Kielce - dobry fryzjer - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-12, 10:53   #1051
witaminka
Rozeznanie

Dot.: Kielce - dobry fryzjer

tez bylam ostatnio w salonie Sistars na Leonadra i jestem zadowolona. mila dziewczyna doradzila mi fajna fryzurke - oczywiscie spytalam czy by mogla.
Stary 2011-09-13, 11:29   #1052
izus123
Raczkowanie

Byłam u P.Adriana na Słowackiego- REWELACJA!!!! Na farbowanie ide jutro, po strzyzeniu jestem 3 tygodnie i już wiem, ze lepiej byc nie mogło. wlosy same sie układają, a jak chce nadac im wiecej elegancji, troche prostownicy i jest super.
Najfajniejsze jest to, że ten fryzjer słucha klientki, ale i ma własne wizje
Dla mnie rewelacja!
izus123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:43   #1053
serena001
Raczkowanie

izus bylas w Alterego ?
serena001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 16:19   #1054
malena024
Raczkowanie

Dziewczyny ile płacicie za farbowanie włosów?
ja dziś usłyszałam 180 zł za blond ( najpierw rozjaśniacz potem toner) na bardzo krótkich włosach.
Niby, że to zależy od ilości zużytego materiału i czasu (!), zatem za farbowanie na blond długich włosów wyszłoby z 5 stówek
jak dla mnie to przesada
malena024 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 18:40   #1055
xxxckxxx
Raczkowanie

A ja byłam raz jak na razie i teraz w piątek idę drugi raz do salonu o nazwie Klinika włosa poleciła mi go moja siostra i się nie zawiodłam pani Edyta zdecydowanie ma oko do dobierania koloru
Miałam bardzo ciemne włosy i do tego "swoje" odrosty do mniej więcej 1/3 długości.. nałożyła mi najpierw trochę rozjaśniacza na część włosów (powiedziała, że nie zrobi mi od razu całej głowy, bo by mi się sianko zrobiło) potem położyła czerwoną farbę (taką chciałam ) a na te pasma które nie były rozjaśniane położyła ciemniejszą farbkę, żeby wyrównać kolor ogólnie włosy mam bardzo długie i bardzo gęste.. siedziałam tam 4 godziny!!! Przy płaceniu rachunku serce mi biło, bo nie wiedziałam ile zapłacę a tu niespodzianka 170zł - jak dla mnie za 4h roboty to nieźle idę w piątek i nie mogę się doczekać!
xxxckxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 16:39   #1056
Marie Antoniette
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez malena024 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile płacicie za farbowanie włosów?
ja dziś usłyszałam 180 zł za blond ( najpierw rozjaśniacz potem toner) na bardzo krótkich włosach.
Niby, że to zależy od ilości zużytego materiału i czasu (!), zatem za farbowanie na blond długich włosów wyszłoby z 5 stówek
jak dla mnie to przesada
Rozjaśniacz + toner + podcięcie końcy = niecałe 300 zł ok 3h u Przemka w HDS włosy za ramiona

180 to niedużo
Stary 2011-09-20, 13:34   #1057
malena024
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Marie Antoniette Pokaż wiadomość
Rozjaśniacz + toner + podcięcie końcy = niecałe 300 zł ok 3h u Przemka w HDS włosy za ramiona

180 to niedużo
No tak, ale jak się jada w barze mlecznym to nie spodziewamy się rachunku jak za obiad w restauracji w trzy gwiazdkowym hotelu
Przemek z HDS ma wyrobiona markę, długo pracował na to i za to też się płaci.
Nie mówię, ze salon w którym byłam jest II kategorii, ale też nie strzyże tam dziewczyna sławna na całe CK z wyrobionym już nazwiskiem i renomą.
Ja mam włosy króciutkie ( boki i tył maszynka, grzywka troche dłuższa) zatem przy włosach za ramiona, spokojnie by krzyknęła te 3 stówki - co dla mnie za taka usługę i tak jest drogo - mino, że mnie na to spokojnie stać.
Stary 2011-09-20, 14:48   #1058
Marie Antoniette
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez malena024 Pokaż wiadomość
No tak, ale jak się jada w barze mlecznym to nie spodziewamy się rachunku jak za obiad w restauracji w trzy gwiazdkowym hotelu
Przemek z HDS ma wyrobiona markę, długo pracował na to i za to też się płaci.
Nie mówię, ze salon w którym byłam jest II kategorii, ale też nie strzyże tam dziewczyna sławna na całe CK z wyrobionym już nazwiskiem i renomą.
Ja mam włosy króciutkie ( boki i tył maszynka, grzywka troche dłuższa) zatem przy włosach za ramiona, spokojnie by krzyknęła te 3 stówki - co dla mnie za taka usługę i tak jest drogo - mino, że mnie na to spokojnie stać.
Hmmm Przemek jest młodziutki ja go znam jeszcze z Jasnej Płaci się za dobre kosmetyki no i jego "fach w ręku" nie za markę

Dla porównania, ta sama usługa u p. Oszywy, ok 200 zł po 2 tygodniach "jajo" na głowie

Także uważam że stosunek ceny do jakości usługi w HDS jest ok

Nie wiem gdzie byłaś, ale wydaje mi się że może to dlatego, że salony pracujące na L'orealu mają podobne stawki
Stary 2011-09-21, 14:09   #1059
malena024
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Marie Antoniette Pokaż wiadomość
Hmmm Przemek jest młodziutki ja go znam jeszcze z Jasnej Płaci się za dobre kosmetyki no i jego "fach w ręku" nie za markę

Dla porównania, ta sama usługa u p. Oszywy, ok 200 zł po 2 tygodniach "jajo" na głowie

Także uważam że stosunek ceny do jakości usługi w HDS jest ok

Nie wiem gdzie byłaś, ale wydaje mi się że może to dlatego, że salony pracujące na L'orealu mają podobne stawki
Pisząc "marka" miałam na myśli p.Przemka a nie na jakich kosmetykach pracuje.
Każdy kto pracuje w usługach, niezależnie w jakim sektorze wyrabia sobie opinie, nazwisko czyli marketingowo mówiąc : markę.
I to rozumiem bo takie sa prawa marketingowe.
Stary 2011-09-21, 14:40   #1060
Marcik22
Przyczajenie

[QUOTE=malena024;29538072]Pisząc "marka" miałam na myśli p.Przemka a nie na jakich kosmetykach pracuje.
Każdy kto pracuje w usługach, niezależnie w jakim sektorze wyrabia sobie opinie, nazwisko czyli marketingowo mówiąc : markę.
I to rozumiem bo takie sa prawa marketingowe.[/QUOTe
no niby tak tylko jesli chodzi o przemka czy oszywe to o nich sie duzo słyszy i są ''sławni'' bo są po prostu facetami i to jest ta ich cała marka facetom jest chyba szybciej się przebic ja za kolor blond bezowy bez rozjasniania na krótkich włosach płace 130-140 zł z obcięciem i uwazam ze za loreala to nie jest dużo

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

a i nie jest to zaden z nich
Marcik22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 00:31   #1061
Marie Antoniette
Zadomowienie

Moje drogie

Nie oceniam czy kogoś stać czy nie stać. Możecie nawet jechać do Wawy do Jagi i zapłacić co najmniej 300 za samo cięcie

Rozjaśnianie(właściwie to dekolor) + tonowanie jest droższe niż jeden kolor. Na jasnej też w granicach 300 płaciłam. Podejrzewam, że gdyby obyło się bez rozjaśniania w 200 można się zamknąć Także bez porównania

A co do facetów, to fryzjer fryzjerowi nierówny. Jakieś 5-6 lat temu mało kto słyszał o zdolnym Przemku, a wszystkie zachwycały się Adrianem (jak to jeszcze na Warszawskiej pracował). I to wydaje mi się że o nim najwięcej się mówi i słyszy oraz o p. Michale bo często przy jakiś imprezach czesał itp. Przemka odkryłam przypadkiem, p.Oszywę też.

W ogóle niektóre kobiety boją się iść do mężczyzny z obawy, czy nie zrobi im czegoś szalonego, dziwnego jak to "artyści" czasem potrafią wykombinować

A u facetów byłam 3. Dwóch mnie zawiodło.
Stary 2011-09-29, 11:52   #1062
serena001
Raczkowanie

dziewczyny a moze wiecie cos na temat salonu fryzjersko - kosmetycznego MADOX na ul. Dużej ? na grouponie jest voucher na koloryzacje, strzyzenie i modelowanie za 50zl i tak sie zastanawiam...
Stary 2011-09-29, 13:53   #1063
lexxie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
dziewczyny a moze wiecie cos na temat salonu fryzjersko - kosmetycznego MADOX na ul. Dużej ? na grouponie jest voucher na koloryzacje, strzyzenie i modelowanie za 50zl i tak sie zastanawiam...
Podpinam sie pod pytanie
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 22:18   #1064
Inez17
Raczkowanie

Witam po raz kolejny
Chciałabym zapytać, kogo polecacie w kwestii zmiany fryzury i pomocy w wyborze: Przemek, czy Michał (bo widzę, że panowie najczęściej goszczą przy pozytywnych wpisach)? Mam już dość patrzenia na włosy, których nijak nie da się ułożyć :/
Inez17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 23:43   #1065
EwelkaStob
Przyczajenie

Witam Was, baardzo dawno mnie tu nie było, ale wróciłam i postanowiłam wam opisać moje doświadczenia z fryzjerami w Kielcach. Od dłuższego czasu byłam klientką p. Moniki z loreala na Jasnej (moim zdaniem najlepsza w kwestii koloryzacji w Kielcach)ale niestety po jej wyjeździe do UK postanowiłam poszukać kogoś równie dobrego. Po przeczytaniu Waszych opinii wybrałam się do p. Adriana, do jego nowego salonu na Małej. Miałam włosy do ramion, pocieniowane, ze słonecznym balejażem i chciałam jakiejś fajnej metamorfozy. Pan Adrian od razu zaproponował kolor rudy (nigdy w życiu nie miałam!) i mocne cieniowanie. Po 2 godzinach efekt był GENIALNY!!! Dobrany kolor wydobył kolor oczu a cieniowanie dało mega grzywkę. Podsumowując: bardzo polecam ten salon; farbowanie + obcięcie + ułożenie = 200zł
EwelkaStob jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 12:34   #1066
justinto
Przyczajenie

Jeśli którejkolwiek z Was przyszłoby do głowy aby iść do 'stylista' KWIECIŃSKI to zuupełnie ODRADZAM! Wykreował mi na głowie najbarwdziej wiejski kok (z pejsami) jaki świat ujrzał i do tego wzial 100zł. Pozniej musialam biegac po okolicznych salonach fryzjerskich aby mnie ktos przyjal. Fryzjerka dlo ktorej trafiłam tez mowila, ze byla u niego i efekt był identyczny jak moj.. Dobrze, ze to było tylko czesanie a nie obcinanie ani farbowanie...
justinto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 09:43   #1067
gulietta22
Przyczajenie

Cześć dziewczyny Czy któraś z was korzystała może z usług fryzjera w salonie LOREAL na ulicy jasnej ?? zamierzam zapisać się tam na wizytę -dokładnie chodzi mi o koloryzację...będę bardzo wdzięczna za dopowiedź
gulietta22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:59   #1068
olunia171
Przyczajenie

hej, podobno juz sie coś tam psuje ...ale mozesz spróbować ja byłam ostatnio u Adriana jestem MEGA zadowolona.Po przedostatniej wizycie w HDS płakałam ze 3 dni dosyć ze od podstaw robił mnie jakiś młody niedoświadczony chłopak to pan Prof.Przemek doszedł na 3 min zeby podciąć końcówki i zapłaciłam 300 zł za włosy do ramion.Jest śmieszny!!!!
olunia171 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 10:13   #1069
prawie_czterdziecha
Przyczajenie

dziewczyny, jesteście moją ostatnią dechą ratunku, moje włosy są króciutkie (najwyżej 4 cm długości), chociaż i tak już trochę odrosły, ale dopiero teraz widać jak źle są obcięte , w ogóle nie mogę ich ułożyć szukam fryzjera, który umie okiełznać taki bałagan na głowie...
prawie_czterdziecha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:09   #1070
ANGEL 79
Przyczajenie

A ja całkiem nie dawno byłam u pana Przemka w HDS i poprostu SUUUPER napewno wrócę tam ponownie.Profesjonalna obsługa pan Przemek doradzi co do cięcia i kolorku a co najważniejsze jęzeli jest się umówionym na konkretną godzinę to pan Przemek tylko się zajmuje jedną osoba a nie jak to bywa w innych salonach że podczas wizyty sa załatwiane jeszcze "trzy " panie.Nie robi na tak zwana sztukę tylko poświeca sie jednej tylko klientce.A w poprzednim watku ktoś pytał czy pan Michał czy pan Przemek.Byłam u jednego i drugiego teraz mam porównanie nie mówie ze pan Michał jest zły też robi fajnie włosy ale teraz zdecydowanie polecam pana Przemka
ANGEL 79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 23:20   #1071
olunia171
Przyczajenie

Każdy może mieć podzielone zdanie Ja uważam że nie jest najlepszym fryzjerem , a co do cen to sie nie trzyma cennika,przejrzałam juz to dawno temu.Bo jak zostawisz 400 to Cie zrobi pan Przemek a jak 200 to pan asystent . TANDETA !!!!
olunia171 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:20   #1072
AnKa0904
Przyczajenie

vikilove: każdy dobry fryzjer potrafi wyprostować włosy samą suszarka i szczotką ale to też dużo zależy od rodzaju włosa
Takie fora są fajną rzeczą ale to jest jak z dentystą czy ginekologiem każdy musi trafić na tą odpowiednią osobę. Tak jest i z fryzjerem. Jednej osobie będzie odpowiadał np. Pan Przemek a 10 innych pań powie że jest do niczego. Więc najlepiej spróbować a potem mówić co pasuje a co nie. Kieleckie społeczeństwo nie jest chyba aż tak bogate żeby płacić za fryzjera 300 zł lub więcej, pewnie znajdzie się jakaś garstka osób które będą chodzić. Ale jest sporo dobrych fryzjerów których ceny nie są zbyt wygórowane. Ja mam paru takich ale nie będę ich tu reklamować, bo pomyślicie że robie komuś reklamę.
Kielce to nie Warszawa
AnKa0904 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:07   #1073
serena001
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AnKa0904 Pokaż wiadomość
vikilove: każdy dobry fryzjer potrafi wyprostować włosy samą suszarka i szczotką ale to też dużo zależy od rodzaju włosa
Takie fora są fajną rzeczą ale to jest jak z dentystą czy ginekologiem każdy musi trafić na tą odpowiednią osobę. Tak jest i z fryzjerem. Jednej osobie będzie odpowiadał np. Pan Przemek a 10 innych pań powie że jest do niczego. Więc najlepiej spróbować a potem mówić co pasuje a co nie. Kieleckie społeczeństwo nie jest chyba aż tak bogate żeby płacić za fryzjera 300 zł lub więcej, pewnie znajdzie się jakaś garstka osób które będą chodzić. Ale jest sporo dobrych fryzjerów których ceny nie są zbyt wygórowane. Ja mam paru takich ale nie będę ich tu reklamować, bo pomyślicie że robie komuś reklamę.
Kielce to nie Warszawa
Chyba o to wlasnie chodzi na tym forum - zeby polecac dobrych fryzjerow, wiec smialo, chetnie przeczytam
Stary 2011-12-28, 14:06   #1074
emi8686
Raczkowanie

GG do emi8686

hej dziewczyny!
czy możecie mi doradzić gdzie można się fajnie obciąć mam długie proste włosy myślałam o cieniowaniu i grzywce, do tej pory chodziłam do Pani Ani Świebody, myślałam o salonie Lo real na Jasnej ??
emi8686 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:41   #1075
Martysia510
Przyczajenie

Jakiś czas temu ktoś pytał o salon awangarda na wesołej... byłam wypróbowałam i jak to się mówi źle nie jest ale szału też nie ma. A dokładniej za pierwszym razem byłam u jakiegoś Pana chyba ma na imię Przemysław ale pewna nie jestem byłam zadowolona- fryzurkę mam prostą ale ważne żeby się włosy dobrze układały a tak było. Następnym razem wpadłam w ręce jakiejś dziewczyny i to naprawdę wpadłam było to szybkie podrównanie wyprostowanie i do widzenia.
Plusem na pewno jest cena.
Martysia510 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 03:28   #1076
alwayspecial
Raczkowanie

GG do alwayspecial

całkiem zaintrygował mnie ten Wasz Pan Adrian. Akurat ktoś taki jest mi potrzebny bo chce zmienić fryzurę ale nie wiem w czym będzie dobrze mojej okrągłej buzi i jak obchodzić się z moimi gęstymi lecz cienkimi włosami. Mogłybyście mi powiedzieć ile bierze za ścinanie długich włosów? Jak dla mnie to kluczowa kwestia. pozdrawiam
alwayspecial jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 09:07   #1077
izus123
Raczkowanie

Z róznych powodów (takich i siakich nie było mnie długo na forum, przepraszam Serena, ze nie odpisałam...ale już jestem i zdaję relację!
Oczywiście POZYTYWNĄ Kolejne farbowanie i cięcie, tym razem troche inne, ale znowu super! Szczerze polecam p.Adriana.
Alwaysspecial- ja płacę 150 za obcięcie i farbowanie. Mam krótkie wlosy teraz, ale przed pierwsza mialam długie i gęste:0), heh, he, a teraz mam gęstą krótką, "ogarnietą" fryzurkę.
Hmmm, chyba nie większego znaczenia:długie czy krótkie.
Acha, no i mój kolor-nowy. znudził mi się słoneczny blond i p.adrian wyczarował mi sliczny chłodny odcien blondu, jest teraz dużo bardziej naturalnie, a to podobno modne

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Ok, dosyć tych pochwal! teraz jakieś zale, bo tak pięknie być nie moze.
W salonie u p.Adriana brakuje mi miłej, relaksacyjnej muzyki w tle i zapachu świezych kwiatów.... tak- wymagająca jestem, ale chyba fajnie byłoby się wsłuchiwac w spokojne rytmy podczas masażu głowy Uwielbiam toooo

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Ps. SERENA- tak, p.Adrian to salon ALTEREGO na ul.Slowackiego.
izus123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:38   #1078
grudniowka
Przyczajenie

hejka jestem raczej wierna klientką i przez ostatnie 3 lata chodziłam do p.Piotra-kiedyś do Coco Club pozniej do jego prytwanego salonu. W sumie tylko raz zrobiłam skok bok do Adriana ale bez szału, jak dla mnie numer na raz.
Ostatnio byłam w Agnieszki SZwagierczak na Stoku i wreszcie jakaś zmiana Piotr to bardzo dobry fryzer- fajnie tnie, ale za każdym razem tak samo, a już poczulam potrzbę zmiany. wrzucam jej telefon bo inaczej ciężko ją znależc 506 250 583, chociaz ja ja znalazalma jakos w necie, pamietam ją z Infiniti , tyle że jak sie próbowalam do niej zapisać to podawano mi terminy 2-3 miesiece a to dla mnie niewykonalne..a teraz umawiam sie jakis tydzien góra 2 i załatwione. Stawki przyzwoite , więc OK., Kusicie troche tym Przemkiem, też pewnie spróbujje gdzieś w przerwie
grudniowka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 09:53   #1079
carmacoma
Przyczajenie

Cześć dziewczyny!
Czy możecie polecić jakis dobry salon gdzie mogłabym zrobić jakąś cudowną regeneracje moich strasznie ziszczonych włosków a przy tym nadać im jakis fajny krztałt? Dodam ze nie podcinałam ichj juz okolo roku.
Moja kuzynka była u Pana Michała Libudy zrobić sobie kolor i mówiła, że ma jakieś nowe podobno cudowne kosmetyki organiczne. Czy wiecie cos na ten temat? Jak dzwoniłam to chyba Pan Michał tłumaczył mi o jakimś zabiegu z uzyciem naturalnej keratyny, która na długo regeneruje i nie obciąża włosów. Czy ktoś juz tego próbował???
carmacoma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 22:41   #1080
AnKa0904
Przyczajenie

Fajny zabieg na odbudowę włosa ma firma Artego. Robiłam już parę razy bo niestety jeden zabieg nie zdziała cudów jak we wszystkim chyba a szkoda, życie było by łatwiejsze Z tego co wiem zabieg ten robią w Salonie Paris.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Fajny zabieg na odbudowę włosa ma firma Artego. Robiłam już parę razy bo niestety jeden zabieg nie zdziała cudów jak we wszystkim chyba a szkoda, życie było by łatwiejsze Z tego co wiem zabieg ten robią w Studio fryzjrskie Paris.
AnKa0904 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, fryzjer, fryzjer damiski, fryzury, kielce, strzyżenie, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości