Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-24, 13:36   #1141
Charmain
Zakorzenienie

Dot.: Kielce - dobry fryzjer

Ja p. Michała też polecałam wszystkim dookoła, ale to co robi ostatnio ostatecznie go skreśliło- krzywe cięcie: z jednej strony włosy dłuższe, tył również krzywo ścięty; moja mama i jej koleżanka, które też do niego chodziły i były bardzo zadowolone niestety podzielają moją opinię, a fryzury to potwierdzają
A już wpychanie kolegów przed klientki- trochę średnie

Przyjmuje na Sienkiewicza, naprzeciwko Bliklego.
Charmain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 09:39   #1142
serena001
Raczkowanie

a co powiecie o salonie Try Me na rogu Seminaryjskiej i Żeromskiego? (wczesniej byl na Wesolej)
serena001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 10:30   #1143
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Kalex a Ty jaki masz teraz kolor włosów? Bo kiedyś chyba farbowałaś na blond?
kiedyś takrobiłam jasne, prawie platynowe pasemka....

teraz farbuję na jeden kolor - Martix socolor 7WN ciepły neutralny średni blond
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 11:32   #1144
pszczooola
Przyczajenie

Witam !
Szukam fryzjera, który specjalizuje się w upięciach. Nie jestem z Kielc, będę gościem na weselu i potrzebuję kogoś kto ładnie mnie uczesze. Nie żadne wyszukane koki z brokatem, lecz coś prostego i stylowego. Proszę o pomoc, bo sprawa jest pilna ! Z góry dziękuję
pszczooola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:36   #1145
gigli
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Ja p. Michała też polecałam wszystkim dookoła, ale to co robi ostatnio ostatecznie go skreśliło- krzywe cięcie: z jednej strony włosy dłuższe, tył również krzywo ścięty; moja mama i jej koleżanka, które też do niego chodziły i były bardzo zadowolone niestety podzielają moją opinię, a fryzury to potwierdzają

Niestety, potwierdzam Twoje slowa. Kilka wizyt - fajne ciecie, wrazenia znakomite. Do czasu. Poprosilam o lekkie cieniowanie poldlugich wlosow i wyszlam z dwoma warstwami wlosow. Nieladnie sie teraz ukladaja, mam z nimi wiele problemow, ale czekam cierpliwie az podrosna, bo zal mi je radykalnie sciac. Moze ktos poleci fryzjera, ktory bardzo dobrze scina wlosy falujace sie, niesforne...
gigli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 22:15   #1146
Meana1
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
kiedyś takrobiłam jasne, prawie platynowe pasemka....

teraz farbuję na jeden kolor - Martix socolor 7WN ciepły neutralny średni blond
Ja też chciałabym właśnie przyciemnić włosy na średni blond, masz może zdjęcie żebym mogła zobaczyć jaki masz kolor włosów teraz.
Meana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:29   #1147
malena024
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pszczooola Pokaż wiadomość
Witam !
Szukam fryzjera, który specjalizuje się w upięciach. Nie jestem z Kielc, będę gościem na weselu i potrzebuję kogoś kto ładnie mnie uczesze. Nie żadne wyszukane koki z brokatem, lecz coś prostego i stylowego. Proszę o pomoc, bo sprawa jest pilna ! Z góry dziękuję
szczerze polecam Tomka z Estilo ( ulica Żeromskiego)
jego stylizacje sa nowoczesne lekkie i dopasowane do osoby oraz do tego jak jest ubrana
Juz go kiedys polecałam gdy pracował w innym salonie
ostatnio wróciłam do niego i jestem bardzo zadowolona, włosy zafarbował mi na jasny blond bez uzycia rozjasniacza, a fryzura mimo, ze już minęło prawie 1,5 miesiąca wciąż fajnie się układa. włosy mam lekko kręcone, do ramion, w trakcie zapuszczania.
malena024 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 11:00   #1148
sjoanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość

Ja mialam kiedys taka fryzure zrobiona przez pana Michala.
Ale sie na nia zgodzilam - fajnie sie ukladala - jak zawsze fryzury od niego.

Ostatnio mialam sciete prosto i wycieniowane nieco - tez dobrze sie w niej czuje.
Od 2 lat - jak tylko jestem w Polsce - odwiedzam jego salon.

“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:34   #1149
Meana1
Rozeznanie

Dziewczyny w których salonach farbują farbami loreal. Wiem że na Jasnej, w Realu i u Przemka na Koziej. Czy gdzieś jeszcze?
Na jakich farbach pracują w Estilo?
Stary 2012-07-31, 17:26   #1150
Madilienna
Przyczajenie

GG do Madilienna

Dziewczyny, poratujcie!

Dzisiaj wróciłam załamana od fryzjerki z salonu na Ślichowicach (ul. Massalskiego naprzeciwko E.Leclerc). Wczoraj umówiłam się na wizytę, ale już w rozmowie przez telefon okazało się, że moja dotychczasowa fryzjerka już tam nie pracuje. Oczywiście żadnego info, gdzie owa pani się przeniosła nie uzyskałam, a nie wiem nawet jak się nazywa, z samym imieniem jej na pewno nie znajdę. Zaryzykowałam, bo wyjeżdżam pod koniec tygodnia i nie było czasu na szukanie i umawianie się gdzie indziej, a miałam już bardzo zasłaniającą oczy grzywkę.
No i właśnie, trafiłam na młodą fryzjerkę, może i miłą, ale pierwsze, co mnie zaskoczyło: obcinała mi włosy na sucho (powiedziała, że tak jej wygodnie). Od razu zaznaczyłam, że chcę lekko przyciąć grzywkę, aby nie zasłaniała oczu, czyli lekko po skosie na prawą stronę m/w na linii brwi (jak widać zresztą na moim avku). I co? I wyszłam z wygryzioną grzywką długości połowy czoła, prawie wcale nie wycieniowaną, o co wyraźnie poprosiłam, nie przystrzyżoną na skos, ale niemalże prosto. Masakra, zanim to odrośnie to miną co najmniej 2-3 tygodnie
A więc pytanie - czy istnieje jakiś fryzjer/fryzjerka na tym zadupiu, który/a potrafi obciąć włosy, a w szczególności grzywkę, w taki sposób, żeby po wyjściu z salonu człowiek wyglądał dobrze, a nie dopiero po kilku tygodniach odrastania włosów? Chodzi mi tylko o obcinanie, nie farbuję, nie bawię się z balejażami itp. rzeczami. Czy ja tak dużo wymagam czy po prostu większość fryzjerów w tym kraju to patałachy, nie umiejące podciąć banalnej grzywki?
Madilienna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 17:40   #1151
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Madilienna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poratujcie!

Dzisiaj wróciłam załamana od fryzjerki z salonu na Ślichowicach (ul. Massalskiego naprzeciwko E.Leclerc). Wczoraj umówiłam się na wizytę, ale już w rozmowie przez telefon okazało się, że moja dotychczasowa fryzjerka już tam nie pracuje. Oczywiście żadnego info, gdzie owa pani się przeniosła nie uzyskałam, a nie wiem nawet jak się nazywa, z samym imieniem jej na pewno nie znajdę. Zaryzykowałam, bo wyjeżdżam pod koniec tygodnia i nie było czasu na szukanie i umawianie się gdzie indziej, a miałam już bardzo zasłaniającą oczy grzywkę.
No i właśnie, trafiłam na młodą fryzjerkę, może i miłą, ale pierwsze, co mnie zaskoczyło: obcinała mi włosy na sucho (powiedziała, że tak jej wygodnie). Od razu zaznaczyłam, że chcę lekko przyciąć grzywkę, aby nie zasłaniała oczu, czyli lekko po skosie na prawą stronę m/w na linii brwi (jak widać zresztą na moim avku). I co? I wyszłam z wygryzioną grzywką długości połowy czoła, prawie wcale nie wycieniowaną, o co wyraźnie poprosiłam, nie przystrzyżoną na skos, ale niemalże prosto. Masakra, zanim to odrośnie to miną co najmniej 2-3 tygodnie
A więc pytanie - czy istnieje jakiś fryzjer/fryzjerka na tym zadupiu, który/a potrafi obciąć włosy, a w szczególności grzywkę, w taki sposób, żeby po wyjściu z salonu człowiek wyglądał dobrze, a nie dopiero po kilku tygodniach odrastania włosów? Chodzi mi tylko o obcinanie, nie farbuję, nie bawię się z balejażami itp. rzeczami. Czy ja tak dużo wymagam czy po prostu większość fryzjerów w tym kraju to patałachy, nie umiejące podciąć banalnej grzywki?
to może okrutne, ale ja na Twoim miejscu nauczyłabym się sama sobie podcinać grzywkę
Ale prawdę mówiąc szokuje mnie to że fryzjerzy/fryzjerki mają problem ze sprawami tak podstawowymi jak obięcie grzywki czy lekkie pocieniowanie Jeżeli ja byłam sobie w stanie całkiem sama mocno pocieniować włosy (praktykowałam to jakiś czas) i efekt był naprawdę dobry, to to, że fryzjer czegoś takiego nie potrafi to jest to karygodne

Jakiś czas temu juz o tym pisałam, konkretnej odpowiedzi się nie doczekałam, poza podaniem 2 salonów, w których chyba to wykonują. Włosy jakoś zapuściłam i chciałabym popełnić na nich zbrodnię pod postacią trwałej ondulacji. ma ktoś jakieś doświadczenia z tym w Kielczech?

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-07-31 o 17:43
fiasco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 08:14   #1152
melaq
Przyczajenie

Cytat:
Dziewczyny, poratujcie!

Z czystym sumieniem mogę polecić p.Kasie z salonu Evan chodzę do niej często i jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez melaq Pokaż wiadomość
I--------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

A i jeszcze w salonie Ewan to kto ładnie upina włosy?

A Marcin KWIECIŃSKI z Fabryki Stylu upinani włosów?

I tak byłam u Pana Marcina na fryzurze próbnej i jest super

A jeszcze się wybiorę do Sylwi a Avangardy dla porównania

A jednak Sylwia z AVANGARDY Rewelacja Kobitka zna się na rzeczy. Byłam na próbnej i rewelacja
melaq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 09:44   #1153
anthelme
Przyczajenie

Dziewczyny nie spodziewajcie sie po fryzjerach niewiadomo czego! Kto idzie do szkoly fryzjerskiej?? Najsłabsi uczniowie, którzy nie maja za wiele wyobraźni i za wiele od siebie nie wymagają. Każdemu sie wydaje że może obcinać włosy! A tak nie jest! Jesli same o siebie nie zadbamy to nikt tego za nas nie zrobi, dlatego trzeba zwrac uwage gdzie sie idzie i do kogo! Oczywiscie nie pisze tutaj o wszystkich fryzjerach.
anthelme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 10:23   #1154
Madilienna
Przyczajenie

GG do Madilienna

Dzięki melaq, spróbuję jak tylko odrosną, czyli pewnie jakoś na początku września...
Stary 2012-08-01, 10:28   #1155
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

to był salon na Ślichowicach obok sklepu WIR?

czy salon Oszin w budynku na rogu massalskiego 9/kredowa 2?
Stary 2012-08-01, 10:32   #1156
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Ja też chciałabym właśnie przyciemnić włosy na średni blond, masz może zdjęcie żebym mogła zobaczyć jaki masz kolor włosów teraz.
zdj w zał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 160.jpg (46,6 KB, 83 załadowań)
Stary 2012-08-01, 15:17   #1157
mauupa
Przyczajenie

to ja się zapytam. i od razu zaznaczam ze sporo stron przestudiowałam. chodzi mi o to że lubie proste cięcia, konkretne, i nienawidzę potem zajmować się włosami, czyli potrzebuje fryzjera który ma wyobraźnie i jest kreatywny, bo chce żeby mi sam coś wymyślił, ale był na tyle uprzejmy i słuchał co się do niego mówi, i ścinał na tyle dobrze żebym nie musiała potem siedzieć godzinami przed lustrem przed wyjściem. Popdowiedź jakaś?
mauupa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 11:01   #1158
Madilienna
Przyczajenie

GG do Madilienna

Cytat:
to był salon na Ślichowicach obok sklepu WIR?

czy salon Oszin w budynku na rogu massalskiego 9/kredowa 2?
To był ten salon koło WIRa...

anthelme - ja nie sądzę, że tak dużo wymagam od fryzjera, bo obcięcie 3-4cm zamiast 1 to w przypadku grzywki jest ogromna różnica. Wystarczy posłuchać czego klient sobie życzy i można uniknąć fatalnych fryzur :x
Stary 2012-08-02, 11:31   #1159
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
To był ten salon koło WIRa...
tak myślałam mnie ten salon odrzuca
Stary 2012-08-02, 18:19   #1160
ibizaparty
Przyczajenie

Cześć Dziewczyny.
Byłam ostatnio u Pana Przemka na Koziej na obcięciu.
Zdecydowałam się wyrazić swoją opinię na tym forum ponieważ przez pozytywne opinie tutaj poszłam do tego salonu i jestem mega niezadowolona.
Poszłam tam bez pomysłu na moją fryzurę i dałam fryzjerowi wolną rękę. Tak więc w sumie nie powinnam mieć pretensji, ale ..... fryzura postarza mnie o pare lat, wyglądam w niej dużo gorzej niż przez obcięciem (jest to zdanie wszystkich dookoła), a do tego jestem obcięta krzywo, włosy mi się wogóle nie chcą układać.Jestem załamana bo urlop się zbliża a ja wyglądam jak stara baba.Będe musiała zapuszczać włosy około 3 miesięcy zanim będzie można z nimi coś zrobić i będę wyglądała jak człowiek.
No i zapomniałam dodać że za 70 złoty to myślałam że mój mąż zrobi WOW jak mnie zobaczy.
Pan Przemek rzeczywiście bardzo miły ale co do umiejętności to nie moge się wypowiedzieć pozytywnie.
Na drugi dzień po obcięciu odwiedził mnie kuzyn który jest fryzjerem i on stwierdził również że jestem krzywo obcięta, niestety nie miał przy sobie nożyczek On pracuje w Warszawie, szkoda że nie wiedziałam że wpadnie do Kielc.
No naprawde dawno aż tak źle nie byłam obcięta.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

No i zapomniałam dodać że za 70 zł to myślałam że będę obcięta tak, że jak mąż mnie zobaczy to zrobi WOW.A niestety tak nie było

Edytowane przez ibizaparty
Czas edycji: 2012-08-02 o 18:14
ibizaparty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 07:24   #1161
grudniowka
Przyczajenie

heja,
ale macie przygody z fryzjerami, wspólczuje bo jak wlosy sie nie układają to każdy dzień zepsuty,

po wizytach u Adriana i Piotra zostaje na razie w Agi SZwaagrierczak kiedys w Infiniti dzis koło Stokorotki na Bis. Jaworskiego.
Stryżenie zawodowe , a ma trudene włosy bo i cienkie i lekko kręcone, ciągle coś zmienia , ma laska fantazję i co najważniejeze po jej nożyczkach moge przez prawei 2 miesiace nie męczyc sie z układaniem bo fryzura ma kształt i rano szybko mogę ją ogarnąc .
grudniowka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 08:52   #1162
fiasco
Wtajemniczenie

miał ktoś może styczność z Atelier Fryzur LM na Wojewódzkiej? (na rogu z Warszawską, w takim nowym budynku)
Stary 2012-08-04, 09:08   #1163
czwórka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez grudniowka Pokaż wiadomość
heja,
ale macie przygody z fryzjerami, wspólczuje bo jak wlosy sie nie układają to każdy dzień zepsuty,

po wizytach u Adriana i Piotra zostaje na razie w Agi SZwaagrierczak kiedys w Infiniti dzis koło Stokorotki na Bis. Jaworskiego.
Stryżenie zawodowe , a ma trudene włosy bo i cienkie i lekko kręcone, ciągle coś zmienia , ma laska fantazję i co najważniejeze po jej nożyczkach moge przez prawei 2 miesiace nie męczyc sie z układaniem bo fryzura ma kształt i rano szybko mogę ją ogarnąc .
Hej, koło Stokrotki czyli w tej budce bodajże Vanilla? Jeśli mogę zapytać to ile kosztuje u tej Pani strzyżenie?
czwórka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:58   #1164
Ginger91
Przyczajenie

Czy słyszałyście może cokolwiek na temat salonu Dotyk Luksusu przy ul. Warszawskiej? Zastanawiam się czy wykupic tam groupon czy moze lepiej zainwestowac w wizytę u pani Karoliny Moćko?
Ginger91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 21:03   #1165
Meana1
Rozeznanie

Cytat:
zdj w zał.
myślałam że ciemny blond jest trochę jaśniejszy ale bardzo ładny kolor włosów
Stary 2012-08-05, 07:59   #1166
grudniowka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
Hej, koło Stokrotki czyli w tej budce bodajże Vanilla? Jeśli mogę zapytać to ile kosztuje u tej Pani strzyżenie?
to jest mały budynek miedzy Stokorotką a pizzerią, naprzeciwko jest duży parking-koljeny plus strzyzenie samo ok 40 PLN, z farba płaciłam 120, za czesanie chyba 45 pln.

a jeślichodzi o pytanie u którego Adraiana byłam - z Hair Design.

Edytowane przez grudniowka
Czas edycji: 2012-08-05 o 08:02
grudniowka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 09:55   #1167
serena001
Raczkowanie

stojąc naprzeciwko Stokrotki to po prawej stronie? z takim czerwonym szyldem? ten salon nazywa sie chyba Lustro A... nie pamietam dokladnie, ale tez kiedys rozwazalam wybranie sie tam a jak po wizycie u Adriana?
ja poki co jestem po strzyzeniu w 'Try Me' (rog Seminaryjskiej i Żeromskiego) i jestem bardzo zadowolona w srode ide na kolor, zobaczymy co bedzie...

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2012-08-05 o 09:58
serena001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 11:18   #1168
gigli
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ibizaparty Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Byłam ostatnio u Pana Przemka na Koziej na obcięciu.
Zdecydowałam się wyrazić swoją opinię na tym forum ponieważ przez pozytywne opinie tutaj poszłam do tego salonu i jestem mega niezadowolona.
Poszłam tam bez pomysłu na moją fryzurę i dałam fryzjerowi wolną rękę. Tak więc w sumie nie powinnam mieć pretensji, ale ..... fryzura postarza mnie o pare lat, wyglądam w niej dużo gorzej niż przez obcięciem (jest to zdanie wszystkich dookoła), a do tego jestem obcięta krzywo, włosy mi się wogóle nie chcą układać.Jestem załamana bo urlop się zbliża a ja wyglądam jak stara baba.Będe musiała zapuszczać włosy około 3 miesięcy zanim będzie można z nimi coś zrobić i będę wyglądała jak człowiek.
No i zapomniałam dodać że za 70 złoty to myślałam że mój mąż zrobi WOW jak mnie zobaczy.
Pan Przemek rzeczywiście bardzo miły ale co do umiejętności to nie moge się wypowiedzieć pozytywnie.
Na drugi dzień po obcięciu odwiedził mnie kuzyn który jest fryzjerem i on stwierdził również że jestem krzywo obcięta, niestety nie miał przy sobie nożyczek On pracuje w Warszawie, szkoda że nie wiedziałam że wpadnie do Kielc.
No naprawde dawno aż tak źle nie byłam obcięta.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

No i zapomniałam dodać że za 70 zł to myślałam że będę obcięta tak, że jak mąż mnie zobaczy to zrobi WOW.A niestety tak nie było
Po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy na wizażu na temat p. Przemka i ja się do niego wybrałam. Pod Twoją opinią mogę podpisać się obiema rękami. Miałam być obcięta po prostu fachowo. Skończyło się tym, że mam fryzurę postarzającą i niekształtną Czeka mnie teraz kilka miesięcy zapuszczania, ale do jakiego fryzjera potem pojde, sama nie wiem. Taki nowoczesny, zdawałoby się, fryzjer, a efekty obcinania mogłabym uzyskać po wizycie u jakiejs osiedlowej fryzjerki - starszej pani. Nie wspomnę, że 70 zł to chyba najwięcej za obcięcie w Kielcach.
gigli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:01   #1169
wiolussia
Raczkowanie

Hej dziewczyny.

Prosze poradzcie jakiegos dobrego fryzjera lub salon fryzjerski w Kielcach. Zalezy mi na szczyzeniu dlugich wlosow i obcieciu grzywki. Koloru nie bede kładła. Dzwonilam do salonu Exclusive ale tam te dziewczyny (Edyta, Magda, Patrycja), ktore polecałyscie juz nie pracuja. Nie wiem co robic a zalezy mi na profesjonalnym szczyżeniu i do tego najpóźniej w poniedziałek bo wyjeżdzam.
Stary 2012-08-17, 21:30   #1170
valerica
Przyczajenie

Witam, mogłybyście polecić mi jakiegoś dobrego fryzjera, który potrafi zrobić trwałą ondulację tak aby nie zniszczyć za bardzo włosów?
valerica jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, fryzjer, fryzjer damiski, fryzury, kielce, strzyżenie, włosy

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości