Szukam BRĄZU - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-11, 21:40   #1
dynamite
Przyczajenie

Smile

Szukam BRĄZU

Odkąd zaczęłam farbować włosy, nieustannie dążę do ładnego brązu. Takiego... Nie ciemnego,nie, nie, ale też nie bardzo jasnego. Takiego.. Średniego. Zwykłego, czystego, głębokiego brązu, bez domieszki innych kolorów (chociaż może być z LEKKO miedzianym pobłyskiem), takiego najbrązowiejszego brązu, brązowego w swojej brązowości. Kwintesencji brązu.
Jak zafarbowałam, oczywiście wyszedł jakiś ciemny brąz, wśród ludzi mylony z czarnym. Ostatnio miałam taki kaprys, żeby włosy rozjaśnić, obecnie są pomarańczowe.
Poszukuję farby, która po nałożeniu na moje pomarańczowe (rozjaśniane dwoma rozjaśniaczami, a następnie farbowane blaknącym gaarnierem, fe fe..) da mi taki brąz, jakiego pragnę.
Kiedy się rozglądam po sklepach, widzę albo ciemne brązy, które na moich włosach będą jeszcze ciemniejsze, albo jakieś burawe paskudne kolory.
Dlatego prosiłabym o radę: Czy istnieje taka farba, która da mi taki śliczny brąz i jeśli tak... Jaka firma, jaki odcień
Podkreślam, że nie chcę, żeby znowu mi coś zbyt ciemnego na głowie wyszło, jak ostatnio, bo znowu będę musiała sobie czaszkę wyżerać extramalnymi rozjaśniaczami. Nie chcę też ciemnego blondu. brąz. BRĄZ!!! Wierzę, że są tu mądrzy ludzie, którzy coś mi wynajdą i z góry baaardzo im dziękuję
Załączam zdjęcie mojej pomarańczowej główki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (13,7 KB, 40 załadowań)
dynamite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 23:33   #2
dynamite
Przyczajenie

Dot.: Szukam BRĄZU

..Naprawdę nikt nie używa takich brązów, które można by mi polecić...?
Stary 2007-07-12, 09:45   #3
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witaj
Proponuję pomalować włosy farbą o odcieniu:
-ciemny blond
-jasny brąz
-brąz (tu uwazaj na marke aby nie wyszły czarne)
-szatyn
Moje ulubione firmy to:
-casting Loreala stary
-polly brilance
-garnier 100% color
-loreal recital preferences
-marion szampon koloryzujacy na 24 mycia-rewelacja
Ostrzegam przed Palette moga wyjsc ciemne,podobnie casting kiedy wybierzesz brąz moze wyjsc ciemny...
To moje rady
Pozdrawiam
Stary 2007-07-12, 09:52   #4
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Doczytałam teraz ,że Twoje włosy były rozsjasniane,ja po dekoloryzacji nałożyłam popielaty blond dwa razy,raz po razie pofarbowałam włosy aby nie było prześwitów rudego...bądz uzyj jasnego brązu-chcoiaz tu bym sie bała,że mocniej chwyci na ciemne...
Wklejam fotkę mojego brązu po malowaniu popielatym blondem dwa razy od razu po dekoloryzacji...a kolejne zdjęcie to po jakimś czasie kolejne farbowanie popielatym blondem...wyszedł brąz juz ciemniejszy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlos2.JPG (40,2 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos.JPG (6,8 KB, 91 załadowań)
Stary 2007-07-12, 12:42   #5
chance509
Raczkowanie

boniulka: popielatym blondem jakiej firmy? cudowny kolor ! zaówno 1 jak i 2. taki..naturalny
chance509 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 14:06   #6
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witaj
dziękuje...malowałam Lorealem Recital Preferences...jednak wiecej pochlebnych opinii ma ten sam odcien popielaty blond tez Loreal Exelence Cream.
załączam zdjęcie-pierwsze ta która miałam,.drugie -ten sam odcień innej linni z Loreala-podobno lepsza
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2962_1.jpg (33,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3028_1.jpg (21,5 KB, 37 załadowań)
Stary 2007-07-12, 15:39   #7
chance509
Raczkowanie

i wychodzi aż tak ciemny? zupełnie inny niż na opakowaniu. jaki odcień miałaś po dekoloryzacji ?
Stary 2007-07-12, 17:27   #8
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Schodziłam z czarnego,odcień po dekoloryzacji był karmelowy wpadajacy w rudy,innym razem po uzyciu innego dekoloryzatora był a'la marchew i też ten blond wychodził jak brąz,jasny brąz,mlecznyTak to dziwne ze blondy czasami wychodzą jak brązy...a brązy na to czarno...
Pozdrawiam
Stary 2007-07-12, 17:30   #9
dynamite
Przyczajenie

Kupiłam Jasny Brąz Złocisty Loreal- Recital Preference.
Zobaczymy jak to wyjdzie... Szczerze mówiąc mam pewne obawy
Stary 2007-07-12, 18:50   #10
chance509
Raczkowanie

Szybko farba się wypłukuje? i serio tak chłopdno pokrywe wpadające w rudy włosy?
A ja cały czas mam obawy, że jak będe farbować, to włosy będe miała brzydkie, takie sztuczne. A mam dopiero 17 lat i boję się,że będe musiała poświęcić moje długie [ i cały czas zapuszczane ] włosy.
Stary 2007-07-13, 00:01   #11
mycha555
Raczkowanie

Ja z nieudanych rozjaśnianych włosów (wyszły żółtawe) przeszłam na brąz, bardzo mi się podoba odcień złocisty czekoladowy brąz Palette, niedługo po raz kolejny farbuje na ten kolor

Zakochana

mycha555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 09:59   #12
chance509
Raczkowanie

Ja właśnie jak pomaluje na kolor ze "złocistyn" w nazwie ,to mam rude. jak pomaluje na popielaty,to mam zielone:[
Stary 2007-07-13, 13:42   #13
mycha555
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chance509 Pokaż wiadomość
Ja właśnie jak pomaluje na kolor ze "złocistyn" w nazwie ,to mam rude. jak pomaluje na popielaty,to mam zielone:[

chance509 to strasznie dziwnie Ci się robi, a próbowałaś farbować u fryzjerki? Ja tera jak farbuje (a mam "sprany" brąz) to mi wychodzą takie ciemniejsze niż na opakowaniu i w nazwie ale i tak kolorek mi odpowiada.

Zakochana

Stary 2007-07-13, 22:23   #14
chance509
Raczkowanie

wiem,że dziwnie. Gdy byłam podcinać włosy, spytałam się,dlaczego tak mam. Fryzierka odpowiedziała mi,że już taki mam barwnik we włosach [?] i nic się z tym nie da zrobić..ale cos jej nie wierze ^^
Stary 2007-07-13, 23:44   #15
mycha555
Raczkowanie

Może po prostu musisz trafić na dobrą farbę lub dobrego fryzjera... ja też bym jej nie wierzyła... napewno musi być jakiś sposób na takie włoski jak Ty masz

Zakochana

Stary 2007-07-14, 09:40   #16
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Odnośnie tego co powiedziała fryzjerka o tych barwnikach czyli pigmentach we włosach to prawda,moje mimo dekoloryzacji i położenia na nie zimnego odcienia niegdy nie były zielone,a odcienie wychodzą w tonacji zimnej.moje włosy mają zimny odcień i nawet juz nie raz mimo położenia na nie ciepłego koloru wychodzą chłodne...To prawda ,że kazda z nas ma zupełnie inny odcień włosów a także pigmentów które mają ogromny wpływ na koloryzację,to tak jak ze skórą,karnacją-każdy podkład czy puder będzie u każdego wyglądał zupełnie inaczej.
Pozdrawiam
Stary 2007-07-14, 22:20   #17
chance509
Raczkowanie

Faktycznie może tak być. Ja zawsze [niezależnie czy był to ciemny, jasny brąz..czy był on ciepły czy chłodny] zawsze włosy po pewnym czasie spierały się na rudo [z zielonym połyskiem bądź bez niego]. czy da się z tym coś zrobić? czy musze odhodować swoje naturalne włosy i nie moge farbować ?
Stary 2007-07-22, 09:50   #18
chance509
Raczkowanie

up up
Stary 2007-07-22, 12:15   #19
Laity
Wtajemniczenie

Question Dot.: Szukam BRĄZU

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę mojego brązu po malowaniu popielatym blondem dwa razy od razu po dekoloryzacji...a kolejne zdjęcie to po jakimś czasie kolejne farbowanie popielatym blondem...wyszedł brąz juz ciemniejszy...
boniulka: Piękny kolorek, w szczególności na pierwszym zdjęciu Zazdroszę

Mam do Was pytanko: jak to jest - czy przy cerze o zimnym odcieniu, włosy powinny mieć również zimny odcień, czy wręcz przeciwnie - dla ożywienia kolorytu...?
Ja mam cerę o różowym odcieniu i farbuję włosy brązem, który przy świetle dziennym ma ładny głęboki odcień, ale pod słońce albo sztuczne światło bardzo wpada w rudość... Niedługo wybieram się do sklepu fryzjerskiego po farbę, wycofali w nim firmę, której dotychczas używałam i będę musiała wybrać nowy numerek innej firmy. I teraz się zastanawiam, czy w ogóle nie zmienić odcienia... Jak myślicie?

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 12:39   #20
backie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Doczytałam teraz ,że Twoje włosy były rozsjasniane,ja po dekoloryzacji nałożyłam popielaty blond dwa razy,raz po razie pofarbowałam włosy aby nie było prześwitów rudego...bądz uzyj jasnego brązu-chcoiaz tu bym sie bała,że mocniej chwyci na ciemne...

boniulko, naprawdę ładny ten Twój kolorek .
Czym przeprowadzałaś dekoloryzację??
Co to znaczy "od razu po" dekoloryzacji?? Dosłownie??
Też taki chcę .

backie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości