Kielce - dobry fryzjer - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-27, 08:27   #511
moniabgr
Raczkowanie

Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez ewelkafly Pokaż wiadomość
Przez trzy lata chodziłam do Przemka Chwascińskiego i było bardzo w porządku ale ostatnio coś mnie podkusiło i poszłam do pana Romka z Try Me i ..... do zadowolonych osób nie należę. Ciecie - w miarę choć krzywo sciął włosy. Kolor - nie zupełnie to co chciałam bo zamiast ładnego brązu mam prawie czarne ale gorsze jest to że razem z włosami ufarbował mi całe czoło i uszy no i bluzkę na plecach (co oczywiście nie chce się zejsć...) podczas mycia włosów lał mi wodę po plecach i po twarzy. Zero profesjonalizmu. Wolę zapłacić dużo więcej u Przemka niż być w taki sposób "obsłużoną"
hmm to bardzo dziwne...my wyszłysmy bardzo zadowolone..kolor piekne obciecie super..włosy sie same układaja ....ehh no to wychodzi tylko jeden wniosek ile fryzjerów tyle opinii

60-59-58-57
moniabgr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 18:10   #512
niunia1212
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

znam osobiście Romka i uważam że jest b.dobrym fryzjerem...
niunia1212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 15:51   #513
aniaa20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewelkafly Pokaż wiadomość
Przez trzy lata chodziłam do Przemka Chwascińskiego i było bardzo w porządku ale ostatnio coś mnie podkusiło i poszłam do pana Romka z Try Me i ..... do zadowolonych osób nie należę. Ciecie - w miarę choć krzywo sciął włosy. Kolor - nie zupełnie to co chciałam bo zamiast ładnego brązu mam prawie czarne ale gorsze jest to że razem z włosami ufarbował mi całe czoło i uszy no i bluzkę na plecach (co oczywiście nie chce się zejsć...) podczas mycia włosów lał mi wodę po plecach i po twarzy. Zero profesjonalizmu. Wolę zapłacić dużo więcej u Przemka niż być w taki sposób "obsłużoną"
Ja byłam u niego na farbowaniu i zaraz po nałożeniu farby zmył mi wacikiem wszystkie pozostałości farby więc nie miałam jej nigdzie poza włosami. W czasie mycia było fajnie, bo włączył relaksującą muzyke i masaż w fotelu a wode lał tylko na włosy. Więc zgadzam się z moniabgr tyle opinie ile fryzjerów.
aniaa20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:31   #514
kasiulaaa2
Przyczajenie

Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
Moglybyscie polecic mi jakas fryzjerke/fryzjera ktory umie zrobic ladne,delikatne loki prostownica?
Potrzebuje pilnie na wesele
Bede bardzo wdzieczna
Pozdrawiam

Do fal prosownicą polecam Pana Piotra z Coco Club ! W lipcu byłam świadkową na weselu i zrobił mi genialne fale własnie prostownicą, co prawda trochę się namęczył bo mam długie włosy ale efekt znakomity
kasiulaaa2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:23   #515
ewelkafly
Raczkowanie

Odnośnie Romka: Oczywiście mnie też zmywał farbę z twarzy - chyba czystym amoniakiem bo zapach był okropny i utrzymywał się na skórze trzy dni. A osobista znajomość fryzjera nie świadczy o jego usługach. Zdecydowanie wole p. Przemka Chwascińskiego albo Marcina Kwiecińskiego. Ale każdy ma swojego ulubionego
ewelkafly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:19   #516
hiszuana
Raczkowanie

Po waszych dobrych opiniach na temat salonu COCO, a właściwie p.Piotra postanowiłam zmienić moją długoletnią fryzjerkę i spróbować czegoś innego. Po wytłumaczeniu co chce zrobić z moimi włosami, zaczeła się dyskusja między mną, a tym fryzjerem. Już na samym początku przeraziło mnie to, że oglądając moje włosy trzęsły mu się ręce!!!Pomyślałam- może facet za dużo kawy wypił, ale dziewczyny czułybyście się pewnie w rękach kogoś komu się trzęsą Chciałam uzyskać ładny chłodny blondzik, z zaznaczeniem że nie musi być bardzo jasny, a otrzymałam co? Białe włosy, czułam się jak lalka BARBIE. Ten kolor był efektem rozjaśniania odrostów i dekoloryzacji pozostałych (nawet nie wiedziałam że będę miała to robione, dowiedziałam się przy podliczaniu sumy jaką mam zapłacić). Zdecydowanie odmówiłam wyjścia z tym białkiem na głowie i został nałozony na to kolor, z czego miał wyjść ładny chłodny blond.
EFEKT: mam zniszczone, suche włosy które coraz mniej dają się ułożyć (głownie chodzi o grzywkę), chłodny odcień to może i wychodzi, ale na zdjęciach. Zapłaciłam 220zł!!! za rozjaśnianie włosów, dekoloryzacje, tonowanie, farbę, ścięcie(mam teraz włosy do łopatek) i wymodelowanie, dla mnie to stanowczo za dużo. Dwa duże plusy to takie iż pierwszy raz w życiu ktoś mi wyprostował włosy samą szczotką i suszarką, a drugi to ładnie wycieniowana grzywka.

Moja strona wymiankowa

hiszuana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 22:14   #517
antena22
Zadomowienie

Kurcze chyba żadna z Was nie czesała się w Awangardzie Trudno zaryzykuję. W końcu raz się żyje Najwyżej będę myła głowę po powrocie do domu...
Stary 2009-09-04, 09:54   #518
czwórka
Raczkowanie

Dziewczyny, a wiecie coś o Pracowni fryzjerskiej 38 Michał Libuda i Małgorzata Boćkowska? Znalazłam kupon w Echu i tak się zastanawiam czy pójść.
czwórka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 14:52   #519
aksalotl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Jovi76 Pokaż wiadomość
Podzielam opinię Aksalotl.
Byłam w COCO, u pani ewy (blondynka, długie włosy) - tragedia, to mało powiedziane. Kompletny brak profesjonalizmu.
o ta, ta, ta!
a w ogóle to

Cytat:
Napisane przez Jovi76 Pokaż wiadomość
Niestety ta jedna wizyta zaważyła na mojej opinii salonu COCO i choć czytam wiele pochlebnych wypowiedzi na temat pana Piotra, nieprędko skuszę się na kolejną wizytę w COCO.
Cytat:
Napisane przez hiszuana Pokaż wiadomość
Po waszych dobrych opiniach na temat salonu COCO, a właściwie p.Piotra postanowiłam zmienić moją długoletnią fryzjerkę i spróbować czegoś innego.

i właśnie dlatego zastanawiam się, czy się nie wypisac z umówionej do niego wizyty

ale gdzieś pójsc muszę
waham się pomiędzy Elfem, Fabryką Stylu a Try Me.
Zależy mi na fajnym strzyżeniu włosów kręconych.
Dziewczyny, co doradzacie?
aksalotl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 15:32   #520
Marie Antoniette
Zadomowienie

p.Piotra z COCO omijaj z daleka!

z wyżej wymienionych ja bym poleciła Elfa
Marie Antoniette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 15:58   #521
foryou
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wiecie coś o Pracowni fryzjerskiej 38 Michał Libuda i Małgorzata Boćkowska? Znalazłam kupon w Echu i tak się zastanawiam czy pójść.
W tamtym tygodniu miałam okazję przetestować ten salon fryzjerski i jestem w 100% zadowolona! Pani Gosia zna się na rzeczy. Znalazłam się u niej przez przypadek- po wielkiej wpadce poprzedniego fryzjera. Uratowała moją fryzurkę)) Fajne miejsce i kochane ludziska
foryou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 17:15   #522
Aniarad
Przyczajenie

Kasia polecam Hair Design Studio na Koziej. Szczególnie jesli chodzi o farbowanie bo dobrze zrobione wlosy troche kosztuja a jak kosztuja to niech będą naprawde dobrze zrobione Pozdrawiam kolezanki ... i kolegów )
Aniarad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:47   #523
Alice the Bride
Raczkowanie

Dziewczyny a co myslicie o salonie na Jagiellonskiej (naprzeciwko BP, kolo studia Tao?) Podobno jedna dobra stylistka fryzur tam pracuje?
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 11:37   #524
czwórka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez foryou Pokaż wiadomość
W tamtym tygodniu miałam okazję przetestować ten salon fryzjerski i jestem w 100% zadowolona! Pani Gosia zna się na rzeczy. Znalazłam się u niej przez przypadek- po wielkiej wpadce poprzedniego fryzjera. Uratowała moją fryzurkę)) Fajne miejsce i kochane ludziska
Ale fajnie, że ktoś tam był. A jak cenowo to wygląda. Chodzi mi o strzyżenie. Dzięki za info.
Stary 2009-09-07, 13:25   #525
Kasia1429
Raczkowanie

GG do Kasia1429

Hej Wam!
Mam prośbę moglibyście polecić mi jakiegoś fajnego fryzjera do ułożenia albo spięcia włosków, bardzo mi zależy na czymś fajnym a nie na na lakierowanej szopie
Z góry bardzo dziękuję za pomoc i informacje
Kasia1429 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 18:49   #526
82pola
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
Ale fajnie, że ktoś tam był. A jak cenowo to wygląda. Chodzi mi o strzyżenie. Dzięki za info.

Jeśli chodzi o "pf38" przy ul. Sienkiewicza to rzeczywiście warty polecenia salon z ciekawym klimatem. Po moim powrocie do domu z "pracowni" natychmiast umowiły sie tam moje dwie kozeżanki i mama. ja też jestem bardzo zadowolona z nowej fryzurki obsługa jest bardzo miła (dostałam nawilżanie i pyszna kawę gratis ). Co do ceny to ja akurat robiłam kolor ze strzyżeniem i stylizacją za co zapłaciłam 110 zł a stżyżenie o ile dobrze pamiętam jest w cenie kolo 30- 35 zł.
Polecam
82pola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 20:57   #527
kilbil
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Alice the Bride Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myslicie o salonie na Jagiellonskiej (naprzeciwko BP, kolo studia Tao?) Podobno jedna dobra stylistka fryzur tam pracuje?
Chodzi o salon Blanche? Jeśli tak to polecam. Ja jestem tam stałą klientką. Szefową i dobrą fryzjerką jest pani Ania (kiedyś czesała w Matrixie, na Hożej). Ja jestem zadowolona. Ceny umiarkowane - strzyżenie 35zł, z modelowaniem 40 do 50zł, farbowanie - zależy... Ja mam "boba" i płace 90zł za obcięcie, modelowanie, farbowanie. Pracują na nowych farbach (nie pamiętam nazwy ale dobrze się trzymają i nie są toksyczne; już wypróbowałam). Posiadają też produkty Matriksa. Czytałam tu różne, nawet niepochlebne rzeczy odnośnie pani Ani (...że brak higieny, że nie myje grzebienia, że brudno i zapachy spod pachy itd.), cóż ja jestem tam często i nic mi po głowie nie biega, świeżba nie załapałam, żadnych problemów ze skórą, a tym bardziej z włosami. Czasem coś krzywo przytnie na końcach, nieraz jakiś pukiel odstaje - trzeba zwrócić jej uwagę. Mocne strony - pomoże dobrać Ci fryzurę do kształtu twarzy, dobierze kolor jeśli masz wątpliwości, a jeżeli wiesz czego chcesz to poprostu jasno wytłumacz, ale nie musisz mówić wielkimi literami. jak się zdecydujesz dam Ci nr tel.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

...a a fryzury ślubne itp. uczesania - upinania są jej mocną stroną, twierdzi, że lubi to najbardziej...
Stary 2009-09-08, 09:23   #528
czwórka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 82pola Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o "pf38" przy ul. Sienkiewicza to rzeczywiście warty polecenia salon z ciekawym klimatem. Po moim powrocie do domu z "pracowni" natychmiast umowiły sie tam moje dwie kozeżanki i mama. ja też jestem bardzo zadowolona z nowej fryzurki obsługa jest bardzo miła (dostałam nawilżanie i pyszna kawę gratis ). Co do ceny to ja akurat robiłam kolor ze strzyżeniem i stylizacją za co zapłaciłam 110 zł a stżyżenie o ile dobrze pamiętam jest w cenie kolo 30- 35 zł.
Polecam
Dziękuję za odpowiedź. A do kogo lepiej się umówić? Bo tam chyba pracuje Pan i Pani.
Stary 2009-09-08, 13:35   #529
kwiatek007
Przyczajenie

hej proszę o pomoc/ radę w sprawie wyboru fryzjera. chciałabym aby ktoś wreszcie doprowadził do porządku moje włosy po masakrze jaka miała miejsce w coco i stworzył coś prostego i sensownego. chodzi mi konkretnie o obcięcie moich 'wycieniowanych' włosów za ramiona z grzywką do linji uszu (sic! zrobił mi grzywkę która wisi jak strąk a tak długo zapuszczałm ją..), które są proste,grube ale łatwo się układają i stworzenie z tego fryzury a'la bob- tylko bez jakiś widocznych, zdecydowanych cieniowań. chodzi mi o prostą, a'la bryłę nie jakieś poszarpane końcówki tu i tam które straszą.. klasyka, elegancja i prostota a nie fru bździu jakieś. radźcie.. sama myślałam o romku, przemku ch. no i elfie ale boję sie podjąć jakąkolwiek decyzję sama..
kwiatek007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:15   #530
grudniowka
Przyczajenie

jestem zdziwiona opinią o p. Piorze z Coco bo sama go polecałam.... była u niego też koleżanka i też zadowolona bardzo wyszła i obie tam wrócimy na strzyżenie na pewno

ale dzis inny temat czesanie

jakis czas temu opisałam jak wyszłam bardzo niezadowolona od p. Moniki z salonu na Herbach -pisałam o strzyżeniu i modelowaniu, i tu podtrzymuje tą opinie, okazuje się że to fryzjerka stworzona do czesania z moich marnych sredniej długosci włosów wyciagneła loki prostwonicą i tak upięła że całość wyglądała super

oczywiscie nie było tak kolorowo, bo minusem tej Pani jest to że zawsze ma swoja wersję i nie ulega nawet naciskom...prosiłam aby podpięła całosc- nie, tylko z jednej strony, prosiłam aby z tyłu wypuściła jednego loka a nie kilka kosmyków, usłyszłam też nie, bo tak będzie lepiej...

ale to takie pierdółki które można przezyć

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

a do tego Elfa to kogoś konkretnego polecacie? bo teraz sama już nie wiem ...
grudniowka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:23   #531
Anielka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magduska100 Pokaż wiadomość
Byłam u pani Ani Świebody i jestem bardzo zadowolona
Jest osobą bardzo sympatyczną a przede wszystkim dokładną. Robiłam balejaż i brązowe pasemka oraz obcinałam włosy i naprawde mi się podoba
Zapłaciłam 105 zł, a włosy mam do ramion.
Naprawde plecam panią Anie. Moja mama jak zobaczyła moje włosy to też powiedziała że idzie do pani Ani.

zawsze jest dokladna na poczatku, przy kolejnych wizytach jest coraz gorzej.... na poczatku tez sie zachwycałam
Anielka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:26   #532
fielka
Przyczajenie

Witajcie dziewczyny, Czy któraś z Was była może w salonie Paris mieści się na ulicy Dużęj w Kielcach. Jednym z fryzjerów jest tam Łukasz Kowalski. Bardzo zależy mi aby dowiedzieć się czegoś o nich
fielka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 20:52   #533
Marie Antoniette
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez grudniowka Pokaż wiadomość

a do tego Elfa to kogoś konkretnego polecacie? bo teraz sama już nie wiem ...
p.Pawła Oszywę jak już wcześniej pisałam
Marie Antoniette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 21:21   #534
hiszuana
Raczkowanie

No ja również mogę się już wypowiedzieć na temat salonu pf38, czesała mnie Pani (nie wiem jak jej na imię), która podczas mycia zrobiła fajny krótki masażyk głowy i ogólnie bardzo się przykładała do tego co robiła - też jestem tego zdania iż to tylko tak na początku bywa, później tną jak lecimogę się mylić. Za umycie, obcięcie, wysuszenie i wyprostowanie włosów do łopatek zapłaciłam z 10% kuponem promocyjnym 27złaż miło anie jak poprzednio 220zł!!!
Zauważyłam, że ta PANI fryzjerka czesze damskie głowy, a PAN fryzjer męskie, widocznie tak sobie ustalili. Wystrój prostolinijny, wręcz troche za "chłodny" jak dla mnie, ale cena powaliła wszystko więc nawet mogę powiedzieć że salon jest ok.

Moja strona wymiankowa

hiszuana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 08:57   #535
Monika_L
Przyczajenie

Dziewczyny macie może nr tel do pf38. Chcę się umówić do nich na upięcie skoro tak chwalicie to spróbuję. Choć jeśli chodzi o farbowanie to na razie nie zaryzykuję (zbyt dużo ostatnio testowałam m.in Coco Club i p. Ewę - porażka, JLD również). W kwestii farbowania pozostanę na razie wierna Hair Design Studio. Ale kusi mnie ta pf38. Więc zaczne od upięcia
Monika_L jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 12:27   #536
82pola
Przyczajenie

Co do salonu "pf38" przy ul. Sienkiewicza to zarówo ja jak i moje koleżanki mamy bardzo dobre wrażenia (moimi włosami zajmował sie Pan Michał) a czy starają sie tylko na początku to sie okaze bo napewno zamierzam tam wrócić bo rzeczywiście cięzko znaleźć w tak niskiej cenie ten poziom obsługi chociaż kazdy ma swoją opinie Podobnie z wystrojem tego salonu. Ja uważam ze jest tam sterylnie i higienicznie co dla mnie jest wazne. Kiedyś bylam w COCO i fryzjerka była oburzona kiedy zwróciłam jej uwage zeby przynajmniej umyła grzebień po poprzedniej klientce. Jeśli chodzi o nr. tel. 343-10-08
82pola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 14:30   #537
Meana1
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anielka_ Pokaż wiadomość
zawsze jest dokladna na poczatku, przy kolejnych wizytach jest coraz gorzej.... na poczatku tez sie zachwycałam
Ja chodze do pani Ani już ponad dwa lata i zawsze wychodze zadowolona. I równiez uważam, że jest cały czas bardzo dokładna.
Z racji tego że jest teraz na macierzyńskim chciałam iść do salonu Hair Design Studio ale niestety nie znalazłam go na ulicy Koziej
Nie wiem, może jest źle oznaczony albo ja jestem ślepa
Tam jest tylko jeden zakład fryzjerski ale chyba nie ten bo jak się zapytałam ile kosztuje obcięcie włosów + balejaż - 1 kolor - włosy za ramiona to mi powiedzieli 90 zł. A jak dzwoniłam to mówili od 180 do 220 więc myślę że to nie ten sam.
Meana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:20   #538
Aniarad
Przyczajenie

Hair design Studio mieści sie na rogu ul. Koziej i Rynku, a wejście jest od stony Rynku obok sklepu spożywczego. Meana1 szyld jest dobrze widoczny na balkonie nad sklepem spożywczym. Na pewno zauważszych to jest duży zielony budynek z wielką reklamą biur do wynajęcia na górze (reklama widoczna jest od strony rynku). W razie czego zadzwoń do nich to cię naprowadzą. Pozdrawiam
Aniarad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 00:07   #539
Milunka
Przyczajenie

Dziewczyny- PRZESTROGA Szczególnie nie polecam salonu fryzjerskiego na ul. Piotrkowskiej. Byłam umówiona na godz. 11.00 kobieta przyjęła mnie dopiero o 11.45 bo miała bałagan w grafiku. Chciałam zrobić sobie prostą fryzurkę na wesele. Podnieść włosy u nasady i wywinąć końcówki Łatwe? tak- jej zajęło to 2,5 godz, aż w końcu skończyła swoje dzieło.Wyglądałam tak jak codziennie rano, gdy się obudzę ;/Zamiast ładnie wywiniętych końcówek miałam siano-loki! Wróciłam do domu i musiałam je wyprostować. Masakra!! Nigdy tam nawet nie zaglądajcie...
Milunka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 21:07   #540
Meana1
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aniarad Pokaż wiadomość
Hair design Studio mieści sie na rogu ul. Koziej i Rynku, a wejście jest od stony Rynku obok sklepu spożywczego. Meana1 szyld jest dobrze widoczny na balkonie nad sklepem spożywczym. Na pewno zauważszych to jest duży zielony budynek z wielką reklamą biur do wynajęcia na górze (reklama widoczna jest od strony rynku). W razie czego zadzwoń do nich to cię naprowadzą. Pozdrawiam
Dzięki za wskazówkę musiałam źle zrozumieć znajomą bo szukałam w połowie ulicy Koziej.
Meana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, fryzjer, fryzjer damiski, fryzury, kielce, strzyżenie, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości