Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-25, 07:28   #1081
carmacoma
Przyczajenie

Dot.: Kielce - dobry fryzjer

że to raczej kiepska
Cytat:
Napisane przez AnKa0904 Pokaż wiadomość
Fajny zabieg na odbudowę włosa ma firma Artego. Robiłam już parę razy bo niestety jeden zabieg nie zdziała cudów jak we wszystkim chyba a szkoda, życie było by łatwiejsze Z tego co wiem zabieg ten robią w Salonie Paris.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Fajny zabieg na odbudowę włosa ma firma Artego. Robiłam już parę razy bo niestety jeden zabieg nie zdziała cudów jak we wszystkim chyba a szkoda, życie było by łatwiejsze Z tego co wiem zabieg ten robią w Studio fryzjrskie Paris.
Artego?
Słyszałam, że to raczej kiepska firma. Robiłam kiedyś w salonie Loreal regeneracje moich włosów i niestety nie widziałam wiekszego efektu a juz napewno po pierwszym myciu.
Ale zdecydowałam sie umówić na zabieg keratynowy do p. Michała wiec będe wiedziała więcej i napewno zdam relacje
carmacoma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 10:51   #1082
karmiii
Rozeznanie

Cześć dziewczyny mogę opisać swoje przygody z fryzjerami bo boję się tam chodzić bardziej niż do stomatologa

odradzam zdecydowanie Awangardę w Kielcach co prawda p. Weronika zrobi wszystko tak jak powinna jeśli jej się dobrze wytłumaczy ale kiepsko czesze, unikajcie natomiast chłopaka z blond włosami to co mi zrobił wołało o pomstę do nieba, dziewczyna z rudymi włosami też kiedyś mnie czesała i była porażka. I tak przy okazji konkurs nieudaczności wygrywa kosmetyczka chętnie wrzuciłabym tutaj zdjęcia jej makijażu ale zbyt szybko go zmyłam wszyscy śmiali się z tego efektu(kto zdążył zobaczyć)

p. Piotr z Coco (teraz pracuje w innym miejscu) przeszedł z b.ciemnego brązu na ładny blond w ciągu 3godzin poświęcał mi czas słuchał uważnie, doradzał jak mam pielęgnować włosy itp. Był trochę powolny i zapłaciłam 300zł z regeneracją ale było warto.

W tesco w galerii w salonie fryzjerskim zapomniałam nazwę zrobili mi piękny kolor dokładnie jaki chciałam ale wypłukał się w ciągu 2 tygodni a zapłaciłam 200zł

co do p.Adriana możecie wyjaśnić gdzie on przyjmuje? Bo część pisze że na Słowackiego część na Małej mam zamiar go odwiedzić w najbliższych dniach opiszę jak było

www.getbusyliving.pl
karmiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 21:51   #1083
AnKa0904
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez carmacoma Pokaż wiadomość
że to raczej kiepska

Artego?
Słyszałam, że to raczej kiepska firma. Robiłam kiedyś w salonie Loreal regeneracje moich włosów i niestety nie widziałam wiekszego efektu a juz napewno po pierwszym myciu.
Ale zdecydowałam sie umówić na zabieg keratynowy do p. Michała wiec będe wiedziała więcej i napewno zdam relacje

No właśnie słyszałaś ale nigdy pewnie nie używałam. Najlepiej spróbować czegoś a później oceniać sama się już o tym przekonałam. Jeden osobie może dany kosmetyk nie odpowiadać a dla dwóch innych może być rewelacyjny więc warto pierw coś spróbować a później oceniać

Ale ja wcale nie powiedziałam że efekt widać po pierwszym zabiegu. Raczej trudno jeśli włosy są zniszczone żeby jeden zabieg coś dał. Tak samo jest z paznokciami, cera. Czy jeden zabieg na dłonie czy twarz coś daje?? Raczej nie. Trzeba zrobić jakaś tam liczbę zabiegów żeby efekty były bardziej widoczne i efekt się utrzymał dłużej.

Więc warto wszystkiego spróbować. Każdy salon też pracuje na różnych firmach a jak wiadomo firma firmie nie równa :)
AnKa0904 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 17:47   #1084
kopaga
Raczkowanie

Czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego fryzjera,
kopaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:13   #1085
AnKa0904
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kopaga Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego fryzjera,
Ja byłam ostatnio w nowym salonie u mnie na osiedlu, bodajże przeniósł się z centrum z tego co słyszałam. Byłam u takiej blondynki i jestem zadowolona miałam robiony zabieg odbudowy i strzyżenie. Jak na razie fajnie się układają, no i cena też nie wygórowana. Także polecam

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Ja byłam ostatnio w nowym salonie u mnie na osiedlu, bodajże przeniósł się z centrum z tego co słyszałam. Byłam u takiej blondynki i jestem zadowolona miałam robiony zabieg odbudowy i strzyżenie. Jak na razie fajnie się układają, no i cena też nie wygórowana. Także polecam
jeszcze może adres bym podała to jest na barwinku w pobliżu rosmana nie wiem jak sie ta ulica nazywa. 2428768 to jest numer
Stary 2012-01-26, 19:25   #1086
kopaga
Raczkowanie

dzięki juz kojarze gdzie to jest tam jest też w pobliżu fitness klub
Stary 2012-01-26, 19:49   #1087
83milka
Przyczajenie

Polecam "pf38" Michała Libudy. Ostatno byłam u takiej Pani blondynki i również jestem zadowolona bo wlosy sie świetnie ukladają. Moja kolezaka i siostra równiez sobie bardzo chwala ten salon i ceny tez nie są z kosmosu.
Co do regeneracji to nigdy nie próbowałam ale słyszałam ze teraz mają tam jakies nowe kosmetyki ekologiczne.
83milka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:31   #1088
AnKa0904
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kopaga Pokaż wiadomość
dzięki juz kojarze gdzie to jest tam jest też w pobliżu fitness klub

no fitnes jest w tym samym budynku co rosman a ten salon jest za tym budynkiem co fitnes pare kroków dosłownie
Stary 2012-01-26, 20:58   #1089
polusiaa
Przyczajenie

czytam ta stronkę już od jakiegoś czasu, z wielu poleceń fryzjerów skorzystałam. Jedni bardzo fajnie robią włoski drudzy nie koniecznie.
I nie bardzo wiem czym wy się tak zachwycacie z tym Panem Michałem. Robiłam pasemka zapłaciłam 150 zł a po 3 tygodniach miałam już odrost 2 cm. A włosy nie rosną mi jakoś bardzo szybko. Średnio robię raz na 3 miesiące. Więc po 3 tygodniach to lekka przesada
Chyba nie za bardzo się Pan postarał ale cóż człowiek na błędach się uczy.
Szukam kolejnego salonu;(
jak ja tego nie lubie
polusiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 09:22   #1090
kopaga
Raczkowanie

a gdzie ten pan przyjmuje, czy on nie jest z tarczku?
Stary 2012-01-28, 10:44   #1091
Charmain
Zakorzenienie

Pan Michał?
Sienkiewicza, brama naprzeciwko Bliklego.
Charmain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 14:25   #1092
12ewa34
Raczkowanie

Cześć dziewczyny
Ile orientacyjnie mogę zapłacić za cięcie w Alter Ego u p. Adriana? Mam włosy za ramiona . I czy długo trzeba czekać na wizytę?
I jeśli możecie to napiszcie do salonu jakiś kontakt bo nie znalazłam w internecie
12ewa34 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:54   #1093
dalajlama
Przyczajenie

Question Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Hej dobrze że przeczytałam wątek bo dowiedziałam się że są dwaj panowie Adrianowie i teraz nie wiem który jest lepszy... Myślałam że ten z małej i z alter ego na słowackiego to ta sama osoba i teraz nie wiem który lepszy a może jednak Przemek z HD ech. Potrzebuje fryzjera który mi dobrze dobierze kolor włosów taki bardziej natura na razie włosków nie obcinam bo trzymam je do ślubnej fryzurki ), dodam że chodziłam do p. Świebody ale pragnę odmiany bo już długo do niej chodzę i mam wrażenie że już nie ma na mnie pomysłu niestety... I jeszcze jedno pytanko który fryzjer wg was robi ładne fryzury ślubne jak na razie zastanawiam się nad panis Ania Świebodą bo czesze ok. Czekam na odpowiedzi pozdrawiam szczere forumowiczki
dalajlama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 19:23   #1094
Martysia510
Przyczajenie

Hej dziewczyny mam pytanko... a mianowicie czy była któraś z was już u tej dziewczyny która pracuje u Michała Libudy ? Bo gdy byłam tam ostatnio z koleżanką to wydała mi sie sympatyczna ale nie wiem jak u niej z fryzjerstwem
A drugie pytanie to czy któś wie może czy Pan Piotr (ten co pracował w coco) gdzieś teraz pracuje ?
Martysia510 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:43   #1095
83milka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Martysia510 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanko... a mianowicie czy była któraś z was już u tej dziewczyny która pracuje u Michała Libudy ? Bo gdy byłam tam ostatnio z koleżanką to wydała mi sie sympatyczna ale nie wiem jak u niej z fryzjerstwem
A drugie pytanie to czy któś wie może czy Pan Piotr (ten co pracował w coco) gdzieś teraz pracuje ?
Ja byłam z kolezanką i jestem zadowolona z efektu dlatego mogę śmiało polecić. Widać ze sie stara i potrafi szczerze doradzić.
83milka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 20:19   #1096
Martysia510
Przyczajenie

Dzięki za informację w takim razie może się wybiorę w najbliższym czasie
Stary 2012-02-13, 20:22   #1097
Martysia510
Przyczajenie

Dzięki na informację. W takim razie może się wybiorę do niej w najbliższym czasie
Stary 2012-02-14, 08:52   #1098
serena001
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dalajlama Pokaż wiadomość
Hej dobrze że przeczytałam wątek bo dowiedziałam się że są dwaj panowie Adrianowie i teraz nie wiem który jest lepszy... Myślałam że ten z małej i z alter ego na słowackiego to ta sama osoba i teraz nie wiem który lepszy a może jednak Przemek z HD ech. Potrzebuje fryzjera który mi dobrze dobierze kolor włosów taki bardziej natura na razie włosków nie obcinam bo trzymam je do ślubnej fryzurki ), dodam że chodziłam do p. Świebody ale pragnę odmiany bo już długo do niej chodzę i mam wrażenie że już nie ma na mnie pomysłu niestety... I jeszcze jedno pytanko który fryzjer wg was robi ładne fryzury ślubne jak na razie zastanawiam się nad panis Ania Świebodą bo czesze ok. Czekam na odpowiedzi pozdrawiam szczere forumowiczki
ja na Przemku sie troche zawiodlam, ale bardziej pod wzgledem organizacji niz zdolnosci, bo fryzjerem jest naprawde najlepszym u jakiego bylam, atmosfera zawsze super takze w 100 % polecam (szczegolnie do farbowania, potrafi dobrac swietnie kolor).
Natomiast co do modelowania, czesania itd to polecam p.Pawła Oszywę ze Strefy Piękna na Leonarda. zawsze nawet po zwyklym strzyzeniu potrafi tak wymodelowac wlosy, ze wyglada sie jak milion dolarow naprawde nigdy wczesniej zaden fryzjer nie potrafil uczesac mnie tak zebym byla w pelni zadowolona, na szczescie uslyszalam o p.Pawle bo jest w tym mistrzem tez polecam w 100%
moglabys podac jakies namiary na ta Twoja p.Anie Swiebode?

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2012-02-14 o 09:00
serena001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 10:33   #1099
malenka167
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Martysia510 Pokaż wiadomość

Pan Piotr pracuje teraz u przemka..
malenka167 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:45   #1100
kielce22
Przyczajenie

Witam doszły mnie suchy że do kielc wrócił stylista Romek Sekrecki może jest młody ale zato na maxxa zdolny Ja jeździłam do Niego do krakowa teraz aktualnie nie wiem w jakim salonie w kielcach pracuje ale mam jego numer telefonu 603494652 jego moge naprawde polecic
kielce22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:59   #1101
dalajlama
Przyczajenie

dziękuję za odpowiedź namiary na p. Świebodę salon nazywa się Image ul. Nowy Świat wcześniej był na wesołej tel.41 3415945
Stary 2012-02-18, 14:18   #1102
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dalajlama Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź namiary na p. Świebodę salon nazywa się Image ul. Nowy Świat wcześniej był na wesołej tel.41 3415945
a nie wiesz, czy w tym salonie wykonuje się trwałą ondulację? teraz to przeżytek z lat 80' i nie wszystkie salony oferują trwałą, a mi się jednak marzą loczki od dawna...
Albo może ktoś wie, gdzie w Kielczech robią trwałą, i najlepiej robią dobrze?
Stary 2012-02-20, 14:29   #1103
izus123
Raczkowanie

Hej,
no tak, można się zakręcić z tymi Adrianami
Ja absolutnie polecam Adraiana z Alter Ego!
Podaje kontakt 41 344 60 28.
Ide za 1,5 tygodnia, chyba lekko zmienie kolor
izus123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 21:38   #1104
izus123
Raczkowanie

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez 12ewa34 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ile orientacyjnie mogę zapłacić za cięcie w Alter Ego u p. Adriana? Mam włosy za ramiona . I czy długo trzeba czekać na wizytę?
I jeśli możecie to napiszcie do salonu jakiś kontakt bo nie znalazłam w internecie
Osytatnio placiłam 50zl. za cięcie, nie wiem czy cos sie zmieniło.
izus123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:24   #1105
AnKa0904
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a nie wiesz, czy w tym salonie wykonuje się trwałą ondulację? teraz to przeżytek z lat 80' i nie wszystkie salony oferują trwałą, a mi się jednak marzą loczki od dawna...
Albo może ktoś wie, gdzie w Kielczech robią trwałą, i najlepiej robią dobrze?

witam trwała to raczej w każdym salonie robią. Tak mi się przynajmniej zdaje. Przynaimiej w tym salonie do którego chodzę ostatnio coś takiego robią czytałam coś tam o jakiej trwałej piankowej. Nie wiem co to ale to chyba to samo co zwykła trwała. Nie robiłam więc się nie znam na tym. Ale zadzwonić można i się dowiedzieć. Jeśli chcesz numer mogę podać
Stary 2012-02-23, 07:16   #1106
kielce22
Przyczajenie

ten Pan Roman z Krakowa przyjmuje teraz w hair clubie na małej wreszcie będę miała blisko
kielce22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 11:33   #1107
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
witam trwała to raczej w każdym salonie robią. Tak mi się przynajmniej zdaje. Przynaimiej w tym salonie do którego chodzę ostatnio coś takiego robią czytałam coś tam o jakiej trwałej piankowej. Nie wiem co to ale to chyba to samo co zwykła trwała. Nie robiłam więc się nie znam na tym. Ale zadzwonić można i się dowiedzieć. Jeśli chcesz numer mogę podać
podawałaś chyba numer na poprzedniej stronie, to ten: 2428768?
dobrze wiedzieć
właśnie nie wszędzie robią. Nawet jak się patrzy na stronach internetowych, to nie zawsze w usługach mają wymienioną trwałą. Pewnie robią głównie w takich małych osiedlowych salonach, gdzie chodzą głównie starsze panie a trochę nie o to mi chodzi
na razie robię tylko mały rekonesans, bo muszę poczekać jeszcze ze dwa miesiące, przy obecnej wycieniowanej fryzurce wyszłoby mi piękne afro
Stary 2012-02-23, 20:32   #1108
Trinette
Zakręcony Chochlik

Dziewczyny znacie może jakąś dobrą fryzjerkę w salonie Exclusive? Chodzi mi o obcięcie grzywki i włosów. Moja niestety ma w sobotę wolne

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 20:50   #1109
AnKa0904
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
podawałaś chyba numer na poprzedniej stronie, to ten: 2428768?
dobrze wiedzieć
właśnie nie wszędzie robią. Nawet jak się patrzy na stronach internetowych, to nie zawsze w usługach mają wymienioną trwałą. Pewnie robią głównie w takich małych osiedlowych salonach, gdzie chodzą głównie starsze panie a trochę nie o to mi chodzi
na razie robię tylko mały rekonesans, bo muszę poczekać jeszcze ze dwa miesiące, przy obecnej wycieniowanej fryzurce wyszłoby mi piękne afro
tak to jest ten numer
z tego co zauważyłam to pracują tam młode osoby (salon przeniesiony jest z centrum) więc nie ma się co bać że będziesz wyglądać jak starsza Pani
z tego co się też orientowałam bo sama chciałam takie fajne pofalowane włosy to do trwałej są różniej grubości wałki, więc trzeba dobrze wytłumaczyć co się chce a najlepiej wziąć jakieś foto ze sobą. Ja zawsze tak robię bo z mojego tłumaczenia nieraz śmieszne rzeczy wychodzą
Ja niestety na moje fale muszę poczekać jeszcze bo włosy trochę przykrótkie
Stary 2012-02-26, 15:07   #1110
dalajlama
Przyczajenie

Odpowiadam ))

w salonie image u pani A. Świebody chyba robia i trwałą ale to najlepiej zadzwoń i spytaj na poprzedniej str dałam nr tel do salonu
- co do salonu exclusive to moja kuzynka i jej matka chodzą do Marleny z tego salony i peany na jej cześć wygłaszają i sa obcięte super więc mogę polecić )

I..... dalej mam rozkminke więc ten pan Adrian z alter ego rules? A ten z ul. Małej to Musiał się nazywa i tyle się dowiedziałam a zależy mi dziewczyny na dobrym farbnięciu włosków przed ślubem więc wtopy mieć nie chcę i myślę tak cały czas czy jednego z Adrianów wybrać czy Przemka z HDS....
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, fryzjer, fryzjer damiski, fryzury, kielce, strzyżenie, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości