tempo wzrostu - krótkie a długie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-15, 14:43   #1
taka_sobie_ja
Rozeznanie

tempo wzrostu - krótkie a długie

Witajcie. Mam takie małe pytanko. Czy długie i krótkie włosy rosną w tym samym tempie? Raz się słyszy, że długie rosną wolniej, raz, że rosną tak samo, tylko my tego nie widzimy i bardziej ten wzrost widać na krótkich .
Chodzi o to, że mam jakąś pożal się Boże grzywkę, w której czuję się jak kretynka, i chcę, żeby ona się kiedyś wyrównała z resztą kudłów (wyrównała, czyli żebym mogła zrobić normalny przedziałek, pocieniować, i nie będzie widać, że miałam grzywkę ).
po katastrofie u fryzjerki zaczęłam dożywiać moje włosy waxem, olejkiem rycynowym, jajkami i takimi sprawami i widzę, że tuż na linii czoła zaczęły się wyżynać nowe włoski... czy tempo ich wzrostu bęzie takie samo, jak reszty wlosów? No i co z grzywką - czy będzie rosnać jak reszta włosów (ogólnie mam tak do łopatek). Mam nadzieję, że pomożecie
taka_sobie_ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 15:06   #2
Martysiowiec
Przyczajenie

Dot.: tempo wzrostu - krótkie a długie

Moja koleżanka jest w klasie o profilu fryzjerskim i z tego co mi mówiła wynika, że włosy rosną szybciej do pewnego momentu, a potem już coraz wolniej. Grzywka powinna Ci odrosnąć dość szybko. Włosy często podcinane rosną szybciej - tak samo jak np. te na nogach - im częściej golisz, tym szybciej rosną
Martysiowiec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 09:36   #3
taka_sobie_ja
Rozeznanie

aaa, czyli na chłopski rozum, grzywka powinna podrosnąć mi szybciej i może się tam zrówna kiedyś z resztą?
taka_sobie_ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 11:24   #4
monic_a
Raczkowanie

Ja juz rok czekam aż mi krzywka odrośnie, teraz już jakos wyglądam, bo moge zrobić przedziałek, i ta niby grzywka jest tak na skos... Ahh, w koncu sie chyba doczekam aż sie wyrówna ; D
monic_a jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości