zaczęły wyskakiwać... :( pomóżcie... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-29, 11:36   #1
Spinja
Raczkowanie

GG do Spinja

zaczęły wyskakiwać... :( pomóżcie... :(

Dziewczyny, poradźcie co robić albo chociaż powiedzcie, że będzie lepiej Od paru miesięcy cieszyłam się czystą cerą bez większych problemów, a teraz w ciągu dwóch dni moja twarz przerodziła się w poligon doświadczalny dla wszelkich wyprysków Używałam odżywczego kremu Seba Med, a gdy się skończył, to Vichy Nutrilogie 1 i wszystko było ok. Teraz pierwszy raz zdecydowałam się na krem Preventi Dermiki i stosuję go od mniej więcej tygodnia. Oprócz tego przez 3 ostatnie dni używałam wody termalnej Avene, bo zapomniałam, że już kiedyś miałam przez nią problemy z cerą (jakkolwiek nieprawdopodobnie by to brzmiało). No i ostatni i najbardziej podejrzany to mleczko do zmywania twarzy Kolastyny dla cery dojrzałej, którego używam od tygodnia. Powiedzcie, co robić!? Odstawić WSZYSTKO? Cera jest przesuszona, z wypryskami i zaczerwieniona (ewidentnie podrażniona). Poradźcie, co robić, bo przecież jakiegoś kremu i mleczka do demakijażu muszę używać. Zrozpaczona Ag.
Spinja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 14:04   #2
Spinja
Raczkowanie

GG do Spinja
Re: zaczęły wyskakiwać... :( pomóżcie... :(

Jeszcze tak mi na myśl przyszło, że może "po prostu" wybiorę się do kosmetyczki. Dawno nie byłam, wystraszona po kilku wizytach jak z koszmaru
Warszawianki, może podzielicie sie sprawdzonymi namiarami?
Stary 2004-02-29, 14:29   #3
_Kitten_
Raczkowanie

ja nie chcę Ci polecać żadnych kremów, bo u każdego coś może działać inaczej. jedyny pomysł- to wizyta u dermatologa, a i co mi jeszcze przychodzi do głowy- piszesz że cera jest sucha, może to przez to Cię wysypało? tak jest że jak buzia jest wysuszona to jeszzce bardziej wyskakują niespodzianki. No ale skoro nigdy nie miałaś problemów- czy od kilku miesięcy- to nie wiem... Może dopiero się zaczyna? Nie chcę Cie straszyć- najlepiej idź do lekarza, On coś doradzi
_Kitten_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 15:53   #4
Spinja
Raczkowanie

GG do Spinja

Dziekuję za odpowiedź! Pobuszowałam po Wizażu i wymyśliłam, że umówię się do gabinetu SPA na wizytę. Do dermatologa też mogłabym pójść, ale z nimi bywa jak z niesprawdzonymi kosmetyczkami , a poza tym to nie są jakieś WIELKIE zmiany na skórze, tylko bardzo brzydko to wszystko razem wygląda , pomijając pozimowy szary koloryt cery.. ech...uroda odleciała chyba na Bermudy. Oczywiście nadal chętnie przyjmę wszelkie rady i porady. Zszarzała Ag.
Stary 2004-03-01, 06:58   #5
Spinja
Raczkowanie

GG do Spinja
Re: PILNIE PROSZĘ O PORADĘ / zaczęły wyskakiwać... :( pomóżcie... :(

Czekam nadal na radę, bo skóra swędzi, "wysypuje", pierwsze ZMARSZCZKI znów się pojawiły (pół roku ich nie widziałam!). Ratunku. Co ja mam robić? Na jaki zabieg do kosmetyczki? Czy oczyszczanie też czy tylko nawilżenie / odżywienie?
Schudłam ostatnio 3-4 kg. i od razu pogorszył mi się stan paznokci i włosów, stąd może i cery też, więc co robić?!?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości