Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-19, 21:42   #1
czekly
Raczkowanie

GG do czekly

jak uzyskać jaśniejszy rudy?

Drogie Wiżanki.
Od roku farbuje włosy. Moim naturalnym kolorem był bardzo ciemny brąz i pofarbowałam włosy farbą garniera 100% koloru głęboka czerwona miedź, przez co kolor włosów troche mi się rozjaśnił jednak teraz myślę, żeby mieć bardziej rudy kolor włosów: jesienny lis. Nie wiem jak to zrobić, ponieważ zwykłą farbą taki odcień mi nie wyjdzie, ze względu na ciemny kolor włosów.
Poszę o radę.
czekly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 22:02   #2
nadka1200
Raczkowanie

Dot.: jak uzyskać jaśniejszy rudy?

Jasne ze farba ci wyjdzie. Ja mialam dosyc ciemne rude wlosy po pierwsyzm farbowaniu i gdy uzylam sredniego blondu, cos takiego, tez z garniera, delikatnie mi rozjasnilo wlosy, a teraz jak juz wyplowialy sa duzo jasniejsze i rude

Mysle ze moglabys sprobowac jakiegos blondu, nie tego super jasnego, ale cos pomiedzy super jasnym a srednim - byle zeby ten sredni nie byl wlasnie za ciemny

Wlasciwie to... teraz mam zblizony kolor do babki z opakowania Hmmm... po prostu znajdz taki kolor, ktory bedzie troche jasniejszy od tego jaki chcialabys uzyskac - najprosciej Tzn to tez zalezy od tego jak bardzo masz ciemne wlosy.
nadka1200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 17:55   #3
Frania75
Przyczajenie

GG do Frania75
Dot.: jak uzyskać jaśniejszy rudy?

Zgadzam się z nadką, użyj farby blond, rozjaśniającej o jakieś 2 tony, najlepiej chyba jak wybierzesz ciepły odcień
Frania75 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości