Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-05, 15:15   #2011
xsarusqx
Przyczajenie

Talking Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

;p

Edytowane przez xsarusqx
Czas edycji: 2008-05-07 o 14:45
xsarusqx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:22   #2012
xsarusqx
Przyczajenie

Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

tak wogóle to witam bo ja nowa;**
Stary 2008-05-05, 15:23   #2013
xSweetxDevilx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xsarusqx Pokaż wiadomość
tak wogóle to witam bo ja nowa;**
Witamy, witamy
xSweetxDevilx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:24   #2014
xSweetxDevilx
Raczkowanie

Przejrzyj posty bo duzo tu bylo tych fryzurek - i dlugich, i krotkich a jak znajde cos fajnego to wrzuce tutaj ;-)
Stary 2008-05-05, 15:34   #2015
xsarusqx
Przyczajenie

oki;* ja tess sie zabieram za przegladanie
Stary 2008-05-05, 17:46   #2016
SweetDreams93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xSweetxDevilx Pokaż wiadomość
Ogolnie to tendencji do kreconych wloskow nie mam, jak sie pokreca, to poczesze i juz sie troche prostuja...niekiedy w deszczu albo jak jest wilgotne powietrze to mi sie te koncowki wywijaja ^^' ale jak wyprostuje to bardzo dlugo sie trzymają A ja bardzo dbam o wlosy, wiec moze przy dobrym pielegnowaniu ich nie powinny sie zniszczyc szybko? ^_^
hyhy deszcz to twardy przeciwnik ;D a powiedz mi, jeśli możesz, jak dbasz o włosy? O_o tzn jaki szampon, czy odżywka, maseczki... bo z tego co widzę mam dość podobny do Twojego typ włosów a potrzebne by im było dobre odżywienie i właściwa pielęęgnacja... będę wdzięczna
SweetDreams93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:09   #2017
xSweetxDevilx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SweetDreams93 Pokaż wiadomość
hyhy deszcz to twardy przeciwnik ;D a powiedz mi, jeśli możesz, jak dbasz o włosy? O_o tzn jaki szampon, czy odżywka, maseczki... bo z tego co widzę mam dość podobny do Twojego typ włosów a potrzebne by im było dobre odżywienie i właściwa pielęęgnacja... będę wdzięczna
Ja uzywam roznych szamponow, po prostu je 'testuje'. Bardzo lubie z Nivei prostujacy wlosy. Choc nie sa po nim proste, to fajnie wygladzone. Ale ogolnie to uzywam szamponow do wlosow cienkich i słabych, najczesciej sa one wlasnie z firmy nivea
Co do odzywek, uzywam wygladzajacych, do wlosow slabych ip... (teraz lazienka zajeta, a ja zapomnialam juz , czego uzywam ^^") Wiec teraz ide dalej sie uczyc a jutro najwyzej napisze ci dokladnie Niekiedy uzywam maseczek, ostatnio jakos przestalam, niewiem czemu... Ogolnie to wlosy musze myc dziennie, myje je szamponem i odzywka dziennie, aby je wzmocnic, bo jakies 3 miechy temu przez dluuugi czas uzywalam tylko szamponu, wiec mysle, ze moim wloskom przyda sie wzmocnienie, a lato nadchodzi, i zas bede miala sianko zamiast wlosow xD nie no, moze zle nie bedzie... :P Sie napisalam, a i tak chyba nie pomoglam... ;P a ty jakich szamponow i odzywek uzywasz ? Aha, teraz zamierzam kupic sobie odzywke WAX i szampon Seboradin, aby wlosy szybciej mi rosly, podobno to pomaga...ostatnio fryzjerka tak mnie opitoliła, ze gadac szkoda, zreszta na poprzedniej stronie o tym pisalam...
Stary 2008-05-06, 09:14   #2018
.ups
Wtajemniczenie

GG do .ups

Ja mam tylko coś takiego ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000wd5.jpg (19,1 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (108).jpg (90,7 KB, 91 załadowań)

[/I][/COLOR]
.ups jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 11:36   #2019
NoPasaran
Zadomowienie

GG do NoPasaran

ta pierwsza jest taka zwykła, tylk odziewczyna dodaje jej uroku :P
Stary 2008-05-06, 13:27   #2020
acies notis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xsarusqx Pokaż wiadomość
hejo;* za tydzień wybieram się do fryzjera.. chcialabym miec fryzurke w stylu Emo ale nie wiem jaka fryzurka bd mi pasowala.. a chcialabym pujsc do salonu ze zdjeciem zeby fryzjerka nie oszpeciła mnie;P pomozecie to moje zdjecie:

wiesz masz trochę krótkie włosy. emo najlepiej wygląda na długich oddaje to ich wygląda. możesz sobie zrobić emo imitację na krótkich włosach mianowicie po prostu bardzo mocno je wycieniuj. ale to nie będzie takie 100% emo na włoskach.
acies notis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:22   #2021
SweetDreams93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xSweetxDevilx Pokaż wiadomość
Ja uzywam roznych szamponow, po prostu je 'testuje'. Bardzo lubie z Nivei prostujacy wlosy. Choc nie sa po nim proste, to fajnie wygladzone. Ale ogolnie to uzywam szamponow do wlosow cienkich i słabych, najczesciej sa one wlasnie z firmy nivea
Co do odzywek, uzywam wygladzajacych, do wlosow slabych ip... (teraz lazienka zajeta, a ja zapomnialam juz , czego uzywam ^^") Wiec teraz ide dalej sie uczyc a jutro najwyzej napisze ci dokladnie Niekiedy uzywam maseczek, ostatnio jakos przestalam, niewiem czemu... Ogolnie to wlosy musze myc dziennie, myje je szamponem i odzywka dziennie, aby je wzmocnic, bo jakies 3 miechy temu przez dluuugi czas uzywalam tylko szamponu, wiec mysle, ze moim wloskom przyda sie wzmocnienie, a lato nadchodzi, i zas bede miala sianko zamiast wlosow xD nie no, moze zle nie bedzie... :P Sie napisalam, a i tak chyba nie pomoglam... ;P a ty jakich szamponow i odzywek uzywasz ? Aha, teraz zamierzam kupic sobie odzywke WAX i szampon Seboradin, aby wlosy szybciej mi rosly, podobno to pomaga...ostatnio fryzjerka tak mnie opitoliła, ze gadac szkoda, zreszta na poprzedniej stronie o tym pisalam...
też używałam nivei i przyznam że fajna była ^^ ale potem zmieniłam na herbal essences i miałam pikne SIANO. nigdy więcej! teraz nawilżyłam z powrotrem sunsilkiem, takim pomarańczowym odżywka + szampon i czasem maseczka garniera. razem to daje dość fajny efekt, tylko włosy muszę myć co 2 dni albo codziennie.. -_- i myślałam też nat tym WAX'em ale kompletnie nie wiem czy bedzie to dobre
a co do tego Seboradinu to też chyba posprawdzam w necie co z niem kiedyś musiałam cierpieć jak mi chyba z 8cm zamiast 'przycięcia końcówek' ścięla! a tu proszę.. dzięki za pomysły

Edytowane przez SweetDreams93
Czas edycji: 2008-05-06 o 15:53
Stary 2008-05-06, 17:48   #2022
xSweetxDevilx
Raczkowanie

Cytat:
też używałam nivei i przyznam że fajna była ^^ ale potem zmieniłam na herbal essences i miałam pikne SIANO. nigdy więcej! teraz nawilżyłam z powrotrem sunsilkiem, takim pomarańczowym odżywka + szampon i czasem maseczka garniera. razem to daje dość fajny efekt, tylko włosy muszę myć co 2 dni albo codziennie.. -_- i myślałam też nat tym WAX'em ale kompletnie nie wiem czy bedzie to dobre
a co do tego Seboradinu to też chyba posprawdzam w necie co z niem kiedyś musiałam cierpieć jak mi chyba z 8cm zamiast 'przycięcia końcówek' ścięla! a tu proszę.. dzięki za pomysły
NMZC Sunsilka tez chyba uzywalam Wax'a juz kupilam, ciekawe jakie beda efekty...a Seboradina nigdzie nie bylo... A ja dalej ubolewam nad swoimi wlosami... Gdybym wtedy nie poszla do fryzjera mialabym na komersie fajne, dlugie wlosy, i fryzurka lepiej by wygladala - ciekawiej... T_T A z tylu glowy wlosy szly mi ...hmm...jak to nazwac... 'strzalka w dol' mam nadzieje ze wiecie o co mniej wiecej chodzi i ona mi ten caly 'szpic' sciela na prosto!!!!!!!! Mam nadziej, ze chociaz troche odrosna... Nie no, moze troche odrosna, jak ok.2 cm to juz bedzie lepiej ^^ Ale teraz zastanawiam sie czy sobie na prsto grzywki nie zrobic, zebu urozmaicic to cos co aktualnie mam na glowie...
Stary 2008-05-06, 18:00   #2023
xSweetxDevilx
Raczkowanie

Bo ja chcialam sobie zrobic fryzurke emo (nie byloby to taki 100% emo, najkrotsza warstwa mialaby troche wiecej, jak na niektorych fotach, ale niestety moje wloski wiecej nie zniosa...xD) A wiadomo ze cieniowanie wyglada lepiej na wlosach dluzszych, niz na krotszych... x( Ja ogolnie mam styl emo, a fryzurka by to bardziej podkreslila, ale teraz jak babka 'podciela' mi koncowki (dlugie te koncowki mialam... -_-' ) To chyba wole poczekac az urosną...najwyzej zamiast fryzury emo urozmaice wloski prostą grzywka (teraz mam grzywe na bok, i chyba o wiele lepiej sie z nią czuje, bo juz wiele razy z grzywkami kombinowałam...;P) Jesli te szampony odzywki i inne preparaty na przyspieszenie porostu wlosow pomogą, moze te 15 dni przed wakacjami moje wlosy beda juz w odpowiedniej formie...Y-Y A w dodatku ja juz dlugo mam styl emo, juz sie tak ubieralam i lubialam zanim to wszystko stalo sie tylko modą.... I fryzurka by to bardziej podkresliła ;D Co ja bym dała, zeby cofnac czas do srody, wtedy bym nie poszla do fryzjera i byloby wszystko OK No ale cuz...takie zycie...
Stary 2008-05-06, 18:08   #2024
UrszulaKun
Raczkowanie

GG do UrszulaKun
A ja zrobilam sobie fryzurke Emo i mi wyszlo to tak:/ To chyba nie Emo tylko cos innego... Jak myslicie jak to wygląda??

Hmmm... Ja sama nie wiem co myleć o tym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (11,6 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ujh.JPG (11,5 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ula.JPG (12,5 KB, 172 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-11 o 18:41 Powód: post pod postem-przypominam o edycij i multicytowaniu
UrszulaKun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:35   #2025
ariva
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez UrszulaKun Pokaż wiadomość
Hmmm... Ja sama nie wiem co myleć o tym

Szczerze?
To dla mnie jakos niespecjalnie wyglada...
Stary 2008-05-06, 19:17   #2026
SweetDreams93
Raczkowanie

xSweetxDevilx napisz jak zachowają się włoski po tej odżywce no i .. kiedyś muszą odrosnąć
p.s. te wszystkie niedouczone fryzjerki powinno się zamykać. każdy miał chyba z taką przygodę.. ;/
Stary 2008-05-06, 21:18   #2027
UrszulaKun
Raczkowanie

GG do UrszulaKun
Moze dlatego ze wlosy juz mi oklaply po ulozeniu:P

I bez prostownicy ukladane:PPP

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-11 o 18:42 Powód: post pod postem-przypominam o edycij i multicytowaniu
Stary 2008-05-07, 07:17   #2028
SweetDreams93
Raczkowanie

hmm czyli tzw 'artystyczny nieład' ? ;d
Stary 2008-05-07, 10:41   #2029
UrszulaKun
Raczkowanie

GG do UrszulaKun

No coś w tym stylu:P
Mam pytanko da sie wyprostować wlosy bez prostownicy w jakis inny sposob?
Stary 2008-05-07, 11:02   #2030
NoPasaran
Zadomowienie

GG do NoPasaran

Hmmm ja czasem używam takiego płynu Hit Liss czy jakos tak (?) do prostowania włosów czasem zaraz po umyciu, czasem na suche włosy i prostują się ;> a prostownica czasem nie daje rady ;P

aaa i co do mojego rude pasemka - teraz jest fioletowe ;P
Stary 2008-05-07, 13:39   #2031
SweetDreams93
Raczkowanie

ja po prostu suszę suszarką na największym nawiewie i czeszę zwykłą szczotką do włosów. ogólnie są proste, tylko grzywka do poprawki i czasem jak mnie coś najdzie to prościutkie kosmyki po bokach. i jest git
potrzebny tylko dobry, odżywczy szampon z odż. żeby się włoski wogole chcialy układać
Stary 2008-05-07, 13:54   #2032
xSweetxDevilx
Raczkowanie

Cytat:
ja po prostu suszę suszarką na największym nawiewie i czeszę zwykłą szczotką do włosów. ogólnie są proste, tylko grzywka do poprawki i czasem jak mnie coś najdzie to prościutkie kosmyki po bokach. i jest git
potrzebny tylko dobry, odżywczy szampon z odż. żeby się włoski wogole chcialy układać
Ja mam dokladnie tak samo xD jakw ysusze to sa proste, tylko grzywa do poprawki

Cytat:
Napisane przez UrszulaKun Pokaż wiadomość
A ja zrobilam sobie fryzurke Emo i mi wyszlo to tak:/ To chyba nie Emo tylko cos innego... Jak myslicie jak to wygląda??
W sumie pasuje Ci ta fryzurka... ale... hmm... tez niewiem co powiedziec na jej temat... ^_^' Cos mi brakuje, cos jest nie ntak, ale niewiem co
... o.o

Cytat:
xSweetxDevilx napisz jak zachowają się włoski po tej odżywce no i .. kiedyś muszą odrosnąć
p.s. te wszystkie niedouczone fryzjerki powinno się zamykać. każdy miał chyba z taką przygodę.. ;/
Tak, powinno sie je zamykac xD Moje wlosy po tej odzywce? Az sie zdziwilam Sa miekkie, blyszczace, dobrze sie rozczesuja... Po prostu odzywka boska jak dla mnie Zawsze mialam wlosy matowe, takie nijakie, ta ozdywka dodaje im blasku.! x) Czuje, jaklby moje wlosy 'odżyły'

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-11 o 18:42 Powód: post pod postem-przypominam o edycij i multicytowaniu
Stary 2008-05-07, 14:24   #2033
SweetDreams93
Raczkowanie

ooo, to może ją zakupię. znając mnie to tak. tylko wykończę obecną )
Stary 2008-05-07, 20:06   #2034
graszka7
Przyczajenie

GG do graszka7

Hm. A znacie może jakieś dobre odżywki do włosów, które strrrasznie sie elektryzują.? Coś typu do spłukiwania lub takie fajne odświerzające w sprayu?
Stary 2008-05-08, 13:19   #2035
SweetDreams93
Raczkowanie

mi bardzo przypadła do gustu ta odż garniera, którą się po chwili spłukuje. (dosłownie po chwili- nie trzeba jej długo trzymać, acz można ) bardzo fajne efekty, takie mięciutkie, 'lejące' włosy.. och ach
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21704 to link do KWC. ale chyba wypróbuję tego WAX'a.. hehe b. lubię zmieniać kosmetyki do włosów.. takie małe zboczenie na punkcie gumy do włosow itp. no cóż żyję z tym
Stary 2008-05-08, 21:47   #2036
Ana89
Przyczajenie

http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura20510.htm
a to moje
Ana89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:05   #2037
JaGuTsOnA
Przyczajenie

GG do JaGuTsOnA
Question EMO Fryzura. Jak ją zrobić?! Pomocy!

SiemQ! Mam problem i mam nadzieję , że ktoś z Was mi doradzi
Moje włosy są koloru ciemny bląd, miejscami przeczodzący w jasnobrązowy. Sięgają mi do ramion... Chodzi o to bym mogła znaleźć i zrobić sobie jakąś EMOską wryzurkę, ale nie wiem czy nie mam za krótkich włosów, a kolor włosów (?) Mam kręcone (a raczej falowane) włosy i co pare dni muszę je prostować, a farbowanie włosów nie wchodzi w grę (za młoda xD).
W innych wątkach na forum nie mogę znaleźć niczego dla siebie. POMOCY!
JaGuTsOnA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:12   #2038
bloondyna
Zakorzenienie

Dot.: EMO Fryzura. Jak ją zrobić?! Pomocy!

na falowanych wlosach też można zrobić fryzurę emo , nie musisz ich prostować ..

tu kilka fotek ode mnie :

http://images.search.yahoo.com/search/images;_ylt=A0WTefRexiZIr T0BnzOJzbkF?p=emo+hair&fr =yfp-t-501&ei=utf-8&js=1&x=wrt

http://www.flickr.com/photos/red_dino_go_crazy/988538862/

http://www.flickr.com/photos/9520569@N03/675795962/

może coś wpadnie Ci w oko ..
bloondyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:27   #2039
NoPasaran
Zadomowienie

GG do NoPasaran

bardzo ładna ;> ale ie farbuj tej rudej grzywy Broń Booże! Jak ja marzę o rudych włosach ....
Stary 2008-05-11, 11:29   #2040
Ana89
Przyczajenie

a ja wlasnie od kilku miesiecy zamierzam przefarbowac, ale nie ma zadnych fajnych kolorów XD
Ana89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ciemny blond, cieniowanie, emo, emo fryzura, fale, fryzura, fryzurki, fryzury, kręcone, loki, obcięcie, problem, prostowanie, rada, włosy ciemne, włosy cieniowane, włosy proste.

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości