Diana 35 po raz kolejny ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-29, 14:34   #1
diva
BAN stały

Diana 35 po raz kolejny !

Witam, przeczytalam wszystkie wypowiedzi na temat diany (zajelo mi to pol dnia ) poniewaz chcialam rozwiazac problem a mianowicie jestem po pierwszym miesiacu brania diany i przytylam 3 kg. Wczesniej bralam inne tabletki i nie tylam (mercilon) ale lekarz mi je przepisal by poprawic stan cery , ktora po miesiacu jest faktycznie w lepszym stanie. Wiem ze kazdy reaguje indywidualnie na tego typu leki , ale i tak nie potrafie sie zdecydowac czy przerwac kuracje czy dalej brac ( nie naleze do osob specjalnie chudych i przeszkadzaja mi te dodatkowe 3 kg) , boje sie ze przytyje jeszcze bardziej...mimo ze cwicze i w miare zdrowo sie odzywiam...co byscie zrobili na moim miejscu? Sa jakies inne tabletki poprawiajace stan cery? Poradzcie cos , prosze
diva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 15:30   #2
olla22
Raczkowanie

GG do olla22
Re: Diana 35 po raz kolejny !

Czesc Ci.
Strasznie martwi mnie fakt ze lekarze nadal przepisuja to swinstwo czyli Diane 35.Wybralam juz mnostwo roznych tabletek hormonalnych i po kazdych bylo cos.Ja po Diane przytylam 12kg w ciagu 4miesiecy.Bylam tak jakby spuchnieta i caly czas glodna.Wiem ze gdybym sie troche ograniczala to nie byloby takich efektow ale madra to jestem dopiero teraz.U mnie cera nie poprawila sie w ogole.niestety.na plus bylo np.to ze przestaly mi sie przetluszczac wlosy ,moglam je myc raz na 3-4 dni a nie codziennie.i skora na buzi tak jakby wytwarzala mniej sebum wiesz o co mi chodzi?!nie tluscila sie tak ale pryszcze niestety byly.Poznalam tez dziewczyne ktora podczas stosowania w ciagu 3 miesiecy przytyla 20 kg.rozumiesz?ona poprostu rosla i nie miala na to wplywu.ale kolejna moja kolezanka stosuje Diane 35 od 2 lat i waga czasem skacze jakis kilogram lub dwa.a cere ma jak pupcia niemowlaka a dodam ze miala straszne problemy.tak wiec to jest indiwidualna sprawa kazdego organizmu.ja po odstawienu Diane zaczelam sie odchudzac i zajelo mi to mnostwo czasu,bardzo ciezko schodzila mi waga czulam ze to swinstwo jest caly czas w moim organizmie.pomogla mi bardzo czerwona herbata chinska PU-ERH.pilam jej mnostwo i pomoglo.W usa ich odpowiednik Diane 35 zostal juz dawno temu wycofany z obiegu.Mercilon tez bralam i nie mialam takich objawow jak przy Diane 35.Generalnie kazda pigulke mozna przepisac na poprawienie cery ale nie kazda zadziala.ja juz wybralam ich mnostwo a cera pozostala taka sama.Nie moge np.przyjmowac tabletek trojfazowych bo bardzo zle sie czuje.A Triquilar nasilil moje problemy. Takze wybor pozostawiam Tobie.Ale dodam ze slyszalam ze po odstawieniu Diane problemy wracaja,a w necie wyczytalam opinie bardzo pochlebne .Ciezki wybor.Ale poczekaj jeszcze moze miesiac.Jesli cera sie poprawi to warto.Cwicz i uwazaj na to co jesz a nie przytyjesz tak bardzo.Mozesz zaczac pic herbatke chinska jest super.A lekarz ginekolog zalecil mi rowniez jedzenie tzw.zapychaczy np.otreby pszenne z jogurtem.Swietnie zapychaja bo pecznieja i do tego poprawiaja przemiane materii.Poza tym to blonnik tak bardzo potrzebny.
pozdrawiam
Ola
olla22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 15:51   #3
diva
BAN stały

Dziekuje za odpowiedz.
Pu erh pilam przez caly zeszly rok i niewiele mi pomogla, a jogurt z otrebami zapycha owszem i blonnik tez jest zdrowy ( jem go dosc duzo w roznych produktach...a do czesci dodaje dodatkowo otreby owsiane) ale ja sie moge zapchac tak ze nie moge sie ruszyc a i tak bede miala nadal ochote cos zjesc... i nie umiem sie tej ochocie oprzec w zwiazku z czym tyje... mimo ze chodze 4 razy w tygodniu na aerobik ( na rozne zajecia..tbc, dance,step). Mam wrazenie ze nie przytylabym bez tabletek tyle ile przytylam z tabletkami..boje sie ze przytyje jeszcze bardziej. Pojde jutro do ginekologa po porade, zobacze co on mi powie. Moze sa jakies tabletki z tymi samymi hormonami co diana ale z mniejsza dawka...na jakims forum ktos pisal o tabletkach Anteovin.. moze ktos wie o nich cos wiecej ?
Stary 2004-02-29, 15:55   #4
Pippi
Raczkowanie

GG do Pippi

Ja brałam Dianę przez ponad rok. Cera polepszyła się tylko trochę, tzn. poznikały pryszcze na plecach, ale z twarzą i tak miałam problemy. Przytyłam +- 10 kg (!). Po dwóch miesiącach odstawienia Dianę, bez żadnej diety (!) schudłam 5kg.
Tak więc jedno jest pewne: do Diane już nie wrócę !
Pippi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 16:16   #5
limubai
Przyczajenie

Bralam Diane przez prawie caly 2003 r. W tym czasie nie przytylam,
probowalam sie odchudzic i tez mi sie to nie udalo. Waga stanela w
miejscu i nie chciala sie ruszyc. STrasznie chcialo mi sie jesc.
Zrobilam sobie 3 miesieczna przerwe i od lutego z powrotem
zaczelam przyjmowac Diane, przeszlam na diete - specjalnie zeby nie
przytyc, zeby schudnac. Jestem 2 tydzien na diecie norweskiej, mimo
tego, ze przestrzegam jej schudlam jedynie 2 kg (przez 14 dni). No
ale coz dobre i to. Przy przyjmowaniu tych pigulek strasznie wzrasta
apetyt, trzeba sie po prostu pilnowac i nie przejadac. Inni, ktorzy
uwazaja ze od nich sie po prostu tyje - to albo maja racje i
rzeczywiscie pigulki sa zle dobrane albo zaczeli wiecej jesc i nawet
tego nie zauwazyli. Niestety.... - cera albo figura. Mozna miec to i to
no ale to wymaga wysilku.
limubai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 16:17   #6
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ony%20anteovin tam jest napisane troszke o tych tabletkach o ktore pytasz!
Stary 2004-02-29, 16:21   #7
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

To jeszcze dobrze jak komus sie ta cera poprawia.ale tak jak ja to tylko dostalam na tylek dodatkowych 12kg a cera ani rusz!ale powiem szczerze ze gdybym teraz odkryla jakies pigulki ktore wylecza mnie z moich problemow z cera to zdecydowalabym sie na nie.nawet jesli malabym przytyc
pozdrawiam
Stary 2004-02-29, 16:26   #8
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

Naprawde PU-ERH malo na Ciebie podzialal????To ja jestem chyba jakas inna.Dla mnie to poprostu cud!!!!Super ze jest taka herbatka.Najpierw kupowalam taka w sklepikach("swiat herbaty","herbaty swiata")na wage rozne smakowe.i parzylam ,parzyla ,parzylam.i efekt byl superpotem przerzucilam sie na ekspresowke ale jednak ta lisciasta do parzenia jest lepsiejsza! Buziak
Stary 2004-02-29, 16:30   #9
limubai
Przyczajenie

No wlasnie moze ktos zna inne pigulki, co myslicie o Cilest? Bo jak ja
chcialam zeby mi moja ginekolog przepisala powiedziala,ze nie bo
Diane to typowe pigulki wlasnie na takie "sprawy". Nie zaproponowala
mi nic innego, a ja juz nie chce tych Diane.
Stary 2004-02-29, 16:36   #10
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

Ja brala Cilest i bylo ok.Na poczatku troche mnie mdlilo.po nich skoczyla mi waga tylko jakies 2 kg.Bralam rowniez:Mercilon,Diane 35,Triquilar,Milvane. I niestety zadne nie poradzily sobie z moja cera!
Stary 2004-02-29, 16:39   #11
koko
Zakorzenienie

GG do koko

są jeszcze takie :
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1075226546
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 16:39   #12
diva
BAN stały

Cilest bralam kiedys, przez miesiac i zupelnie mi nie podpasowal ...mialam strasznie zly nastroj..cera bez zmian..ale to bylo z 4 lata temu
Stary 2004-02-29, 16:40   #13
limubai
Przyczajenie

To dlaczego ta baba nie chciala mi przepisac czegos innego?
Powiedziala: Nie, bo to sa takie typowe pigulki na te sprawy.
Samej trzeba sie spytac bo bedzie mnie tym trula i trula. Wkur.... sie
Stary 2004-02-29, 16:41   #14
diva
BAN stały

Dzieki, wiem, ale niestety nie ma ich w polsce..pozatym podobno w nieczech sa dosc drogie .
Stary 2004-02-29, 16:42   #15
koko
Zakorzenienie

GG do koko

i jeszcze tu jest o yasmin:http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1020086215
Stary 2004-02-29, 16:43   #16
koko
Zakorzenienie

GG do koko

acha, czyli wszystko wiesz. to już zmykam.
Stary 2004-02-29, 17:15   #17
diva
BAN stały

Valette ktokolwiek slyszal , ktokolwiek wie?

Podobno tez poprawia cere ale nie tuczy , czy kots wie czy jest juz w polsce?
Stary 2004-02-29, 17:25   #18
Szpilka_
Raczkowanie

Ewo!
Jak widać z wypowiedzi poprzedniczki, ale też z doświadczeń moich koleżanek, każdy reaguje na te pigułki(jak i na każde inne!) bardzo indywidualnie.
Spróbuj jeszcze miesiąc-jak zobaczysz u siebie poprawę stanu cery, to dobrze, ale zwróć uwagę, na inne objawy, po prostu posłuchaj swojego organizmu-on wie najlepiej, czego mu potrzeba! Jesli coś będzie Cię wyraźnie niepokoiło-przerwij ich zażywanie! I nie daj sobie wmówić przez lekarza, że to minie po kilku miesiącach, może i minie, ale gwarancji nie masz. Ja równiez biorę pigułki przez ponad trzy lata i różnie to z moim samopoczuciem bywało(z tym, że ja brałam zawsze te niskodawkowe)ale wierz mi, wbrew temu, co pisza w babskich czasopismach i co często mówią lekarze, to zawsze są hormony, wyłączajace na pewiem czas, Twoją własną gospodarke hormonalną z obiegu, mogą znacząco pomóc, ale nie pozostają bez wpływu na organizm, a ten wpływ może być różny...Wybór leży raczej po stronie mniejszego zła, takie jest moje zdanie, można sie z tym nie zgodzić, ale...
A więc wsłuchaj się w siebie-a jesli poczujesz, że cos jest jednak nie tak-rzuć to, cera jest bardzo ważna, ale to nie wszystko.
Nie wypełniłas profilu(plosiam, zrób to, ok.? To bardzo ułatwia porozumienie się w czymkolwiek, porady, branie pod uwage Twoich ocen na KW), dlatego nie wiem ile masz lat,a to ważne, przy problemach z cerą!!!
Aerobik 4 razy w tygodniu-GRATULUJĘ!-na pewno masz lepszą kondycję ode mnie! ale jesli po tych Diane 35 masz wrażenie, że męczy Cię słoniowy apetyt, to cos jest nie tak, bo aerobik nie zrównoważy ciągłego podjadania...
A co do otrebów, sa skuteczne, ale w umiarkowanej ilości, w przesadnej potrafią zaszkodzic(któraś z wizazanek kiedys o tym pisała, a ja to wiem od lekarza)
Pozdrawiam!
Szpilka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 17:27   #19
olla22
Raczkowanie

GG do olla22
Re: Valette ktokolwiek slyszal , ktokolwiek wie?

oooo...cos nowego??ja nic nie slyszalam ale chetnie bym cos poczytala
Stary 2004-02-29, 17:31   #20
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

Hmm...wiesz z tymi lekarzami to jest roznie.Ja jeszcze nie trafilam do dobrego ginekologa.i powinnas jak najbardziej rozmawiac z ta swoja lekarka bo masz prawo wiedziec co bierzesz i czy nie ma jakis innych lekow o podobnym dzialaniu.i powinno sie duzo czytac aby nikt nas nie podtruwal.pozdrawiam
Stary 2004-02-29, 17:37   #21
olla22
Raczkowanie

GG do olla22

mam pytanko do Szpilki!
mozesz mi napisac cos wiecej o tym szkodliwym dzialaniu otreb????Pierwszy raz w zyciu slysze ze moga zaszkodzic!bardzo prosze odpisz.dziekuje.ola
Stary 2004-02-29, 17:45   #22
diva
BAN stały

tylko ktore zlo jest mniejsze ??
Profil uzupelnilam.. mam 20 lat
Stary 2004-02-29, 17:47   #23
diva
BAN stały

ciezko o dobrego lekarza, jest duzo takich co wypisza ci recepte na pierwszy lepszy lek by szybciej obrobic wszystkich pacjentow i pojsc do domu....
Stary 2004-02-29, 17:49   #24
diva
BAN stały

Mi obilo sie o uszy cos o raku odbytu...ale nie jestem pewna co i jak..wiem ze niby od nadmiaru blonnika...
Stary 2004-02-29, 18:31   #25
Halszka
Rozeznanie

GG do Halszka

O, ja również chwalę Pu Erh! Najbardziej lubie liściaste o cytrynowym aromacie. To wspaniały "wspomagacz", jeżeli jest się na diecie
Halszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 18:49   #26
diva
BAN stały

a probowalas Irish Whiskey?? mi najbardziej smakuje , polecam
Stary 2004-02-29, 18:58   #27
styska
Rozeznanie

No to ja teraz sama zglupialam. Od 2 lat biore cilest i ostatnio zmienilam lekarza i lekarka mi zaproponowala zebym przez 2 miechy uzywala diane35 zeby poprawial mi sie cera i wlosy mniej przetluszczaly. No ale na sama mysl tych 6 kg co moga mi przybyc to mi sie odechciewa. Ale sprobuje je uzywac i bede sie pilnowac z jedzeniem i czesciej gimnastykowac. A co do cilestu to mi nic nie pomagaly ani szkodzily. Przez miesiac bolala mnie troche glowa a pozniej juz nic mi nie bylo.
styska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 20:30   #28
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

A jaką Ewo masz budowę ciała?
Może to dziwne, ale moja pani ginekolog twierdzi,że budowa ciała powiązana jest z profilem hormonalnym.
Ja brałam Diane, było ok, ale też puchłam i nie najlepiej się czułam, ale cera, ach, przesuszała się nawet, zrobiła się z tłustej normalna, pani powiedziała, że po skończonej kuracji Dianką mam brać Cilest, j Cilestu nie chciałam, bo moje koleżanki narzekały, ale mnie przekonała. Nie tyję, dobrze się czuję, ale cera bardziej się przetłuszcza. Cilest ponoć służy kobietom niezbyt szczupłej budowy ciała, nie takim drobnym ,tylko grubokościstym, tak to określę.
Smok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 20:50   #29
diva
BAN stały

nie jestem drobna..raczej normalna..predzej grubokoscista niz drobnokoscista ale normalna
Stary 2004-03-01, 18:28   #30
diva
BAN stały

Dzis bylam u lekarza..zalecil brac przez kolejny miesiac i potem niby ma byc juz lepiej z apetytem..ale ja mu nie wierze....
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości