Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-17, 08:14   #871
anthelme
Przyczajenie

Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Która z Pan z salonu Panią czesała??
anthelme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:14   #872
trooskava
Zadomowienie

hej hej

poszukuje jkaiegos dobrego fryzjera co zrobi mi pasemka na farbowanych rudych wosach ładnie a niedrogo polecice mi kogos??
trooskava jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:51   #873
anthelme
Przyczajenie

Opowiem wam o mojej przygodzie z Adrianem. Czekalam na dzien strzyżenia 2 miesiace, ponieważ do Adriana z HAIR DESIGN STUDIO miej wiecej tyle sie czeka. Drogie Panie Adriana kojarze jeszcze z salonu fryzjerskiego na warszawsiej Camille Albane gdzie kiedy wychodzilam z salonu po strzyżeniu bylam cała w skowronkach, bylam rewelacyjnie przyjmowana i obslugiwana, było to ładne 7 lat temu....ale te czasy niestety juz nigdy nie wrocą!! Odwiedzalam Adriana jeszcze wiele razy w salonie Ambrie(i na warszwskiej i pozniej juz na paderewskiego) i juz nigdy nie bylam zadowolona. Poszlam tam po 2 miesiacach czekania na wolny termin z nadzieja ze moze w koncu sie uda i wyjde zadowolona, ale bardzo sie pomylilam. Jakosc uslug za ktore placimy ceny jak w salonie Ambrie sa o wiele gorsze!! Wlosy mialam umyte jakims badziewnym szamponem po ktorym byly sztywne, prostownicą przelciał moze z 10 razy po wybranych kosmykach i CALY CZAS PATRZYL NA ZEGAREK!!!! o zgrozo. W ogole ze mna nie rozmiawał, nic nie zaproponował od siebie,podciął tylko końcówki i zaplacilam za to 70 zl i nie dostalam rachunku!! OSZUSCI.!! W salonie bylo goraco i pełno kurzu na pułkach-Ochyda Każą sobie placic jak by to byl ekskluzywny salon a jest to zapyziała dziura. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Nastena wizyta w salonie Benita, relacje za kilka miesięcy. Pozdrawiam
anthelme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:08   #874
Marie Antoniette
Zadomowienie

@anthelme

biedna ja niebawem znów wybieram się do Przemka mam nadzieję, że również tym razem wyjdę zadowolona.

w ogóle oni tam w HDstudio mają 3 dziewczyny i co ja jestem czy to się zapisać, czy na wizycie, to one są wolne czy ktokolwiek do nich w ogóle chodzi?

oby nie było tylko tak z HD, że obrosną w piórka i chęć jeszcze większych zysków przełoży się na gorszą jakość

aaaaa i btw, nie wiem czy mi się tylko wydaje czy ceny u nich wzrosły...? męskie strzyżenie 40?

Edytowane przez Marie Antoniette
Czas edycji: 2010-08-17 o 21:09 Powód: zapomniałam dodać czegoś ;)
Marie Antoniette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 17:13   #875
ala025
Przyczajenie

Hej Dziewczyny, mam pytanko
nie wiecie może czy pracuje nadal Pani Monika w salonie Loreal na jasnej?
ala025 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 23:01   #876
Marie Antoniette
Zadomowienie

Kochana niestety już nie pracuje.... pisałam kilka postów wcześniej. teraz pracuje w jakimś małym saloniku osiedlowym na KSMie
Stary 2010-08-20, 18:13   #877
ala025
Przyczajenie

Oj to szkoda, hmm teraz to nie wiem za bardzo gdzie iść, a miałam wybrać się do niej do Loreal'u. A był ktoś ostatnio obciąć się bądź też pomalować włosy u Przemka, czy nadal jest dobry jak dawniej, chciałabym jakąś fajną pomysłową fryzurkę z dobrze dobranym kolorkiem, Pani Monice zawsze ufałam no a nie wiem jak P. Przemek
????
Stary 2010-08-20, 20:51   #878
Marie Antoniette
Zadomowienie

@ala025

przejrzyj proszę kilka postów wcześniejszych moja rada, a znajdziesz odpowiedź na swoje pytania
Stary 2010-08-21, 11:59   #879
brenda_walsh
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez anthelme Pokaż wiadomość
Opowiem wam o mojej przygodzie z Adrianem. Czekalam na dzien strzyżenia 2 miesiace, ponieważ do Adriana z HAIR DESIGN STUDIO miej wiecej tyle sie czeka. Drogie Panie Adriana kojarze jeszcze z salonu fryzjerskiego na warszawsiej Camille Albane gdzie kiedy wychodzilam z salonu po strzyżeniu bylam cała w skowronkach, bylam rewelacyjnie przyjmowana i obslugiwana, było to ładne 7 lat temu....ale te czasy niestety juz nigdy nie wrocą!! Odwiedzalam Adriana jeszcze wiele razy w salonie Ambrie(i na warszwskiej i pozniej juz na paderewskiego) i juz nigdy nie bylam zadowolona. Poszlam tam po 2 miesiacach czekania na wolny termin z nadzieja ze moze w koncu sie uda i wyjde zadowolona, ale bardzo sie pomylilam. Jakosc uslug za ktore placimy ceny jak w salonie Ambrie sa o wiele gorsze!! Wlosy mialam umyte jakims badziewnym szamponem po ktorym byly sztywne, prostownicą przelciał moze z 10 razy po wybranych kosmykach i CALY CZAS PATRZYL NA ZEGAREK!!!! o zgrozo. W ogole ze mna nie rozmiawał, nic nie zaproponował od siebie,podciął tylko końcówki i zaplacilam za to 70 zl i nie dostalam rachunku!! OSZUSCI.!! W salonie bylo goraco i pełno kurzu na pułkach-Ochyda Każą sobie placic jak by to byl ekskluzywny salon a jest to zapyziała dziura. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Nastena wizyta w salonie Benita, relacje za kilka miesięcy. Pozdrawiam
teraz to się wystraszyłam nie na żarty, gdyż kilka postów wcześniej też ktoś utyskiwał na Adriana. a ja właśnie przylatuję do Polski na wesele i obcinam się u niego, a będzie to moja pierwsza wizyta. z moim pechem do fryzjerów pewnie nastąpi "powtórka z rozrywki"... mam krótkie włosy, więc jak spieprzy to niewiele chyba będzie można z nimi zrobić... kiedy byłam poprzednio w Polsce to byłam u Michała Libudy i byłam baaaaardzo zadowolona, więc teraz nie wiem czy jednak nie wybrać się do niego. zwłaszcza, że nie trzeba czekać na wolny termin 2 miesiące.

Edytowane przez brenda_walsh
Czas edycji: 2010-08-21 o 12:05
brenda_walsh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 22:06   #880
Anielka_
Raczkowanie

Dot.: KIELCE- dobry fryzjer:))

Cytat:
Napisane przez beata.krzos Pokaż wiadomość
Hejka. Czy slyszalyscie moze cos na temat dziewczyn z Infiniti na Klonowej?
Slyszlam same zle rzeczy od dziewczyn kiedys tam pracujacych-tempe nozyczki, zero ruchu, kosmetyki kombinowane. Fryzjerzy zmieniaja sie co kilka miesiecy.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
A konkretnie to gdzie ta Pani Gosia pracuje na Solnej? No i oczywiście mam pytanie ile kosztuje koloryzacja i strzyżenie? Na jakich farbach pracuje? No i już więcej pytań nie mam, pozdrawiam
Pani Gosia, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "A&A"
25-004 Kielce, ul. Paderewskiego 14
tel. 041 344 27 44
POLECAM DO WŁOSÓW KRĘCONYCH !!!
Moja koleżanka mi ją poleciła, jestem zachwycona, świetnie doradzi, dokładnie obcina, fajnie układa. Nie wiem jak z farbowaniem, ale cięzko się do niej dostać, to o czymś świadczy. Ma bardzo dużo klientek. Na bank bede do niech chodzic. A chodziłam już do: Anny Świebody, p.Przemka, p.Iwony z point. Zostaje u Gosi

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Beatkaaa24 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny szukam frzyjera w kielcach ( faceta) ktory jest odwarzny i jest w stanie zrobic super fryzury z wyobraznia i oczywiscie zna sie na rzeczy a nie jak mu sie uda??? pomozcie
pozdrawiam
W cocco moja znajoma była u jakiejs kobiety (nie ta w kreconych) i zawsze jej robi strasznie wydziwiane fryzury, asymetryczne, ciekawy kolor, ona ŚWIETNIE!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! w nich wyglada, ale jakby mi ktos zrobił taka fryzure to Widac, ze ktos zna sie na rzyczy.
Anielka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 09:52   #881
ala025
Przyczajenie

Poleci mi ktoś jakiegoś fryzjera/fryzjerkę, kogoś kto umie dobrać fryzurę i kolor do włosów ale nie trzeba będzie długo czekać na zapis, żeby mnie przyjęto w 2 tygodnie bo jak dzwoniłam do HD Przemka no to dwa miesiące trzeba poświęcić a mi chodzi żeby było jak najszybciej ale u kogoś dobrego, cena nie gra roli
Stary 2010-08-22, 10:44   #882
Charmain
Zakorzenienie

p.Michał z pf38, jestem bardzo zadowolona jeśli idzie o cięcie
Nie wiem jak z farbowaniem.

I jak było wyżej sugerowane, przejrzyj wątek

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2010-08-22 o 10:46
Charmain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:26   #883
Pynia_20
Przyczajenie

Ja sobie już kilka razy robiłam balejaż w pf38 u Pana Michała i zawsze super wychodzi więc farbowanie też polecam
Pynia_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:40   #884
totonka
Przyczajenie

Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

ja polecam przemka ze studia hair design studio na koziej jest naprawdę rewelacyjny 41 3441018 nic dodac nic ujac
totonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:05   #885
anywayx
Raczkowanie

ja poszukuje pilnie fryzjera do podciecia wlosów. milo by bylo trafic do kogos kto potrafi doradzic w czym bedzie mi dobrze.
wiem, ze pewnie juz ktos o to pytal wczesniej ale nie mam czasu na przegladanie wszystkich stron forum.
Stary 2010-08-31, 11:49   #886
Anielka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anywayx Pokaż wiadomość
ja poszukuje pilnie fryzjera do podciecia wlosów. milo by bylo trafic do kogos kto potrafi doradzic w czym bedzie mi dobrze.
wiem, ze pewnie juz ktos o to pytal wczesniej ale nie mam czasu na przegladanie wszystkich stron forum.
Pani Gosia, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "A&A"
25-004 Kielce, ul. Paderewskiego 14
tel. 041 344 27 44
POLECAM DO WŁOSÓW KRĘCONYCH !!!
Moja koleżanka mi ją poleciła, jestem zachwycona, świetnie doradzi, dokładnie obcina, fajnie układa. Nie wiem jak z farbowaniem, ale cięzko się do niej dostać, to o czymś świadczy.
Ma bardzo dużo klientek.
Na bank bede do niech chodzic. A chodziłam już do: Anny Świebody, p.Przemka, p.Iwony z point. Zostaje u Gosi Pani Świeboda tez ok, ma tez sporo klientów, tylko tak jak pisałam wczesniej raz mnie wkurzyla strasznie i juz nie chodze. Ale obcinała i farbowała bardzo fajnie!!!

Edytowane przez Anielka_
Czas edycji: 2010-08-31 o 11:51
Stary 2010-09-01, 23:42   #887
ermilka26
Przyczajenie

tydzień temu "skrzywdziła" mnie fryzjerka z włosów do pasa mam nieco za ramiona a do tego źle wycieniowane i krzywo obcięte. Jestem zrozpaczona. Czy ta Pani Gosia potrafi coś doradzić? oby nie było gorzej bo muszę coś z tymi włosami zrobić! Dawno temu byłam u P. Agnieszki w salonie na Sienkiewicza nazwy nie pamiętam ale to brzmiało coś jak HEKATOR czy ktoś tam był ostatnio?
ermilka26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:22   #888
toja1986
Przyczajenie

m,musze niestety ostrzec wszystkie dziewczyny przed salonem SISTARS na piotrkowskiej. zazwyczaj sama farbowalam wlosy szamponetka w domu,kiepsko mi to wychodzilo a ze mialam w planach slub ( SWOJ ! ) wiec postanowilam sie wybrac do profesjonalisty. bylam akurat na tej ulicy i zobaczylam fajnie wygladajacy salon fryzjerski,weszlam, pani oczywiscie zachecila mnie naprawde mila i profesjoinalna gadka ze uzyjemy takiej farby,co prawda jest nieco drozsza ale jest naprawde swietna i strzyzenie gratis. ok. umowilam sie na nastepny dzien. siedzac na fotelu ZAZNACZYLAM wyraznie ze NIE CHCE pofarbownego czoła jak to sama w domu robilam.pani sie usmiechnela i zapewnila ze NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI!!!! FARBA JEST DELIKATNA,A PANI UZYWALA JEJ JUZ MNOSTWO RAZY WIEC WIE CO MOWI. ok,siedze spokojnie,wlosy pofarbowane,czolo zachlapane do polowy ale sie nie przejmuje bo pani na pewno wie lepiej- w koncu mowi o sobie profesjonalista.po umyciu głowy pani z usmiechem ze oj no pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo a jaka pani ma delikatna skore! ja malo tam nie zemdlalam! czolo , skronie, szyja cale zachlapane farbą ktora w ogole nie chciala zejsc! dzialo sie to we wtorek a w sobote mialam slub,no nie panilowalam tak,pani zapewnila ze po dwoch myciach zejdzie,WSPOMNE ZE POLICZYLA SOBIE 180 ZŁ A DZIEN WCZESNIEJ OKRESLALA CENE MIEDZY 140-160.no coz, moja strata,w calym zamieszaniu zapomnialam jezyka w buzi i wyszlam.poszlam na spotkanie z kolezanka,ta mnie od razu przywitalo RANY JAK TY WYGLADASZ KTO CI TAKA KRZYWDE ZROBIL,wygladalam naprawde koszmarnie.troche ochlonelam i z kolezanka poszlysmy z powrotem do tego SISTARS zeby albo cos z tym zrobila albo oddala pieniadze.Pani z reszta bardzo pyskata nawet nie przeprosila !!!!!!! powiedziala ze zejdzie ( przy kolezance juz tym razem po 4 myciach ), wyszlysmy i tyle. PANI NIE DAJE PARAGONOW wiec poza złościa nie mozna jej za to ukarac. ciekawe co urzad skarbowy na takie niewystawianie paragonow. dodam tylko ze nie zeszlo po 8 myciach wiec poszlam sama znow do pani. zaczela mnie czyms wycierac-ja pytam co to -pani mowi ze to taki srodek w razie juz ostatecznosci.wiec wyszlam i tyle. dosyc nerwow z pseudofryzjerki. ale w domu wyszlo uczulenie.na swoj slub mialam lekkie przebarwienia na czole skroniach i szyi ( pytajac pania po umyciu glowy mowila ze szyi nie zachlapala!!!!) ktore musialam zakryc pudrem,czulam sie fatalnie! po slubie wyjechalismy na wakacje,poszlam na profesjonalny peeling do kosmetyczki za ktory musialam zaplacic 80 zł i tyle mialam ze swojej wizyty u profesjonalnej fryzjerki w pieknym zakładzie. farba zeszla z czola, z włosów z reszta tez w tym samym casie, kiepska farba i tyle.NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU!!!!! PANI SREDNIO MA POJECIE O FYZJERSTWIE, FARBOWANIU I UPRZEJMOSCI DO KLIENTEK. POZA TYM NIE WIEM JAK INNI ALE JA NIE LUBIE JAK KTOS SIE DO MNIE POCHYLA I SMIERDZI DYMEM Z PAPIEROSA.
ODRADZAM SALON SISTARS ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
toja1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:33   #889
Alekss
Raczkowanie

Dzieki za info, czesto niestety tak jest ze decydujemy sie na fryzjera bo salon wyglada schludnie i ladnie. Ale to nic nam nie mowi o zdolonoscia fryzjerskich personelu. Wspolczuje Ci ze w tak waznym dniu nie czulas sie komfortowo.
Mnie najbardziej wkurza, ze te farby kosztuja max 30 zl za tubke a oni biora kupe kasy i jeszcze ci wlosy spier...
Znalezc dobrego fryzjera, ktoremu mozna bedzie bezwarunkowa zaufac - bezcenne.

PS. Bylam u p. Michala z pf38 - dla mnie bez rewelacji, obcial mnie niespecjalnie, mimo iz prosilam o rowno obciete wlosy zrobil mi jakis idiotyczny schodek z tylu. A potem mowil ze nie da sie tego wyrownac bo trzeba bedzie podgolic wlosy- to o czym on kurcze myslal jak cial te wlosy z przodu? Oczywiscie pokazalam mu mnoswto zdjec tej fryzury. Niech ci fryzjerzy zaczna myslec, nie po to dostali leb zeby tylko wlosy na nim nosic.
Taka jest moja osobista ocena i kazdemu moze co innego odpowiadac.
pozdrawiam
Alekss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 14:23   #890
malena024
Raczkowanie

chyba chodzi Ci o salon Hator w takiej bramie na sienkiewce idąc w stronę dworca...jak dla mnei to średniej klasy salon - kiedyś kolezance robiła paskudne pasemka, które już dawno były passe
Jeśli zas chodzi o panią Małgosię - to jak najbardziej polecam,. ale dostac sie do niej zakrawa z cudem. Zapisy robi tylko telefoniczne raz na dwa tygodnie w poniedziałek tylko między 8 a 9 - nie raz próbowałam i miałam farta tylko raz. Często była sytuacja,. ze od 8,30 abonent juz był niedostepny...jak dla mnie to irytujacy sposób umwaiania klientów, prawie jak lista kolejkowa za czasów PRL-u
Ja po raz kolejny byłam u pani Kingi w awangardzie na wesołej i jestem bardzo zadowolona. wlosy mam krótkie i wiadomo, ze po takiej fryzurze od razu widac czy jest dobrze obcięta czy nie.
Ale najbardziej mnei zaskoczyła, ze dobrze pamietała jak lubię byc uczesna ( zero podnoszenia u nasady, nie na twarz itd...) i pierwszy raz zdarzyło mi sie, ze fryzjer zlikwidował u mnie efekt jak ja to nazywam kopki siana - pełna grzywka czesana na bok i zakładana za ucho po dwóch tygodniach gdy włosy troche odrosna - nie mam jednej połowy głowy większej przez nadmiar włosów
Super. Ale to przy włosach krótkich. Nie wiem jak z doborem fryzury, ale jest wysmienicie gdy Fryzjer ( w przypadku pani Kingi z dużej litery) obcina dokładnie tak jak wytłumaczy klient a nie wg wyuczonego szablonu.
malena024 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 19:39   #891
ermilka26
Przyczajenie

dzięki za info
spróbuję dostać się do P. Małgosi a jak się nie uda to do polecanej P. Kingi Mam prośbę - mogłabym dostać do niej nr telefonu? Zależy mi na dobrym obcięciu i jeszcze pytanko jakie są tam ceny za obcięcie?
ermilka26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 07:48   #892
malena024
Raczkowanie

344 67 46 telefon do awangardy a obcięcie 35 zł włosy krótkie
Jeszcze raz tylko powtórzę - ja wiedziałam jaką chce fryzurę - dokładnie wytłumaczyłam jak mają być obcięte i z tyłu i po bokach i jak mają być ułożone - jeśli i Ty wiesz w jakiej czujesz sie najlepiej i jak chcesz być obcięta - to myślę, ze powinnaś być zadowolona.
malena024 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 09:58   #893
sjoanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Alekss Pokaż wiadomość
PS. Bylam u p. Michala z pf38 - dla mnie bez rewelacji, obcial mnie niespecjalnie, mimo iz prosilam o rowno obciete wlosy zrobil mi jakis idiotyczny schodek z tylu. A potem mowil ze nie da sie tego wyrownac bo trzeba bedzie podgolic wlosy- to o czym on kurcze myslal jak cial te wlosy z przodu? Oczywiscie pokazalam mu mnoswto zdjec tej fryzury. Niech ci fryzjerzy zaczna myslec, nie po to dostali leb zeby tylko wlosy na nim nosic.
Taka jest moja osobista ocena i kazdemu moze co innego odpowiadac.
pozdrawiam
Jeśli chodzi o włosy na karku to dużo zależy od tego jak one rosną. Ja mam z tym mały problem. Układają się u mnie w coś na kształt litery W. Po prostu po bokach rosną niżej niż w środku. Z tego powodu zawsze przy krótkich włoskach musiałam mieć podgolone włosy.

Ja też byłam w pf38 ostatnio po raz pierwszy. I jestem zadowolona z obcięcia i farbowania.

“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 10:41   #894
Charmain
Zakorzenienie

Jaka cena za farbowanie z pf38?
Charmain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 14:42   #895
sjoanna
Zakorzenienie

Ja za obcinanie i farbowanie (oraz jakiesś zabiegi parą czy ozonem w międzyczasie) zapłaciłam 110 zł.
Włosy długości połowy pleców skrócone do opadających na ramiona. No i wreszcie dobrze obcięta grzywka, na bok.
Kolor robiony nie farbą. Poprosiłam o delikatniejsze farbowanie. Wybaczcie nie pamiętam nazwy.

“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 16:02   #896
Marie Antoniette
Zadomowienie

Po raz kolejny napiszę poprostu, że uwielbiam Przemka i mam do niego 100% zaufanie kolejna udana wizyta
Stary 2010-09-16, 22:21   #897
fogtrin
Przyczajenie

byłam kiedyś u fryzjerki w exbudzie (takiej tęgiej Pani), i byłam b. zadowolona. Nie wiecie może czy ona jeszcze pracuje, jak ma na imię i ew. posiadacie może jakieś namiary?
fogtrin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 13:10   #898
MartuSiaCk
Przyczajenie

Jakiego fryzjera byście poleciły, który dobrze cieniuje włosy (bo chciałabym kilka warstw) i doradzi mi w grzywce?
I dodam 4 zdjęcia jak mniej więcej chciałabym sobie wycieniować

Edytowane przez MartuSiaCk
Czas edycji: 2010-09-17 o 13:13
MartuSiaCk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:07   #899
Anielka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez modliszka25 Pokaż wiadomość
Hej a możecie polecić kogoś kto będzie umiał poradzić sobie z obcięciem mega kręconych włosów bo do tej pory nikomu się jeszcze nie udało z moimi lokami poradzić ?
Ja mam kręcone(ale nie mega ), wszystkie info powyżej
Stary 2010-09-24, 20:38   #900
Miss Jarzyna
Przyczajenie

Hej dziewczyny, wie któraś, czy p. Ania Świeboda dalej obcina na Wesołej??
Miss Jarzyna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, fryzjer, fryzjer damiski, fryzury, kielce, strzyżenie, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości