pękająca płytka paznokcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-19, 14:07   #1
Mandy_Mandy
Przyczajenie

Question

pękająca płytka paznokcia

witam. jestem nowa, nie bardzo wiem, co i jak sie tu robi, ale mam nadzieje, ze mi pomożecie
mam pewien problem, otóż, juz przeszlo dwa tyg temu sciagnelam tipsy. mam bo tym baardzo zniszczone paznokcie, płytka jest bardzo cieniutka, kazdy jej dotyk przynosi wiekszy lub mniejszy bol;/ paznokcie caly czas sie rozdwajaja, wiec staram sie je bardzo króciutko przycinac. smaruje odzywka z jedwabiem, jednak to nic nie daje. kilka dni temu zauwazylam ze, zaczela mi pekac płytka;/ boje sie, ze gdy przypadkiem o cos zahaczę, caly paznokiec mi peknie, albo zerwie sie znaczna jego czesc;/ kupilam dzis olejek rycynowy, krem do rak i paznokci KOZIE MLEKO firmy ZIAJA i odżywke do paznokci łamliwych i wysuszonych z ekstraktem z Aloe Vera. Jak na zlosc nigdzie nie moglam znalezc utwardzacza;/ myslicie, ze to wszystko mi pomoze? Czy lepiej udac sie do kosmetyczki? a moze znacie jakies inne sposoby?
dodam jeszcze, ze mam wstretny nawyk obgryzania paznokci;/
Mandy_Mandy jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości