a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-13, 11:05   #1
Mrs.Black
Raczkowanie

Talking a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

Jak w tytule moim celem jest zmiana wizerunku ,co za tym idzie wygladu. Czekam na wasze propozycje i sugestie ,licze zwlaszcza na make-up.(o ile jest mi w stanie pomóc).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaObraz 325.JPG (35,6 KB, 307 załadowań)
Mrs.Black jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:34   #2
Lotosowa
Raczkowanie

Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

Śliczna jesteś! Za wiele bym nie zmieniałą, choć....
... przydałaby się się regulacja brwi,
... jakaś dobra odżywka na włoski, bo widzę, że masz suche i Ci się puszą. Moja propozycja dot. fryzurki, to wydłużoba i wycieniowana fryzurka (coś w stylu bombki). Zewnętrzne pasma do wysokości brody wywiniętne do wewnątrz. Wewnętrzne pasma dłuższe do linii ramion.
... co do makijażu, to widziałabym Cie w mocno podkreślonych oczach i cielistych ustach. Masz błękitne tęczowki dobrze Ci będzie w kolorach bordo, lekko rózwo bordowych (nie wiem jak nazwać ten kolor) Sephora ma taką poczwórna palete nr 04 za 25 zł. Bardzo ładnie będzie wyglądać na Twoich oczkach. W ogole ostatnio przekonałam się do kosmetyków sephory, są naprawde dobrej jakości - polecam.
Lotosowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 15:23   #3
kryptonim N I N A
Przyczajenie

Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

Hej, jesteś naprawde ładniutka!!tak samo uwazam ze nie musisz sie zmieniac, mam tylko drobne sugestie, propozycje- nie myslałas o grzywce? takiej dłuższej jak miała (nie wiem czy ma nadal Nicole z Pussycat Dolls?)wydaje mi się ze masz ten typ urody , fajnie bys tak wyglądała!albo asymetryczna grzywka, ale z dłuzszymi włoskami niz teraz.A makijaz- hmmm.. ja tez widze Cie w ciemniejszych oczkach i jasniejszych usteczkach (czyli błyszczyki nasze cudowne) i nie wiem czy to wina lampy w aparacie, ale nie masz za jasnego podkładu? to takie moje propozycje, mam nadzieje ze cos Ci się przyda aha, i masz piękne długie włoski, tylko faktycznie się puszą- polecam placentę, dla mnie idealna odzywka do włosów, powinna szybko pomócpozdrawiam!
kryptonim N I N A jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 15:30   #4
kryptonim N I N A
Przyczajenie

a tu zdjęcie Nicole z grzywką- co Ty na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nicoleee.jpg (95,1 KB, 91 załadowań)
kryptonim N I N A jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 14:04   #5
Mrs.Black
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kryptonim N I N A Pokaż wiadomość
Hej, jesteś naprawde ładniutka!!tak samo uwazam ze nie musisz sie zmieniac, mam tylko drobne sugestie, propozycje- nie myslałas o grzywce? takiej dłuższej jak miała (nie wiem czy ma nadal Nicole z Pussycat Dolls?)wydaje mi się ze masz ten typ urody , fajnie bys tak wyglądała!albo asymetryczna grzywka, ale z dłuzszymi włoskami niz teraz.A makijaz- hmmm.. ja tez widze Cie w ciemniejszych oczkach i jasniejszych usteczkach (czyli błyszczyki nasze cudowne) i nie wiem czy to wina lampy w aparacie, ale nie masz za jasnego podkładu? to takie moje propozycje, mam nadzieje ze cos Ci się przyda aha, i masz piękne długie włoski, tylko faktycznie się puszą- polecam placentę, dla mnie idealna odzywka do włosów, powinna szybko pomócpozdrawiam!
heheh wlasnie mialam grzywke prosta, a teraz odrastam...
Stary 2007-07-22, 01:02   #6
agnes-as
Raczkowanie

slicze oczęta
agnes-as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 09:20   #7
Selekcjonerka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mrs.Black Pokaż wiadomość
Jak w tytule moim celem jest zmiana wizerunku ,co za tym idzie wygladu. Czekam na wasze propozycje i sugestie ,licze zwlaszcza na make-up.(o ile jest mi w stanie pomóc).
Masz rację - meke up niewiele Ci pomoże. A to dlatego, że jesteś prześliczna. Szczerze mówiąc - nic bym nie zmianiała.

Jeżeli chcesz porad co do zmiany wyglądu, napisz, jakie konkretnie nowe wrażenie chcesz sprawiać; jaki jest cel owej zmiany wizerunku.
Stary 2007-07-22, 12:07   #8
Mrs.Black
Raczkowanie

Ja tak wcale nie wygladam, to wina swiatla, poprostu mam obycie z aparatem i wiem jak uzyskac dosc dobry efekt nawet u takiej osoby jak ja . Zalaczam zdjecie w swietle dziennym :P. Celem mojej checi zmiany wygladu jest nuda, poprostu chce sprobowac zobaczyc sie z innej "perspektywy"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja wiz.JPG (89,8 KB, 118 załadowań)
Stary 2007-07-22, 12:25   #9
Selekcjonerka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mrs.Black Pokaż wiadomość
Ja tak wcale nie wygladam, to wina swiatla, poprostu mam obycie z aparatem i wiem jak uzyskac dosc dobry efekt nawet u takiej osoby jak ja . Zalaczam zdjecie w swietle dziennym :P. Celem mojej checi zmiany wygladu jest nuda, poprostu chce sprobowac zobaczyc sie z innej "perspektywy"
Oj tak - spojrzenie na siebie z innej perspektywy rzeczywiście Ci sie przyda - ciągle marudzisz.

Może sprobuj zapuścić grzywkę, a resztę włosów nieco skrócić. Koloru wciąż mi żal zmieniać.

Co do makijażu: pasowałby mi do Twoich oczu tzw. smoky eyes; widzę Cię zwłaszcza w szarym, granacie, zgaszonym turkusie i śliwce.
Masz bardzo ładny kształt oka, możesz z powodzeniem obrywować je kredką, także dolną linię rzęs. Fajnie by wyglądała kreska przeciągnięta nieco wzwyż za zewnętrzne kąciki oczu (taki "koci"; orientalny makijaż); wtedy możesz zrezygnować z cieni. Z tym, że do tego trzeba mieć wprawę, a najlepszy efekt uzyskuje się przy pomocy eyelinera.
Dla odmiany możesz też zaakcentować usta - np. odważna czerwień, ciemny brudny róż, wrzosowy. Wtedy jednakże makijaż oczu winien być delikarny - np. perłowy, srebrny, jasnofioletowy.

Ogólnie rzecz biorąc nie powinnaś wg mnie przesadzać z makijażem; należysz do osób, które same z siebie mają wyrazistą urodę, mocny makijaż często tu działa na niekorzyść.
Stary 2007-09-15, 10:16   #10
Mrs.Black
Raczkowanie

Więc tak, grzywke juz mam -prosta, zmienilam tez kolor włosów, ale róznica jest nieznaczna, bardzo zblizona do naturalnego koloru(chodze jeszcze do szkoly wiec nie chce byc workiem treningowym dla nauczycieli ) Troszke sie pobawilam cieniami, tzn brudnym rózem(nienawidze różowego, ale tu mi nawet podpasowal),szarościami,z lotym,zimna zielenia, troszke fioletem, brazowa kredka i tuszem.Musze powiedziec ze jest calkiem calkiem, ale jeszcze chce poszukac gotowych makijazy podobnych oczu i wypróbowac.Z góry dziekuje za rady, licze jeszcze na wasze sugestie np.fotki, będę wdzieczna.
Stary 2007-09-15, 20:15   #11
Dziubek90
Raczkowanie

ja bym na Twoim miejscu troszke wyraźniej zaznaczyła usta. może konturówka? a tak pozatym to ładne masz oczka. nie ma wiele do zmieniania .
Dziubek90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości