Okropna cera i rozstępy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-07, 02:53   #1
da_girl
Przyczajenie

GG do da_girl

Okropna cera i rozstępy!

Mam straaszny problem.Niemam okropnych pryszczy, ale miałam i wyciskałam je.Teraz mam takie różne plamy na twarzy i moja twarz jest okropna! Jeśli nie nałoże dobrego pudru, wyglądam tragicznie!Co mam z tym zrobić?Chciałabym również dowiedzieć się jakich kremów do cery mieszanej powinnam używać.Moim wielkim problemem są także rozstępy!Jestem bardzo młoda, ale mam je na pośladkach i troche na udach Wstydze się pokazać na plaży w stroju...Co mam zrobic z nimi?Używałam róznych kremów, ale niebyło żadnego efektu!!!Słyszałam, że u kosmetyczki można wykonać jakiś zabieg przy pomocy lasera po, którym rozstępy znikają!Czy to prawda?Gdzie i za ile(jestem z Opola) można wykonać taki zabieg?Zbliża się lato a ja chce jeździć nad wode i cieszyć sie piekną pogodą zamiast zakrywać roztępy...BLAGAM O POMOC!!!!!!!
da_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-07, 09:23   #2
koculek
Zakorzenienie

Re: Okropna cera i rozstępy!

Też mam rozstępy (pośladki i uda) oraz problemy z cerą. Jak masz cerę mieszaną proponuję kupować dwa rodzaje kremów do cery suchej i do cery tłustej. Ja sama mam cerę mieszaną z bardoz suchymi policzkami i świecącą się partią T. I używam do policzków półtłustego kremu Oceanic do cery suchej oraz emulsji Cleanance K Avene na strefę T.
Wracając do rozstępów - są kremy które mogą je rozjaśnić, ale nic nie zlikwiduje tego mankamentu.
Stary 2004-03-07, 12:14   #3
Justy
Zakorzenienie

da girl napisał(a):
> Niemam okropnych pryszczy, ale miałam i wyciskałam je.Teraz mam takie różne plamy na twarzy
złuszczanie, chętnie zabiegowe u dermatologa.

> Moim wielkim problemem są także rozstępy! mam je na pośladkach i troche na udach
również złuszczanie, masaż z kosmetykami przecirozstępowymi. ale nie ma metody likwidującej całkowicie rozstępu. w dziale biochemia urody znajdziesz duzy atrykuł o rozstępach- warto przeczytać.

> Słyszałam, że u kosmetyczki można wykonać jakiś zabieg przy pomocy lasera po, którym rozstępy znikają!
u kosmetyczki to raczej tylko laser biostymulujący. nie likwiduje rozstępów- zreszta rozstępy to rodzaj głłebokich blizn i mozna je tylko zmniejszyc.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-07, 15:55   #4
martiene
Raczkowanie

hej mała ja w sprawie rozstępów - walczylam z nimi najrozniejszymi kosmetykami i wiem jedno -to nir dziala. Postanowilam dac sobie spokoj i po prostu sie nie przejmuje - latem zakladam bikini i ide na plaze dobrze sie bawic, jak sie zle czujesz w majteczkach od kostiumu to na pierwszy sezon kup sobie pareo lub stroj ze spodniczka, natomiast mowie Ci ze tracisz czas martwiac sie, spodobasz sie facetom nawet z rozstepami jak bedziesz radosna i promienna - na pewno jestes sexy, nie daj sie porobic panienkom z reklam - one sa retuszowane komputerowo
glowa do gory
Marta
Stary 2004-03-07, 16:23   #5
Jadja
Rozeznanie

Martiene! Bardzo optymistycznie odpisałaś! Sama chciałabym sie do tego zastosować, ale baaardzo ciężko mi to idzie. Już od kilku lat nie ubieram krótkich spodenek, nie mówiąć juz o mini, a koszmarem jest dla mnie założenie kostiumu !! Być może faceci nawet nie zwrócą uwagi, że na nogach są jakieś białe czy różowe krechy, ale sama świadomość posiadania ich mnie dobija. Teraz postanowiłam jakoś wziąść się za siebie. Nie zlikwiduję rozstepów, to wiem, ale moge jakoś odwrócić od nich uwagę. Może jędrnymi pośladkami albo ładnym brzuchem? Musze jakoś się przełamać, bo inaczej do końca życia będę chodzić w jeansach przy 30 stopniowym upale (a i tak już bywało )
Da girl - powodzenia!
Martiene dzięki !!
Stary 2004-03-07, 23:53   #6
kjudi
Raczkowanie

czesc Girl
Niczym sie nie przejmuj, nie wszystkie musimy wygladac jak dziewczyna z okladki. Ja tez mam rozstepy i tez ciezko mi sie przelamac,zeby zalozyc cos krotszego . Czasem mam przez to niezlego dola, ale tlumacze sobie ze nikt nie jest idealem. Moge polecic Ci moj sposob, ktory na moim ciele dziala. Masuje zagrozone miejsca codziennie gabka do masazu <nie musi byc jakac nadzwyczajna, poprostu ostrzejsza> zawsze z dolu do gory, a nastepnie wcieram krem FISSAN <mozna go kupic w aptece i kosztuje okolo 20 zl>. Mozesz sprobowac i nie lam sie...
kjudi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-08, 00:53   #7
da_girl
Przyczajenie

GG do da_girl

Dzieki heh postaram sie nie przejmować tymi rozstepami
da_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości