Kielce - dobry fryzjer - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-31, 13:48   #571
pazicka
Przyczajenie

Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Hej Umówiłam się na poniedziałek do pf38 na strzyżenie. Myślicie, że dobry wybór?? Bo jeśli nie to musze to zmienić a czasu nie mam mało bo rzadko w Kielcach bywam
pazicka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 13:26   #572
pazicka
Przyczajenie

A wiec juz jestem "po". Efekt?? Bardzo zadowolona pełen profesjonalizm. najpierw dokladna konsultacja przed lustrem co i jak, jak zrobic zeby bylo dobrze potem mycie, balsamy itd no i samo strzyzenie bardzo dokladne... Pan sprawdzal po 5 razy wszystko, nie spieszył sie (jak to w innych salonach bywa). Ogolnie mila atmosfera, mozna pogadac i ladna fryzura
Stary 2009-11-02, 13:32   #573
agatka13121988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pazicka Pokaż wiadomość
A wiec juz jestem "po". Efekt?? Bardzo zadowolona pełen profesjonalizm. najpierw dokladna konsultacja przed lustrem co i jak, jak zrobic zeby bylo dobrze potem mycie, balsamy itd no i samo strzyzenie bardzo dokladne... Pan sprawdzal po 5 razy wszystko, nie spieszył sie (jak to w innych salonach bywa). Ogolnie mila atmosfera, mozna pogadac i ladna fryzura
a jaka cena?
Stary 2009-11-03, 12:56   #574
Angel_Eyes81
Przyczajenie

Pazicka...a jak Pan się nazywa?
Angel_Eyes81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 15:10   #575
pazicka
Przyczajenie

Zapłaciłam 40 zł...

A Pan Michał Libuda
Stary 2009-11-04, 18:02   #576
Madziuniusia
Zakorzenienie

Talking Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Ja też już jestem "po" I jestem najszczęśliwsza na ziemi
GORĄCO POLECAM MARCINA KWIECIŃSKIEGO!!!
Stary 2009-11-04, 22:34   #577
kwiatek007
Przyczajenie

a ja musze zrobić anty reklamę niestety.. po umówionej 2tygodnie wcześniej wizycie w salonie TRY ME na ulicy wesołej czuje się zawiedziona i zbulwersowana zachowaniem pracujących tam osób. kiedy zjawiliśmy się w salonie w sobotę pani (domyślam się właścicielka..) na wieść o tym, że przyszliśmy na umówioną wizytę do pana romka zaprosiła nas do środka, kazała się rozebrać po czym poinformowała z uśmiechem, że 'obsłuży' nas ktoś inny.. na pytanie dlaczego skoro zaznaczałam w rozmowie telefonicznej nie raz, że chodzi mi o wizytę konkretnie u niego (jestem pewna, żę zostałam dobrze zrozumiana!) nie przyjmowała do wiadomości, że jestem niezadowolona i dalej z uśmiechem, radośnie wkręcała mi kit o profesjonalizmie.. jako osoba bezczelna raczyłam zapytać po co podawałam im swój numer telefonu skoro nikt nie raczył mnie wcześniej poinformować o tym,że 'pan romek to nie wiadomo czy wogóle dalej będzie tam pracował i jest na zwolnieniu'.. po krótkiej wymianie zdań podziękowałam za usługę (miałam 'przyjemność' widzieć efekt pracy pani pracującej w TRY ME i nie chciałam zostać tak skrzywdzona- to zachowałam dla siebie bo chciałam być kulturalna ) na wieść o tym pani zaczęła być niegrzeczna i straciła uśmiech po czym stwierdziła, że chłopaka który przyszedł ze mną i był również umówiony do pana romka też nie obetnie w takim razie bo nie jest fryzjerem męskim tylko damskim:P bez komentarza.. ten salon powinien zmienić nazwę na DO NOT TRY ME.. i wszystkim radzę nie próbować więcej. w sumie jeśli romka tam rzeczywiście już nie będzie(czego mu życzę bo jest naprawdę zdolnym, kreatywnym profesjonalistą mimo jego młodego wieku) to rzadna przyjemność spotkać się z innymi pracownikami tego 'salonu' a tym bardziej być przez nich 'załatwionym'. drogie panie: DON'T TRY ME!
kwiatek007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 12:27   #578
Aniarad
Przyczajenie

Właśnie tak czasem jest i ja od dłuszego czasu chodzę do jednego salonu. Po pierwsze boje się o włosy a po drugie nie nawidze jak ktoś mnie chamsko obsługuje. Według mnie salon do którego chodzę chyba jest w Kielcach najlepszy.
Pozdrawiam
Aniarad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:48   #579
aniaa20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kwiatek007 Pokaż wiadomość
a ja musze zrobić anty reklamę niestety.. po umówionej 2tygodnie wcześniej wizycie w salonie TRY ME na ulicy wesołej czuje się zawiedziona i zbulwersowana zachowaniem pracujących tam osób. kiedy zjawiliśmy się w salonie w sobotę pani (domyślam się właścicielka..) na wieść o tym, że przyszliśmy na umówioną wizytę do pana romka zaprosiła nas do środka, kazała się rozebrać po czym poinformowała z uśmiechem, że 'obsłuży' nas ktoś inny.. na pytanie dlaczego skoro zaznaczałam w rozmowie telefonicznej nie raz, że chodzi mi o wizytę konkretnie u niego (jestem pewna, żę zostałam dobrze zrozumiana!) nie przyjmowała do wiadomości, że jestem niezadowolona i dalej z uśmiechem, radośnie wkręcała mi kit o profesjonalizmie.. jako osoba bezczelna raczyłam zapytać po co podawałam im swój numer telefonu skoro nikt nie raczył mnie wcześniej poinformować o tym,że 'pan romek to nie wiadomo czy wogóle dalej będzie tam pracował i jest na zwolnieniu'.. po krótkiej wymianie zdań podziękowałam za usługę (miałam 'przyjemność' widzieć efekt pracy pani pracującej w TRY ME i nie chciałam zostać tak skrzywdzona- to zachowałam dla siebie bo chciałam być kulturalna ) na wieść o tym pani zaczęła być niegrzeczna i straciła uśmiech po czym stwierdziła, że chłopaka który przyszedł ze mną i był również umówiony do pana romka też nie obetnie w takim razie bo nie jest fryzjerem męskim tylko damskim:P bez komentarza.. ten salon powinien zmienić nazwę na DO NOT TRY ME.. i wszystkim radzę nie próbować więcej. w sumie jeśli romka tam rzeczywiście już nie będzie(czego mu życzę bo jest naprawdę zdolnym, kreatywnym profesjonalistą mimo jego młodego wieku) to rzadna przyjemność spotkać się z innymi pracownikami tego 'salonu' a tym bardziej być przez nich 'załatwionym'. drogie panie: DON'T TRY ME!
czasami spotykam pana Romka. jak uda mi się z nim spotkac zapytam się gdzie go można teraz spotkac. przyznaje racje ten zakład bez tego fryzjera jest NIC NIE WART! a pozostałe fryzjerki? bez komentarza... nie polecam nikomu.
aniaa20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 08:46   #580
moniabgr
Raczkowanie

mam telefon do Romka jakbyście chciały podajcie maile to wam dam

60-59-58-57
moniabgr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 15:22   #581
agatka13121988
Zakorzenienie

ja poprosze na pw
Stary 2009-11-07, 11:13   #582
nimfetka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez moniabgr Pokaż wiadomość
mam telefon do Romka jakbyście chciały podajcie maile to wam dam
bardzo prosze
kielczanka0@op.pl
Stary 2009-11-09, 16:04   #583
agnes_s
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Śledzę ten wątek i chciałabym napisać, że byłam u Pani Kasi (przy Sienkiewicza, w bramie, koło salonu tatuażu) i jestem zadowolona
Miła, odpowiednio dobrała mi fryzurkę i 35 zeta tylko (włosy były półdługie). Jak na pierwszy raz to było ok
Stary 2009-11-12, 17:24   #584
Janett_R
Przyczajenie

Witajcie, zapisałam swojego chłopaka do p. Przemka z Hair Design Studio... Ma on dłuższe włosy (ok. 10,11cm) i zależy mu na stylizacji połączonej z ładnym obcięciem i przerzedzaniem włosów. Co o o tym sądzicie? Czy to dobry wybór? Jakie są wasze opinie na temat tego Pana? (jest tu co prawda aż 20 stron wypowiedzi, ale niektóre są dosyć stare) telefonicznie ustaliłam, że cena będzie oscylować w granicach 50zł.

Pozdrawiam
Janett_R jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 17:25   #585
Jovi76
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez pazicka Pokaż wiadomość
Ja też tam byłam (pf38). Polecam. Co prawda nie u Pana Michała, ale u Pani (Małgosi, chyba...). Tak dokładnej fryzjerki jeszcze nie spotkałam. Cierpliwość i zaangażowanie godne podziwu. Spędziłam u niej prawie 3 godziny, zapłaciłam 130 zł. Za koloryzację, strzyżenie, balsamy, nawilżanie (włosy średniej długości). Pracują na bardzo dobrych kosmetykach (Matrix - L'oreal). Poleciłam salon znajomej - wróciła zadowolona i ze świetną, nową fryzurą. Krótki czas oczekiwania na wizytę. Wrócę tam na pewno.
Jovi76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 11:33   #586
Marie Antoniette
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Janett_R Pokaż wiadomość
Witajcie, zapisałam swojego chłopaka do p. Przemka z Hair Design Studio... Ma on dłuższe włosy (ok. 10,11cm) i zależy mu na stylizacji połączonej z ładnym obcięciem i przerzedzaniem włosów. Co o o tym sądzicie? Czy to dobry wybór? Jakie są wasze opinie na temat tego Pana? (jest tu co prawda aż 20 stron wypowiedzi, ale niektóre są dosyć stare) telefonicznie ustaliłam, że cena będzie oscylować w granicach 50zł.

Pozdrawiam
mój chłopak chodzi do p.Przemka, też ma dłuższe włoski tak z 8 cm na oko, i zawsze wychodzi zadowolony nigdy go za krótko nie obciął, dobrze mu się potem układają więc nie ma obawy
Marie Antoniette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 18:12   #587
kwiatek007
Przyczajenie

a ja znowu nie miałam szczęścia i pan romek mnie wystawił no cóż- widać nie jest mi pisane:P tym razem potrzeba jest widocznan stąd podwójnie jestem zawiedziona.. ale na szczęście udało mi się jakimś cudem zapisać do pf.. zobaczymy jutro co z tego wyniknie
kwiatek007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:22   #588
aleksandrettaa
Zakorzenienie

Witam! Nie jestem z Kielc ale czasem odwiedzam tam TŻ-ta. Mogłybyście podać mi namiary na to pf38? Jaki jest adres tego salonu? To jest dokładna nazwa czy skrót?

Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:35   #589
pazicka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Witam! Nie jestem z Kielc ale czasem odwiedzam tam TŻ-ta. Mogłybyście podać mi namiary na to pf38? Jaki jest adres tego salonu? To jest dokładna nazwa czy skrót?
Pf38 to pełna nazwa Salon mieści się przy ulicy Sienkiewicza 38. Mniej więcej na wysokości Placu Artystów. telefon: 41 343 10 08
Stary 2009-11-14, 18:56   #590
pati09
Przyczajenie

a ja dzis bylam w exbudzie zreszta nie pierwszy raz chodze tam od jakis 3 lat!! Super koloer super fryzura za dlugie wlosy place 150 zł mycie strzyzenie modelowanie (dzis byly loczki) plus farbowanie. jestem zadowolona. polecilam moim kolezankom i rowniez tam chodza. Polecam p.Sylwie!!!
pati09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:36   #591
Angel_Eyes81
Przyczajenie

Czy ktoś mógłby podać namiary do salonu gdzie strzyże Marcin Kweiciński??(przeszukałam forum i nie mogłam znaleźć)i jaki jest koszt samego strzyżenia z modelowaniem?
Stary 2009-11-17, 19:31   #592
DeeBi
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Czy ktos wie, gdzie pracuje Iwona, ktora pracowala wczesniej w studiu fryzjerskim "Benita"?
to jedyna fryzjerka, u ktorej nie trzeba bylo mowic, jaka fryzure chce sie miec, bo sama miala wizje co do kogo pasuje i.. miala racje!
DeeBi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 09:02   #593
Anielka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Janett_R Pokaż wiadomość

Pozdrawiam
Ja byłam u Pana Przemka, mam krecone włosy do ramion. Obciął mnie tak jak prosiłam i tłumaczyłam mu jaki kolor chce - trafił!!! I co najważniejsz nie miał wizji zeby obciąć mnie inaczej, zrobił dokładnie to o co poprosiłam i to co chciałam. To jest wazne bo słyszłam, ze niektórzy fryzjerzy mają "wizje" ...
Bardzo miły, symatyczny i delikatny!!!! Nie umawia na wizyty 2 osoby jednoczesnie, zajmował sie tylko mną. Mimo, ze farbe miałam 30 min. nikogo nie obsługiwał.
Jest dokładny!
Slyszałam, ze L'oreal robił kontrole w salonach l'oreal w Kielcach i ten salon wypadl najlepiej, tzn. nie rozcienczaja szaponów, odżywek i wszystko jest oryginalne!

musze uaktualnic mój wpis...NIESTETY
ZachwalałAm Pana Przemka i niestety kazdy dobry fryzjer kiedys zaczyna kombinowac. Juz drugi raz farba zmyła mi sie po 2tyg. wygalAdam jakbym ostatnio byla u fryzjera conajmniej 2 miesiace temu. Wczesniej moja kolezanka tez marudzila, ze po ostatniej wizycie u Przemka farba strasznie szybko sie wypłukala. No niestety za takie pieniadze chce miec nałożoną pozadna farbe a nie rozcienczoną... Poza tym Pan Przymek krzywo skrócił włosy jeden bok mialam dużo dłuzszy. I ewidentnie to nie było specjalnie tylko sie pomylił-moze byl zamyślony-nie wiem. Mówiłam mu, ze mi sie wydaje, ze z jednej strony mam dłuższe, a on, ze to złudzenie mhhh poprawiłam spartolony fryz sama w domu. Teraz sie wybieram do Pani Gosi róg Paderewskiegi i Solnej. Tylko na podcięcie-farbowac sie bede sama!!!
Od 5 lat poszukuje dobrego fryzjera, ktory umie obcinac kręcone włosy, nie rozciencza farb i dezynfekuje nożyczki i szczotki - CZY TAK WIELE WYMAGAM ?????????????????????????

Edytowane przez Anielka_
Czas edycji: 2010-02-02 o 14:25
Anielka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 18:35   #594
Marie Antoniette
Zadomowienie

Oooo to ja chyba się wybiorę następnym razem do Przemka ile zapłaciłaś? wcześniej już pytałam na forum, ile u nich kosztuje farba+strzyżenie na włosach mniej wiecej do łopatek (ew. jesli doliczaja to ile za rozjasnianie odrostow) ale nikt nie raczył mi odpisac
Stary 2009-11-18, 22:14   #595
Angel_Eyes81
Przyczajenie

Madziuniusia,dostałaś moją wiadomość na priv? bo mi się nie zapisało i nie wiem czy poszło..
Stary 2009-11-19, 09:05   #596
matisonek1
Przyczajenie

Potrzebuję pilnie namaiary a konkretnie nr telefonu do salonu MARCINA KWIECIŃSKIEGO!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
matisonek1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 09:02   #597
matisonek1
Przyczajenie

Już mam telefon do Kwiecińskiego, także jakby ktoś chciał to podam.
A tak swoją droga to umówiłam się do niego na 24.11, wiec zdam relacje.
Ja i moja mama obskoczyłysmy juz wieksziśc dobrych fryzjerów wiec nie wiem czy jeszcze ktos mnie zaskoczy chociaz mam troche nadziei.
Mam dość kłopotliwe włosy wiec ciągle szukam kogoś kto naprawdę w miare dobrze obetnie mi włosy. Nie liczę że zrobi niwiadomo jakie cuda, bo wiem że to niemożliwe.
Moi poprzedni fryzjerzy albo gdzis wyjechali np. do Mariusza Czajki do Warszawy, albo po kilku wizytach odwalają pracę nie przykładając się zbytnio.
Stary 2009-11-20, 12:10   #598
Anielka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Marie Antoniette Pokaż wiadomość
Oooo to ja chyba się wybiorę następnym razem do Przemka ile zapłaciłaś? wcześniej już pytałam na forum, ile u nich kosztuje farba+strzyżenie na włosach mniej wiecej do łopatek (ew. jesli doliczaja to ile za rozjasnianie odrostow) ale nikt nie raczył mi odpisac

Wlosy do ramion, farbowanie bez amoniaku - około 180zł
Warte wspomnienia jest tez to, ze obok kazdego stanowiska jest preparat do dezynfekcji, Pan Przemek dezynfekował narzedzia przy mnie! Godne pochwały !!!!!

Edytowane przez Anielka_
Czas edycji: 2009-11-20 o 13:45
Anielka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 13:26   #599
matisonek1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Angel_Eyes81 Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby podać namiary do salonu gdzie strzyże Marcin Kweiciński??(przeszukałam forum i nie mogłam znaleźć)i jaki jest koszt samego strzyżenia z modelowaniem?
Marcin Kwieciński ul. Seminaryjska 27, tel. 692 155 925
Stary 2009-11-20, 14:18   #600
Marie Antoniette
Zadomowienie

Merci ;*
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, fryzjer, fryzjer damiski, fryzury, kielce, strzyżenie, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości