Bardzo d逝gie w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-07-13, 12:49   #1
Panna Joanna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Bardzo d逝gie w這sy

Witam
Jestem wysoka i mam w這sy za pas. Tak naprawd mog sie czesa w warkocz albo kucyk w najlepszym wypadku. My郵a豉m nawet o zrobieniu sobie trwa貫j 瞠by nie 軼ina w這s闚 瞠by wyda造 sie kr鏒sze i 瞠by co zmieni, ale mam okr庵陰 buzie i wszyscy m闚i mi ze loczki mi nie pasuj a w這sy si zniszcz.

Prosz o jak捷 rade i zaznaczam ze nie chce 軼ina w這s闚.
Panna Joanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-13, 15:53   #2
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Bardzo d逝gie w這sy

pocieniowa?

swoj drog to nie podobaj mi si takie proste d逝gie w這sy kojarz mi si, wybacz, z zaniedbaniem fajnie by by這 gdyby nada豉 im jaki kszta速, charakter mog by drapie積ie postrz瘼ione albo delikatnie pofalowane, ale wa積e 瞠by by造 JAKIE

dobry fryzjer wie jak osi庵n望 po膨dany efekt, teraz tylko musisz wymy郵e jaki ten efekt ma by

pozdrawiam
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-13, 15:58   #3
jennifer777
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 346

zgadzam sie z Toba Benito w 100%
Stary 2007-07-13, 15:59   #4
placebo_girl777
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361
GG do placebo_girl777

Ja to bym 軼i窸a w taki tr鎩k徠 z ty逝... Gdzie by nawet w徠ek o czym takim, du穎 zdje.

O, tutaj

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67893
By the telephone
Lift up the receiver
I'll make you a believer

Reach out and touch faith!
placebo_girl777 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-13, 16:30   #5
truskaffka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 294

jha rowniez zgadzam sie z Benito
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-13, 17:44   #6
Taverney
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 070

ja do ko鎍a liceum mia豉m baaaardzo d逝gie w這sy, po rozpuszczeniu si璕a造 mi prawie do kolan. I jednego 瘸逝j: 瞠 tak d逝go je mia豉m, ci篹kie by這 to cholerstwo jak nie wiem i jedyny wariant to warkocz albo ko雟ki ogon z warkoczyk闚. Makabra.
Nie r鏏 trwa貫j, bo ich potem nie dasz rady rozczesa.
Taverney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-13, 17:50   #7
201707171556
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 619

Cytat:
Napisane przez Taverney Poka wiadomo嗆
ja do ko鎍a liceum mia豉m baaaardzo d逝gie w這sy, po rozpuszczeniu si璕a造 mi prawie do kolan. I jednego 瘸逝j: 瞠 tak d逝go je mia豉m, ci篹kie by這 to cholerstwo jak nie wiem i jedyny wariant to warkocz albo ko雟ki ogon z warkoczyk闚. Makabra.
Nie r鏏 trwa貫j, bo ich potem nie dasz rady rozczesa.
Do kolan?
A tak z ciekawosci to co potem z nimi zrobi豉? Tzn po 軼i璚iu? Sprzeda豉?

U mnie w szkole jest dziewczyna z pi瘯nym d逝gim za pupe niemal瞠 rudym warkoczem - strasznie jej zazdroszcz tych w這s闚 S naprawd pi瘯ne i 豉dnie jej w takiej zwyczajnej fryzurze jak warkocz
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-13, 18:47   #8
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Mo瞠 jakie fajne cieniowanie, wystopniowanie,takie jak cz瘰to maj modelki przy d逝gich w這sach(w這sy kr鏒sze przy twarzy i coraz d逝窺ze na ukos a do ty逝,kt鏎y mo瞠 by np. zaokr庵lony)
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-13, 19:30   #9
primavera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 594

Cytat:
Napisane przez Panna Joanna Poka wiadomo嗆
My郵a豉m nawet o zrobieniu sobie trwa貫j 瞠by nie 軼ina w這s闚 瞠by wyda造 sie kr鏒sze i 瞠by co zmieni, ale mam okr庵陰 buzie i wszyscy m闚i mi ze loczki mi nie pasuj a w這sy si zniszcz.
Tak w sumie... to czego ty chcesz?
Masz d逝gie w這sy - i chcesz, aby by造 kr鏒sze, ale bez 軼inania? Skoro chcesz kr鏒sze - to zetnij i po sprawie Mo瞠sz je jakos wycieniowa - to nada fryzurze lekko軼i.

Trwa陰 odradzam - zniszczysz w這sy.
primavera jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-13, 20:46   #10
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

podetnij je troche, mozesz wycieniowac, w zaleznosci od grubosci wlosow. albo zrob pazurki przy twarzy, badz tez z tylu na okraglo, albo rowno od linijki po prostu troche podetnij, zeby odzyly. nie rob trwalej...
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-14, 00:18   #11
mysiamysia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 714

Cytat:
Napisane przez Durga Poka wiadomo嗆
Do kolan?

U mnie w szkole jest dziewczyna z pi瘯nym d逝gim za pupe niemal瞠 rudym warkoczem - strasznie jej zazdroszcz tych w這s闚 S naprawd pi瘯ne i 豉dnie jej w takiej zwyczajnej fryzurze jak warkocz
Raz w zyciu widzialam tak dziewczynke moze ok 10 lat ,ktora miala wlasnie wlosy do kolan Zwraca to uwage,ale ile z tym roboty,mycie czesanie takich dlugich poza tym nie podobaj mi sie dluzsze niz do pasa

"Najlepsza mi這嗆 to ta,kt鏎a budzi dusz...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogie a w duszy sieje spok鎩..."

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dok豉dka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-14, 10:10   #12
Panna Joanna
Przyczajenie

Nie da rady 軼ieniowa takich w這s闚 bo s za d逝gie tylko sci望 :/ Grzywka mi nie pasuje bo mam ma貫 czo這 i mam okr庵造 kszta速 buzi
Stary 2007-07-14, 12:29   #13
benito_mruffkolini
BAN sta造

wszystko da rad

nie m闚imy tu o wycieniowaniu ko鎍闚ek (to przy takiej d逝go軼i i tak by這by raczej niewidoczne) ale o wycieniowaniu ca造ch w這s闚... hmmm moi fryzjerzy nazywaj to cieniowaniem z obj皻o軼i - chodzi o to, 瞠 w這sy nie tworz jednej grubej d逝giej p豉szczyzny tylko maj kilka warstw (nie wiem czy nie zamota豉m teraz ) wierz mi - wtedy du穎 lepiej si uk豉daj, s l瞠jsze, bardziej podatne

co do grzywki - mam kwadratowy 貫b a nie wyobra瘸m sobie siebie bez grzywki nie musi by wcale grubachna i prosta, mo瞠 by przecie kr鏂iutka (fajny kontrast z d逝gimi w這sami ), postrz瘼iona, 豉godnie zaczesana na bok

mo磧iwo軼i naprawd jest multum i nie wmawiaj sobie, 瞠 jest inaczej bo w ten spos鏏 w豉郾ie skazujesz siebie na takie proste, d逝gie, bezkszta速ne fryzury kt鏎e, jak ju wspomnia豉m, niekoniecznie dodaj uroku

pomy郵 sobie - ze swoimi w這sami mo瞠sz zrobi praktycznie wszystko!! jakie do pole do popisu dla Twojej wyobra幡i, kreatywno軼i moim zdaniem fryzura du穎 m闚i o cz這wieku - spraw wi璚 by Twoja wyra瘸豉 Ciebie

po tym pseudofilozoficznych dywagacjach - wklej zaraz jakie linki i fotki, na pewno co dla siebie znajdziesz
Stary 2007-07-14, 12:48   #14
benito_mruffkolini
BAN sta造

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...B3ugie+w%B3osy

mo瞠 znajdziesz tu chocia pomys na grzywk i ciekawe cieniowanie? d逝go嗆 ju mo瞠sz dopasowa do siebie
przejrzyj te w徠ek redakcyjny (na pocz徠ku pierwszej strony) gdzie Shamreolin powkleja豉 linki do stron z fryzurami

tu troch z moich zbior闚:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2sasd.jpg (51,3 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (10,2 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11-gross.jpg (32,7 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 357-gross.jpg (36,7 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 70416b89.jpg (34,5 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 269762.jpg (28,1 KB, 19 za豉dowa)
Stary 2007-07-14, 12:51   #15
benito_mruffkolini
BAN sta造

cz窷 z tych pa jak widzisz wcale nie ma idealnie poci庵貫j buzi a ciesz si grzywkami
za to ka盥a ma mniej lub bardziej wycieniowane w這sy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 141004_hair_010.jpg (2,5 KB, 549 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzury100.jpg (73,8 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_hairstyle_88.jpg (25,2 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_hairstyle_807.jpg (7,0 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg moja fryzurka.jpg (97,2 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg na%20bok.jpg (44,0 KB, 14 za豉dowa)
Stary 2007-07-14, 13:08   #16
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

Benito bardzo dobrze napisala mi osobiscie baaaardzo podobaja sie wlosy sciete warstwowo, gdzie najkrotsze sa do ramion, i tak kolejno w dol az do samej pupy slicznie to wyglada, kiedy sa one takie wyraznie i jedna oddzielona od drugiej wiec Panno_Joanno nie placz tylko bierz swoje wlosy we wlasne rece zanies zdjecia ktore wpadly Ci w oko fryzjerowi, mozesz polaczyc jakies elementy z kazdego i wyjdzie cos fajnego
moze taka grzywka? ta dziewczyna wcale nie ma pociaglej buzi ale wlasnie okragla i ladnie wyglada. nie musisz miec grzywki na czole, na bok tez jest ladnie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 374_vanessa_hudgens.jpg (18,9 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg vanessa-hudgens-picture-1.jpg (50,5 KB, 75 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg VanessaAnneHudgens17.jpg (25,5 KB, 46 za豉dowa)
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-14, 16:29   #17
Panna Joanna
Przyczajenie

Buhahahaa strasznie 鄉ieszne, jasne ju p豉cze :/ -_-'
____

Czyli mam do wyboru cieniowanie na ca貫j d逝go軼i, ci璚ie w kszta販ie tr鎩k徠a, na prosto i par innych mo磧iwo軼i.

Dzi瘯i na pewno, co z tego wybior Na razie jestem najbardziej przekonana nad grzywk z boku i warstwowym cieniowaniem, tak 瞠by fryzura 豉two si uk豉da豉

By豉m/jestem nie pewna, bo moja kole瘸nka ze szko造 p馧 roku temu chc帷 sobie wycieniowa w這sy zosta豉 豉dnie m闚i帷 oszpecona a z d逝gich w這s闚 zosta這 jej tylko jedno pasemko z ty逝 kt鏎e wygl康a這 瘸這郾ie i je te przy nast瘼nej wizycie u innego ju fryzjera 軼i窸a. Nie chcia豉bym podzieli jej losu, bo obecnie zawsze jak j spotykam to ma niewyra幡a min jak wspomina tamto wydarzenie.
Stary 2007-07-17, 10:03   #18
Taverney
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 070

Cytat:
Napisane przez Durga Poka wiadomo嗆
Do kolan?

Ano do kolan. 圭i窸am i chyba wywali豉m, nie wiem nawet co si z nimi sta這.
Potem by豉m w軼iekla na siebie, 瞠 tak d逝go zwleka豉m za 軼i璚iem. Mo瞠 i by造 pi瘯ne, ale bardzo uci捫liwe i nudne. Teraz nosz r騜ne fryzury i nie chcia豉bym nawet my郵ami wraca do d逝giego warkocza, brrr...
Taverney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-17, 13:41   #19
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

Moim zdaniem d逝go嗆 do ty趾a nie wygl康a dobrze, zaburza proporcje cia豉 nawet u wysokich dziewczyn. Prawd powiedziawszy nie rozumiem idei zapuszczania dla samego zapuszczania, nie twierdz 瞠 trzeba si 軼i望 na kr鏒ko, sama uwielbiam i nosz d逝gie w這sy, ale nikt mi nie wyt逝maczy ze np. w這sy do kolan to tak sexy To raczej wygl康a dziwacznie
Stary 2007-07-17, 14:09   #20
benito_mruffkolini
BAN sta造

Cytat:
Buhahahaa strasznie 鄉ieszne, jasne ju p豉cze :/ -_-'
____

Czyli mam do wyboru cieniowanie na ca貫j d逝go軼i, ci璚ie w kszta販ie tr鎩k徠a, na prosto i par innych mo磧iwo軼i.

Dzi瘯i na pewno, co z tego wybior Na razie jestem najbardziej przekonana nad grzywk z boku i warstwowym cieniowaniem, tak 瞠by fryzura 豉two si uk豉da豉

By豉m/jestem nie pewna, bo moja kole瘸nka ze szko造 p馧 roku temu chc帷 sobie wycieniowa w這sy zosta豉 豉dnie m闚i帷 oszpecona a z d逝gich w這s闚 zosta這 jej tylko jedno pasemko z ty逝 kt鏎e wygl康a這 瘸這郾ie i je te przy nast瘼nej wizycie u innego ju fryzjera 軼i窸a. Nie chcia豉bym podzieli jej losu, bo obecnie zawsze jak j spotykam to ma niewyra幡a min jak wspomina tamto wydarzenie.

fajnie, 瞠 si na co przyda造鄉y
napisz na co si ostatecznie zdecydowa豉 i czy jeste zadowolona

Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem d逝go嗆 do ty趾a nie wygl康a dobrze, zaburza proporcje cia豉 nawet u wysokich dziewczyn. Prawd powiedziawszy nie rozumiem idei zapuszczania dla samego zapuszczania, nie twierdz 瞠 trzeba si 軼i望 na kr鏒ko, sama uwielbiam i nosz d逝gie w這sy, ale nikt mi nie wyt逝maczy ze np. w這sy do kolan to tak sexy To raczej wygl康a dziwacznie
mi si podobaj MAX do pasa, mo瞠 nawet do po這wy plec闚 ale co konsument to preferencje, jak kto lubi to niech zapuszcza
Stary 2007-07-17, 18:44   #21
neseczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 315

jaki m康ry fryzjer powiedzia: W這sy d逝窺ze ni do 這patek odpadaj,chyba 瞠 masz12lat. Podzielam jego zdanie. Zastan闚 si dlaczego w豉軼iwie nie chcesz 軼i望 w這s闚?Mo瞠 s康zisz, 瞠to tw鎩 jedyny atut.Dam sobie g這w uci望, 瞠 tak nie jest. Proponuje ci i軼 do fryzjera i 軼i望 w這ski tak jak na prawd chcesz nawet je郵i to wymaga odwagi
neseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-17, 21:52   #22
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Cytat:
Napisane przez neseczka Poka wiadomo嗆
jaki m康ry fryzjer powiedzia: W這sy d逝窺ze ni do 這patek odpadaj,chyba 瞠 masz12lat. Podzielam jego zdanie. Zastan闚 si dlaczego w豉軼iwie nie chcesz 軼i望 w這s闚?Mo瞠 s康zisz, 瞠to tw鎩 jedyny atut.Dam sobie g這w uci望, 瞠 tak nie jest. Proponuje ci i軼 do fryzjera i 軼i望 w這ski tak jak na prawd chcesz nawet je郵i to wymaga odwagi
Nie do ko鎍a jest to prawd. Tzn. mam kole瘸nki, kt鏎e ju od dawna nie maj 12 lat i nosz w這sy do pasa, nie s to w這sy g瘰te, grube, mocne i przy braku odpowiedniej piel璕nacji, strzy瞠nia wygl康aj marnie, zupe軟ie do nich nie pasuj i sa noszone dla samego "faktu d逝gich w這s闚". Ale z drugiej strony znam r闚nie dziewczyny,kt鏎e 鈍ietnie wygladaj w d逝gich w這sach, 軼i皻ych w tr鎩k徠 i si璕aj帷ych nieco przed pas, odpowiednio wycieniowanych,zadbanych, a przede wszystkim mocnych i 豉dnych z natury. Je郵i ma si pi瘯ne,g瘰te, mocne w這sy, to nie widz najmniejszego sensu w ich 軼inaniu na d逝go嗆,jak nosi wi瘯szo嗆 dziewczyn, pod warunkiem oczywi軼ie,瞠 jest si szczup造m.Zgrabna dziewczyna + zadbane d逝gie w這sy=look modelki Tak naprawd, to czy komu pasuj d逝gie w這sy i jak d逝gie, decyduje wiele czynnik闚.Dodam jeszcze tyle,瞠 w這sy do kolan to jednak mocna przesada.Ja sama nosi豉m w這sy falowano-kr璚one za 這patki i za po這w plec闚 i po wielu eksperymentach z fryzur dosz豉m do wniosku,瞠 im kr鏒sze mam w這sy, tym mniej do mnie pasuj i gorzej si w nich czuj.Moje otoczenie podziela zdanie,瞠 je郵i natura obdarzy豉 mnie 豉dnymi w這sami, to powinnam nosi je d逝gie, tym bardziej,瞠 w豉郾ie we w這sach o wiele d逝窺zych ni do 這patek jest mi najlepiej.A kiedy 軼ina豉m moje w這sy, to 瘸dna z obecnych fryzjerek nie powiedzia豉,瞠 to 鈍ietny pomys, bo nie mam 12 lat i mi nie pasuje nosi d逝gich w這s闚. By造 wr璚z zszkowane moj decyzj (軼i窸am si wtedy na kr鏒ko).Oczywi軼ie, to moje do鈍iadczenia i zniech璚am nikogo do eksperyment闚 z fryzur,cz瘰to takie odmiany maj bardzo pozytywny efekt
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-18, 00:04   #23
blekitneoczy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 232

Cytat:
Napisane przez neseczka Poka wiadomo嗆
Hmmm ciekawa teoria hmmmm Dlugie wlosy? Jestem za..pod jednym warunkiem jesli sa geste...czytaj NIE KONIECZNIE GRUBE ALE KONIECZNIE GESTE...no i oczywiscie ZADBANE...mam kolezanki ktore maja bardzo grube i geste wlosy i slicznie wygladaja w dlugich fryzurach, mam kuzynke ktora ma ge grube blond wlosy (jasny blond naturalny, rzadko wystepujacy w dzisiejszych czasach gdzie blond jest to gen wymieracyjacy) ktora miala nosila dlugie wlosy a pozniej sciela do ramion i wyglada SUPER, niebo lepiej niz w dlugich...do lokci ale u niech chodzilo chyba bardziej o ksztalt glowki ktory byl maly i jak sciela do ramion to zaraz jej twarz wydala sie pelniejsza i naprawde wyglada super!!!

Podsumowujac moja droga to wszystko zalezy od typu urody, ksztaltu glowy i twarzy oraz struktury wlosa, jedno jest pewne dlugie piekne wlosy to skarb kobiety.
blekitneoczy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-18, 12:55   #24
martagg
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 521

Panno_Joanno, a mo瞠sz zamie軼i swoja fotk?? B璠zie 豉twiej oceni czy 軼inanie w Twoim wypadku to dobry pomys.

Moim skromnym zdaniem w這sy powinny by maks do pasa- tego prawdziwego pasa w talii. D逝窺ze kojarz sie mi z dziewczyn z Mazowsza- warkocz za dupk- nie chc帷 nikogo urazi. Sama nosi豉m d逝gie w這sy d逝go(czas LO), z braku pomys逝 na fryzur i dla samego posiadania d逝gich w這s闚 - scarlettmonroe . Czeka豉m a dojrzej do zmian. Do tego ludzie naoko這 uwa瘸li 瞠 moje w這sy s super- dzi wiem, ze moje w這sy by造 super same w sobie, ale nie dla mnie Z reszt wygoda utrzymania w這s闚 przet逝szczaj帷ych si w d逝go軼i za ramiona, a za 這patki, jest kolosalna.

Notabene posz豉m je 軼i望 jak zatrzasn窸am je drzwiczkami od pralki przy robieniu prania...
Stary 2007-07-23, 21:51   #25
Panna Joanna
Przyczajenie

Troch 瘸逝j 瞠 za這篡豉m ten temat, naprawd o wypowiedzi niekt鏎ych wydaj mi si co najmniej 鄉ieszne i 瘸這sne. Mam d逝gie grube, mocne i zadbane w這sy po pas a nie za kolana, kt鏎e NIE S MOIM JEDYNYM ATUTEM i wcale nie wygl康aj niechlujnie wr璚z przeciwnie. Mam wiele zalet i znam swoj warto嗆. Uwa瘸m siebie za 豉dn. a jak kto ma siano na g這wie to niech je da ogrodnikowi do przystrzy瞠nia.

Lubi swoje w這sy i wygl康am w nich dobrze, pasuje mi taka fryzura i wbrew pozorom mam wiele mo磧iwo軼i. Dobrze sie czuje ze swoim wygl康em a to jest najwa積iejsze.

Dzi瘯uj wszystkim kt鏎zy napisali tu co m康rego i prosz o zamkniecie tematu.

Swojego zdj璚ia nie zamieszcze, bo ju podj窸am decyzje

Jeszcze raz dzi瘯uj za opinie
Stary 2007-07-23, 22:54   #26
*Justynka*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 304

Cytat:
Witam
Jestem wysoka i mam w這sy za pas. Tak naprawd mog sie czesa w warkocz albo kucyk w najlepszym wypadku. My郵a豉m nawet o zrobieniu sobie trwa貫j 瞠by nie 軼ina w這s闚 瞠by wyda造 sie kr鏒sze i 瞠by co zmieni, ale mam okr庵陰 buzie i wszyscy m闚i mi ze loczki mi nie pasuj a w這sy si zniszcz.

Cytat:
Troch 瘸逝j 瞠 za這篡豉m ten temat, naprawd o wypowiedzi niekt鏎ych wydaj mi si co najmniej 鄉ieszne i 瘸這sne. Mam d逝gie grube, mocne i zadbane w這sy po pas a nie za kolana, kt鏎e NIE S MOIM JEDYNYM ATUTEM i wcale nie wygl康aj niechlujnie wr璚z przeciwnie. Mam wiele zalet i znam swoj warto嗆. Uwa瘸m siebie za 豉dn. a jak kto ma siano na g這wie to niech je da ogrodnikowi do przystrzy瞠nia.

Lubi swoje w這sy i wygl康am w nich dobrze, pasuje mi taka fryzura i wbrew pozorom mam wiele mo磧iwo軼i. Dobrze sie czuje ze swoim wygl康em a to jest najwa積iejsze.

Wiesz co ja troch tego nie rozumiem. W pierwszym po軼ie pisa豉, 瞠 my郵isz o trwa貫j, 瞠by w這sy wydawa造 si kr鏒sze i 瞠by co zmieni, cho wiesz, 瞠 masz okr庵陰 buzi i w lokach Tobie nie 豉dnie. W ostatnim po軼ie piszesz, 瞠 lubisz swoje w這sy i wygl康asz w nich dobrze i 瞠 dobrze si z tym czujesz. To jak w ko鎍u jest

S康z, 瞠 wiza瘸nki, kt鏎e pisa造 o skr鏂eniu w這s闚 niechcia造 Ci urazi. Ja mam takie samo zdanie, 瞠 podcinaj帷 je troszke mo積a by這by nada im 豉dny kszta速, no ale decyzje ju podj窸a. Pozdrawiam

*Justynka* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-24, 06:54   #27
blekitneoczy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 232

Cytat:

Mam kolezanka ktora ma piekne mocne grube wlosy i przez dlugi czas nosila je do pasa i super wygladala, ale tydzien temu sciela sie do ramion i zrobila trwali tez b.ladnie wyglada. Wlosy to tylko dodatek do jej 'urody' ale niezmiernie wazny...
blekitneoczy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.