Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-14, 21:36   #1
Moni1986
Raczkowanie

GG do Moni1986

Brazik na rozjasnionych włosach, prosze o pomoc!

Mam problem, przesiaduja od okolo tyg na tym forum szukajac rozwiazania dla siebie i juz sie pogubilam, przeczytalam chyba wszystko co mozliwe! Otoz okolo miesiac temu bylam u mojej sprawdzonej fryzjerki, do ktorej chodze od ok 1,5 roku zeby jak zawsez zrobic sobie baleyabe, ale chyba miala gorszy dzien bo zamiast ladnych pasemek(ktore zreszta robilam u mniej wlasnie od 1,5 roku) wyszlam z cala blond glowa, moich naturalnych wlosow mozna bylo szukac pod lupa. Wpradzie zle nie wygladlalam, ale jako rodzona brazowowłosa(sredni braz), zle sie z tym czułam. Odczekałam ok 2 tyg(tyle tylko bylam w stanie) i kupiłam sobie 2 farby, jedna loreal mrozny kasztan, a druga palona kawa joanna. Wczesniej wpadlam na pomysl( bo mialam isc do fryzjerki tym razem osiedlowej, ale tez spradzonej zeby rzucila mi ktorys z tych kolorkow na glowe), zeby zrobic sobie 2 pasemka z tych farb, zeby zobaczyc jak wyjda. Loreal wyszedl fioletowo-czerwony, joanna naet ładny braz, ale za ciemny. Umowilam sie do fryzjerki(wybrałam joanne bardziej ludzki kolor), ale balam sie rzucac na cala glowe od razu farbe raz ze mogly wyjsc czarne, bo to rozjasnione wlosy, a po 2 balam sie ze moze cos innego wyjdzie mi na glowie, po tym nieudanym loreal-sprawdzalam wlosy na probce sliczny brazik, a u mnie fiolet. Fryzjerka porzucala mi gesto pasemek joanna-palona kawa, wyszlo calkiem fajnie bo wlosysie zlaly i wyszedl brazik sredni. od tego czasu minely 2 tyg, kolorek troche sie zmyl i mysle zeby nalozyc teraz inna farbe, bo mam przeswity bladu dosc spore, ale teraz sie juz boje, ze wyjdzie mi jakas czerwien albo fiolet. Zastanawiam sie nad garnier opalizujacy szatyn, wella decore czekoladowy braz, poly brillance ale nie wiem jaki kolor albo nad castingiem loreala, ale to szampon i nie wiem czy zlapie te blond wlosy, nie chce zeby kolor wyszel ciemny tylko taki ładny brazik sredni. Jaki kolor mam wybrac zeby to byl braz,a nie rudy i zeby zlapalo ten baleyage nieszczesny. Wszystko byloby proste gdyby nie te rozjasniane wlosy, ktore powychodzily, dziekuje za odpowiedz!
Moni1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 21:52   #2
agusia177
Przyczajenie

Dot.: Brazik na rozjasnionych włosach, prosze o pomoc!

Proponuje ci zrobic szmponem z welli...
agusia177 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 11:20   #3
figg
Rozeznanie

GG do figg

mialam podobna sytuacje, choc nie robilam baleyage'u tylko rozjasnialam wlosy. Bardzo polecam Welle Decore, ladny, jednolity kolor i nie niszczy bardzo wlosow. Potem polecalabym przeczeka choc z miesiac (najlepiej 2), bo takie maltretowanie farbami wlosow to nie jest dobry pomysl. Ja im czesciej sie farbowalam, tym szybciej schodzil mi kolor. Jesli nie spodoba Ci sie Decore polecam Garniera Belle Colore. Pozdrawiam
figg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 11:44   #4
malachite
Rozeznanie

L'Oreal Casting Color Gloss zafarbuje rozjaśnione włosy. Problem jest tylko z doborem koloru. Podobno nalezy wybrać jaśniejszy od oczekiwanego koloru. Plusem jest to że jeśli nie trafimy to i tak kolor sie zmyje . Sama mam ten problem jednak ja chce uzyskac ciemny blond. Pozdrawiam
malachite jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości