Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-21, 14:27   #2371
marlenkarr
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Mysle ze wypadanie włosow nie jest uzaleznione od prostowaniachyba ze sie myle, pewnie przyczyna jest inna. Oczywiscie mozesz miec takie wrazenie gdy własnie przez prostownice włosy sie łamia i poprostu odpadaja
marlenkarr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 15:47   #2372
IWoOnA18
Raczkowanie

moze i masz racje jak nie wyprostuje to mam ich dosc duzo na glowie ehhhh te emo jest rozbrajajace a gdybym chciala sobie zrobic emusia to przedluzyc sobie spod wlosow? pare pasemek bo to nie musi byc duzo prawda?
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 16:33   #2373
marlenkarr
Rozeznanie

Jesli zamierzasz miec prawdziwe emo to chyba dobrze bedzie wygladało ;p tu wszytko dozwolone. Szkoda ze malo osob ktore zrobiło sobie emo wrzuca zdjecia :P mysle ze sie duzo rozni "polskie emo" od inspiracji :P tak wiec zachecam wrzucajcie swoje zdjatka:P

popatrz sobie jak to wyglada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3392539.jpg (12,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20827911.jpg (15,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez%20tytu%C5%82uiii8.JPG (8,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_694f315f2b8154f655716e98555cfbee.jpg (14,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_fdf0f8ebf0f93f70ed143a0be3e91d72.jpg (29,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3409865987968679.jpg (39,8 KB, 29 załadowań)
Stary 2008-08-22, 00:33   #2374
LuvMSI
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Pokaż wiadomość
moze i masz racje jak nie wyprostuje to mam ich dosc duzo na glowie ehhhh te emo jest rozbrajajace a gdybym chciala sobie zrobic emusia to przedluzyc sobie spod wlosow? pare pasemek bo to nie musi byc duzo prawda?
Ja pół roku temu też ich miałam sporo na głowie... ale prostowanie, modelowanie i TAPIR! tak to od tapiru strasznie lecą włosy. Nie wiem dlaczego musiałabyś przedłużyć sobie włosy jest sporo krótkich emo chociaż fakt takie "prawdziwe" zazwyczaj mają długie [doczepiane] włosy.
Skoro podoba ci się emo to zrób sobie taką fryzurke^^ tylko musisz się liczyć z tym, że kosztuje to wiele wysiłku [prostowanie, tapir itp.] bo niestety z tą ffryzurą nie wyskakuje się z wanny jak to powiedziała moja fryzjerka xD
Stary 2008-08-22, 10:08   #2375
IWoOnA18
Raczkowanie

nio doladnie, ale ja nie chcialabym sobie w ten sposob bardzie zniszczyc wlosow, dlatego bym chciala sobie zrobic emo tak by nie trzeba bylo zbyt duzo kombinowac, a przedluzylabym sobie spod by nie prostowac

kręcone emo tez mi sie podoba:PP

zwłąszcza dziewczyna na pierwszym zdjęciu jak i na 4:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (8,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (81,2 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (106,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (29,2 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (36,4 KB, 65 załadowań)
ACHTUNG!
15.08.08
Stary 2008-08-22, 10:56   #2376
marlenkarr
Rozeznanie

to w koncu chcesz krecic czy prostowac jak krecic to bys musiala zainwestowac w te drozsze włosy ktore nadaja sie pod działanie wysokiej temperatury.
Jakim sposobem chcesz przedłuzyc??
Stary 2008-08-22, 11:13   #2377
LuvMSI
Rozeznanie

NIeźle kombinujesz mi też sie podoba kręcone emo ale na razie mam za krótkie włosy żeby ich nie prostować ;d w gruncie rzeczymogła byś kupić pare prosych pasm i pare kręconych ; )
no właśnie chcesz clips on? czy może coś trwalszego?^^
Stary 2008-08-22, 11:22   #2378
IWoOnA18
Raczkowanie

własnie nie wiem, ogolnie to sie na wizazu dopytuje jaki fryzjer moglby mi fajnie przedluzyc wlosy, wolalabym sposobem takim zeby nie zaszkodzic wlosom. ja mam dosc dlugie wlosy ale za krotkie wedlug mnie na takie emo. Moje wlosy sie krecą nie krecą. Jak mocniej wycieniuje wlosy to mi sie bardziej krecą, JEdynie bym prostowala grzywke a gdybym dorobila sobie spod wlosow to nie musialabym prostowac bo bym kupila proste i najwyzej krecila i chyba najlepsze by byly wlasnie z wlosow naturalnych. Ogladalam duzo o tym wlasnie sposobie clips in i mysle ze one bylyby najlepsze. A wlasnie....je mozna doczepiac kiedy sie chce czy tez maja jakas waznosc?
ACHTUNG!
15.08.08
Stary 2008-08-22, 11:47   #2379
LuvMSI
Rozeznanie

Ważność? raczej nie xD
A tak szczerze to jednak radziłabym Ci kupić syntetyki... chyyba że zamierzasz te włosy farbować, prostować itp ;d bo równie dobrze mogłabyś kupić JUŻ kręcone syntetki... naturalne są strasznie drogie.
A jaką masz długość? Może jakieś zdjęcia?^^ tzn. nie musisz poprostu jestem ciekawwa xD
Stary 2008-08-22, 12:29   #2380
marlenkarr
Rozeznanie

sa syntetyki ktore nadaja sie do farbowania prostowania krecenia.
ja nie polecalbym przedluzac na stałe strasznie duzo zachodu z nimi moja kolezanka miala specjalne szczotki mycie glowy tylko na stojaco masakra mowi ze ryczala jak jej to sciagli na dodatek to strasznie jej znisszcylo włosy do tego stopnia ze zaczely odbadacw tym miejscu gdzie miala kiedys "zlepy" o tym jest watek.
zwroccie uwage jakie ona ma krotkie włosy pomiedzy swoimi dlugimi mi sie wydaje ze wczesniej miala stale przedluzanie
http://pl.youtube.com/watch?v=jv4x7sC7PXI
Stary 2008-08-22, 13:52   #2381
IWoOnA18
Raczkowanie

wystaiw pozniej zdj chyba ze prywatnie ci przesle by nie zasmieca watka ....:P mi chodzilo bardziej nie co o waznosc tylko o to ze mona wielokrotnie to zakladac ja sie nie znam na przedluzeniach bo nigdy nie mialam przedluzanych wlosow, a do emo to tym bardziej nie praktykowalam tego typu fryzur nawet grzywki nie mam hehe niezle:P dlatego chcialabym taka wielka odmiane u siebie wlosy bym raczej farbowala bo mam brazowe a od paru lat farbuje na czarne wiec nie odmowie tech przyjemnosci zeby nie zafarnowac sobie
ACHTUNG!
15.08.08
Stary 2008-08-22, 14:09   #2382
lara911
Przyczajenie

fryzurka i farbowanie końcówek

Witam,
mam dwa pytanka dotyczące fryzurki, jaką sobie wymarzyłam

1. Chciałabym mieć asymetryczną grzywkę, podobną jak w tzw. 'emo' fryzurce. Moja twarz jest dosyć owalna, czoło wysokie. Jeżeli sprawiłabym sobie taką grzywkę, czy nie popsułaby mi się cera na czole?
2.Naturalnie jestem ciemną blondynką, z lekkimi prześwitami brązu, czasami dla rozjaśnienia zrobię kilka(naście) blond pasemek. Czy można na jakiś 'awangarowy' kolor typu róż, niebieski pomalować same końcówki (ok. 5 cm) ? I czy farba nie rozmyłaby się na całej długości? Z reguły mam doczepiane kolorowe pasma, jednak chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie

pozdrawiam!
lara911 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:44   #2383
diabllica
Przyczajenie

ja miałam włosy przedłużone i naprawde strasznie sie niszczą i wypadają miałam metodą mikroringów trzeba specjalnie o nie dbac duzo odzywek itp... ale można tanio i dobrej jakości kupić włosy na hairextension.icx.pl toi chyba reklama no alemniejsza z tym są tam włosy synetetyczne za ok 1,40 jedno pasemko i można je nosić od 4-6 miesiecy nieprzekładając ich wyżej

i w ogole włosy mi sie strasznie zniszczyły połowa wypadła ale i tak jeszcze je przełduże w najbliższym czasie własnie myśle o jakiejś takiem emo fryzurce ;]

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-31 o 19:34 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania
diabllica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 17:09   #2384
Carrousel
Raczkowanie

Ja swojego czasu też chciałam przedłużać, ale nie zdecydowałam się, bo właśnie bardzo osłabia to włosy, dodam, że codziennie prostuję ;] A co do zafarbowania samych końcówek, moja koleżanka ma właśnie coś takiego i nie rozlała jej się farba
Carrousel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 17:49   #2385
IWoOnA18
Raczkowanie

a to chyba dobrej farby uzywa to ja juz nie wiem co robic jak nie przelduzyc to ja mam zamalo wlosow na takie emo i non stop prostowac to naprawde ciezko ledwo sie oduczylam juz prostowania i teraz co jakis czas prostuje
ACHTUNG!
15.08.08
Stary 2008-08-22, 19:41   #2386
Carrousel
Raczkowanie

Hmmm, ale jeśli z natury nie masz idealnie prostych włosów i przedłużysz prostymi to nie będziesz miała wyjścia, prostować będziesz musiała, bo inaczej... No nie fajnie będzie to wyglądać. Mogę zapytać o tę farbę, z tego co wiem, to sama w domu robiła.
Carrousel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 10:12   #2387
NaTuSiA EmO997
Przyczajenie

Exclamation Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Ello Powiecie mi jak taka fryzurka wyglada z tylu bo ide do fryzjerki i nie wiem czy to sa tak obciete wlosy czy tylko na tapirowane i czy grzyeke do brody jakos scinac...
PS.Mam włosy do pasa jestem sztynką...

Z góry thx:P
NaTuSiA EmO997 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 10:26   #2388
IWoOnA18
Raczkowanie

nio tak, ale chyba ze bym sobie przedluzyla krecone, tak by byly dluze a nie trzeba bylo znowu tak cieniowac wlosow:P
ACHTUNG!
15.08.08
Stary 2008-08-27, 21:55   #2389
LuvMSI
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez NaTuSiA EmO997 Pokaż wiadomość
Ello Powiecie mi jak taka fryzurka wyglada z tylu bo ide do fryzjerki i nie wiem czy to sa tak obciete wlosy czy tylko na tapirowane i czy grzyeke do brody jakos scinac...
PS.Mam włosy do pasa jestem sztynką...

Z góry thx:P
Ja mam tak samo krótkie jak z przodu i je tapiruje
Ale fryzjer chyba sie sam domyśli ; dd
Stary 2008-08-28, 07:55   #2390
MiLkA2693
Raczkowanie

Gdybym ja miala wlosy do pasa...... Zrobilabym grzywke na skos na jedno oko.... zostawila 2 dlugie pasma po obu stronach... A tyl "troche dluzszy niz przecietny chlopak" czyli krotko i mocno wycieniowane.... Ja mam niestety wlosy do ramion..... tyl mam krotki grzywke tez mam ale.... 2 pasma ktore maja byc dlugie maja dopiero 35 cm ...
MiLkA2693 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 15:48   #2391
LuvMSI
Rozeznanie

Ja też mam krótkie wlosy ;( najdluższe pasma troche za ramiona... massakra. A najgorsze jest to ze cały czas je prostuje a więc niszcze... a jak mam zniszczone to mi sie końcówki wywijają po paru minutach prostowania więc musze je podcinać... błędne koło ;|

A właśnie. Mam problemy z końcówkami.
Jest teraz lato i jak każdy czlowiek sie poce [wow xD] i niestety często te "pasma" ktre są puszczone do przodu skręcają mi sie z tego powodu ;| znacie moze jakiś kosmetyk na końcówki albo wogóle coś zeby sie włosy nie skręcały? Lakier? Czy coś w tym stylu?
Bo teraz mam delikatnie mówiąc kłopot... =="
Stary 2008-08-28, 16:19   #2392
IWoOnA18
Raczkowanie

u mnie jest tak, ze pod wplywem wilgoci sie kreca, bo jakby nie bylo to mam wlosy ni krecone ni proste....nio ale swego czasu uzywalam tego serum do koncowek z avonu i nawet dobry byl tak samo biosilk .... nio ale zaznaczam ze na kazdym typie wlosow inaczej dzialaja preparaty...

luvMSI na priv wysylam Ci link z Dlugoscia moich Wlosow bo bylas ciekawa jaka mam ... orazu mi doradz czy sie nadaje na emusia
ACHTUNG!
15.08.08

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-31 o 19:35 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania
Stary 2008-08-28, 20:40   #2393
marlenkarr
Rozeznanie

Hej dziewczyny pamietacie mnie jeszcze pisałam ze mam włosy ciemne i chcialam dobrac fryzure do długiego niestey blond "ogona". przyszłam po ocene krytyke jak myslicie tylko prosze o szczerosc ;p zdjecie słabe zabrakło fotografa i makijazystki , jeszcze brakuje mi odwagi zeby rozpuscic :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01203.JPG (95,9 KB, 463 załadowań)
Stary 2008-08-29, 11:12   #2394
IWoOnA18
Raczkowanie

ja niestety od niedawna siedze na tym watku to cie iepamietam, ale przyznam ze mi sie podoba.... jak zrobilas te wlosy cudne?
ACHTUNG!
15.08.08
Stary 2008-08-29, 11:49   #2395
LuvMSI
Rozeznanie

marlenkarr świetnie wyglądasz 8D serio wg mnie b. Ci pasuje to że masz na dole blond a na górze brąz... świetnie to wygląda ; ))

IWoOnA18 jak dla mnie masz świetną dlugość włosów! ; D i kolor boski... ;d tylko czy Ci nie będzie szkoda tak mocno wycieniować? Najgorzej to wiesz z tylem jest bo będziesz musiała dość długo zapuszczać jeśli będziesz chciała inna fryzure...
Mogłabyś się ściąć nawet na fryzure którą masz na avatarze

Edytowane przez LuvMSI
Czas edycji: 2008-08-29 o 11:54 Powód: niedokończone zdanie ;d
LuvMSI jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 12:13   #2396
marlenkarr
Rozeznanie

Dziekuje czyli mozna wyjsc tak na ulice ?? blond u dołu to clip in swoje włosy wystopniowałam ale po bokach powiedzialm fryzjerce zeby nie byly tak scieniowane jak z tylu. Blond pasemka sama robiłam słabo widac na zdjeciu sa na grzywce troche sie bałam bo mam włosy łatwe do rozjasnienia ale ten braz to farba ale ładnie sie rozjasnily i na odrostach i farbie jednakowo
Stary 2008-08-29, 12:50   #2397
LuvMSI
Rozeznanie

Jak dla mnie można z nową fryzurą jest tak zawsze, ale z czasem sie przyzwyczaisz ; d a jak zareagowali znajomi? nie no strasznie mi sie podoba, rly^^
Też bym tak chciała,na razie zbieram na doczepiane pasma ^_^
Stary 2008-08-31, 10:45   #2398
marlenkarr
Rozeznanie

No nawet entuzjastycznie tylko namawiaja mnie na pomalowanie całych włosków na taki kolor a ja zaczynam miec na to ochote tylko tak mi szkoda bo od oczatku roku nie prostowałam ich codziennie i nie farbowałam nawet suszarke w kąt rzuciłam juz zeby odzyły i zaczeły rosnąć. I udało się wiec nie wiem czy znow katowac je rozjasniaczem
Stary 2008-08-31, 16:11   #2399
IWoOnA18
Raczkowanie

DziEki luvMSI, ale niestety one nie sa geste wiec dziwnie moje emo by wygladalo....wlasnie podobaja mi sie te wlosy co mam w avatarze hehehe
ACHTUNG!
15.08.08
Stary 2008-08-31, 20:20   #2400
LuvMSI
Rozeznanie

Wiesz powiem Ci że cienkie włosy to nie jest problem osobiście jestem [nie]szczęśliwą posiadaczką takowych i radze sobie ; d [właściwie zdziwiłabym się gdyby były gęste... jestem uzależniona od prostownicy^^" tapir robie raczej okazyjnie ale jednak...] tzn wiesz jak masz emo to je tapirujesz co daje efekt bardzo gęstych włosów ) gorzej z tymi pasmami z przodu ale da sie przeżyć )

Tagi
ciemny blond, cieniowanie, emo, emo fryzura, fale, fryzura, fryzurki, fryzury, kręcone, loki, obcięcie, problem, prostowanie, rada, włosy ciemne, włosy cieniowane, włosy proste.

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości