Elfa ..nawet nie wiem jak wyglada ale ide ....
.
daj znać co i jak

aaaa co do p.Piotra to znam ten ból mi również z długich włosów zrobił, krótką, megawycieniowaną fryzurę. Jak koleżanka mnie spotkała 2 dni po cięciu to zrobiła taką minę "co Ty masz na głowie?"
Stary 2009-08-25, 20:00   #507
malenka167
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kwiatek007 Pokaż wiadomość
no to ciekawe- daj znać jak będziesz po ja właśnie zastanawiam się na kogo tym razem się skusić no i jestem pełna obaw, bo niestety na p. piotrze z coco tak chwalonym na forum b. się zawiodłam. dramat. cięcie:poprawne- bez rewelacji. niestety mimo tego, że zamienił moje długie włosy w krótką fryzurkę (=miał możliwość zrobić coś fajnego bo było z czego) nie ma czym się chwalić: fryzura totalnie niedopasowana do twarzy, włosy się nie układają, wycieniował je baaardzo mimo tego, że prosiłam go żeby tego nie robił.. koleżankę załatwił w podobny sposób. kolor: dekoloryzacja,która podobno wcale nie zniszczyła mi włosów no i cudowny balejage po którym po 2óch myciach prawie nie było śladu.. podobno to wina moich włosów(=moja)- ale chyba to on powinien wiedzieć, że włos który sam popalił dekoloryzacją nie utrzyma intensywnego koloru który on sam dobrał.. no nic. nigdy więcej czegoś takiego za jedyne 250 zł
A byłaś może złożyć reklamację? Jeżeli nie chcesz poprawiać włosów to może chociaż odzyskasz pieniądze. Wkoncu 250zł to bardzo dużo. Swoją drogą ja do p.Piotra chodze jeszcze od czasów gdy pracował na Jasnej i zawsze byłam zadowolona i za kolor nie zapłaciłam więcej niź 180zł. Wiec bardzo sie zdziwiłam jak przeczytałam Twojego posta. A wy dziewczyny ile płacicie?
malenka167 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 20:03   #508
Jovi76
Przyczajenie

Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
Teraz czas na moją relację z coco.
Chciałabym napisac coś innego, ale nie będzie miało to wtedy związku z rzeczywistością. Jestem bardzo niezadowolona i nie polecam. Byłam pierwszy i ostatni raz.
* po raz pierwszy nikt mi nie obejrzał włosów przed myciem proponując fryzurę
* mycie- jeden raz, bez odżywki (dla mnie to nowosc)
* cięcie- ok. 8 minut
* jedynym środkiem do stylizacji była pianka
* włosy miałam przypalane suszarką
* a i tak wyszłam z mokrymi
* po raz pierwszy u fryzjera byłam 15 minut
* po raz pierwszy fryzjerka była bardziej zainteresowana inną klientką niż ta, którą właśnie obsługuje
* oczywiście żadnej rozmowy nt. włosów poza nakreśleniem niepasującej do moich włosów wizji fryzjerki, co się okazało na sam koniec
* miotła na głowie
Jestem rozczarowana i nigdy więcej tam nie pójdę; szczerze odradzam.
Podzielam opinię Aksalotl.
Byłam w COCO, u pani ewy (blondynka, długie włosy) - tragedia, to mało powiedziane. Kompletny brak profesjonalizmu.
Poprosiłam o ciepły, czekoladowy kolor - wyszłam z czarnym. W salonie ciemno jak w norze, zorientowałam się dopiero w domu. Z tego samego powodu zauważyłam dopiero przy wyjściu, że fryzjerka zostawiła mi szeroką na centymetr "opaskę" z farby na czole, wzdłuż linii włosów. Kiedy poprosiłam o jej usunięcie w odpowiedzi usłyszałam, że "samo zejdzie". Każdy, kto kiedyś mial podobny problem wie, że nie schodzi. Nawet po użyciu zmywacza do paznokci i pumeksu.
Do tego przez cały czas wizyty miałam wrażenie, że "przeszkadzam" w pracy. Zero rozmowy, ciężka atmosfera. Czułam się jak natrętna mucha. Chodzę do fryzjera raz na trzy tygodnie, ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam. Zdecydowanie nie polecam.
Niestety ta jedna wizyta zaważyła na mojej opinii salonu COCO i choć czytam wiele pochlebnych wypowiedzi na temat pana Piotra, nieprędko skuszę się na kolejną wizytę w COCO.

Edytowane przez Jovi76
Czas edycji: 2009-08-26 o 22:22
Jovi76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 19:18   #509
ewelkafly
Raczkowanie

Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Przez trzy lata chodziłam do Przemka Chwascińskiego i było bardzo w porządku ale ostatnio coś mnie podkusiło i poszłam do pana Romka z Try Me i ..... do zadowolonych osób nie należę. Ciecie - w miarę choć krzywo sciął włosy. Kolor - nie zupełnie to co chciałam bo zamiast ładnego brązu mam prawie czarne ale gorsze jest to że razem z włosami ufarbował mi całe czoło i uszy no i bluzkę na plecach (co oczywiście nie chce się zejsć...) podczas mycia włosów lał mi wodę po plecach i po twarzy. Zero profesjonalizmu. Wolę zapłacić dużo więcej u Przemka niż być w taki sposób "obsłużoną"
ewelkafly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 19:44   #510
antena22
Zadomowienie

Dziewczyny czy któraś z Was czesała się w Awangardzie na Wesołej? Jak wrażenia? Jestem zapisana do p. Kingi. Czekam na opinie

Tagi
farbowanie, fryzjer, fryzjer damiski, fryzury, kielce, strzyżenie, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości