Pomożecie "ciężarówce" dobrać fryzurę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-24, 17:03   #31
shift08
Przyczajenie

Smile Dot.: Pomożecie "ciężarówce" dobrać fryzurę?

A wiec tak moim zdaniem powinas zrobic sobie gruba i długą grzywke najlepiej taka aby opadala na oczy no i oczywisice jakies tam pazurki po bokach i bron boze nie rob sobie grzyweczki za brwi ( widzialam ja jakims zdjeciu) nie jest Ci do twarzy Aha i jeszcze jedno Ci powiem Podluzną twarz skraca fryzurka na Viktorie Beckham albo na Rihanne teraz walsnie ze fryzurki sa modne wydaje mi sie ze w takije fryzurce bedzie Ci bardzo ladnie z tylu krotsze z przodu dluzsze pozdrawiam
shift08 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 18:58   #32
Agentka19
Raczkowanie

Dot.: Pomożecie "ciężarówce" dobrać fryzurę?

Osobiście bardzo mi się podobasz na zdjeciu nr 6 -myśle,że w blondzie byłoby Ci ślicznie
Agentka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 20:45   #33
201608040942
Konto usunięte

Kwadratowej twarzy to ty nie masz, taka posiadam ja(moje przeklenstwo). Twoje policzki sa szersze niz szczeka, a broda nizej od kosci szczeki . Na ostatnim zdjeciu umieszczonym przez ciebie widac dokladnie ze masz twarz owalna. Gdyby byla to warz kwadratowa to w takich ulizach na czubku glowy nie bylo by ci ladnie. Uwiez, bo wiem co mowie. naturalny kolor wlosow jest supoer, albo wlasnie cos pod kasztan, nie koniecznie typowy kasztan, ale takie polyskujace tym kolorem. Jestes typowa zima(jesli monitor mi kolorow nie przeklamuje) i ladnie by ci tez bylo z czerwonymi pasemkami, ale nie za duzo, tylko pare dla nadania pazura.
Przy twarzy owalnej mozesz sobie pozwolic na wiele fryzur, wiekszosc ci bedzie pasowac. Tez jak shift08 mysle ze dluzsza grzywka, ktora w razie czego mogabys zaczesac gladko na bok. Zdjecie z pierwszego postu chyba tez pierwsze , bardzo ladnie wygladasz . Jak ja bym chciala tak slicznie wygladac majac kwadratowa twarz, niestety przy takij twarzy takie ulizane wlosy nie wchodza w gre, a ty wygladasz slicznie, do tego ten makijaz. Niby delikatny, a dodaje ci uroku. Pocieniuj wlosy, skroc ich dlugosc, zeby nabraly wiekszej puszystosci, a moze chcesz radykalnie skrocic dlugosc? To polece tradycyjnego boba np do ramion, albo do brody, ale ten krotszy to juz bedzie gorzej spiac, wtedy raczej opaska by sie nadala.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 20:47   #34
201608040942
Konto usunięte

Kurcze nie umie edytowac, wiec pisze jeszcze raz. Dopatrzylam sie ze w pierwszym poscie zdjecie pierwsze i drugie bardzo ladnie ci w takim upieciu.
Stary 2007-07-26, 13:41   #35
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie

GG do czerwcowa_panna_mloda

Shift08 - dzięki za radę, Na ulicach widać, ze ostatnio jest szał na fryzure Rihanny. Podoba mi sie, ale jednak ja musze związywac wlosy i nie moge czesto biegac do fryzjera.
MonikaPogrzeba - dziękuje również za głosik
Czemu piszesz, ze kwadratowa twarz to przekleństwo? Demi Moore, Geena Davis i Gwyneth Paltrow chyba nie narzekają
Znalazłam właśnie pewną stronke, gdzie rozpracowane sa kształty twarzy...
http://www.stylistka.pl/uroda/wlosy/...brac-fryzure-2
Cały szkopuł to wlasnie trafnie ocenic swoją gebule.
Chyba faktycznie nie mam kwadratu. Ale i do owalu czystego tez troche brakuje. Jestem zatem mieszanką Jak i w typie urody, jestem zima -lato ponoć hi hi.
Pozdrawiam.

Ps. A tak w ogóle to nie ma juz co wymyslac, bo wlasnie wróciłam od fryzjera. Sredno zadowolona jestem, ale mysle ze jak poloze farbe jutro i uloze po swojemu to sie odwaze i wkleje swoją mini-metamorfoze

czerwcowa_panna_mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 15:24   #36
201608040942
Konto usunięte

Akurat Demi Moor i Gwyneth Paltrow to tez nie do konca kwadratowe twarze. tej srodkowej pani nie znam. Ja mam typowy kwadrat, szerokie szczeki takie jak poliki i czolo. Wlosy lubi zwisac smetnie, a przy takiej twarzy fryzury na topielice i wszelkie ulizy sa beeeeee. Tym aktorkom jest ladnie w takich fryzurach i zdecydowanie nie maja kwadratowych twarzy. Czesto osoba z prostokatna twarz tez pisza ze maja kwadrat, a wiele fryzur takich prostych, zaczesanych na bok jest twarzowa przy prostokacia, ale nie przy kwadracie. Moja srodkowa czesc twarzy jest zbyt krotka, do tego mam duza twarz, pucolowata wiec wszelakie wygodne fryzury u mnie odpadaja. Co nie znaczy, ze sie w nie nie czesze, a jak ze, nie nawisze jak mi wlosy do oczu wchodza, wiec jak mialam dlugie to je zwiazywalam, ale stram sie zeby grzywka byla nastroszona , zeby nie byla gladka i prosto obcieta a wystrzepiona bo jest lepiej, ale...

Pokaz co zrobilas z wlosami, nie wstydz sie i pokaz zdjecie. Umyj je i uloz po swojemu i pokaz sie.
Stary 2007-07-26, 15:34   #37
201608040942
Konto usunięte

Znalazlam na tej stronce Anete Kreglicka. Popatrz na jej szczeke. U mnie jest tak samo, czeroka szczeka i broda na jednym poziomie, tylko moja twarz jest krotsza, Aneta sprawia wrazenie ze ma twarz prostokatna

http://www.stylistka.pl/uroda/wlosy/grzywka-rzadzi
Stary 2007-07-26, 16:13   #38
Crystalll
Raczkowanie

Wedlug mnie powinnas obciac sie na Posh (Victorie Beckham) Fryzurka jest krotka, mozna ja zwiazac i nie potrzebujesz 5 godzin na ukladanie. dobre wycieniowanie sprawi ze dodasz im objetosci i same beda sie ukladac jak nalezy. kiedys bylam tak obcieta zanim zapuscilam wloski co do farbowania na blond hmmm.... nie wydaje mi sie ze z 10cm czarnymi odrostami ktos wyglada rewelacyjnie na sali porodowej :/ a bieganie co miesiac do fryzjera byloby dla ciebie chyba troszke meczace, a poza tym strata pieniedzy ktore mozna zainwestowac w swoje przyszle malenstwo pozdrawiam
Crystalll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 16:37   #39
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie

MonikaPogrzeba - Piszesz, ze "Akurat Demi Moor i Gwyneth Paltrow to tez nie do konca kwadratowe twarze" - taką inf. znalazłam w necie, a i osobiście uważam, ze mają dośc kanciaste buźki. No, ale Kręglicka faktycznie też ma "kanty".
A Ty jaką masz teraz długość włosów? I czy masz wlasnie skośną, grzywkę stopniowaną? To łagodzi rysy twarzy...
Co do mojego nowego wizerunku to owszem pochwale sie, ale po niedzieli.

Crystall - to, że nie farbuje sie na blond to juz pewne. Mam na włosach kasztan... Nie chce sie sprzeciwiac matce naturze
Co do fryzury Posh... to nie za bardzo chyba można ją związywac (patrz załącznik ). Zalezy jeszcze o ktorej wersji jej asymetrycznego "boba" mowimy. Bo widzialam rozne jego długości i rodzaj stopniowania.
Obecnie mam wersję dłuższą a'la kwaśniewska, ale dłuzszą i ledwo mały kucyk udaje mi sie stworzyc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (60,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwasniewska.jpg (54,5 KB, 19 załadowań)

Stary 2007-07-29, 18:50   #40
201608040942
Konto usunięte

Wiem pisza czasami ze one kwadratowe twarzy maja, moze i fachowo to kwadrat, dla mnie nie, bo popatrz np na twarz Demi More w Striptizie. Ona ma tam dlugie wlosy na topielice z psota grzywka ktora lekko odslania brwi. Jak ujecie jest prosto to widac, ze ma raczej owalna twarz, to samo Gwyneth. Ona miala kiedys w jakims filmie podobanego boba jak Viki, ale krotkiego i tez miala ladna buzke jak Viki, moze tylko policzki byly pelniejsze. W grzywce jaka kiedys nosila Demi kwadratowym twarza nie jest dobrze, a pamietam ja tez w innym filmie gdzie sie ogolila calkiem na lyso, grala tam zolnierza i jej twarz nie byla kwadratowa. Owszem kosci szczeki moze lekko kanciaste sa, ale nie typowy kwadrat. Po Anecie widac dokladnie jak wyglada kwadrat, a raczej prostokat, bo ona ma twarz bardziej podluzna. U mnie jest taki sam kant jak u mniej, ale twarz jest krotsza, prawie taka szeroka jak i dluga. Koszmar. Bardzo ladne, wygodne i klasyczne fryzury odpadaja. Moge nosic z dlugich to co jest dla mnie niewygodne, co lazi w oczy itp. W krotkich wlosach chyba jest mi ladniej, buzia optycznie robi sie okragla, ale potrzebuje duuuzo lakieru, zeby sie wlosy trzymaly, co za tym idzie skora glowy mnie swedzi i drapie sie jak bym miala wszy, wiec po 3 latach zapuszczam. Zobaczymy jak to bedzie. narazie mam poldlugie pocieniowanem z zarosnietym tylem. Grzywka jest pocieniowana. Jak na przyszly rok pojade do PL to powinny juz byc dlugie za ramiona i kusi mnie wlasnie skosnie scieta grzywka. teraz takiej nie zrobilam , bo wlosy za krotie.

Rozumiem ze ty sie scialas na asymetrycznego boba? czy jednak zostawilas dlugie wlosy i pocieniowalas?
Stary 2007-07-31, 15:34   #41
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie

Fakt, Demi Moore w długich, prostych włosach wygląda korzystnie. Ba, nawet w grzywce grubej, prostej jest jej dobrze. Dziwne, ze podaja ja jako kwadrat
A ta Geena Davis, której nie kojarzysz przewaznie pokazuje sie w średnich włosach, pofalowanych, z długa grzywką , ale czesaną na bok.
Dołączam fotki w załaczniku.
Swoje włosy skróciłam do ramion, przedziałek mam troche na boku, pocieniowalam na całości i mam długą grzywkę. Nie mam kiedy strzelic fotki, ale postaram sie wkrótce ją wkleic.
Myślę, że w Twoim przypadku (choć cieżko bez zdjecia) pocieniowana skośna grzywka faktycznie złagodzi rysy. Obecna fryzura chyba wyglada dość drapieznie?, tak ja sobie wyobrazam po opisie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 151_468162178_demi_moore_2_H131026_L.jpg (57,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg demi_w_bieli.jpg (63,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg geena-davis-picture-1.jpg (46,7 KB, 1 załadowań)

Stary 2007-07-31, 16:24   #42
201608040942
Konto usunięte

Raczej nie, wlosy sa na tyle dlugie i miekkie( a zmiekczam je dodatkowo odzywka, zeby mi sie konce nie zniszczyly, bo nici z zapuszczania) i przy tej dklugosci to bym miusiala je pogniesc, potapirowac zeby sie pokrecily. Sa teraz bardziej proste, boki zakladam za ucho , grzywke lekko tapiruje, co by byla roztrzepana i lakieruje, zeby sie uliz nie zrobil i tak sobie chodze. Jest mi wygodnie, bo nic w oczy nie wlazi.
To pierwsze zdjecie Demi to ze Striptizu? Slicznie wtedy wygladala. Ja mam jej zdjecie w jakiejs starej gazecie jak miala klasycznego boba/pazia do brody bez grzywki, jak w tym filmie... jaki to tytul byl... w tym co milioner zaproponowal jej milion dodlarow jak maz pozwoli jej spedzic z nim noc. Pamietasz? Byl taki film z nia w roli glownej. Tam miala klasyczne poldlugie wlosy. Tez sliczne wygladala.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości