Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-01, 18:08   #2311
zoska22
Raczkowanie

Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

acies notis swietnie,fryzurka za pazurem Te pasemka dodaly jej uroku

http://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4130 MOJE NATURALNE PAZURKI
zoska22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 08:46   #2312
MiLkA2693
Raczkowanie

ZOSKA22 mam prosbe, jezeli zdjecie w av to ty to zrob zdjecie tylu glowy i pokaz.. mam niedlugo isc do fryzjerki i nie umiem jej wyjasnic jak ma mnie z tylu obciac.. wiez przydaloby sie zdjecie tylu fryzury emo a twoja mi sie bardzo podoba
MiLkA2693 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 13:57   #2313
zoska22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MiLkA2693 Pokaż wiadomość
ZOSKA22 mam prosbe, jezeli zdjecie w av to ty to zrob zdjecie tylu glowy i pokaz.. mam niedlugo isc do fryzjerki i nie umiem jej wyjasnic jak ma mnie z tylu obciac.. wiez przydaloby sie zdjecie tylu fryzury emo a twoja mi sie bardzo podoba
Niestety fotka nie moja,ale mam do niej sentyment,bo to pierwsze emo na jakie sie zdecydowalam Bradzo ladnie wyglada ta fryzurka i polecam,ale nie na cienkich wlosach bo sporo idzie na cieniowanie. No i lepiej miec wlosy tak do polowy plecow bo jest duza roznica dlugosci miedzy wlosami na gorze glowy a dolem.Z tylu fanie wygladalo,ale to zalezy od fryzjerki jak obetnie,bo na fotce po nizej nie widac tego.A to fotka z ktora poszlam do fryzjreki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia 62d52f2b.jpg (71,4 KB, 124 załadowań)

http://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4130 MOJE NATURALNE PAZURKI
zoska22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:16   #2314
MiLkA2693
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zoska22 Pokaż wiadomość
Niestety fotka nie moja,ale mam do niej sentyment,bo to pierwsze emo na jakie sie zdecydowalam Bradzo ladnie wyglada ta fryzurka i polecam,ale nie na cienkich wlosach bo sporo idzie na cieniowanie. No i lepiej miec wlosy tak do polowy plecow bo jest duza roznica dlugosci miedzy wlosami na gorze glowy a dolem.Z tylu fanie wygladalo,ale to zalezy od fryzjerki jak obetnie,bo na fotce po nizej nie widac tego.A to fotka z ktora poszlam do fryzjreki
Dzieki za pomoc ;] Pojde z tymi fotkami ;] ja dopiero od niedawana probuje zrobic fryzure emo.. ale mam za krotkie wlosy, wiec zapuszczam.. no ale mam dopiero 35 cm... no ale sprobuje...
MiLkA2693 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:20   #2315
Katarinka 18
Raczkowanie

Question Fryzura "Emo" Przedłużanie

Hej ! Słuchajcie mam pytanie odnośnie przedłużania włosów .
Bo chciałabym sobie przedłużyć włoski. Kiedyś miałam gęste włosy ale poszłam do fryzjerki ściąć się na "emo" i mnie tak wyskubała, że masakra ;/ teraz już mi troche odrosły ale chciałabym sobie przedłużyć tylko jak to zrobić żeby osiągnąć efekt "Emo"? i jak to wyjaśnić fryzjerce? Czy można osiągnąć taki efekt przedłużając włosy?
Bo właśnie chciałabym mieć z góry zagęszczone i krótkie (żeby można tapirować) a z dołu dłuugie .

Proszę o pomoc
Katarinka 18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:42   #2316
hannie
Raczkowanie

Dot.: Fryzura "Emo" Przedłużanie

Cytat:
Napisane przez Katarinka 18 Pokaż wiadomość
Hej ! Słuchajcie mam pytanie odnośnie przedłużania włosów .
Bo chciałabym sobie przedłużyć włoski. Kiedyś miałam gęste włosy ale poszłam do fryzjerki ściąć się na "emo" i mnie tak wyskubała, że masakra ;/ teraz już mi troche odrosły ale chciałabym sobie przedłużyć tylko jak to zrobić żeby osiągnąć efekt "Emo"? i jak to wyjaśnić fryzjerce? Czy można osiągnąć taki efekt przedłużając włosy?
Bo właśnie chciałabym mieć z góry zagęszczone i krótkie (żeby można tapirować) a z dołu dłuugie .

Proszę o pomoc
wstaw fotke swoją i tej fryzurki
hannie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:44   #2317
Daymona
Raczkowanie

GG do Daymona

Popieram. Bez fotki ani rusz
Stary 2008-08-06, 12:49   #2318
Katarinka 18
Raczkowanie

Okej załączam moją fotkę i jak znajde taką fryzurke co bym chciała to dodam jak narazie zdjęcie mojej fryzurki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Na Starówce - Olsztyn2.jpg (113,2 KB, 445 załadowań)
Stary 2008-08-06, 12:52   #2319
Daymona
Raczkowanie

GG do Daymona

Nie jest aż tak źle! ^^
Stary 2008-08-06, 12:57   #2320
Katarinka 18
Raczkowanie

Bo troche mi już włoski odrosły na całe szczęście ale i tak bym chciała je przedłużyć i mieć takie włoski jak na dołączonych teraz zdjęciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 659135.jpg (62,0 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2571608.jpg (47,9 KB, 155 załadowań)
Stary 2008-08-06, 13:04   #2321
hannie
Raczkowanie

Cytat:
Bo troche mi już włoski odrosły na całe szczęście ale i tak bym chciała je przedłużyć i mieć takie włoski jak na dołączonych teraz zdjęciach
no to juz wszystko jasne
po pierwsze musisz maksymalnie wystrzepic górne partie(najlepiej brzytwą lub temperą)

krok drugi to przedłużyć dolne partie(okolo 2 rzędy) włosami azjatyckimi 45 - 50 cm

przed modelowaniem przeprostowac prostownica gorne partie

i gotowe
Stary 2008-08-06, 13:04   #2322
Katarinka 18
Raczkowanie

i co o tym myślicie ? jak mam wytłumaczyć fryzjerce ? i czy da się tak przedłużyć moje włoski ?

Tak nawiasem mówiąc ostatnio jak się właśnie ścinałam na ''emo'' miałam zdjęcia fryzury jaką chciałam mieć ale efekt nie był zadowalający..
Stary 2008-08-06, 13:06   #2323
hannie
Raczkowanie

Cytat:
i co o tym myślicie ? jak mam wytłumaczyć fryzjerce ? i czy da się tak przedłużyć moje włoski ?

Tak nawiasem mówiąc ostatnio jak się właśnie ścinałam na ''emo'' miałam zdjęcia fryzury jaką chciałam mieć ale efekt nie był zadowalający..
musisz poszukać w swojej okolicy fryzjera artystycznego... bedzie wiedzial co robic
Stary 2008-08-06, 13:06   #2324
Katarinka 18
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hannie Pokaż wiadomość
no to juz wszystko jasne
po pierwsze musisz maksymalnie wystrzepic górne partie(najlepiej brzytwą lub temperą)

krok drugi to przedłużyć dolne partie(okolo 2 rzędy) włosami azjatyckimi 45 - 50 cm

przed modelowaniem przeprostowac prostownica gorne partie

i gotowe

Ale wystrzępić przedłużane włoski czy moje ? bo moje są chyba za krótkie żeby je jeszcze bardziej ''strzępić'' a później przedłużane włosy można tapirować?
Stary 2008-08-06, 13:10   #2325
hannie
Raczkowanie

Cytat:
Ale wystrzępić przedłużane włoski czy moje ? bo moje są chyba za krótkie żeby je jeszcze bardziej ''strzępić'' a później przedłużane włosy można tapirować?
nie czytasz dokładnie
strzępić górne partie (czyli twoje) tempera lub brzytwa strzepi nie skracajac twoich włosów

dolne partie sa nad karkiem, tam umieszczasz włosy azjatyckie, ktore sa naturalnie wystrzepione i nie trzeba ich juz strzepic

co do tapirowania ... tapirujesz tylko gore , wiec tylko swoje wlosy, bo nie ma potrzeby tapirowania tych dlugich

teraz wszystko jasne??

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-06 o 16:23 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
Stary 2008-08-06, 16:11   #2326
Katarinka 18
Raczkowanie

ale właśnie o to chodzi że moje włosy są za krótkie do tej fruzury jaka jest na zdjęciu tej dziewczyny ona ma dłuższe u góry więc u góry myśle że chyba też by trzeba je jakoś przedłużyć ...
Stary 2008-08-06, 16:37   #2327
hannie
Raczkowanie

Cytat:
ale właśnie o to chodzi że moje włosy są za krótkie do tej fruzury jaka jest na zdjęciu tej dziewczyny ona ma dłuższe u góry więc u góry myśle że chyba też by trzeba je jakoś przedłużyć ...
nie sa az tak duzo dłuższe. ale jesli tak stwierdzasz to mozna troche przedłużyc góre tzw. mikrozgrzewami. sa to o polowe mniejsze zgrzewy. takie cos jest mozliwe techniką racoon. pozniej wystarczy tylko troche wyrownac
Stary 2008-08-06, 16:56   #2328
malutka-A25
Raczkowanie

Red face Dot.: Fryzura "Emo" Przedłużanie

Ciekawa fryzurka...
Uważam, że nie powinnaś juz przedłużać ich na górze. Wystarczy dół. To że masz troszke krótsze to nie znaczy że efekt będzie gorszy.
Stary 2008-08-06, 17:10   #2329
yasminuuum
Zakorzenienie

tak tak... super fryzura
wystarczy przedłużyć dół i będzie extra!!!

a pro po przedłużania... można przedłużać włosy metodą microrings na cienkich włosach??? Zapewniają że ich to nie obciąży ale czy nie będzie widać tych łączeń?
yasminuuum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 17:13   #2330
Katarinka 18
Raczkowanie

Hm.. ale jeśli nie przedłuże u góry to chyba nie będzie takiego fajnego efektu ?

chciałabym też troche tą grzywke mieć "bujniejszą" tak jak właśnie na tych 2 zdjęciach bo moja nie jest zbyt ciekawa ale samej grzywki chyba nie da się jakoś 'doczepić' ?

A jeszcze co do tego przedłużania to jeśli bym przedłużyła tylko dół (przykładowo) to czytałam gdzieć na forum że te microringi przecinają prawdziwe włosy.. to co póżniej jak bede je odczepiać to będę miała całkiem krótkie włosy ?''na chłopaka'' ?
Czy to prawda? bo nie chciałabym mieć krótszych włosów niż mam teraz..

Czas edycji: 2008-08-06 o 18:30 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
Stary 2008-08-06, 17:18   #2331
yasminuuum
Zakorzenienie

Aż tak to nie przecinają.... może po prostu trochę niszczą A jeśli chodzi o grzywkę to też możesz ją przedłużyć jeśli masz na to ochotę.. a może to tego jakieś kolorowe sztuczne pasemka Jako byłe EMO zawsze takie chciałam mieć POwodzenia
yasminuuum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 19:46   #2332
Katarinka 18
Raczkowanie

Unhappy

Ale przecinają tak całkowicie? i bede miala takie króciutkie włosy poźniej? :O a jest jakiś sposób który nie przecina moich naturalnych włosów bo nie chce po zdjęciu tych doczepianych mieć fryzury na ''chłopaka'' ;/

A co do pasemek do zastanawiałam się nad doczepieniem jakiegoś pasemka np. białego tylko w którym miejscu hmm..

A co myślicie o dopinkach ? Np. o tej :

http://www.4great-hair.com/dopinka-k...sow-p-440.html

One chyba nie niszczą włosów i można je zdejmować kiedy się chce ? tak? może to jest lepsze rozwiązanie? i jak długo można je nosić na głowie bez zdejmowania? one chyba nie przecinają włosów naturalnych?

A jeśli ja chce tylko przedłużyć dół to chyba nie jest złe rozwiązanie jak myślicie?

Czas edycji: 2008-08-06 o 21:00 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
Stary 2008-08-06, 20:10   #2333
hannie
Raczkowanie

Cytat:
A co myślicie o dopinkach ? Np. o tej :

http://www.4great-hair.com/dopinka-k...sow-p-440.html

One chyba nie niszczą włosów i można je zdejmować kiedy się chce ? tak? może to jest lepsze rozwiązanie? i jak długo można je nosić na głowie bez zdejmowania? one chyba nie przecinają włosów naturalnych?

A jeśli ja chce tylko przedłużyć dół to chyba nie jest złe rozwiązanie jak myślicie?
ja pracuje na metodzie racoon. mozna przedłużyc praktycznie wszystko. zgrzewy sa praktycznie niewidoczne bo przyjmują kolor wlosa i nie niszczą włosów bo łączenia sa z materiału naturalnego (wosk pszczeli i wyciag z szyszki)
te metode moge polecic
Stary 2008-08-06, 20:17   #2334
Katarinka 18
Raczkowanie

Red face Dot.: Fryzura "Emo" Przedłużanie

A co myślisz o dopinkach? np o tej którą podałam w linku ?
jak to się zakłada i jak długo można nosić? i czy sama bym mogła sobie to założyć czy musiałabym iść do fryzjerki ? Dopinki chyba nie niszczą włosów? proszę o odpowiedź
Stary 2008-08-06, 21:01   #2335
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
nie czytasz dokładnie
strzępić górne partie (czyli twoje) tempera lub brzytwa strzepi nie skracajac twoich włosów

dolne partie sa nad karkiem, tam umieszczasz włosy azjatyckie, ktore sa naturalnie wystrzepione i nie trzeba ich juz strzepic

co do tapirowania ... tapirujesz tylko gore , wiec tylko swoje wlosy, bo nie ma potrzeby tapirowania tych dlugich

teraz wszystko jasne??
Nie wiem czemu tak piszesz o włosach azjatyckich, o których wiadomo, że są najgorszej jakości. Jeśli miesiąc by takie ponosiła to już byłby sukces.
No i raczej 2 rzędy to zdecydowanie za mało.
Co do fryzury to uważam, że tych na górze nie trzeba zagęszczać, bo i tak są bardzo gęste (chyba trochę za bardzo je tapirujesz). Jeśli chciałabyś przedłużać włosy metodą pasemkową to myślę, że 50-60 pasemek by wystarczyło, ale wiadomo, najlepiej iść do fryzjera i się wszystkiego dowiedzieć osobiście.
kaja_1985r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:38   #2336
Katarinka 18
Raczkowanie

Talking Dot.: Fryzura "Emo" Przedłużanie

Właśnie na allegro znalazłam sposób "Clip in" i myśle że to chyba dobry sposób i dość łatwy i przede wszystkim tani co myślicie o tym sposobie ?
Dodaje link do str. na allegro

http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=403243912

i link z filmikiem na którym dziewczyna używa chyba tej właśnie metody :

http://www.youtube.com/watch?v=ELbJd...eature=related
Stary 2008-08-06, 22:07   #2337
hannie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu tak piszesz o włosach azjatyckich, o których wiadomo, że są najgorszej jakości. Jeśli miesiąc by takie ponosiła to już byłby sukces.
No i raczej 2 rzędy to zdecydowanie za mało.
Co do fryzury to uważam, że tych na górze nie trzeba zagęszczać, bo i tak są bardzo gęste (chyba trochę za bardzo je tapirujesz). Jeśli chciałabyś przedłużać włosy metodą pasemkową to myślę, że 50-60 pasemek by wystarczyło, ale wiadomo, najlepiej iść do fryzjera i się wszystkiego dowiedzieć osobiście.
zależy jakie azjatyckie włosy... czarne włosy azjatyckie racoona są na prawde rewelacyjnej jakosci i z czystym sercem moge je polecic. inna sprawa jak sie kupi wlosy azjatyckie z allegro.
do włosów azjatyckich dobrze miec specjalne preparaty ktore najczesciej sa dodawane do przedłużania

aha dlaczego polecam akurat włosy azjatyckie??
bo do przedłużenia dolnej warstwy w zupełności wystarczą a za słowianskie zapłaci 3 razy tyle co za azjatyckie wiec taka zabawa nie jest opłacalna dla klienta, bo nawet jak sie włosy zniszcza( co przy włosach racoona dzieje sie po min 3 miesiacach) to bedzie mogla zalożyc nowe jeszcze 2 razy

kaja jestem fryzjerem, mam swoje własne studio racoona i znam sie na rzeczy
a ja w 2 rzędach umieszczam nawet 50 pasemek

Cytat:
zależy jakie azjatyckie włosy... czarne włosy azjatyckie racoona są na prawde rewelacyjnej jakosci i z czystym sercem moge je polecic. inna sprawa jak sie kupi wlosy azjatyckie z allegro.
do włosów azjatyckich dobrze miec specjalne preparaty ktore najczesciej sa dodawane do przedłużania

aha dlaczego polecam akurat włosy azjatyckie??
bo do przedłużenia dolnej warstwy w zupełności wystarczą a za słowianskie zapłaci 3 razy tyle co za azjatyckie wiec taka zabawa nie jest opłacalna dla klienta, bo nawet jak sie włosy zniszcza( co przy włosach racoona dzieje sie po min 3 miesiacach) to bedzie mogla zalożyc nowe jeszcze 2 razy

kaja jestem fryzjerem, mam swoje własne studio racoona i znam sie na rzeczy
a ja w 2 rzędach umieszczam nawet 50 pasemek
Mówie o włosach azjatyckich racoon ktore są o niebo lepsze od tych kupionych na allegro
a czemu zachwalam własnie wlosy azjatyckie ??? bo są 3 razy tańsze od słowiańskich. do przedłużenia tylko dolnej partii zakladanie włosów słowianskich nie jest oplacalne dla klientki.
i nawet jesli sie zniszcza ( co przy wlosach racoona dzieje sie po min 3 miesiacach) to może założyc nowe włosy jeszcze 2 razy.

Czas edycji: 2008-08-07 o 21:20 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
Stary 2008-08-07, 21:02   #2338
Katarinka 18
Raczkowanie

Question Dot.: Fryzura "Emo" Przedłużanie

Dziewczyny co myślicie o metodzie clip - in ?jutro zamawiam sobie takie z allegro tylko jeszcze chciałabym wiedzieć co wy na ten temat myślicie.. ??
Stary 2008-08-07, 22:24   #2339
hannie
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny co myślicie o metodzie clip - in ?jutro zamawiam sobie takie z allegro tylko jeszcze chciałabym wiedzieć co wy na ten temat myślicie.. ??
metoda fajna.. jesli oczywiscie masz codziennie czas na zabawe w ich zakładanie.... obawiam sie jedynie o jakosc tych włosów, bo juz takie widzialem i nie bylem z nich zachwycony.
Stary 2008-08-07, 22:45   #2340
Katarinka 18
Raczkowanie

Tak ja lubie dbać o swój wygląd na to zawsze znajdę czas ) jakość ''podobno'' : "najlepsza jakosc dostepna na rynku" ale wiadomo, że oni wszyscy tak piszą ale mam nadzieje, że nie będzie aż taka straszna najbardziej mnie cieszy to, że moje włosy się nie zniszczą a jak długo można używać tych samych włosów? Trzeba je za jakiś czas ''wymienić'' ? Podobno można je prostować btw dziękuje za wszystkie odpowiedzi bardzo mi pomogły

Aha link do tych włosków :

http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=403243912

Co myślisz o ich jakości jako zawodowiec ?
Odpowiedz

Tagi
ciemny blond, cieniowanie, emo, emo fryzura, fale, fryzura, fryzurki, fryzury, kręcone, loki, obcięcie, problem, prostowanie, rada, włosy ciemne, włosy cieniowane, włosy proste.

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości